Kennedy Ocena: 3/5 Włochy, Emilia Romagna, Lido di Savio
Iveta B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
Świetny hotel rodzinny, pokój zabaw dla dzieci, czyste pokoje, blisko plaży. Pokój zabaw dla dzieci, parking, mnóstwo zwierząt – psy i duże psy. Bardzo przyjazny i pomocny personel.
Świetny hotel rodzinny, pokój zabaw dla dzieci, czyste pokoje, blisko plaży. Pokój zabaw dla dzieci, parking, mnóstwo zwierząt – psy i duże psy. Bardzo przyjazny i pomocny personel.
Krótki spacer do plaży, czysta, schludna, woda ciepła i przejrzysta. Mnóstwo muszelek, które były grabione i zabierane. Na plaży był ratownik, restauracje, kawiarnie, toalety, przebieralnie, wszystko było czyste.
WyżywienieMieliśmy opcję półpensjonatu, wszystko można zorganizować (bezglutenowe, posiłki do uzgodnienia) – nie ma problemu. Mają też menu dla dzieci. Jedzenie jest świetne, duże porcje zarówno rano, jak i wieczorem. Każdy może wybrać coś dla siebie.
Zakwaterowaniezgodnie z oczekiwaniami, czysto, schludnie, wszystko czego potrzebowaliśmy
UsługiMają świetną kawę, parzą ją nawet poza posiłkami. Wypożyczalnia rowerów, serwis plażowy – w cenie. Basen, czysta i przyjemna woda, leżaki przy basenie. Miejsca siedzące przed hotelem. Każdego popołudnia i wieczoru – program dla dzieci.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petr Lučka
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie z wakacji jest takie, że moja partnerka była całkowicie zachwycona, a o to właśnie chodzi podczas wakacji. Cieszyliśmy się wakacjami, było bardzo fajnie, z wyjątkiem czasu, który mijał zbyt szybko... Jeśli mogę polecić, to na pewno tutaj na pewno się nie będziesz nudzić, nawet wieczorem, kiedy tu tętni życie na każdym kroku...
Ogólne wrażenie z wakacji jest takie, że moja partnerka była całkowicie zachwycona, a o to właśnie chodzi podczas wakacji. Cieszyliśmy się wakacjami, było bardzo fajnie, z wyjątkiem czasu, który mijał zbyt szybko... Jeśli mogę polecić, to na pewno tutaj na pewno się nie będziesz nudzić, nawet wieczorem, kiedy tu tętni życie na każdym kroku...
plaża to już inna sprawa, w naszym odcinku mieliśmy ją czystą, choć były miejsca, gdzie była zanieczyszczona, ale to tylko dzięki małym muszelkom, których było ogromnie dużo i można się nimi trochę pokłuć, więc na pewno coś na nogi... morze ciepłe, fale piękne aż do falochronów, rewelacja nawet dla nieumiejących pływać
WyżywienieSzwedzkie stoły 3 razy dziennie, jedzenia więcej niż wystarczająco, wino, woda, lemoniady - to wszystko codziennie, możliwość wyboru spośród kilku rodzajów potraw, kucharz ugotuje Ci nawet danie, którego nikt nie zamówiłby z menu
ZakwaterowaniePokój, w którym byliśmy zakwaterowani, nie był ani duży, ani mały, ale czysty i z dużym tarasem. Łazienka mała, ale wystarczająca. Pokój był klimatyzowany, ale wcale nie było to potrzebne, świeże powietrze było stałym towarzyszem.
Usługipokoje były sprzątane codziennie, hotel był czysty i przytulny, personel świetny, przyjazny i zawsze uśmiechnięty, takich ludzi chciałbym mieć zawsze wokół siebie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 369 zł za os.
































