Residence Iris Suite Włochy, Bibione, Bibione Spiaggia
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Martin K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
Cichy hotel w spokojnej części Bibione. Przy basenie zawsze było mnóstwo wolnych leżaków. Hotel był czysty i schludny. Bardzo chwalę parking w garażu podziemnym, gdzie mieliśmy swoje miejsce.
Cichy hotel w spokojnej części Bibione. Przy basenie zawsze było mnóstwo wolnych leżaków. Hotel był czysty i schludny. Bardzo chwalę parking w garażu podziemnym, gdzie mieliśmy swoje miejsce.
Plaża była duża, czysta i schludna, leżaki i parasole zawsze gotowe i zadbane. Poszliśmy na plażę Seven. Obsługa na plaży była miła i gościnna, co jest bardzo miłe. Każdego ranka plaża była sprzątana i przygotowywana do snurkowania. W Bibione prawdopodobnie nie ma warunków do snorkelingu. Byliśmy bardzo zadowoleni z plaży. Chwalimy również małą, zamykaną elektronicznie skrytkę na parasolu, która pomieści telefony i klucze do apartamentu i nie trzeba było się martwić o wychodzenie na zewnątrz. Na plaży działało Wi-Fi, co było miłym dodatkiem.
WyżywienieMieliśmy pobyt z własnym wyżywieniem
ZakwaterowanieMieliśmy apartament dla 4 osób w pełnej cenie i byliśmy trochę zaskoczeni, że w kuchni znajdowały się jednocześnie dwa miejsca do spania, pod przykryciem, a po rozłożeniu małej sofy nie było miejsca do spania, więc zawsze musieliśmy ją rano składać i rozkładać wieczorem. W hotelu nie było Wi-Fi, co moim zdaniem jest obecnie standardem.
UsługiNie korzystaliśmy z usług hotelowych,
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Barbora V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Niesamowite wakacje, całkowita satysfakcja.
Niesamowite wakacje, całkowita satysfakcja.
Niesamowita i czysta.
WyżywienieWłasne wyżywienie. W okolicy restauracja super.
ZakwaterowaniePiękne, czyste, wszystko działa. Tylko zamiast kluczy do terenu wybrałbym kod. Czasami był problem z otwarciem.
UsługiWszędzie ciągle sprzątane.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Miroslav H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Mały problem z psem po przyjeździe - powiedzieli, że nie przyjmujemy psów powyżej 10 kg, po interwencji dyrektora - OK
Mały problem z psem po przyjeździe - powiedzieli, że nie przyjmujemy psów powyżej 10 kg, po interwencji dyrektora - OK
jezioro w pobliżu, ale nie do pływania, baseny hotelowe świetne
Wyżywieniestrava super
ZakwaterowanieMały pokój, mógłby być trochę większy
Usługibardzo pracowity i chętny
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 368 zł za os.
Robert K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ekonomicznie korzystne
Ekonomicznie korzystne
Niepłatna część plaży całkowicie w porządku
WyżywienieWłasny
ZakwaterowanieSkromne wyposażenie
UsługiBasen nieużywany
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Mirek Humeš
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ośrodek ma już swoje najlepsze lata za sobą, ale plaża i morze są nadal piękne. Niestety w pobliżu widać wieże wydobywcze :-D
Ośrodek ma już swoje najlepsze lata za sobą, ale plaża i morze są nadal piękne. Niestety w pobliżu widać wieże wydobywcze :-D
Plaża piaszczysta, pełna muszli, idealna dla dzieci. Łagodne zejście do morza.
WyżywienieW obiekcie noclegowym gotowaliśmy sobie sami. Niestety supermarket jest dość daleko.
ZakwaterowanieStara zabudowa w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. Niestety wyposażenie jest już nieco przestarzałe, a łóżka okropne. Nie chciałbym tam mieszkać w 6 osób, chociaż pokoje są urządzone dla 6 osób.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Hana J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Ładny
Ładny
Standard.
ZakwaterowanieLuksusowe zakwaterowanie.
UsługiBrak zadaszonego parkingu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Monika T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonałe
Doskonałe
Całkiem daleko, ale na terenie jest basen.
WyżywienieWłasny.
ZakwaterowanieDobre - trochę mniejsze. Trzeba wyposażyć apartament w lepszy telewizor i piekarnik.
