Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Włoch, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • od 1 858 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 103 485

  Kategoria

  ****

  Region  Opis oferty

   
  Położenie:

  Hotel położony w południowej części wyspy, w niewielkim miasteczku Kamerina, w spokojnej okolicy, na rozległym terenie o pow. ok. 100 ha. Resort składa się z części hotelowej z budynkiem głównym oraz budynków o niskiej zabudowie w zielonym ogrodzie. Ok. 6 km do urokliwego rybackiego miasteczka Scoglitti. Ok. 25 km do zabytkowego miasta Ragusa z licznymi atrakcjami. Do lotniska w Katanii ok. 110 km. Obowiązkowy podatek turystyczny płatny w recepcji hotelu – ok. 2 EUR/os. (dot. Gości od 12 roku życia).

  Plaża:

  Kompleks położony jest ok. 5 km od prywatnej, szerokiej, piaszczystej plaży Passo Marinaro (bezpłatny bus hotelowy dowozi Gości hotelowych na plażę w godz. od 09:00 do 19:00) z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Ręczniki plażowe na zapytanie i za dodatkową (ok. 7 EUR/tydzień/ręcznik, po uiszczeniu depozytu ok. 20 EUR, wymiana ok. 2 EUR) dostępne od poł. maja do poł. września.

  Do dyspozycji gości:

  Recepcja 24 h, przestronne lobby, sejf w recepcji (płatny dodatkowo), restauracja główna z daniami lokalnej kuchni sycylijskiej oraz międzynarodowej, 3 bary: w lobby, przy basenie i na plaży. Dwa baseny ze słodką wodą, w tym 1 olimpijski (dostępny od 1 czerwca do 26 września), z bezpłatnymi leżakami i parasolami, brodzik dla dzieci. Ponadto: parking i sala telewizyjna a za dodatkową opłatą: fryzjer, konsultacja lekarska, butik, kiosk, supermarket (otwarte od 1 czerwca do 15 września), wypożyczalnia rowerów.

  Wyżywienie:

  All Inclusive: śniadania, lunche i obiadokolacje serwowane w formie bufetu w restauracji głównej. Ponadto: napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole dostępne w barach w godzinach 10:00 - 24:00.

  Program sportowy i animacyjny:

  W sezonie hotel prowadzi dziennie i wieczorne animacje od poł. maja do poł. września: gry i zabawy, lekcje tańca, piano bar, występy i spektakle w hotelowym amfiteatrze, dyskoteka. Dla najmłodszych plac zabaw i mini klub dla dzieci od 3 do 11 lat z codziennymi zajęciami w języku angielskim i włoskim w godz. od 09:00 do 18:00 od poł. maja do poł. września. Ponadto: siłownia, siatkówka plażowa, boisko do piłki nożnej, 8 kortów tenisowych (oświetlenie i wypożyczenie sprzętu dodatkowo płatne), tenis stołowy, mini golf, kajaki, rowerki wodne. Za dodatkową opłatą strefa wellnes.

  Internet:

  Bezpłatny Internet Wi-Fi w ogólnodostępnych częściach hotelu.

  Kategoria lokalna:

  ****

  Strona www:

  www.athenaresort.com

  Naszym zdaniem:

  Rozległy kompleks hotelowy położony na południu Sycylii, którego główne atuty to: bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne, różnorodny program animacyjny oraz wyśmienita włoska kuchnia. Ponadto wygodna formuła all inclusive oraz pokoje mogące zakwaterować pięć osób sprawiają, że jest to bardzo dobra propozycja na rodzinne wakacje

  Program


  Dzień 1

  Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.stronie operatora. Po przylocie spotkanie z rezydentem i transfer do hotelu.

  Uwaga! Klienci przylatujący na Sycylię późnym wieczorem nie będą mieli w tym dniu obiadokolacji. Klienci przylatujący wcześnie rano zaczynają świadczenia obiadem/obiadokolacją, a zakwaterowanie odbywa się w godz. 14-16 (jeżeli hotel nie dysponuje jeszcze wolnymi pokojami).

  Dzień 2 - 7 (lub 14)

  Czas na wypoczynek, kąpiele słoneczne i morskie oraz wycieczki lokalne.

  Dzień 8 (lub 15)

  Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

  Uwagi do programu

  Na terenie Włoch obowiązuje wymóg noszenia maseczek w przestrzeniach ogólnodostępnych i wszystkich środkach transportu oraz 2-metrowy dystans społeczny. W środkach transportu obowiązuje 50% obłożenia.


  Świadczenia


  Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

  Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, podatków turystycznych płatnych bezpośrednio w hotelach: okolice Giardini Naxos ok. 10,50 EUR/os./tydzień i ok. 15 EUR/os./2 tygodnie, okolice Taorminy i Letojanni ok. 4 EUR/os./pobyt, okolice Cefalu ok. 1,50 EUR/os./dzień oraz innych wydatków osobistych.

  Uwaga!

  Istnieje możliwość zakupienia usługi indywidualnego transferu z lotniska do hotelu oraz z hotelu na lotnisko zgodnie z cenami poniżej. W celu zakupu i potwierdzenia indywidualnego transferu prosimy o kontakt z opiekunem rezerwacji.

  Hotele:

  Atlantis Palace Hotel, Caesar Palace, Corallo Hotel Taormina, Da Peppe, Diamond Naxos Taormina, Hellenia Yachting Hotel, Baia Sporting & Villa Athena, Hotel Albatros, Hotel Antares, Hotel Ariston, Hotel delle Palme, RG Naxos Hotel (ex. Hilton Giardini Naxos), San Pietro, UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach) - cena transferów od 1 do 3 osób – ok. 125 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko, cena transferów od 4 do 8 osób – ok. 190 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

  La Corte del Sole, Voi Arenella Resort - cena transferów od 1 do 3 osób – ok. 150 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko, cena transferów od 4 do 8 osób – ok. 200 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

  Acacia Resort, Baia del Capitano Hotel, Cefalu Sea Palace, Costa Verde, Dolcestate, Hotel Victoria Palace, Santa Lucia e le Sabbie d'Oro, Torre Normanna, Capo Calava, Capo Skino Park Hotel - cena transferów od 1 do 3 osób – ok. 275 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko, cena transferów od 4 do 8 osób – ok. 350 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

  Baia del Sole, Club Conte di Cabrera - cena transferów od 1 do 3 osób – ok. 225 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko, cena transferów od 4 do 8 osób – ok. 325 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

  Baia Azurra, Baia Degli Dei, La Scogliera - cena transferów od 1 do 3 osób – ok. 185 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko, cena transferów od 4 do 8 osób – ok. 235 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko.


  Wycieczki lokalne


  Etna i Taormina

  Etna - symbol Sycylii - najwyższy czynny wulkan Europy. Mówi się, że Etna wyznacza rytm życia mieszkańców okolicznych miast i wiosek. Wjazd autokarem na wysokość ok. 2000 m n.p.m., gdzie znajduje się krater Monte Silvestri, a także liczne sklepy i bary. Jednak aby w pełni poczuć siłę i wielkość Etny, proponujemy przejazd kolejką linową, a następnie jeepem do kraterów głównych na wysokość 3000 m n.p.m. (płatne dodatkowo ok. 60 EUR/os.). Następnie przejazd do jednego z najsławniejszych i najładniejszych miasteczek Sycylii - Taorminy, spacer po głównej ulicy Corso Umberto ze sklepami, kawiarenkami i restauracjami oraz zwiedzanie Teatro Antico, ruin teatru greckiego, drugiego pod względem wielkości teatru antycznego na wyspie (po Syrakuzach). Z widowni rozpościera się, jak określił Iwaszkiewicz “najpiękniejszy widok świata” zwłaszcza na szczyt Etny. Czas wolny - możliwość zakupów. Cena ok. 45 EUR/os. z regionu Taorminy (tylko Etna). Cena ok. 65 EUR/os. z regionu Gioiosa Marea i Cefalu. Cena ok. 77 EUR/os. z regionu Pozzallo. Cena z regionu Palermo ok.100 EUR/os.  Śladami Ojca Chrzestnego

