Rivamare Ocena: 4/5 Włochy, Lido di Jesolo
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Radovan Veselý
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
daleko szeroko żadna nie ma
WyżywienieMieliśmy tylko śniadania, ale restauracja bardzo przyjemna, różnorodny wybór, staranna i uprzejma obsługa
Zakwaterowaniepokoje niezbyt duże, ale dobrze wyposażone, minibar z szerokim wyborem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, dobrze wygłuszone - biorąc pod uwagę prace budowlane, bardzo pozytywne. Personel uprzejmy i pomocny.
Usługicodzienne sprzątanie z całkowitą satysfakcją, hotel oferuje możliwość siedzenia na tarasie na dachu - wieczorem bez obsługi, ale za to z pięknym widokiem zarówno na miasto, jak i na port oraz Wezuwiusz
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tomáš K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 3 059 zł za os.
Vladimír Podhola
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniałe interesujące wycieczki (Pompeje, Wezuwiusz, Neapol!), doskonała delegatka, uprzejmy personel hotelu, spokojna okolica hotelu, lot tam i z powrotem w ciągu dnia, dzięki czemu uczestnicy spoza Pragi bez problemu dotarli na lotnisko w Pradze i z Pragi do domu.
Delegatka organizowała podróż autobusem z uwzględnieniem starszego pokolenia.
Wspaniałe interesujące wycieczki (Pompeje, Wezuwiusz, Neapol!), doskonała delegatka, uprzejmy personel hotelu, spokojna okolica hotelu, lot tam i z powrotem w ciągu dnia, dzięki czemu uczestnicy spoza Pragi bez problemu dotarli na lotnisko w Pradze i z Pragi do domu.
Delegatka organizowała podróż autobusem z uwzględnieniem starszego pokolenia.
Hotel ma własną plażę, gdzie jest ratownik, który rano przesiewa piasek na plaży i wygładza go specjalną maszyną. Na plaży są doskonałe leżaki i parasole!!!, kabiny do przebierania się, dla dzieci zabawki do piasku (łopatki, foremki), można wypożyczyć np. rower wodny. Morze na początku płytkie, odpowiednie także dla dzieci lub słabych pływaków. Ciekawostka: ciemny piasek (pochodzenia wulkanicznego).
WyżywienieGorsza ocena jedzenia w tym hotelu wynika częściowo z faktu, że byliśmy wielokrotnie w Hiszpanii 55+, gdzie standard był bardzo wysoki. Mieliśmy zastrzeżenia do tego, że bufetowe posiłki były praktycznie codziennie takie same, zmieniało się tylko mięso. Raz pieczony kurczak przy kościach był niedopieczony. Personel bardzo dobry i pomocny. Wino do kolacji, choć stołowe, było wyśmienite. Mimo tej krytyki, chętnie wrócilibyśmy do tego hotelu.
ZakwaterowaniePrzyzwoity hotel i personel, bez zastrzeżeń.
UsługiCałkowicie w porządku, odpowiadały kategorii ****
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jarmila Ptáčková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
wszystko w porządku, trochę zamieszania podczas kolacji - długo czekano na podanie mięsa
wszystko w porządku, trochę zamieszania podczas kolacji - długo czekano na podanie mięsa
Na plaży brakuje nam toalet, a przy basenie brakuje kabin do przebierania się.
Wyżywieniejedzenie smaczne, tylko zamieszanie z obsługą
ZakwaterowanieW porządku, z wyjątkiem niesamowicie źle zaprojektowanego prysznica - połączenie szkła i zasłony - efekt - dużo wody wylewa się na podłogę łazienki
Usługibardzo dobre
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michal Janků
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Celowo wybraliśmy hotel 4*, niestety było to całkowite rozczarowanie.
Celowo wybraliśmy hotel 4*, niestety było to całkowite rozczarowanie.
Śniadanie bardzo dobre i różnorodne. Ratowało ogólne wrażenie, ale samo w sobie to nie wystarcza.
ZakwaterowanieW pokoju nie było ogrzewania aż do soboty, więc było zimno. Wanna w łazience była spleśniała. Ręczniki śmierdziały octem, więc wycieranie było bardzo nieprzyjemne.
Brakowało nam również kapci, które w hotelach 4* są standardem, co sprawiło, że było jeszcze zimniej.
Standardowy według 4*
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Oceniamy bardzo pozytywnie.
Oceniamy bardzo pozytywnie.
W hotelu jedliśmy tylko śniadanie, które było doskonałe.