UsługiApartament.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Stanislav Priščák
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spokojna lokalizacja pełna zieleni i kwiatów, blisko ładnej, niezatłoczonej plaży.
Spokojna lokalizacja pełna zieleni i kwiatów, blisko ładnej, niezatłoczonej plaży.
Czysta, piaszczysta plaża, dla zainteresowanych także kamieniste części, z krystalicznie czystą wodą. Wiatr i fale mogą w niektóre dni przynieść morskie wodorosty. Plaża nie jest zatłoczona.
WyżywienieIndywidualne wyżywienie - dobrze zaopatrzony supermarket, codziennie możliwość świeżego pieczywa (również w niedzielę), owoców, warzyw...
ZakwaterowanieDom szeregowy z tarasem i pięknym widokiem na morze, zieleń oraz wschodzące słońce.
UsługiApartament wyposażony w aneks kuchenny, kuchenkę gazową, lodówkę z zamrażarką, pralkę automatyczną, klimatyzację, kabinę prysznicową, prysznic także w ogrodzie, wentylatory sufitowe...
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Martina Přenosilová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Plaża pod rezydencją jest kamienista, podobnie jak wejście do wody - nie polecamy. 100 m dalej znajduje się plaża wspomnianego hotelu. Leżaki i parasole są tylko dla gości hotelu, ale na początku lub na końcu tej plaży jest ładne miejsce do kąpieli, piasek, łagodne wejście do wody - świetne dla dzieci! Mogą bawić się godzinami w wodzie, a wystarczy je obserwować z brzegu (oczywiście jeśli nie ma fal). W związku z tym własny parasol, ewentualnie krzesełka i przygotowanie się na niezbyt przyjemne uczucie, że wszystko jest zarezerwowane wyłącznie dla gości hotelowych - prysznice, przebieralnia, bar...
Wyżywienie!Poza supermarketem i restauracją nie ma tu żadnych straganów, innych sklepów, barów itp... Na plaży jest bar, który jest przeznaczony wyłącznie dla gości sąsiedniego hotelu - nie można tam nic kupić.
ZakwaterowaniePrzestronna willa, ładnie urządzona, wyposażona kuchnia, miejsce do siedzenia na tarasie, widok na morze, świetny prysznic ogrodowy i grill ogrodowy. Zalecamy dopłatę za klimatyzację, w lipcu było 40 stopni w ciągu dnia, 32 w nocy! Szkoda, że klimatyzacja nie jest we wszystkich pokojach - tylko w sypialni i salonie. Dzieci miały w pokoju gorąco - wentylator sufitowy nie wystarczał. Telewizor nie jest polecany - są tam niemieckie kanały, a ekran jest wielkości większego laptopa :-). Pralka super, pościel i jej wymiana po tygodniu jest dość droga.
UsługiOd recepcji nie potrzebowaliśmy wiele, ale wszyscy byli mili. Kiedy w kuchni skończył się gaz, w ciągu 10 minut dostarczyli i wymienili butlę.
UWAGA! Od biura podróży otrzymaliśmy voucher na zakwaterowanie z adresem nie rezydencji, lecz jakiegoś zimowego siedliska firmy. Oczywiście wpisaliśmy adres do nawigacji i z rozczarowaniem odkryliśmy, że jesteśmy o 50 km zupełnie gdzie indziej. Nie do końca zrozumieliśmy ten ruch ze strony biura podróży.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Nasza podróż była absolutnie w porządku.
Nasza podróż była absolutnie w porządku.
Plaża była bardzo blisko. Nie pogłębiło się nagle więc jest idealne dla rodzin z małymi dziećmi.
WyżywienieObsługa była absolutnie w porządku. Personel był miły i pomocny.
ZakwaterowanieW końcu zakwaterowanie było w porządku. Należy zaznaczyć, że dla rodzin z wózkami nie jest to zbyt wygodne, gdyż aby wejść i wyjść z hotelu trzeba wspinać się po schodach i za każdym razem podnosić wózek. Nasz pokój nie był największy, przy dwójce dzieci było trochę ciasno. Było im dobrze, bo widzieli, że jesteśmy z małym, więc od razu zaoferowaliście nam możliwość wstawienia łóżeczka do pokoju, jednak po przyjeździe usunęliśmy je z pokoju, bo zajmowało dużo miejsca i my ocenił, że jest dość brudny, nie wiedząc, gdzie był przechowywany i kiedy był ostatnio czyszczony.
