Aktualne do Włoch

Hotel Valle Verde

Ocena: 3/5

Włochy, Tarvisio, Tarvisio

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 600 m
  • Odległość od stoku narciarskiego Nachylenie 50 m
  • TV TV tak
  • Kącik dziecięcy Kącik dziecięcy tak
  • Hotel przy ulicy Hotel przy ulicy tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 8 opinii)

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

Ocena 4,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Usługi 4,5 / 5

Sport 3,0 / 5

Cena 3,5 / 5

3. najwyższa ocena z 24 hoteli w Tarvisio

Anonym

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Najlepsze zimowe wakacje, na jakich byliśmy. Stosunek ceny do jakości - super!

Najlepsze zimowe wakacje, na jakich byliśmy. Stosunek ceny do jakości - super!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Mniam :-)

Zakwaterowanie

Przyjemny rodzinny hotel, sympatyczni właściciele. Super miejsce - wystarczy przejść przez parking i jesteś przy wyciągu.

Usługi

Bardzo doceniliśmy zniżkę na wypożyczenie i naprawę nart. Innych zniżek - na jedzenie na Mt. Lussari nie wykorzystaliśmy.

Sport

Prampero nie ma sobie równych :-) Chociaż na dole w mieście było mało śniegu, a na niższej trasie śnieg był mokry, wyjedziesz „na górę” i tam pada śnieg, podczas gdy „na dole” padał deszcz. Trasy narciarskie są ciekawie połączone, tzn. dostaniesz się do Mt. Lusarri, nie musząc przejeżdżać samochodem do Camporossa.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Martina K.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024

Wakacje spełniły oczekiwania. Dużym + była odległość od Czech i hotelu na samym końcu stoku narciarskiego. Bezpłatny parking dla gości.

Wakacje spełniły oczekiwania. Dużym + była odległość od Czech i hotelu na samym końcu stoku narciarskiego. Bezpłatny parking dla gości.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Sport 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Wyżywienie

Niepełne wyżywienie - śniadanie w formie bufetu, szynka, ser, jajka i wiele rodzajów pysznych wypieków, mocna kawa, wybór herbat i soków, woda. Kolacja = wybór z menu (również w języku czeskim) zawsze z 3 przystawek i 3 dań głównych, bufet sałatkowy i deser. Po przystawce (makaron, risotto itp.) byłem już pełny. Minusem była pora obiadowa, dopiero od 19:00, czyli dla mnie spóźnienie.

Zakwaterowanie

Hotel rodzinny, bardzo dobrze prowadzony, właściciele w codziennym kontakcie z gośćmi. Pokój górski - klasyczny, czysta łazienka z bidetem, codzienne sprzątanie i zmiana pościeli (nie o to prosiliśmy). Nie lubię wspólnego włoskiego koca, ale to mój problem:-) Pięknie ciepło w pokojach i łazience (w czasach oszczędzania energii - dla nas za dużo).

Usługi

W hotelu znajduje się sauna na podczerwień z miejscem do wypoczynku, jacuzzi, jednak z tych usług nie korzystaliśmy, więc nie mogę ich ocenić.

Sport

Ośrodek był przytulny, niestety stoki były w jakości odpowiadającej tej zimie. W niedzielny wieczór stoki nie wydają się być przygotowane, więc w poniedziałek rano były już naprawdę pokryte stosami odłamków lodu. Od poniedziałkowego wieczoru skutery śnieżne nie działały i przy obecnych warunkach śniegowych wszystko było w porządku. Łączność zapewniają siedzenia, jednak dotarcie na górę zajmuje trochę czasu. Rekomendacja: koniecznie odwiedźcie wioskę z kościołem nad Tarvisio, warto!!! Zabraliśmy go na narty, ale także po południu do domku i w komforcie poszliśmy na kawę i Aperola bez nart :-)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Martina K.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024

Wakacje spełniły oczekiwania. Dużym + była odległość od Czech i hotelu na samym końcu stoku narciarskiego. Bezpłatny parking dla gości.

Wakacje spełniły oczekiwania. Dużym + była odległość od Czech i hotelu na samym końcu stoku narciarskiego. Bezpłatny parking dla gości.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Sport 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Wyżywienie

Niepełne wyżywienie - śniadanie w formie bufetu, szynka, ser, jajka i wiele rodzajów pysznych wypieków, mocna kawa, wybór herbat i soków, woda. Kolacja = wybór z menu (również w języku czeskim) zawsze z 3 przystawek i 3 dań głównych, bufet sałatkowy i deser. Po przystawce (makaron, risotto itp.) byłem już pełny. Minusem była pora obiadowa, dopiero od 19:00, czyli dla mnie spóźnienie.

Zakwaterowanie

Hotel rodzinny, bardzo dobrze prowadzony, właściciele w codziennym kontakcie z gośćmi. Pokój górski - klasyczny, czysta łazienka z bidetem, codzienne sprzątanie i zmiana pościeli (nie o to prosiliśmy). Nie lubię wspólnego włoskiego koca, ale to mój problem:-) Pięknie ciepło w pokojach i łazience (w czasach oszczędzania energii - dla nas za dużo).

Usługi

W hotelu znajduje się sauna na podczerwień z miejscem do wypoczynku, jacuzzi, jednak z tych usług nie korzystaliśmy, więc nie mogę ich ocenić.

Sport

Ośrodek był przytulny, niestety stoki były w jakości odpowiadającej tej zimie. W niedzielny wieczór stoki nie wydają się być przygotowane, więc w poniedziałek rano były już naprawdę pokryte stosami odłamków lodu. Od poniedziałkowego wieczoru skutery śnieżne nie działały i przy obecnych warunkach śniegowych wszystko było w porządku. Łączność zapewniają siedzenia, jednak dotarcie na górę zajmuje trochę czasu. Rekomendacja: koniecznie odwiedźcie wioskę z kościołem nad Tarvisio, warto!!! Zabraliśmy go na narty, ale także po południu do domku i w komforcie poszliśmy na kawę i Aperola bez nart :-)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonym

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Najlepsze zimowe wakacje, na jakich byliśmy. Stosunek ceny do jakości - super!

Najlepsze zimowe wakacje, na jakich byliśmy. Stosunek ceny do jakości - super!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Mniam :-)

Zakwaterowanie

Przyjemny rodzinny hotel, sympatyczni właściciele. Super miejsce - wystarczy przejść przez parking i jesteś przy wyciągu.

Usługi

Bardzo doceniliśmy zniżkę na wypożyczenie i naprawę nart. Innych zniżek - na jedzenie na Mt. Lussari nie wykorzystaliśmy.

Sport

Prampero nie ma sobie równych :-) Chociaż na dole w mieście było mało śniegu, a na niższej trasie śnieg był mokry, wyjedziesz „na górę” i tam pada śnieg, podczas gdy „na dole” padał deszcz. Trasy narciarskie są ciekawie połączone, tzn. dostaniesz się do Mt. Lusarri, nie musząc przejeżdżać samochodem do Camporossa.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...