Aktualne do Włoch

Hotel ALPENROSE (Alleghe)

Ocena: 3/5

Włochy, Civetta

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 350 m
  • Odległość od stoku narciarskiego Nachylenie 200 m
  • TV TV tak
  • Przystanek autobusowy Przystanek autobusowy tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 3 opinii)

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

Ocena 4,1 / 5

Wyżywienie 3,8 / 5

Zakwaterowanie 4,2 / 5

Usługi 4,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

4. najwyższa ocena z 20 hoteli w Civetta

Sofia Carmen Polášková

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024

Maksymalna satysfakcja!! Planuję ponownie w przyszłym roku.

Maksymalna satysfakcja!! Planuję ponownie w przyszłym roku.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonym

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026

Edytowana zgodnie z Regulaminem

Najpierw zacznę od pozytywów, czyli organizacji transportu przez biuro podróży... Odbiór był punktualny i wszystko poszło idealnie na terminalu w Brnie. Kierowcy byli również bardzo mili, a podróż tam i z powrotem przebiegła bezproblemowo. Kolejnym dużym plusem jest Civetta, naprawdę piękny kurort. Piękne widoki i łatwe stoki.

Najpierw zacznę od pozytywów, czyli organizacji transportu przez biuro podróży... Odbiór był punktualny i wszystko poszło idealnie na terminalu w Brnie. Kierowcy byli również bardzo mili, a podróż tam i z powrotem przebiegła bezproblemowo. Kolejnym dużym plusem jest Civetta, naprawdę piękny kurort. Piękne widoki i łatwe stoki.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Wyżywienie

Śniadanie było w porządku, ale kolacja była katastrofą. Nie jestem szczególnie wybredna, jeśli chodzi o jedzenie, ale prawdą jest, że we Włoszech ma się wyższe oczekiwania co do jakości jedzenia. To było na poziomie kiepskiej stołówki szkolnej, oczywiście dużo gotowego jedzenia. Tradycyjnie obiad podawano dopiero o siódmej, co było dla nas późno i zdecydowanie nie warto było czekać. Jadalnia była też dość mała jak na tak dużą liczbę osób. Zdjęcia z podróży w ogóle nie odzwierciedlały rzeczywistości. Mój mąż i ja siedzieliśmy przy dużym stole dla ośmiu osób. Liczyłam na spokojny posiłek w restauracji dla dwojga, ale to bardziej przypominało szkolną stołówkę.

Zakwaterowanie

Niestety, zaczynam być krytyczny. Przyjechaliśmy do hotelu rano, po nocy spędzonej w autobusie, a przebieranie się i przechowywanie bagażu odbywało się w bardzo małym pomieszczeniu, w którym nie mogliśmy się ruszyć. Właściciel hotelu jest naprawdę bardzo surowy i na początku mieliśmy tylko długą listę zakazów od delegata, bo inaczej właściciel zaczynał krzyczeć. Kolejnym zaskoczeniem była drewniana szopa ogrodowa, w której mieliśmy przechowywać narty. Hotel nie ma przechowalni sprzętu narciarskiego, można zabrać buty narciarskie do pokoju, ale nie ma gdzie ich porządnie wysuszyć, na szczęście w pokoju była suszarka do włosów.

Usługi

Pokój był w porządku, ale strach przed właścicielką hotelu utrzymywał się przez całe wakacje i ogólne wrażenie, że jest się na obozie szkoleniowym, a nie na wakacjach. Niestety, delegatka bała się jej najbardziej. Ostatniego dnia mieliśmy również incydent, kiedy grupa studentów zakłóciła spokój nocny, a właścicielka nakrzyczała na nich i zaczęła walić w drzwi, tak że cały hotel to słyszał. Rano nawet krzyczała, żeby wyszli z hotelu i musiało być bardzo cicho. Następnym razem na pewno wybiorę inny nocleg.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Anonym

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026

Edytowana zgodnie z Regulaminem

Najpierw zacznę od pozytywów, czyli organizacji transportu przez biuro podróży... Odbiór był punktualny i wszystko poszło idealnie na terminalu w Brnie. Kierowcy byli również bardzo mili, a podróż tam i z powrotem przebiegła bezproblemowo. Kolejnym dużym plusem jest Civetta, naprawdę piękny kurort. Piękne widoki i łatwe stoki.

Najpierw zacznę od pozytywów, czyli organizacji transportu przez biuro podróży... Odbiór był punktualny i wszystko poszło idealnie na terminalu w Brnie. Kierowcy byli również bardzo mili, a podróż tam i z powrotem przebiegła bezproblemowo. Kolejnym dużym plusem jest Civetta, naprawdę piękny kurort. Piękne widoki i łatwe stoki.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Wyżywienie

Śniadanie było w porządku, ale kolacja była katastrofą. Nie jestem szczególnie wybredna, jeśli chodzi o jedzenie, ale prawdą jest, że we Włoszech ma się wyższe oczekiwania co do jakości jedzenia. To było na poziomie kiepskiej stołówki szkolnej, oczywiście dużo gotowego jedzenia. Tradycyjnie obiad podawano dopiero o siódmej, co było dla nas późno i zdecydowanie nie warto było czekać. Jadalnia była też dość mała jak na tak dużą liczbę osób. Zdjęcia z podróży w ogóle nie odzwierciedlały rzeczywistości. Mój mąż i ja siedzieliśmy przy dużym stole dla ośmiu osób. Liczyłam na spokojny posiłek w restauracji dla dwojga, ale to bardziej przypominało szkolną stołówkę.

Zakwaterowanie

Niestety, zaczynam być krytyczny. Przyjechaliśmy do hotelu rano, po nocy spędzonej w autobusie, a przebieranie się i przechowywanie bagażu odbywało się w bardzo małym pomieszczeniu, w którym nie mogliśmy się ruszyć. Właściciel hotelu jest naprawdę bardzo surowy i na początku mieliśmy tylko długą listę zakazów od delegata, bo inaczej właściciel zaczynał krzyczeć. Kolejnym zaskoczeniem była drewniana szopa ogrodowa, w której mieliśmy przechowywać narty. Hotel nie ma przechowalni sprzętu narciarskiego, można zabrać buty narciarskie do pokoju, ale nie ma gdzie ich porządnie wysuszyć, na szczęście w pokoju była suszarka do włosów.

Usługi

Pokój był w porządku, ale strach przed właścicielką hotelu utrzymywał się przez całe wakacje i ogólne wrażenie, że jest się na obozie szkoleniowym, a nie na wakacjach. Niestety, delegatka bała się jej najbardziej. Ostatniego dnia mieliśmy również incydent, kiedy grupa studentów zakłóciła spokój nocny, a właścicielka nakrzyczała na nich i zaczęła walić w drzwi, tak że cały hotel to słyszał. Rano nawet krzyczała, żeby wyszli z hotelu i musiało być bardzo cicho. Następnym razem na pewno wybiorę inny nocleg.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Sofia Carmen Polášková

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024

Maksymalna satysfakcja!! Planuję ponownie w przyszłym roku.

Maksymalna satysfakcja!! Planuję ponownie w przyszłym roku.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...