  Półdniową wycieczkę rozpoczniemy od przejazdu do Forza D’Agro’. Wąskie uliczki, ruiny zamku, klasztor św. Trójcy, malownicza wioska zbudowana na skale, z której przepięknie widać Wybrzeże Jońskie i Kalabrię to tylko część czekających nas atrakcji. Następnie przejazd do Savoca - średniowiecznego miasteczka założonego w 1139 r. przez Króla Rogera II. W programie: kościół św. Nicolo, klasztor Kapucynów, gdzie można zobaczyć mumie. Obowiązkowy przystanek to bar Vitelli, gdzie właściciele wspominają o czasach kiedy kręcono tu sceny do słynnego filmu. Powrót do hotelu w godzinach obiadowych. Cena ok.40 EUR/os. tylko z regionu Taorminy.

  Syrakuzy

  Wycieczka do stolicy prowincji, której burzliwe dzieje odzwierciedlają liczne zabytki: grecki teatr, uznawany za jeden z największych (138 m średnicy), Latomie, kamieniołomy więzienne z fantastycznymi grotami i wnękami, oraz z tzw. “Uchem Dionizosa” (65-metrową szczeliną w kształcie ucha), Fontanna Aretuzy oraz katedra di Santa Maria del Piliero o delle Colonne, doskonały przykład baroku sycylijskiego. Cena ok. 55 EUR/os. tylko z regionu Taorminy.

  Wyspy Liparyjskie (Eolskie)

  Wycieczka morska do maleńkiego archipelagu wulkanicznych Wysp Liparyjskich. Ostatnia duża erupcja miała miejsce w końcu XIX w., ale Stromboli jest ciągle aktywny i co jakiś czas można obserwować jak dymi. Doskonałe tarasy spacerowe zawiodą chętnych na niezwykłą plażę z czarnym piaskiem, a dbającym o zdrowie i spragnionych oryginalnych przyjemności polecamy siarczane kąpiele błotne lub gorące źródła, które biją prosto z głębin morskich. W programie wycieczki znajduje się zaokrętowanie na statek turystyczny i rejs do stolicy archipelagu - Lipari, największej wyspy archipelagu, gdzie odwiedzimy tętniące życiem miasteczko, z licznymi kolorowymi sklepikami i kawiarenkami. Czas wolny w miasteczku. Następnie przepłynięcie na wyspę Vulcano. Godna polecenia jest tu wspaniała plaża z czarnym wulkanicznym piaskiem i interesujące tereny spacerowe. Dla chętnych możliwość kąpieli w leczniczych błotach siarkowych, lunch w regionalnej restauracji (za dodatkową opłatą). Rejs powrotny na Sycylię. Cena ok. 75 EUR/os. z regionu Taorminy. Cena ok. 65 EUR/os. z regionu Cefalu. Cena z regionu Palermo ok. 80 EUR/os.

  Nocna wycieczka na wyspy Eolskie.

  Rejs w kierunku Panarea. Czas wolny na zwiedzanie miasteczka, kąpiel lub obiad w lokalnych restauracjach (nie wliczone w cenę). Wyjazd z Panarea, rejs dookoła wyspy, Baia di Calajunco oraz plaży Zimmari i przejazd na Stromboli. Postój naprzeciw malowniczego miasteczka Ginostra, rejs dookoła wyspy i postój w porcie Scari aż do zachodu słońca. Powrót na statek i przejazd pod Sciara del Fuoco, aby obejrzeć z morza, spektakularne fontanny lawy. Powrót do portu w Milazzo o godz. 22.30 a do hotelu po północy. Cena ok. 85 EUR/os. tylko z regionu Cefalu.

