Nyala Ocena: 4/5 Włochy, Wybrzeże Liguryjskie, San Remo
Pavel Roubicek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 1 683 zł za os.
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Pavel Roubicek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 1 683 zł za os.
František Vltavský
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonały hotel, doskonała obsługa
Doskonały hotel, doskonała obsługa
piaszczysta plaża ok. 200m przed kąpaniem się, dobre leżaki, bez hałasu, po prostu relaks.
Wyżywieniejedzenie bardzo dobre, 3 dania i opcja dużo warzyw. Doskonałe lody i cappuccino w mieście. Bar na plaży nie ma na co narzekać.
Zakwaterowaniez pokoju roztacza się również widok na hotelowy park
UsługiSatysfakcja z codziennego sprzątania ze wszystkich stron.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zdeněk Hasík
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Helena R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Lukáš Krejčíček
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniałe zimowe wakacje.
Wspaniałe zimowe wakacje.
Doskonała kuchnia.
ZakwaterowaniePiękne zakwaterowanie, bardzo miła obsługa.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Daniela Hůlová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy ogólnie bardzo zadowoleni, tak że chcemy wrócić w przyszłym roku.
Byliśmy ogólnie bardzo zadowoleni, tak że chcemy wrócić w przyszłym roku.
Włoskie jedzenie i wino, absolutnie doskonałe, bardzo je lubimy.
ZakwaterowanieBardzo dobre zakwaterowanie. Możliwość korzystania ze świetnego basenu z jacuzzi, woda ciepła 31 stopni. Po nartach doskonały relaks.
UsługiOgólnie usługi w hotelu, obsługa personelu była profesjonalna, a jednocześnie bardzo przyjazna. Hotel ma piękne przestrzenie wspólne, bibliotekę z kawiarnią, bar z kominkiem i przyjemnym miejscem do siedzenia, oferta popołudniowych przekąsek.
SportTrasy narciarskie i wyciągi super. Byliśmy w tym samym miejscu już po raz czwarty, to mówi samo za siebie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 833 zł za os.
Lubomír M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pogoda cudowna, słoneczna, miasteczko piękne, stare, ludzie mili, więcej obcokrajowców niż miejscowych, aż czasem brakowało rodzimego włoskiego języka...
Pogoda cudowna, słoneczna, miasteczko piękne, stare, ludzie mili, więcej obcokrajowców niż miejscowych, aż czasem brakowało rodzimego włoskiego języka...
Śniadania w trzygwiazdkowej części hotelu - klasyczne, proste śniadania kontynentalne, kolacje w czterogwiazdkowej części hotelu - cztery dania, bardzo dobre kombinacje potraw, bardzo dobrze przygotowane, ceny w restauracjach w miasteczku wyższe niż nasze (np. pizza 8 EUR, piwo 5 EUR), tańszy alkohol w sklepach duty free - im droższy u nas, tym korzystniejszy w Livigno.
ZakwaterowanieZaletą zakwaterowania była bliskość kolejki linowej, pokoje były raczej mniejsze niż większe, co trochę utrudniało suszenie rzeczy, ale dało się to opanować.
UsługiHotel połączony tunelem między starą a nową częścią, przechowalnia nart w piwnicy, bardzo miła obsługa, codziennie sprzątany pokój i nowe ręczniki, hotel czysty.
SportByliśmy w okresie przedświątecznym, kiedy na stokach panował sztuczny śnieg, na pewno nie wszystkie stoki były otwarte, a już około południa na stokach pojawiły się wyślizgane lodowe powierzchnie i konieczne było posiadanie ostrych krawędzi nart lub deski snowboardowej.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jiřina Vavřičková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy miło zaskoczeni. Niesamowite wakacje.
Byliśmy miło zaskoczeni. Niesamowite wakacje.
Nie miała błędu. Wszystko OK
ZakwaterowaniePokój trochę jak dla skrzatów, ale 5 dni da się wytrzymać.