UsługiPersonel bardzo uprzejmy, serdeczny i pomocny. Hotel czysty i ładny. Tylko drobne niedociągnięcia.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Radek Popelka
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
udane wakacje, narty dla wymagających i początkujących, przytulny hotel, miła obsługa, świetna kuchnia i całkiem wystarczające wellness, niestety cena pobytu była znacznie droższa w porównaniu do konkurencyjnych pakietów turystycznych....
udane wakacje, narty dla wymagających i początkujących, przytulny hotel, miła obsługa, świetna kuchnia i całkiem wystarczające wellness, niestety cena pobytu była znacznie droższa w porównaniu do konkurencyjnych pakietów turystycznych....
Świetnie
Zakwaterowanieprzyjemnie
Usługiwspółmierne do ceny
Sportkażdy narciarz znajdzie własny stok według swoich umiejętności
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petra N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
przyjemne wakacje, doskonała lokalizacja hotelu niemal w centrum ośrodka narciarskiego, dobre jedzenie, uprzejmy personel hotelu
przyjemne wakacje, doskonała lokalizacja hotelu niemal w centrum ośrodka narciarskiego, dobre jedzenie, uprzejmy personel hotelu
doskonały
Zakwaterowaniedoskonała lokalizacja, pokoje mniejsze
Usługiprogramy dla dzieci, uprzejmy personel
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 013 zł za os.
Vladimír Rotschedl
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Rezydencja Antares, bardzo przyzwoita!!!
Rezydencja Antares, bardzo przyzwoita!!!
Dostępna
WyżywienieWłasny, ale wokół Rezydencji wybór MAX
ZakwaterowanieTeż bardzo dobre, aż zaskakująco!!!
Usługi??
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
David M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super sportowy pies. Moglibyśmy poradzić sobie z dodatkowymi dniami. Mimo, że w okolicy nie było już dużo śniegu, śnieg na stokach był dobrej jakości, a jazda była idealna.
Super sportowy pies. Moglibyśmy poradzić sobie z dodatkowymi dniami. Mimo, że w okolicy nie było już dużo śniegu, śnieg na stokach był dobrej jakości, a jazda była idealna.
Jedzenie w hotelu i okolicy było świetne. Polecamy również odwiedzenie pobliskich restauracji, takich jak: Caffè del Corso - Negri Patrizia & C sas (mniej więcej naprzeciwko Hotelu Arisch). Właściciel jest Czechem, mieszka w tym miejscu od 25 lat i jest mężem sympatycznego Włocha. Było nam bardzo miło spotkać Panią, zjeść i dobrze się bawić. Dziękuję bardzo! :-)
ZakwaterowanieZakwaterowanie jest pierwszej klasy, jedzenie jest również doskonałe, a obsługa hotelu jest na najwyższym poziomie. Świetnie się tam bawiliśmy. :-)
UsługiWszyscy byli bardzo mili i pomocni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Martin Knap
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zasadniczo cena odpowiada jakości wycieczki. Zapłać więcej, wtedy będę naprawdę zgorzkniały. Jakieś 10 dni z dojazdem, obiadokolacją i karnetem kosztowało nas około 16 000, co jak na Włochy jest całkiem niezłą ceną. W marcu w Aprice było 8-20 stopni i bezchmurnie w ciągu dnia, co zdecydowanie podniosło jakość wyjazdu. W końcu nawet pogoda wpływa na nastrój człowieka. W skrócie... Plusy: lokalizacja, mało ludzi, dobra jazda na nartach, cena, świetne kawiarnie Minusy: podróż, organizacja, hotel, jedzenie
Zasadniczo cena odpowiada jakości wycieczki. Zapłać więcej, wtedy będę naprawdę zgorzkniały. Jakieś 10 dni z dojazdem, obiadokolacją i karnetem kosztowało nas około 16 000, co jak na Włochy jest całkiem niezłą ceną. W marcu w Aprice było 8-20 stopni i bezchmurnie w ciągu dnia, co zdecydowanie podniosło jakość wyjazdu. W końcu nawet pogoda wpływa na nastrój człowieka. W skrócie... Plusy: lokalizacja, mało ludzi, dobra jazda na nartach, cena, świetne kawiarnie Minusy: podróż, organizacja, hotel, jedzenie