  Palermo i Monreale

  Palermo – stolica Sycylii, pełne jest zabytków będących świadkami bogatej historii miasta. W programie między innymi: Pałac Normanów z Kaplicą Palatyńską, słynącą z przepięknych mozaik, Katedra z grobowcami sycylijskich władców, Teatro Massimo, Plac Wstydu, Martorana, Quatro Canti. Polecamy wizytę w Klasztorze Kapucynów i katakumbach, w których spoczywa ponad kilka tysięcy zmumifikowanych ciał. Następnie przejazd do Monreale i wizyta w katedrze wybudowanej w oryginalnym stylu arabsko-normańskim, której wnętrze w całości jest udekorowane mozaikami przedstawiającymi sceny z Nowego i Starego Testamentu. Wejście na krużganki Klasztoru Benedyktynów za dodatkową opłatą. Czas wolny na zakupy. Cena ok. 75 EUR/os. z regionu Taorminy i Gioiosa Marea. Cena ok. 55 EUR/os. z regionu Cefalu. Cena ok.65 EUR/os. z regionu Palermo.

  Malta

  Wyjazd do portu w Pozzallo na południowym wybrzeżu wyspy. Płyniemy katamaranem do La Valletty, w której zwiedzamy: Mdinę, średniowieczne miasto, otoczone murami obronnymi, z których jest widoczna panorama całej wyspy. Następnie obiad w restauracji – wliczony w cenę i zwiedzanie miasta St. Julians i Sliema. Dojazd do La Valletty, w której zobaczymy ogrody Upper Barrakka z przepięknym widokiem na port Grand Harbour, na fortece S. Angelo i pobliskie miasta. Katedrę S. Jana, najsłynniejszy zabytek na wyspie i muzeum, gdzie jest wystawiony obraz Caravaggio, który przedstawia ścięcie S. Jana Chrzciciela. Powrót na katamaran. Wyjazd do Pozzallo. Cena ok. 155 EUR/os. tylko z regionu Taorminy.

  Sycylia nieznana

  Sycylia to nie tylko antyczne świątynie, czy tętniące życiem miasta. Sycylia to również małe wioski, gdzie czas zatrzymał się w miejscu. Położone jak orle gniazda na szczytach skał, ze średniowieczną zabudową. Na tej wycieczce zabierzemy Państwa do takich właśnie miasteczek, aby pokazać zwykle życie sycylijczyków, dotrzemy tam, gdzie turystom, lokalni przyglądają się z ciekawością, ale witają zawsze z uśmiechem!!! Wjedziemy w łańcuch gór Madonie, który zajmuje obszar 40 tysięcy hektarów. Charakteryzuje się bardzo różnorodną roślinnością (drzewa korkowe, gaje oliwne, dęby, kasztany, liczne kwiaty itp.) i przepięknymi wysokogórskimi krajobrazami. Najwyższym szczytem jest Pizzo Carbonara – 1977 m n.p.m. Od 1989 roku tereny te są Parkiem Narodowym. Odwiedzimy miasteczko Castelbuono, gdzie znajduje się zamek należący w przeszłości do rodziny Ventimiglia, Gratteri i inne miasteczka posiadające średniowieczną zabudowę i liczne kościoły, malownicze uliczki i zaułki. Po zwiedzaniu udamy się do tradycyjnej, rustykalnej restauracji, gdzie zjemy sycylijski obiad, do którego będzie podane wino!!! Na zakończenie zatrzymamy się na punkcie widokowym, gdzie będziemy podziwiać panoramę Cefalu, uroczego średniowiecznego miasta, gdzie znajduje się jedna z najpiękniejszych katedr na Sycylii wybudowana w czasach normańskich. Podczas całej wycieczki prowadzący zapozna Państwa z obyczajami sycylijskimi, mentalnością, specjałami kuchni. Cena ok. 55 EUR/os. z regionu Cefalu. Cena ok.70 EUR/os. z regionu Palermo.