UsługiOtrzymaliśmy wszystko, co opisano jako przychodzące do pokoju. Miejsce parkingowe, leżak na plaży. Klimatyzator nie był najlepszy, ponieważ niezależnie od tego, na jaki stopień go ustawiliśmy, wiał ten sam zimno, więc w pokoju było albo ciepło, albo zimno.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 279 zł za os.
Kateřina E.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Komfortowe wakacje z ładnym tłem. W niewielkiej odległości od morza i miasta.
Komfortowe wakacje z ładnym tłem. W niewielkiej odległości od morza i miasta.
Czyste, ładne mieszkanie z dużym tarasem. Basen i garaż podziemny. ????
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Lucie J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje zgodnie z naszymi oczekiwaniami, wszystko poszło zgodnie z planem, więc zadowolenie.
Wakacje zgodnie z naszymi oczekiwaniami, wszystko poszło zgodnie z planem, więc zadowolenie.
Czysta, niezatłoczona ludźmi.
WyżywienieWłasny.
ZakwaterowanieWystarczające. Przestronne, czyste, nowsze wyposażenie.
UsługiŻadne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 911 zł za os.
Roman Č.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024
Jedynym mankamentem noclegu było to, że balkon znajdował się nad główną drogą, przez co w nocy i wcześnie rano przejeżdżały samochody, co zakłócało sen.
Jedynym mankamentem noclegu było to, że balkon znajdował się nad główną drogą, przez co w nocy i wcześnie rano przejeżdżały samochody, co zakłócało sen.
Luksusowy posiłek dla VIP-ów????
ZakwaterowanieSprzęt w porządku
UsługiSauna nie działała, woda w basenie była zimna.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petr D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024
Riwiera Liguryjska jest piękna.
Riwiera Liguryjska jest piękna.
Alice M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023
Wakacje były udane ku naszemu pełnemu zadowoleniu. Najważniejsze jest to, że pogoda nam dopisała. Cały pobyt był wspaniały.
Wakacje były udane ku naszemu pełnemu zadowoleniu. Najważniejsze jest to, że pogoda nam dopisała. Cały pobyt był wspaniały.
Plaża jest prywatna, więc nie ma problemu z miejscem pod parasolami. Dostęp do wody kamienisty. Buty do wody są koniecznością. W morzu występują zarówno piaszczyste, jak i kamieniste odcinki dna. Dzięki temu woda jest tu krystalicznie czysta, odpowiednia do snorkelingu.
WyżywieniePobyt odbył się bez wyżywienia. Ale kuchnia w mieszkaniu była bardzo dobrze i nowocześnie urządzona. Na kilka obiadów pojechaliśmy do centrum Bordighera.......na nadmorskiej kolumnadzie dla pieszych, gdzie znajduje się niezliczona ilość zwykłych i drogich restauracji, pizzerii i barów.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało temu, co podano w opisie wycieczki. Piękny, czysty i przede wszystkim zamknięty teren, do którego dostęp mają wyłącznie zakwaterowani goście. Już na pierwszy rzut oka było widać, że administrator dba o czystość i spokój lokalu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2025
Relaksujące i spokojne otoczenie oraz przyjazny personel. Super czyste.
Relaksujące i spokojne otoczenie oraz przyjazny personel. Super czyste.