Jedzenie w hotelu zależy od tego, kim aktualnie jest hotel. Jeśli jest wypełniona Włochami, to szefowie kuchni próbują, a jedzenie jest naprawdę smaczne. Musisz to nadrobić do weekendu. Jeśli jesteś tam przez tydzień, a hotel jest wypełniony Polakami i Czechami, to jakość idzie do diabła. Tamtejsi szefowie pewnie myśleli, że następnym razem, gdy odwiedzą ich Włosi, to się zesrają, a Pepíci wszystko zjedzą i będą wdzięczni. Gdybym nie doświadczył tej szalonej różnicy, nie przeklinałbym tak bardzo i byłbym wdzięczny za trochę jedzenia. Ale w tej chwili mogę wcielić się w rolę „sędziego”. - Śniadanie przez cały pobyt za pośrednictwem kserokopiarki. 2x szynka, 1x salami, 1x ser, masło, naleśniki jakich nie było od zawsze i trochę słodkiej części stołu. Kiedy Włochy były w hotelu, łaskawie dostarczały warzywa i owoce. Kiedy jej nie było, mogliśmy marzyć o tych towarach. - Kolacja składa się z trzech dań. Rano do każdego dania wybierasz zawsze z dwóch posiłków. Pierwsze danie to zwykle makaron, drugie danie to mięso bez dodatku i deseru. Tak więc w ciągu dnia możesz łatwo się przebrać. - Wieczorne drinki nie są wliczone w cenę. Woda 0,75l jest chyba produkowana przez dzieci na szczycie lodowca i kusi ceną 4 euro... Butelka wina za 15-25 euro i więcej, nie miałam siły na to patrzeć. Na szczęście w pobliżu są 3 supermarkety, w których ceny nie składają się z ludzi, którzy rozbili się na nartach i uszkodzili kilka połączeń w mózgu. To, że hotel zaoferuje swoim klientom gorszą, droższą kawę niż kawiarnia 50m obok, nigdy mi nie przeszkadza. - Jak wspomniałem wyżej, po świetną kawę, miłą obsługę i świetne drinki polecam udać się do pobliskiej kawiarni, która znajduje się po drugiej stronie głównej ulicy, w tych samych cenach.
ZakwaterowanieJedynym plusem w zakwaterowaniu była czystość. Niestety, to był koniec. A teraz minusy... - Miękkie, zapadające się materace. Gdy tylko osoba waży więcej niż 60 kilogramów, po prostu leży w dziurze. - W hotelu wszystko słychać. I mam na myśli absolutnie wszystko. Jest zrobiony chyba tylko z drewnianych desek, a słyszenie rozmów czy zwykłego chrapania ze wszystkich pozostałych pokoi bez problemu jest dość przerażające. I nie mówię tu o chodzeniu, bieganiu, przenoszeniu rzeczy itp. Pewnie nie mrugnęłabym okiem bez zatyczek do uszu. - W pokoju nie ma ogrzewania. Tak, pomieszczenie jest ogrzewane przez jakiś wyświetlacz, którym nie można sterować i pokazuje tylko aktualną temperaturę w pomieszczeniu (głównie 23 stopnie... jak na mój gust za mocno wietrzyliśmy), ale wszystko tam suszy się szybciej... niemożliwe. - Wellness jest tylko na papierze. Składa się z mini prysznica z hydromasażem i 2 mini saun, z których jedna nie działa. Jeśli masz więcej niż 175 cm wzrostu, w zasadzie nie zmieścisz się do sauny ani pod prysznic.
UsługiIdealnie działające czyszczenie. Nie mogę tego winić. Wellness, patrz kilka linijek powyżej.
SportAprica to naprawdę mały ośrodek, jak na włoskie standardy. Z drugiej strony w marcu było tam mało ludzi i najdłuższe oczekiwanie przy wyciągu mogło trwać maksymalnie 2 minuty. Dzięki wielkości ośrodka, oprócz kabin i siedzisk, natkniesz się również na kilku pomocników. Tego kurortu zdecydowanie nie da się porównać z Dolomitami. To tak, jakby porównywać nasze góry i Włochy. Ale dzięki nielicznej grupie osób, ładnej pogodzie i ok. 5-kilometrowej czerwonej trasie zjazdowej bardzo mi się podobało. Prawdopodobnie martwiłbym się wysokim sezonem, kiedy wszystkie hotele w Aprice byłyby w pełni zajęte. Osobiście uważam, że ośrodek nie byłby w stanie tego udźwignąć i narciarstwo bardzo by straciło na jakości.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 344 zł za os.
Luděk V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonały hotel, doskonałe miejsce, doskonałe usługi, blisko plaży, blisko centrum, wszystko bardzo ładne. Wadą jest to, że nie można nigdzie zaparkować, a parking jest ogromnie przewartościowany: 25 euro za dzień, drogi jest też serwis plażowy, codziennie 30 euro za dzień.