  Uwaga! Zamieszczone tutaj opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji lokalnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.


  Inne


  SYCYLIA informacje ogólne  Waluta

  EUR - Euro. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W miejscowościach turystycznych znajdują się placówki banków i bankomaty.

  Napiwki

  Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

  Wynajęcie samochodu

  Klienci, którzy chcą wynająć samochód muszą mieć ze sobą wypukłą kartę kredytową.

  Wiza

  Obywatele polscy mogą podróżować do Włoch na podstawie ważnego dowodu osobistego.

  Czas

  Jak w Polsce.

  Język urzędowy

  włoski

  Orientacyjne ceny

  Obiad w restauracji od 10 EUR, woda 1 l - ok.1,5 EUR, piwo w barze od 4 EUR, kawa w kawiarni od 1,50 EUR.

  Poczta

  Znaczek na kartkę pocztową kosztuje ok. 0,85 EUR. W wielu miejscach znajdują się skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

  Elektryczność

  Napięcie 220 V, 50 Hz. We Włoszech używa się innych typów gniazdek niż w Polsce. Zazwyczaj występują gniazdka typu L, z trzema dziurkami w jednym rzędzie. Pasują do nich polskie cienkie wtyczki (jak od ładowarki do telefonu). Natomiast nie pasują okrągłe grube wtyczki (jak od suszarki do włosów czy zasilacza do laptopa). W takich przypadkach konieczne jest używanie adaptera (przejściówki). Dostępne są one w hotelowych recepcjach (bezpłatnie, kaucja ok. 5 EUR), można także zakupić je w Polsce w supermarketach budowlanych (ok. 20 zł) lub we Włoszech w większych supermarketach (ok. 2 EUR).

  Telefony

  Karty telefoniczne można kupić na poczcie, w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Telefony komórkowe działają w całych Włoszech. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu do polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

  Sycylia

  Sycylia jest największą i najpiękniejszą wyspą na Morzu Śródziemnym, można tu znaleźć wszystkie możliwe atrakcje - górzyste krajobrazy, cytrusowe i oliwne gaje, piękne plaże, malownicze zatoczki i skaliste, postrzępione wybrzeże. Nad wyspą góruje Etna - najwyższy i największy czynny wulkan w Europie.

  Giardini Naxos

  Jeden z najbardziej znanych sycylijskich kurortów. Wspaniałe, szerokie, świetnie zagospodarowane plaże i bogactwo czekających na turystów rozrywek. Parki rozrywki, mnóstwo klubów nocnych i otwartych do białego rana dyskotek to raj dla młodych ludzi. Giardini Naxos spełni oczekiwania zarówno tych, dla których idealny wypoczynek to morze, piasek i leżak, jak również tych, którzy od udanego urlopu wymagają odrobiny aktywności.

  Cefalu

  Słynie ze średniowiecznych zabytków oraz malowniczego położenia i przez wielu jest uważane za najpiękniejszą miejscowość wypoczynkową na wyspie. W Cefalu znajdziemy domki w typowo włoskim stylu, kręte, wąskie uliczki ozdobione kwiatami, jakby wciśnięte między Morze Tyrreńskie i wysokie, żółto-brązowe góry orazusytuowane w bliskiej odległości od morza kawiarnie, dyskoteki i restauracje, z których każda ma coś wyjątkowego do zaoferowania.

  Palermo

  Stolica i największe miasto Sycylii. To pełne życia włoskie miasto o wspaniałym położeniu, zasługuje na dokładniejsze prześledzenie jego barwnej historii. Zabytki łączą w sobie elementy architektury arabskiej i bizantyjskiej, a pałace i kościoły normańskie z fasadami w stylu hiszpańskiego baroku górują nad chaosem nowoczesnego miasta portowego. Tutaj wśród wąskich, zaniedbanych i krzykliwych uliczek, zamiast atmosfery tęsknoty za przeszłością odnajdziemy radość z przeżywania każdego dnia. Nie jest łatwo to miast pokochać, ale jednocześnie trudno nie być pod jego wrażeniem.