Radana Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023
bardzo przyjemny hotel ze starszą klientelą, cicho, w pięknym ogrodzie, kilka metrów od plaży w przypadku obiadokolacji/S i V/ tylko jedna opcja obiadu w restauracji barowej z ograniczonym wyborem dań, opcja jazdy lub spaceru do Puli, skorzystaliśmy z niej tylko raz - większość restauracji w mieście ma przerwę na południową sjestę, a ponadto spacer w upale nie jest do końca przyjemny
bardzo przyjemny hotel ze starszą klientelą, cicho, w pięknym ogrodzie, kilka metrów od plaży w przypadku obiadokolacji/S i V/ tylko jedna opcja obiadu w restauracji barowej z ograniczonym wyborem dań, opcja jazdy lub spaceru do Puli, skorzystaliśmy z niej tylko raz - większość restauracji w mieście ma przerwę na południową sjestę, a ponadto spacer w upale nie jest do końca przyjemny
plaża łatwo dostępna, ze stałą obsługą przez cały nasz pobyt, niestety morze przez kilka dni było niespokojne z falami i dużą ilością wyrzuconych glonów
Wyżywienieskład śniadań dokładnie taki sam przez cały tydzień, bez zmian, brak serów i owoców i warzyw obiad nam bardzo odpowiadał, podano 3 dania, 2 dania do wyboru w formie bufetu
Zakwaterowaniekomfortowe pokoje z małym ogródkiem od frontu, klimatyzacja sprawna, ale bez możliwości sterowania ze względu na dużą wilgotność powietrza, bardzo problematyczne suszenie strojów kąpielowych, ręczników, sportowych. ubrania - nie można wieszać na zewnątrz, nie ma wieszaka ani rozkładanej suszarki
Usługihotel w fajnym miejscu, z klientelą, która wraca do hotelu to pewna wada, uważam, że w hotelu nie ma małego sklepiku. towar, tylko butik, kilkakrotnie korzystaliśmy z możliwości tenisa stołowego - kierownicy hotelu powinni poprawić otoczenie pingu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 644 zł za os.
Barbora K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2025
Ogólne wrażenie z wakacji jest bardzo dobre. To miejsce jest odpowiednie głównie dla rodzin z (małymi) dziećmi – duży, płytki basen, parasole, ok. 15 minut spacerem (lub 3 minuty samochodem) od parku rozrywki Gardaland i mniej więcej tyle samo do lokalnego targu. Ośrodek znajduje się na obrzeżach miasta, niedaleko jeziora.
Ogólne wrażenie z wakacji jest bardzo dobre. To miejsce jest odpowiednie głównie dla rodzin z (małymi) dziećmi – duży, płytki basen, parasole, ok. 15 minut spacerem (lub 3 minuty samochodem) od parku rozrywki Gardaland i mniej więcej tyle samo do lokalnego targu. Ośrodek znajduje się na obrzeżach miasta, niedaleko jeziora.
Obiekt znajduje się około 5 minut spacerem od jeziora Garda. Jezioro jest ładne, ale w tej części naszego regionu jest dość brudne i tylko kaczki chętnie się w nim kąpią. Są tu ładne, małe plaże pełne muszelek, na których można zrobić piękne zdjęcia. Wokół jeziora biegnie dobra ścieżka rowerowa. Pływaliśmy w jeziorze bardziej na północ lub na zachód, w ramach jednodniowych wycieczek. Kiedy wieje wiatr, fale są jak na morzu :-)
WyżywienieTo była jedyna rzecz, która nieco odbiegała od naszych oczekiwań – mieliśmy wyżywienie HB, czyli śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Śniadania były dobre (jajecznica, kiełbaski, wędliny, sery, jogurty białe i owocowe, musli, słodkie croissanty, kawa, sok, jabłka i pomarańcze), ale każdego dnia dokładnie to samo :-) Obiady były nieco inne, ale brakowało w nich wykwintności kuchni narodowej. Napoje nie były wliczone w cenę obiadów. Restauracja była czynna przez cały dzień (robią dobrą pizzę :-) i stoisko z lodami. Śniadania 7:30-10:00. Kolacje 18:00-20:00.
ZakwaterowanieZakwaterowanie w dwupiętrowych apartamentach, z których każdy ma widok na duży basen w centrum kurortu. Mieliśmy apartament z dwiema sypialniami (jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma oddzielnymi łóżkami), piąta osoba spała na kanapie w salonie. Aneks kuchenny jest wystarczająco wyposażony w kuchenkę gazową i naczynia. Zagotowaliśmy wodę w czajniku na kuchence. Dostępne są środki czystości i suszarka do ubrań. Sól, cukier, olej itp. nie są dostępne w kuchni. Papier toaletowy 2 rolki na 5 dni dla 5 osób, a następnie należy dokupić własny :-) Każdy apartament posiada taras z miejscami do siedzenia. Zakwaterowanie jest czyste i adekwatne do zapłaconej ceny.
UsługiRecepcja działa sprawnie – można się porozumieć po angielsku i niemiecku. Przyjechaliśmy o 9:00, zakwaterowanie było oficjalnie od 16:00. Po przyjeździe zostaliśmy zarejestrowani w recepcji i poproszono nas, żebyśmy poczekali przy basenie. Około 13:00 zadzwonili do nas, że nasz pokój jest gotowy – co było bardzo miłe :-) Na terenie obiektu znajduje się duży basen ze zjeżdżalniami i beczką z wodą, głównie brodzik, ale można też poćwiczyć tempo, żeby się odświeżyć. Na trawniku za obiektem znajduje się ładne boisko do piłki nożnej. W okolicy znajduje się minimarket (z losowymi godzinami otwarcia), pralka dostępna za 5 euro z proszkiem do prania. Możliwość wypożyczenia rowerów i hulajnóg elektrycznych za pośrednictwem aplikacji – co jednak kosztowało nas 12 euro, gdybyśmy na nich nie jeździli, a my zrezygnowaliśmy z komunikacji z operatorem zewnętrznym po 2 nieudanych e-mailach.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Daniela Knápková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólnie bardzo podobały nam się wakacje, tylko nie rozumiemy opłaty za korzystanie z Wi-Fi, według nas powinno to już być częścią ceny wycieczki.
Ogólnie bardzo podobały nam się wakacje, tylko nie rozumiemy opłaty za korzystanie z Wi-Fi, według nas powinno to już być częścią ceny wycieczki.
Basen ładny, woda czysta, tylko mieli pomalowane krawędzie basenu i brudziło to stroje kąpielowe
WyżywienieMieliśmy wycieczkę bez wyżywienia
ZakwaterowanieZakwaterowanie nie było szczególnie luksusowe, ale było czysto.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 074 zł za os.
Marcel K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023
Przyjemny hotel na pięknej wyspie Capri, wart odwiedzenia. Cena hotelu jest wyższa głównie ze względu na lokalizację niż na poziom samego hotelu, co jest miłe, ale nie wystrzeli Cię wysoko. Ogólnie na Capri wszystko jest droższe, ale zdecydowanie warto.
Przyjemny hotel na pięknej wyspie Capri, wart odwiedzenia. Cena hotelu jest wyższa głównie ze względu na lokalizację niż na poziom samego hotelu, co jest miłe, ale nie wystrzeli Cię wysoko. Ogólnie na Capri wszystko jest droższe, ale zdecydowanie warto.
Plaże znajdują się około 20 minut spacerem od hotelu, ale zwykle można do nich dojechać minibusem za 2 EUR, który kursuje tam co 15 minut. W przeciwnym razie będziesz się pocić.
WyżywienieMieliśmy śniadanie wliczone w cenę, które było w formie bufetu. Wybór nie był mały, ale też nie duży. W ogóle chcieli lepszej jakości i lepszego smaku jedzenia niż w Czechach, więc nawet głupi tost z serem i szynką nam się podobał. Ogólnie jednak oczekiwałbym więcej od hotelu 4*.
ZakwaterowanieŁadny hotel, ładny pokój, w zasadzie nie ma na co narzekać, poza tym, że klimatyzacja była starsza i dość głośna + mieliśmy pokój bez balkonu. O tym, że nie miałbym widoku na morze, dowiedzieliśmy się za pomocą wyszukiwarki Booking, z której jasno wynikało, że pokoje z widokiem na morze są dużo droższe.
UsługiNie korzystaliśmy z żadnych dodatkowych usług hotelowych, personel zachowywał się uprzejmie i chętnie. Przy wymeldowaniu zaoferowali nam możliwość przechowania bagażu w ich hotelu, jeśli chcemy spędzić dzień na wyspie i nie musimy ich ciągnąć.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 004 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2025
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
od 1 892 zł za os.
Zdeněk H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Zadowolenie
Zadowolenie
Odległość do wybrzeża wynosi ok. 400 metrów + opłata za 1 euro za windę, zjazd na plażę.
W hotelu serwowane są wyłącznie śniadania. Pozostałe posiłki można zamówić z bogatej oferty pobliskich restauracji i pizzerii. Ich jakość jest na wysokim poziomie.
ZakwaterowanieNie ma własnej plaży. Na plaży trzeba zapłacić 20-25 euro za osobę za dzień + 8 euro za parasol.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 959 zł za os.
Dostępne regiony