Doskonały hotel, doskonałe miejsce, doskonałe usługi, blisko plaży, blisko centrum, wszystko bardzo ładne. Wadą jest to, że nie można nigdzie zaparkować, a parking jest ogromnie przewartościowany: 25 euro za dzień, drogi jest też serwis plażowy, codziennie 30 euro za dzień.
Plaża z pełnym wyposażeniem, 60 m od hotelu, ale dla dwóch osób 30 euro za dzień
WyżywienieDoskonała, europejska kuchnia
Zakwaterowaniepiękne, również sprzątanie itp.
UsługiUsługi doskonałe, ale cenowo bardzo drogie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 969 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 3 763 zł za os.
Roman Fůra
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo ładny, czysty hotel z miłą obsługą, bezpośrednio przy plaży. Biorąc pod uwagę, że w okolicy są tylko kempingi lub hotele 3-gwiazdkowe, czujesz się jak w oazie pośrodku pustyni ,)
Około 4 km od hotelu znajduje się miasteczko Rodi Garganico z portem, gdzie można kupić wycieczkę łodzią na wyspy Tremity. Jeśli wybierasz się gdziekolwiek na Gargano, naprawdę gorąco polecam tę wycieczkę. Wyspy są trzy, pełne różnych jaskiń (wycieczka łodzią wokół wysp), na jednej z wysp znajduje się duża, starożytna twierdza oraz plaża z krystalicznie czystą wodą, jakiej nie znajdziesz nawet w Kalabrii.
Bardzo ładny, czysty hotel z miłą obsługą, bezpośrednio przy plaży. Biorąc pod uwagę, że w okolicy są tylko kempingi lub hotele 3-gwiazdkowe, czujesz się jak w oazie pośrodku pustyni ,)
Około 4 km od hotelu znajduje się miasteczko Rodi Garganico z portem, gdzie można kupić wycieczkę łodzią na wyspy Tremity. Jeśli wybierasz się gdziekolwiek na Gargano, naprawdę gorąco polecam tę wycieczkę. Wyspy są trzy, pełne różnych jaskiń (wycieczka łodzią wokół wysp), na jednej z wysp znajduje się duża, starożytna twierdza oraz plaża z krystalicznie czystą wodą, jakiej nie znajdziesz nawet w Kalabrii.
Bezpośrednio przed hotelem znajduje się piaszczysta plaża z bardzo łagodnym wejściem do czystego, spokojnego morza z własną obsługą plażową. Plaża jest bardzo czysta i zadbana. Nie szukaj tu zatłoczonych plaż jak w Bibione itp. Idealne dla rodzin z małymi dziećmi, jedynym minusem jest to, że jest tu dużo małych krabów, co odczułem na własnej skórze zarówno ja, jak i moja 4-letnia córka. Dlatego polecam silikonowe obuwie do wody i wszystko jest rozwiązane.
WyżywienieŚniadanie w formie bufetu z bogatym wyborem, napoje w cenie. Obiad i kolacja: przystawka i dodatki w formie bogatych stołów szwedzkich. Trzydaniowe menu do wyboru spośród trzech dań. Jedzenie wyśmienite, w tym różne morskie "stworzenia". Do posiłku woda niegazowana i gazowana, wino białe lub czerwone, wszystko w cenie. 2 razy w tygodniu specjalny wieczór z muzyką na żywo i kontynentalną kolacją. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z wyżywienia. Jeśli wybierzesz się na wycieczkę, możesz zamówić przygotowanie pakietu obiadowego.
ZakwaterowanieHotel jest całkowicie ogrodzony, bardzo ładny, z palmami i zielenią. Wystarczający prywatny parking wewnątrz obiektu. Pokój był czysty, mniejszy, z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem piętrowym, z lodówką i małym telewizorem LCD. Przestrzeń do przechowywania wystarczająca. Łazienka z prysznicem, ręcznikami, szamponami itp. oczywistością. Codziennie zmieniane wszystkie ręczniki, pościel i prześcieradła 2 razy w tygodniu.