  Wyloty z: Warszawy, Katowic,Gdańskai Poznania . Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku odpraw Rainbow na wybranym lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na stronie operatora.

  "


  Wizy - informacje dla sprzedawców


  Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.


  Sezonowość


  Zwykle wysoki sezon turystyczny w regionie Sycylia (Włochy) trwa od połowy czerwca do połowy września.


  Wizy


  Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży 5 km
  • Odległość od lotniska 14 km
  • Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
  • TV tak
  • Minibar, Bar tak
  • Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
  • Tenis, Siatkówka tak
  • Surfing tak
  • Centrum nurkowania tak
  • Fitness tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Zwierzęta dozwolone tak
  • Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia tak
  • Wypożyczalnia rowerów tak
  • Aneks kuchnny tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,2 / 5
  Travelplanet

  Doskonałe (9 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,1 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 3,9 / 5

  42. najwyższa ocena z 2789 hoteli w Sycylia

  Paweł

  Ocena 4,6 / 5
  Bardzo nam się podobało ale bywałem w ładniejszych hotelach.
  Całkowita ocena

  Bardzo nam się podobało ale bywałem w ładniejszych hotelach.

  Zakwaterowanie 4,7 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Grzegorz

  Ocena 4,4 / 5
  hotel super,jedzenie super,jedyny minus za lazienke z zapachem plesni.
  Całkowita ocena

  hotel super,jedzenie super,jedyny minus za lazienke z zapachem plesni.

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Filtruj opinie

  Paweł

  Ocena 4,6 / 5
  Bardzo nam się podobało ale bywałem w ładniejszych hotelach.
  Całkowita ocena

  Bardzo nam się podobało ale bywałem w ładniejszych hotelach.

  Zakwaterowanie 4,7 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Grzegorz

  Ocena 4,4 / 5
  hotel super,jedzenie super,jedyny minus za lazienke z zapachem plesni.
  Całkowita ocena

  hotel super,jedzenie super,jedyny minus za lazienke z zapachem plesni.

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Piotr

  Ocena 5,0 / 5
  Przed wylotem mieliśmy obawy, bo różnie komentowano ten ośrodek. Ale sam pobyt przekonał nas, że te negatywne komentarze są pisane albo przez ludzi typu "wyżej s*ra, niż d**ę ma" albo są po prostu zmyślone. Oczywiście ich 4 gwiazdki mają się nijak do naszych 4 gwiazdek w hotelach, ale złego słowa powiedzieć nie można. Jedzenie pyszne, bardzo zróżnicowane. Prawdą jest, że każdego dnia był
  Całkowita ocena

  Przed wylotem mieliśmy obawy, bo różnie komentowano ten ośrodek. Ale sam pobyt przekonał nas, że te negatywne komentarze są pisane albo przez ludzi typu "wyżej s*ra, niż d**ę ma" albo są po prostu zmyślone. Oczywiście ich 4 gwiazdki mają się nijak do naszych 4 gwiazdek w hotelach, ale złego słowa powiedzieć nie można. Jedzenie pyszne, bardzo zróżnicowane. Prawdą jest, że każdego dnia były makarony, ale to normalne we Włoszech. Jednak codziennie były z różnym sosem. Mało tego, nie sposób było wszystko spróbować, więc nie rozumiem jakim cudem pojawiły się komentarze, że jedzenie jest jednakowe i monotonne. Jedyny minusik za to, że raz zdarzyło się, że jedzenie było chłodne.

