Free Beach Club Ocena: 4/5 Włochy, Sardynia, Costa Rei
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Personel miły, szczególnie w restauracji. Duży problem stanowi brak znajomości angielskiego. Osobiście bardzo mnie rozczarowało, że nazywają program all inclusive, ale wszystko poza restauracją trzeba płacić. To znaczy, że napoje w ofercie obejmują tylko wodę, sodę i wino białe lub czerwone, które jednak trzeba wypić podczas obiadu lub kolacji. Wszystko inne gość płaci sam i to nie tanio. Pokoje są standardowe i czyste, ale teren dość wymagający, a wszystko jest dość daleko. Do basenu można wejść tylko w czepku kąpielowym i jest on bardzo przechlorowany. Plaża i morze są przepiękne, ale tam również trzeba inwestować w leżaki. Ogólnie, gdybym nie jechała odwiedzić rodziny, nie wybrałabym tego hotelu ani lokalizacji. Dla wielu gości z pewnością zadowalające :-)
Personel miły, szczególnie w restauracji. Duży problem stanowi brak znajomości angielskiego. Osobiście bardzo mnie rozczarowało, że nazywają program all inclusive, ale wszystko poza restauracją trzeba płacić. To znaczy, że napoje w ofercie obejmują tylko wodę, sodę i wino białe lub czerwone, które jednak trzeba wypić podczas obiadu lub kolacji. Wszystko inne gość płaci sam i to nie tanio. Pokoje są standardowe i czyste, ale teren dość wymagający, a wszystko jest dość daleko. Do basenu można wejść tylko w czepku kąpielowym i jest on bardzo przechlorowany. Plaża i morze są przepiękne, ale tam również trzeba inwestować w leżaki. Ogólnie, gdybym nie jechała odwiedzić rodziny, nie wybrałabym tego hotelu ani lokalizacji. Dla wielu gości z pewnością zadowalające :-)
Piękne morze, delikatny piasek, dobry dostęp do wody.
WyżywienieSkromne śniadanie, reszta zadowalająca
ZakwaterowanieStandard, czysto, sprzątanie w porządku.
UsługiPersonel miły, uprzejmy, ale mówi tylko po włosku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michaela P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólnie zadowolenie, ale cena jest przesadzona!
Ogólnie zadowolenie, ale cena jest przesadzona!
Śniadania były dla Czechów niespodzianką, gdyż szwedzki stół zawierał szynkę, salami turystyczne i plasterkowy ser, rogaliki i jogurty oraz małe bułki, które były mieszanką świeżych i starszych.
Obiad i kolacja były dobre, ale mały wybór i niedoprawione!
Brakowało tutaj sklepu, gdzie gość mógłby kupić napoje, ponieważ w barze ceny były zawyżone. Po opuszczeniu pokoju przy wyjeździe i zwrocie kluczy nie ma możliwości zakupu przekąsek. Na recepcji mówi się tylko po włosku. Innych języków światowych nie znają, a gdy nie rozumieją, ignorują Cię. Na sam koniec można stwierdzić, że ten wyjazd jest cenowo zawyżony.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 4 529 zł za os.