UsługiHotel oferuje basen z "jacuzzi" i brodzikiem dla dzieci, z którego korzystają głównie małe dzieci. Przy basenie dostępny jest PingPong. Internet tylko w holu przy recepcji za opłatą 10€ za dzień! Inne oferty są nieznane, ponieważ na recepcji nie było żadnej tablicy informacyjnej biura podróży w języku czeskim lub słowackim. Cały personel mówi tylko po włosku lub niemiecku, więc komunikacja była trudniejsza, ale z drugiej strony wszyscy są bardzo pomocni. Nawiasem mówiąc, biuro podróży nie ma tam własnego delegata, tylko regionalnego delegata dostępnego telefonicznie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Marcela Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Alena Kozojedová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel w spokojnej części na obrzeżach miasta, ładne otoczenie. Trochę dalej od miasta, niż się spodziewaliśmy. Problemowa droga do jeziora, duża odległość i bardzo stromy teren. Transport do miasta organizowany przez hotel jest płatny, podobnie jak Wi-Fi, co moim zdaniem w tej kategorii hotelu powinno być w cenie pobytu. Malcesine jest jednym z najpiękniejszych miejsc nad brzegiem jeziora.
Hotel w spokojnej części na obrzeżach miasta, ładne otoczenie. Trochę dalej od miasta, niż się spodziewaliśmy. Problemowa droga do jeziora, duża odległość i bardzo stromy teren. Transport do miasta organizowany przez hotel jest płatny, podobnie jak Wi-Fi, co moim zdaniem w tej kategorii hotelu powinno być w cenie pobytu. Malcesine jest jednym z najpiękniejszych miejsc nad brzegiem jeziora.
Plaża z hotelu jest bardzo trudno dostępna, ścieżka piesza jest wymagająca, hotel nie organizował transportu. Jezioro w tej części jest bardzo czyste, woda jest orzeźwiająca, chłodna, kilka mniejszych plaż zapewnia prywatność. Należy mieć własne wyposażenie, maty do leżenia, leżaki i parasole nie są dostępne.
WyżywienieOgólne zadowolenie, smakowało nam. Wystarczająco wszystkiego, czasami uzupełnianie bufetu szwankowało.
ZakwaterowanieJakość zakwaterowania w pokojach de luxe bez zarzutu, ładny, duży pokój. Pokoje standardowe w głównym budynku niezbyt dobre.
UsługiJak już wspomniałam, zaskoczyła nas opłata za Wi-Fi, nawet na recepcji nie było darmowe, pozostałe usługi, takie jak sprzątanie itp., były w porządku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Henrieta K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Lokalizacja idealna na wiele wycieczek po okolicy.
Idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Lokalizacja idealna na wiele wycieczek po okolicy.
Jezioro piękne, czyste, plaże kamieniste, tylko woda dość zimna. Ale my tam wcale nie poszliśmy ze względu na kąpiel, lecz ze względu na piękne otoczenie, czyste powietrze, niesamowitą atmosferę.
WyżywienieStoły bufetowe rano, wieczorem + także obiady w wybrane dni. Bogaty wybór potraw, choć czasem może trochę dziwne, nieznane kombinacje dla miejscowego :-). Ale zawsze można było coś wybrać, a super była też możliwość wyboru dowolnych napojów.
ZakwaterowaniePiękny, czysty hotel z wieloma usługami
UsługiŁadnie utrzymany teren, baseny, leżaki, boiska sportowe, wieczorne programy - muzyka na żywo, iluzjonista, brazylijskie show
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 264 zł za os.
Michaela P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Duży kemping, w naszym przypadku całkowicie pełny, ale ku zdziwieniu nie było tam takiego zgiełku, jakiego bym się spodziewała. Brakowało mi trochę lepszego oznakowania i własnej restauracji (była w sąsiednim obiekcie).
Duży kemping, w naszym przypadku całkowicie pełny, ale ku zdziwieniu nie było tam takiego zgiełku, jakiego bym się spodziewała. Brakowało mi trochę lepszego oznakowania i własnej restauracji (była w sąsiednim obiekcie).
Piękna plaża, tuż przy kempingu (ale kemping był duży, więc ci, którzy mieszkają na przeciwległym końcu, muszą się trochę przejść). Kamienie, wejście do wody w sam raz, pięknie czysta woda. Na plaży można też zabrać psa (jeśli nie jest to wyraźnie zabronione).
WyżywienieCo ugotowaliśmy, to mieliśmy :)
ZakwaterowanieMieszkaliśmy w domku mobilnym. Był on już starszego rocznika, ale zadbany, były też nowe łóżka z materacami. Trochę brakowało mi wyposażenia - było mało naczyń, tylko jeden ostry nóż. Poza tym domek mobilny był fajny.