Usługijedynka
SportSuper i bez naturalnego śniegu doskonałe. Narciarstwo na piątkę.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jiří K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pierwszy Włoch okradł nas od razu o 30 euro za transport do hotelu, chciałem fotelik samochodowy dla dziecka, a w drodze powrotnej powiedziano mi (inny kierowca), że za fotelik nic nie chce i jest w cenie. Jest to prywatny transfer zapewniony przez C.K. Poza tym hotel dobry, zakwaterowanie zadowalające, jedzenie rewelacyjne. Polecam wszystkim wypożyczyć samochód, bez niego się nie da.
Pierwszy Włoch okradł nas od razu o 30 euro za transport do hotelu, chciałem fotelik samochodowy dla dziecka, a w drodze powrotnej powiedziano mi (inny kierowca), że za fotelik nic nie chce i jest w cenie. Jest to prywatny transfer zapewniony przez C.K. Poza tym hotel dobry, zakwaterowanie zadowalające, jedzenie rewelacyjne. Polecam wszystkim wypożyczyć samochód, bez niego się nie da.
Dobrze.
WyżywienieNigdy więcej.
ZakwaterowanieDobre.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Václav P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Poleciłbym wszystkim, którzy szukają spokoju na wakacjach.
Poleciłbym wszystkim, którzy szukają spokoju na wakacjach.
Roman Fůra
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo ładny, czysty hotel z miłą obsługą, bezpośrednio przy plaży. Biorąc pod uwagę, że w okolicy są tylko kempingi lub hotele 3-gwiazdkowe, czujesz się jak w oazie pośrodku pustyni ,)
Około 4 km od hotelu znajduje się miasteczko Rodi Garganico z portem, gdzie można kupić wycieczkę łodzią na wyspy Tremity. Jeśli wybierasz się gdziekolwiek na Gargano, naprawdę gorąco polecam tę wycieczkę. Wyspy są trzy, pełne różnych jaskiń (wycieczka łodzią wokół wysp), na jednej z wysp znajduje się duża, starożytna twierdza oraz plaża z krystalicznie czystą wodą, jakiej nie znajdziesz nawet w Kalabrii.
Bardzo ładny, czysty hotel z miłą obsługą, bezpośrednio przy plaży. Biorąc pod uwagę, że w okolicy są tylko kempingi lub hotele 3-gwiazdkowe, czujesz się jak w oazie pośrodku pustyni ,)
Około 4 km od hotelu znajduje się miasteczko Rodi Garganico z portem, gdzie można kupić wycieczkę łodzią na wyspy Tremity. Jeśli wybierasz się gdziekolwiek na Gargano, naprawdę gorąco polecam tę wycieczkę. Wyspy są trzy, pełne różnych jaskiń (wycieczka łodzią wokół wysp), na jednej z wysp znajduje się duża, starożytna twierdza oraz plaża z krystalicznie czystą wodą, jakiej nie znajdziesz nawet w Kalabrii.
Bezpośrednio przed hotelem znajduje się piaszczysta plaża z bardzo łagodnym wejściem do czystego, spokojnego morza z własną obsługą plażową. Plaża jest bardzo czysta i zadbana. Nie szukaj tu zatłoczonych plaż jak w Bibione itp. Idealne dla rodzin z małymi dziećmi, jedynym minusem jest to, że jest tu dużo małych krabów, co odczułem na własnej skórze zarówno ja, jak i moja 4-letnia córka. Dlatego polecam silikonowe obuwie do wody i wszystko jest rozwiązane.
WyżywienieŚniadanie w formie bufetu z bogatym wyborem, napoje w cenie. Obiad i kolacja: przystawka i dodatki w formie bogatych stołów szwedzkich. Trzydaniowe menu do wyboru spośród trzech dań. Jedzenie wyśmienite, w tym różne morskie "stworzenia". Do posiłku woda niegazowana i gazowana, wino białe lub czerwone, wszystko w cenie. 2 razy w tygodniu specjalny wieczór z muzyką na żywo i kontynentalną kolacją. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z wyżywienia. Jeśli wybierzesz się na wycieczkę, możesz zamówić przygotowanie pakietu obiadowego.