  Pokoje świetne (nam przypadł pokój w budynku bocznych typu rezydencja). Właściwie to mieliśmy do dyspozycji całe mieszkanie (sypialnia z dużym łóżkiem i szafą z sejfem, pokój z dwoma łóżkami i szafą, duży pokój z dwoma łóżkami, stołem z krzesłami i aneksem kuchennym, lodówką oraz TV, do tego łazienka i całkiem spory balkon + patio przed wejściem). Fakt, że budynki nie są nowe i wymagają nieco odświeżenia, ale wszędzie było czysto jak się meldowaliśmy. Dodatkowo serwis sprzątał pokoje praktycznie każdego dnia.

  Atrakcje w ośrodku, to po prostu REWELACJA!!! Świetne dwa baseny (polecam ten olimpijski - większy i więcej leżaków). Animacje także rewelacyjne!!! Świetna grupa młodych ludzi zachęcająca do tańczenia, ćwiczenia w wodzie i bawienia się. Plaża świetna, zamknięta dla osób postronnych. Dojazd autobusem, który kursuje non stop. I co bardzo ważne, a nie trafia się wszędzie, leżaki są bezpłatne. Jedynie ręczniki plażowe są płatne.

  Jeśli kiedyś wróci ta oferta, na pewno tam wrócimy!

  Jedyny minusik, to to, że Włosi bardzo słabo rozmawiają po angielsku, albo wcale (szczególnie personel sprzątający). Jednak na recepcji bez problemu można się dogadać.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Magdalena

  Ocena 4,6 / 5
  ładny bardzo duży ośrodek, plaża piękna ale z dojazdem.
  Całkowita ocena

  ładny bardzo duży ośrodek, plaża piękna ale z dojazdem.

  Zakwaterowanie 4,7 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Paulina

  Ocena 4,5 / 5
  Wszystko zgodnie z opisem oferty. Pięć małych minusów: - domki rozrzucone po terenie-nam trafił się daleko (dowoziła ciuchcia, choć nie zawsze była dostępna), - dojazd na plażę zajmował sporo czasu: dojście do przystanku, czekanie na autobus, czekanie na odjazd autobusu, przejazd 10 minut ( jeśli sprawny kierowca)- w sumie ok.pół godziny ( jeździliśmy 2x dziennie na plażę co zabierało nam ok.
  Całkowita ocena

  Wszystko zgodnie z opisem oferty.

  Pięć małych minusów:

  - domki rozrzucone po terenie-nam trafił się daleko (dowoziła ciuchcia, choć nie zawsze była dostępna),

  - dojazd na plażę zajmował sporo czasu: dojście do przystanku, czekanie na autobus, czekanie na odjazd autobusu, przejazd 10 minut ( jeśli sprawny kierowca)- w sumie ok.pół godziny ( jeździliśmy 2x dziennie na plażę co zabierało nam ok. 2 godzin,

  -przy wyjeździe na wycieczki fakultatywne hotel nie zapewniał lunch pakietów ( a przecież all inclusive),

  -animacje po włosku (np.kabaret-dla nas nie do zrozumienia)- tylko 2x ww tygodniu były animacje dla wszystkich gości(po włosku, francusku i angielsku).

  Nie dotyczy dzieci-była dla nich polska animatorka!

  -ceny wycieczek fakultatywnych najwyższe dla Polaków (Włosi i Francuzi mieli w ofercie niższe ceny) :(

  OGROMNE PLUSY:

  - genialnie cieplutkie, płytkie i spokojne morze(raz była czerwona flaga),

  -smaczne jedzenie-każdy znajdzie coś dla siebie,

  -cudny widok z tarasu hotelowej restauracji,

  -wspaniała restauracja przy plaży ( menu lunchu trochę inne niż w hotelu- dla nas ciekawsze),

  -miła obsługa.

  Zakwaterowanie 4,2 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 16 °C temperatura w nocy 12 °C

  • Temperatura wody 20 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 14 °C temperatura w nocy 10 °C

  • Śr 16 °C temperatura w nocy 10 °C

  • Czw 18 °C temperatura w nocy 10 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje:

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień