Santa Lucia Le Sabbie D'oro Ocena: 3/5
od 1 097 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 097 zł za osobę
od 1 279 zł za osobę
od 447 zł za osobę
od 1 109 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 8 opinii)
3. najwyższa ocena z 24 hoteli w Tarvisio
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Najlepsze zimowe wakacje, na jakich byliśmy. Stosunek ceny do jakości - super!
Najlepsze zimowe wakacje, na jakich byliśmy. Stosunek ceny do jakości - super!
Mniam :-)
ZakwaterowaniePrzyjemny rodzinny hotel, sympatyczni właściciele. Super miejsce - wystarczy przejść przez parking i jesteś przy wyciągu.
UsługiBardzo doceniliśmy zniżkę na wypożyczenie i naprawę nart. Innych zniżek - na jedzenie na Mt. Lussari nie wykorzystaliśmy.
SportPrampero nie ma sobie równych :-) Chociaż na dole w mieście było mało śniegu, a na niższej trasie śnieg był mokry, wyjedziesz „na górę” i tam pada śnieg, podczas gdy „na dole” padał deszcz. Trasy narciarskie są ciekawie połączone, tzn. dostaniesz się do Mt. Lusarri, nie musząc przejeżdżać samochodem do Camporossa.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Martina K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024
Wakacje spełniły oczekiwania. Dużym + była odległość od Czech i hotelu na samym końcu stoku narciarskiego. Bezpłatny parking dla gości.
Wakacje spełniły oczekiwania. Dużym + była odległość od Czech i hotelu na samym końcu stoku narciarskiego. Bezpłatny parking dla gości.
Niepełne wyżywienie - śniadanie w formie bufetu, szynka, ser, jajka i wiele rodzajów pysznych wypieków, mocna kawa, wybór herbat i soków, woda. Kolacja = wybór z menu (również w języku czeskim) zawsze z 3 przystawek i 3 dań głównych, bufet sałatkowy i deser. Po przystawce (makaron, risotto itp.) byłem już pełny. Minusem była pora obiadowa, dopiero od 19:00, czyli dla mnie spóźnienie.
ZakwaterowanieHotel rodzinny, bardzo dobrze prowadzony, właściciele w codziennym kontakcie z gośćmi. Pokój górski - klasyczny, czysta łazienka z bidetem, codzienne sprzątanie i zmiana pościeli (nie o to prosiliśmy). Nie lubię wspólnego włoskiego koca, ale to mój problem:-) Pięknie ciepło w pokojach i łazience (w czasach oszczędzania energii - dla nas za dużo).
UsługiW hotelu znajduje się sauna na podczerwień z miejscem do wypoczynku, jacuzzi, jednak z tych usług nie korzystaliśmy, więc nie mogę ich ocenić.
SportOśrodek był przytulny, niestety stoki były w jakości odpowiadającej tej zimie. W niedzielny wieczór stoki nie wydają się być przygotowane, więc w poniedziałek rano były już naprawdę pokryte stosami odłamków lodu. Od poniedziałkowego wieczoru skutery śnieżne nie działały i przy obecnych warunkach śniegowych wszystko było w porządku. Łączność zapewniają siedzenia, jednak dotarcie na górę zajmuje trochę czasu. Rekomendacja: koniecznie odwiedźcie wioskę z kościołem nad Tarvisio, warto!!! Zabraliśmy go na narty, ale także po południu do domku i w komforcie poszliśmy na kawę i Aperola bez nart :-)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Martina K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024
Wakacje spełniły oczekiwania. Dużym + była odległość od Czech i hotelu na samym końcu stoku narciarskiego. Bezpłatny parking dla gości.
Wakacje spełniły oczekiwania. Dużym + była odległość od Czech i hotelu na samym końcu stoku narciarskiego. Bezpłatny parking dla gości.
Niepełne wyżywienie - śniadanie w formie bufetu, szynka, ser, jajka i wiele rodzajów pysznych wypieków, mocna kawa, wybór herbat i soków, woda. Kolacja = wybór z menu (również w języku czeskim) zawsze z 3 przystawek i 3 dań głównych, bufet sałatkowy i deser. Po przystawce (makaron, risotto itp.) byłem już pełny. Minusem była pora obiadowa, dopiero od 19:00, czyli dla mnie spóźnienie.
ZakwaterowanieHotel rodzinny, bardzo dobrze prowadzony, właściciele w codziennym kontakcie z gośćmi. Pokój górski - klasyczny, czysta łazienka z bidetem, codzienne sprzątanie i zmiana pościeli (nie o to prosiliśmy). Nie lubię wspólnego włoskiego koca, ale to mój problem:-) Pięknie ciepło w pokojach i łazience (w czasach oszczędzania energii - dla nas za dużo).
UsługiW hotelu znajduje się sauna na podczerwień z miejscem do wypoczynku, jacuzzi, jednak z tych usług nie korzystaliśmy, więc nie mogę ich ocenić.
SportOśrodek był przytulny, niestety stoki były w jakości odpowiadającej tej zimie. W niedzielny wieczór stoki nie wydają się być przygotowane, więc w poniedziałek rano były już naprawdę pokryte stosami odłamków lodu. Od poniedziałkowego wieczoru skutery śnieżne nie działały i przy obecnych warunkach śniegowych wszystko było w porządku. Łączność zapewniają siedzenia, jednak dotarcie na górę zajmuje trochę czasu. Rekomendacja: koniecznie odwiedźcie wioskę z kościołem nad Tarvisio, warto!!! Zabraliśmy go na narty, ale także po południu do domku i w komforcie poszliśmy na kawę i Aperola bez nart :-)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Najlepsze zimowe wakacje, na jakich byliśmy. Stosunek ceny do jakości - super!
Najlepsze zimowe wakacje, na jakich byliśmy. Stosunek ceny do jakości - super!
Mniam :-)
ZakwaterowaniePrzyjemny rodzinny hotel, sympatyczni właściciele. Super miejsce - wystarczy przejść przez parking i jesteś przy wyciągu.
UsługiBardzo doceniliśmy zniżkę na wypożyczenie i naprawę nart. Innych zniżek - na jedzenie na Mt. Lussari nie wykorzystaliśmy.
SportPrampero nie ma sobie równych :-) Chociaż na dole w mieście było mało śniegu, a na niższej trasie śnieg był mokry, wyjedziesz „na górę” i tam pada śnieg, podczas gdy „na dole” padał deszcz. Trasy narciarskie są ciekawie połączone, tzn. dostaniesz się do Mt. Lusarri, nie musząc przejeżdżać samochodem do Camporossa.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...