ZakwaterowanieHotel jest całkowicie ogrodzony, bardzo ładny, z palmami i zielenią. Wystarczający prywatny parking wewnątrz obiektu. Pokój był czysty, mniejszy, z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem piętrowym, z lodówką i małym telewizorem LCD. Przestrzeń do przechowywania wystarczająca. Łazienka z prysznicem, ręcznikami, szamponami itp. oczywistością. Codziennie zmieniane wszystkie ręczniki, pościel i prześcieradła 2 razy w tygodniu.
UsługiHotel oferuje basen z "jacuzzi" i brodzikiem dla dzieci, z którego korzystają głównie małe dzieci. Przy basenie dostępny jest PingPong. Internet tylko w holu przy recepcji za opłatą 10€ za dzień! Inne oferty są nieznane, ponieważ na recepcji nie było żadnej tablicy informacyjnej biura podróży w języku czeskim lub słowackim. Cały personel mówi tylko po włosku lub niemiecku, więc komunikacja była trudniejsza, ale z drugiej strony wszyscy są bardzo pomocni. Nawiasem mówiąc, biuro podróży nie ma tam własnego delegata, tylko regionalnego delegata dostępnego telefonicznie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Marcela Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jana Hradečná
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Alena Kozojedová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel w spokojnej części na obrzeżach miasta, ładne otoczenie. Trochę dalej od miasta, niż się spodziewaliśmy. Problemowa droga do jeziora, duża odległość i bardzo stromy teren. Transport do miasta organizowany przez hotel jest płatny, podobnie jak Wi-Fi, co moim zdaniem w tej kategorii hotelu powinno być w cenie pobytu. Malcesine jest jednym z najpiękniejszych miejsc nad brzegiem jeziora.
Hotel w spokojnej części na obrzeżach miasta, ładne otoczenie. Trochę dalej od miasta, niż się spodziewaliśmy. Problemowa droga do jeziora, duża odległość i bardzo stromy teren. Transport do miasta organizowany przez hotel jest płatny, podobnie jak Wi-Fi, co moim zdaniem w tej kategorii hotelu powinno być w cenie pobytu. Malcesine jest jednym z najpiękniejszych miejsc nad brzegiem jeziora.
Plaża z hotelu jest bardzo trudno dostępna, ścieżka piesza jest wymagająca, hotel nie organizował transportu. Jezioro w tej części jest bardzo czyste, woda jest orzeźwiająca, chłodna, kilka mniejszych plaż zapewnia prywatność. Należy mieć własne wyposażenie, maty do leżenia, leżaki i parasole nie są dostępne.
WyżywienieOgólne zadowolenie, smakowało nam. Wystarczająco wszystkiego, czasami uzupełnianie bufetu szwankowało.
ZakwaterowanieJakość zakwaterowania w pokojach de luxe bez zarzutu, ładny, duży pokój. Pokoje standardowe w głównym budynku niezbyt dobre.
UsługiJak już wspomniałam, zaskoczyła nas opłata za Wi-Fi, nawet na recepcji nie było darmowe, pozostałe usługi, takie jak sprzątanie itp., były w porządku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Henrieta K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Lokalizacja idealna na wiele wycieczek po okolicy.
Idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Lokalizacja idealna na wiele wycieczek po okolicy.
Jezioro piękne, czyste, plaże kamieniste, tylko woda dość zimna. Ale my tam wcale nie poszliśmy ze względu na kąpiel, lecz ze względu na piękne otoczenie, czyste powietrze, niesamowitą atmosferę.
WyżywienieStoły bufetowe rano, wieczorem + także obiady w wybrane dni. Bogaty wybór potraw, choć czasem może trochę dziwne, nieznane kombinacje dla miejscowego :-). Ale zawsze można było coś wybrać, a super była też możliwość wyboru dowolnych napojów.
ZakwaterowaniePiękny, czysty hotel z wieloma usługami
UsługiŁadnie utrzymany teren, baseny, leżaki, boiska sportowe, wieczorne programy - muzyka na żywo, iluzjonista, brazylijskie show
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 264 zł za os.
Ádám Dániel O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Mieliśmy przyjemny wypoczynek, wszystko było bez zarzutu podczas wakacji.
Mieliśmy przyjemny wypoczynek, wszystko było bez zarzutu podczas wakacji.
Nie udało nam się ustalić, czy hotel ma własną plażę, najbliższa plaża jest trudno dostępna pieszo.
WyżywieniePoziom obsługi również był bez zarzutu, w ramach półpensjonatu dostępny był szeroki wybór na śniadanie i kolację. Oczywiście można było również jeść à la carte.
ZakwaterowanieZakwaterowanie spełniło nasze oczekiwania, wygodne łóżka, wspaniały widok z tarasu.
UsługiNie udało się wypróbować basenu i innych usług, ale bar ma przyjemną atmosferę.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje super, kemp naprawdę wysokiej jakości, baseny, czystość kempingu, program dla dzieci, czysta plaża.
Wakacje super, kemp naprawdę wysokiej jakości, baseny, czystość kempingu, program dla dzieci, czysta plaża.
Plaża czysta, z możliwością wypożyczenia leżaków i parasoli, woda czysta. Na plaży ratownik.
WyżywienieJedzenie było własne, to co przywieźliśmy, to zjedliśmy.
ZakwaterowanieZakwaterowanie w domku mobilnym, dwójka dzieci i dwoje dorosłych na spanie wystarczy.
UsługiKemp naprawdę odpowiada 4 gwiazdkom.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
David Hyšpler
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólnie byłem zadowolony. Poza kilkoma drobnostami (mniejsze pokoje z niewielką izolacją akustyczną) wakacje spełniły moje oczekiwania. Hotel był fajny, obsługa również, jedzenie i obsługa w restauracji na wysokim poziomie, plaża dobrze utrzymana, morze czyste, bez śmieci i zanieczyszczeń.
Ogólnie byłem zadowolony. Poza kilkoma drobnostami (mniejsze pokoje z niewielką izolacją akustyczną) wakacje spełniły moje oczekiwania. Hotel był fajny, obsługa również, jedzenie i obsługa w restauracji na wysokim poziomie, plaża dobrze utrzymana, morze czyste, bez śmieci i zanieczyszczeń.
Piaszczysta plaża, pełna parasoli i leżaków (które były w cenie). Plaża była codziennie sprzątana z osadów morskich (czyli żadnego brudu). Leżaki i parasole były bardzo dobre (żadne stare graty), plaża była zawsze rano zgrabiona i przygotowana do codziennego użytku.
WyżywienieJedzenie było doskonałe i różnorodne. W pełni odpowiadało cenie i standardowi hotelu. Obsługa na wysokim poziomie. O takiej w Czechach w zwykłej restauracji można tylko pomarzyć.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było fajne - pokój był ładny, dobrze wyposażony. Był jednak mały (nie nadaje się do relaksu przy złej pogodzie) i dość słabo dźwiękoszczelny - spłukanie na piętrze wyżej słychać bardziej niż w bloku mieszkalnym.
UsługiUsługi były na dobrym poziomie. Poza jedną pochmurną recepcjonistką oceniam bardzo pozytywnie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Pavel Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
całkowicie zadowolony
całkowicie zadowolony
.
Wyżywieniedoskonała kuchnia
Zakwaterowanieprzytulny hotel w pięknym otoczeniu
Usługiwszystko, czego gość potrzebuje
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Dostępne regiony