UsługiNie było żadnych usług.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Martina Míčová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Starszy, zadbany domek mobilny był jednak mniejszy niż do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni. Odległość od jeziora była krótka, kemping był duży, ale spokojny i zadbany. W jeziorze i na plaży większe kamienie, bez butów do wody trudno dostępne.
Starszy, zadbany domek mobilny był jednak mniejszy niż do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni. Odległość od jeziora była krótka, kemping był duży, ale spokojny i zadbany. W jeziorze i na plaży większe kamienie, bez butów do wody trudno dostępne.
od 1 159 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Renata Dohnalová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólnie podobały nam się wakacje. Autobusem do pobliskiego miasteczka na zakupy ubrań w super cenach, hotelowa dyskoteka super, ale tylko do połowy wycieczki. Podobno sezon się skończył, więc zamknęli aquapark, odcięli autobus do miasta i zamknęli dyskotekę. Więc druga połowa wycieczki była całkiem nudna. Kupowaliśmy wycieczkę z założeniem, że te usługi będą dostępne przez cały czas. Poza tym personel i animatorzy super.
Ogólnie podobały nam się wakacje. Autobusem do pobliskiego miasteczka na zakupy ubrań w super cenach, hotelowa dyskoteka super, ale tylko do połowy wycieczki. Podobno sezon się skończył, więc zamknęli aquapark, odcięli autobus do miasta i zamknęli dyskotekę. Więc druga połowa wycieczki była całkiem nudna. Kupowaliśmy wycieczkę z założeniem, że te usługi będą dostępne przez cały czas. Poza tym personel i animatorzy super.
Plaża miała dużo kamieni, więc starsi ludzie musieli raczej przebywać przy basenie, aby nie zapadać się w kamieniach. Dla dzieci i osób starszych NIEODPOWIEDNIE.
WyżywienieJedzenie nam odpowiadało, ponieważ był ogromny wybór ryb zarówno na grillu na zewnątrz, jak i wewnątrz. Wino w ramach all inclusive we Włoszech to totalna katastrofa, a niestety kawa jeszcze gorsza :( .
ZakwaterowanieZakwaterowanie raczej poniżej średniej.
UsługiJeśli chodzi o usługi hotelu, sprzątanie i czystość były super, kucharze również. Tylko na recepcji recepcjoniści podawali całkowicie błędne informacje o autobusie do miasta, więc utknęliśmy tam i musieliśmy wracać taksówką.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniałe wakacje, które oprócz kilku drobnostek bardzo nam się podobały i z czystym sumieniem możemy polecić pobyt w tym hotelu zarówno młodszemu, jak i starszemu pokoleniu.
Wspaniałe wakacje, które oprócz kilku drobnostek bardzo nam się podobały i z czystym sumieniem możemy polecić pobyt w tym hotelu zarówno młodszemu, jak i starszemu pokoleniu.
Plaża była czysta, każdy pokój ma przydzielony parasol z 2 leżakami, tuż przy plaży bar z napojami. Na plaży jest piasek tylko pod leżakami, więc osoby wrażliwe, którym przeszkadzają kamyczki, potrzebowałyby butów do wody. Nam to nie przeszkadzało. Mimo że byliśmy ostatnią grupą, morze było ciepłe i przejrzyste.
WyżywienieWyśmienite jedzenie. Codziennie ryby, jakieś morskie stworzenia, duża ilość sezonowych owoców (głównie winogrona) i nieograniczona ilość napojów - piwo, wino, napoje bezalkoholowe, kawa, a nawet około 3 razy szampan.
ZakwaterowaniePokoje przestronne, wygodne łóżka, tylko mało miejsca na przechowywanie rzeczy (bielizny i drobiazgów). Poza tym w szafie wystarczająca ilość wieszaków, więc koszulki itp. można powiesić. Sejf i klimatyzacja w pokoju bezpłatne. Przy każdym pokoju taras lub balkon.
UsługiPersonel hotelu miły. Wi-fi rzadko działało
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 080 zł za os.
František Vltavský
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonały hotel, doskonała obsługa
Doskonały hotel, doskonała obsługa
piaszczysta plaża ok. 200m przed kąpaniem się, dobre leżaki, bez hałasu, po prostu relaks.
Wyżywieniejedzenie bardzo dobre, 3 dania i opcja dużo warzyw. Doskonałe lody i cappuccino w mieście. Bar na plaży nie ma na co narzekać.
Zakwaterowaniez pokoju roztacza się również widok na hotelowy park
UsługiSatysfakcja z codziennego sprzątania ze wszystkich stron.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dostępne regiony