Bravo Club Budoni (Agrustos) Ocena: 4/5 Włochy, Sardynia
Jiří S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2024
Podobały mi się te wakacje, byłem bardzo zadowolony. Piękne otoczenie, spokojne morze, piaszczysta plaża Wiele możliwości dla sportowców, różne boiska sportowe. Basen był dostępny. Leżaki nad morzem i basenem były dostępne. Doskonałe jedzenie. Piękna przyroda wokół ośrodka. Mieszkanie dobre. Szkoda, że nie mogliśmy wybrać się na wycieczkę łodzią, bo łódki nie mogły płynąć ze względu na wiatr. Otoczenie hotelu było czyste, było sprzątane codziennie.
Podobały mi się te wakacje, byłem bardzo zadowolony. Piękne otoczenie, spokojne morze, piaszczysta plaża Wiele możliwości dla sportowców, różne boiska sportowe. Basen był dostępny. Leżaki nad morzem i basenem były dostępne. Doskonałe jedzenie. Piękna przyroda wokół ośrodka. Mieszkanie dobre. Szkoda, że nie mogliśmy wybrać się na wycieczkę łodzią, bo łódki nie mogły płynąć ze względu na wiatr. Otoczenie hotelu było czyste, było sprzątane codziennie.
Do plaży musiałem przejść około 300 metrów. Plaża jest czysta, piaszczysta, zejście do morza jest stopniowe, ale po 15 metrach jest już głębokie. Morze jest czyste, na każdej plaży jest dużo leżaków i parasoli. To samo tyczy się czystości i otoczenia basen. Rano było więcej ludzi nad morzem niż po południu.
WyżywienieDieta była 3 razy dziennie, jedzenie było smaczne i urozmaicone, było dużo warzyw, ryb, ciast i napojów. Codziennie na stole stała butelka wody do picia. Czysto nakryte stoły. Pomocni kelnerzy. Szkoda tylko, że w czasie obiadów od 19:45 czasami sala restauracyjna była pełna.
ZakwaterowanieMieszkanie w szeregowych domkach murowanych, wyposażonych we wszystko, co powinien mieć pokój. Codziennie było sprzątane
UsługiByłem zadowolony z usług hotelu
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ladislav M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Jako 5-osobowa rodzina z małymi dziećmi oceniam to bardzo dobrze - świetne jedzenie, odpowiednie zakwaterowanie, zajęcia i wycieczki również. Nie mam na co narzekać.
Jako 5-osobowa rodzina z małymi dziećmi oceniam to bardzo dobrze - świetne jedzenie, odpowiednie zakwaterowanie, zajęcia i wycieczki również. Nie mam na co narzekać.
W promieniu 150 m od hotelu, połączona z przyjemnym spacerkiem, plaża jest piaszczysta, ale i kamienista, był mały problem z wejściem dzieci głębiej, bo skarżyły się, że bolą je stopy, poza tym morze w porządku.
WyżywienieMam z tym najlepsze wspomnienia – wszystko, co kocham w kuchni włoskiej, różnorodności i obfitości. Genialny
Zakwaterowanienoclegi w hotelach i małych domkach w kurorcie. Bardzo przyjemny.
UsługiKlasyka, nie mam na co narzekać.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate












