Sportvillage Badesi - Baia delle Mimose Resort Ocena: 4/5 Włochy, Sardynia, Badesi
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 1 672 zł za os.
Zdenko H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zalety: Mała malownicza wyspa z ograniczoną liczbą odwiedzających, niedostępna dla osób niekorzystających z noclegu. Piękna przyroda, czysta plaża i krystalicznie czyste morze. Doskonałe jedzenie i fantastyczny zespół barowy.
Wady: Głośna muzyka na plaży, brak podstaw pod parasole.
Zalety: Mała malownicza wyspa z ograniczoną liczbą odwiedzających, niedostępna dla osób niekorzystających z noclegu. Piękna przyroda, czysta plaża i krystalicznie czyste morze. Doskonałe jedzenie i fantastyczny zespół barowy.
Wady: Głośna muzyka na plaży, brak podstaw pod parasole.
Hana Kloutvorova
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo prosty hotel na poziomie maksymalnie dwóch gwiazdek, zamiast w hotelu byliśmy zakwaterowani w apartamentach.
Bardzo prosty hotel na poziomie maksymalnie dwóch gwiazdek, zamiast w hotelu byliśmy zakwaterowani w apartamentach.
Plaża ładna.
WyżywienieBardzo mały wybór, jedzenie zazwyczaj zimne, na ciepłe dania trzeba było czekać w długich kolejkach, podział na obiad/kolację co godzinę – nie było czasu na spokojne jedzenie lub jedzenia nie było, gdy ktoś przychodził. Lokalny likier Mirto nie był dostępny ani razu podczas całego pobytu, delegatka interweniowała, ale zawsze dostawaliśmy tylko informację, że „dzisiaj nie ma”. Jedzenie na wycieczki to katastrofa.
ZakwaterowanieBardzo skromne i prosto, jedno okno wychodzące na drogę bez firanki, gdy ktoś chciał się przebrać, musiał zasłonić okno, światło nad wejściem nie świeciło, krzesła przed apartamentem każde inne, brak możliwości suszenia prania, tylko na krzesłach, w kabinie prysznicowej czarna pleśń, po przyjeździe pod łóżkiem kamienie, piasek, reklamówki, sprzątanie dość słabe.
UsługiWszystko trzeba było pilnować (dodatkowa pościel, naprawa światła) - po dwóch dniach nadal nic, światło nie zostało naprawione przez cały pobyt.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Simona Pospíšilová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniały
Wspaniały
Wspaniały
Zakwaterowanieabsolutnie w porządku
UsługiOK
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Libuše Částková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje super, pogoda też wyszła niesamowicie!!!
Wakacje super, pogoda też wyszła niesamowicie!!!
Na plaży w porównaniu do innych lat i ze względu na przedsezonę, dużo ludzi, święto we Włoszech, więc dużo miejscowych, ale także Niemców i Austriaków, temu odpowiadał ruch na plaży
ZakwaterowanieZakwaterowanie zgodnie z opisem, w porządku, w porównaniu z innymi, podobnymi apartamentami plus w postaci zamkniętej kabiny prysznicowej
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tomáš Spáčil
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel jest bardzo ładny, wyżywienie (zwłaszcza kolacje) na wysokim poziomie. Plaża przy hotelu jest jednak poniżej średniej.
Hotel jest bardzo ładny, wyżywienie (zwłaszcza kolacje) na wysokim poziomie. Plaża przy hotelu jest jednak poniżej średniej.
Jedyna słabość. Dość mała i niezbyt ładna plaża.
WyżywienieWyśmienite kolacje.
ZakwaterowanieŁadne, czyste pokoje. Polecam jednak wszystkim zakwaterowanie na pierwszym piętrze, taras na parterze jest na poziomie chodnika.
UsługiBardzo uprzejme - transport na pobliskie plaże. Ogólnie personel jest chętny do pomocy i uprzejmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Beáta E.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Stosunek ceny do jakości jest odpowiedni.
Stosunek ceny do jakości jest odpowiedni.
Mała, ale wystarczająca. Bardzo łagodne wejście do wody. Bardziej odpowiednia dla dzieci.
WyżywienieSmakowo doskonałe. Chciałoby się, aby była również możliwość pełnego wyżywienia i all inclusive. Nie rozumiem, dlaczego nie jest to dostępne, skoro jest możliwość serwowanego obiadu w restauracji hotelowej i płaci się za to osobno. Lepiej byłoby to już uwzględnić w pakiecie. Jeśli chodzi o napoje, lepiej byłoby stworzyć też jakieś korzystniejsze pakiety, jeśli nie byłaby dostępna opcja all inclusive.
ZakwaterowanieZakwaterowanie ładne i czyste, ale pokoje naprawdę bardzo małe.
UsługiOk. Przede wszystkim wypożyczanie rowerów.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 654 zł za os.
Jaroslav Pleva
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jestem bardzo usatysfakcjonowany.
Jestem bardzo usatysfakcjonowany.
Ferie zimowe, otoczenie hotelu przepiękne, dojście na stoki pieszo ok. 300m od hotelu, trasy biegowe przed hotelem czynne od 9:00 do 16:00.
WyżywienieDoskonałe i wystarczające.
ZakwaterowanieBaza noclegowa i hotelowa rewelacyjna, jedyna drobna rzecz - szafa służyła do wieszania ubrań bez półek. Dwie szuflady na dole szafy nie były zbyt wygodne.
UsługiDoskonałe wrażenie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Romana V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Michal Janků
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Celowo wybraliśmy hotel 4*, niestety było to całkowite rozczarowanie.
Celowo wybraliśmy hotel 4*, niestety było to całkowite rozczarowanie.
Śniadanie bardzo dobre i różnorodne. Ratowało ogólne wrażenie, ale samo w sobie to nie wystarcza.
ZakwaterowanieW pokoju nie było ogrzewania aż do soboty, więc było zimno. Wanna w łazience była spleśniała. Ręczniki śmierdziały octem, więc wycieranie było bardzo nieprzyjemne.
Brakowało nam również kapci, które w hotelach 4* są standardem, co sprawiło, że było jeszcze zimniej.
Standardowy według 4*
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Oceniamy bardzo pozytywnie.
Oceniamy bardzo pozytywnie.
W hotelu jedliśmy tylko śniadanie, które było doskonałe.
UsługiPersonel bardzo uprzejmy, serdeczny i pomocny. Hotel czysty i ładny. Tylko drobne niedociągnięcia.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
David M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super sportowy pies. Moglibyśmy poradzić sobie z dodatkowymi dniami. Mimo, że w okolicy nie było już dużo śniegu, śnieg na stokach był dobrej jakości, a jazda była idealna.
Super sportowy pies. Moglibyśmy poradzić sobie z dodatkowymi dniami. Mimo, że w okolicy nie było już dużo śniegu, śnieg na stokach był dobrej jakości, a jazda była idealna.
Jedzenie w hotelu i okolicy było świetne. Polecamy również odwiedzenie pobliskich restauracji, takich jak: Caffè del Corso - Negri Patrizia & C sas (mniej więcej naprzeciwko Hotelu Arisch). Właściciel jest Czechem, mieszka w tym miejscu od 25 lat i jest mężem sympatycznego Włocha. Było nam bardzo miło spotkać Panią, zjeść i dobrze się bawić. Dziękuję bardzo! :-)
ZakwaterowanieZakwaterowanie jest pierwszej klasy, jedzenie jest również doskonałe, a obsługa hotelu jest na najwyższym poziomie. Świetnie się tam bawiliśmy. :-)
UsługiWszyscy byli bardzo mili i pomocni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Martin Knap
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zasadniczo cena odpowiada jakości wycieczki. Zapłać więcej, wtedy będę naprawdę zgorzkniały. Jakieś 10 dni z dojazdem, obiadokolacją i karnetem kosztowało nas około 16 000, co jak na Włochy jest całkiem niezłą ceną. W marcu w Aprice było 8-20 stopni i bezchmurnie w ciągu dnia, co zdecydowanie podniosło jakość wyjazdu. W końcu nawet pogoda wpływa na nastrój człowieka. W skrócie... Plusy: lokalizacja, mało ludzi, dobra jazda na nartach, cena, świetne kawiarnie Minusy: podróż, organizacja, hotel, jedzenie
Zasadniczo cena odpowiada jakości wycieczki. Zapłać więcej, wtedy będę naprawdę zgorzkniały. Jakieś 10 dni z dojazdem, obiadokolacją i karnetem kosztowało nas około 16 000, co jak na Włochy jest całkiem niezłą ceną. W marcu w Aprice było 8-20 stopni i bezchmurnie w ciągu dnia, co zdecydowanie podniosło jakość wyjazdu. W końcu nawet pogoda wpływa na nastrój człowieka. W skrócie... Plusy: lokalizacja, mało ludzi, dobra jazda na nartach, cena, świetne kawiarnie Minusy: podróż, organizacja, hotel, jedzenie
Jedzenie w hotelu zależy od tego, kim aktualnie jest hotel. Jeśli jest wypełniona Włochami, to szefowie kuchni próbują, a jedzenie jest naprawdę smaczne. Musisz to nadrobić do weekendu. Jeśli jesteś tam przez tydzień, a hotel jest wypełniony Polakami i Czechami, to jakość idzie do diabła. Tamtejsi szefowie pewnie myśleli, że następnym razem, gdy odwiedzą ich Włosi, to się zesrają, a Pepíci wszystko zjedzą i będą wdzięczni. Gdybym nie doświadczył tej szalonej różnicy, nie przeklinałbym tak bardzo i byłbym wdzięczny za trochę jedzenia. Ale w tej chwili mogę wcielić się w rolę „sędziego”. - Śniadanie przez cały pobyt za pośrednictwem kserokopiarki. 2x szynka, 1x salami, 1x ser, masło, naleśniki jakich nie było od zawsze i trochę słodkiej części stołu. Kiedy Włochy były w hotelu, łaskawie dostarczały warzywa i owoce. Kiedy jej nie było, mogliśmy marzyć o tych towarach. - Kolacja składa się z trzech dań. Rano do każdego dania wybierasz zawsze z dwóch posiłków. Pierwsze danie to zwykle makaron, drugie danie to mięso bez dodatku i deseru. Tak więc w ciągu dnia możesz łatwo się przebrać. - Wieczorne drinki nie są wliczone w cenę. Woda 0,75l jest chyba produkowana przez dzieci na szczycie lodowca i kusi ceną 4 euro... Butelka wina za 15-25 euro i więcej, nie miałam siły na to patrzeć. Na szczęście w pobliżu są 3 supermarkety, w których ceny nie składają się z ludzi, którzy rozbili się na nartach i uszkodzili kilka połączeń w mózgu. To, że hotel zaoferuje swoim klientom gorszą, droższą kawę niż kawiarnia 50m obok, nigdy mi nie przeszkadza. - Jak wspomniałem wyżej, po świetną kawę, miłą obsługę i świetne drinki polecam udać się do pobliskiej kawiarni, która znajduje się po drugiej stronie głównej ulicy, w tych samych cenach.
ZakwaterowanieJedynym plusem w zakwaterowaniu była czystość. Niestety, to był koniec. A teraz minusy... - Miękkie, zapadające się materace. Gdy tylko osoba waży więcej niż 60 kilogramów, po prostu leży w dziurze. - W hotelu wszystko słychać. I mam na myśli absolutnie wszystko. Jest zrobiony chyba tylko z drewnianych desek, a słyszenie rozmów czy zwykłego chrapania ze wszystkich pozostałych pokoi bez problemu jest dość przerażające. I nie mówię tu o chodzeniu, bieganiu, przenoszeniu rzeczy itp. Pewnie nie mrugnęłabym okiem bez zatyczek do uszu. - W pokoju nie ma ogrzewania. Tak, pomieszczenie jest ogrzewane przez jakiś wyświetlacz, którym nie można sterować i pokazuje tylko aktualną temperaturę w pomieszczeniu (głównie 23 stopnie... jak na mój gust za mocno wietrzyliśmy), ale wszystko tam suszy się szybciej... niemożliwe. - Wellness jest tylko na papierze. Składa się z mini prysznica z hydromasażem i 2 mini saun, z których jedna nie działa. Jeśli masz więcej niż 175 cm wzrostu, w zasadzie nie zmieścisz się do sauny ani pod prysznic.
UsługiIdealnie działające czyszczenie. Nie mogę tego winić. Wellness, patrz kilka linijek powyżej.
SportAprica to naprawdę mały ośrodek, jak na włoskie standardy. Z drugiej strony w marcu było tam mało ludzi i najdłuższe oczekiwanie przy wyciągu mogło trwać maksymalnie 2 minuty. Dzięki wielkości ośrodka, oprócz kabin i siedzisk, natkniesz się również na kilku pomocników. Tego kurortu zdecydowanie nie da się porównać z Dolomitami. To tak, jakby porównywać nasze góry i Włochy. Ale dzięki nielicznej grupie osób, ładnej pogodzie i ok. 5-kilometrowej czerwonej trasie zjazdowej bardzo mi się podobało. Prawdopodobnie martwiłbym się wysokim sezonem, kiedy wszystkie hotele w Aprice byłyby w pełni zajęte. Osobiście uważam, że ośrodek nie byłby w stanie tego udźwignąć i narciarstwo bardzo by straciło na jakości.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 344 zł za os.
Zuzana M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie świetne, położenie na stoku narciarskim, idealne dla rodzin z dziećmi.
Zakwaterowanie świetne, położenie na stoku narciarskim, idealne dla rodzin z dziećmi.
Własne. W okolicy niewiele możliwości odwiedzenia restauracji.
ZakwaterowanieŚwietnie, jednak niektórym może przeszkadzać hałas z wyciągu narciarskiego.
UsługiWszystko w porządku, jedyny minus - brak internetu.
SportStoki wąskie, dużo ludzi i szkół narciarskich na stoku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
František Brnka
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jedyne, na co mogę narzekać, to łóżka – na czymś tak strasznym nie spałem chyba ostatnio tylko w namiocie.
Jedyne, na co mogę narzekać, to łóżka – na czymś tak strasznym nie spałem chyba ostatnio tylko w namiocie.
Nie mogę ocenić jedzenia, ponieważ byliśmy zakwaterowani bez wyżywienia
ZakwaterowanieStary komunistyczny hotel, ale to nie przeszkadza. Byliśmy tam z powodu narciarstwa. Gdyby dało się spać na tych łóżkach, byłoby idealnie, ale z tego powodu musieliśmy wyjechać o jedną noc wcześniej.
SportPerfekcyjne usługi narciarskie Na Svahu, doskonałe jedzenie w budkach i restauracjach
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Attila Rostási-Szabó
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Polecam, ale należy się spodziewać drobnych błędów.
Polecam, ale należy się spodziewać drobnych błędów.
Czysta, powoli pogłębiająca się woda.
Wąski, piaszczysty odcinek plaży, gdzie można było postawić parasol przeciwsłoneczny.
Łóżka i parasole hotelowe ładnie zdobiły plażę, ale nikt ich nie używał bez opłaty.
Śniadanie jest jednolite.
Obiad i kolacja: Wybór posiłków, dużo dań z makaronem i owocami morza.
Klimatyzacja zazwyczaj nie działała. Poza tym czysto i schludnie.
UsługiKorzystanie z basenu jest ograniczone, można go używać tylko w czepku pływackim. Nie można w nim grać w piłkę.
Miasto jest bardzo ładne, prawdziwa mała szkatułka z biżuterią. Wieczory mają przyjemną atmosferę. Znajduje się blisko hotelu, można do niego dojść w 20 minut spacerem. Darmowy hotelowy busik kursujący rano i wieczorem czasami jest zatłoczony, co wynika z nieuporządkowanej administracji, a nawet braku organizacji. W hotelu i wszędzie tutaj, na południu Włoch, mówi się tylko po włosku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Adriana V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie z wakacji doskonałe.
Ogólne wrażenie z wakacji doskonałe.
Około 200 m od hotelu. Czysta i długa na kilka kilometrów. Połączona z plażami innych hoteli i plażami miejskimi. Parasole i leżaki hotelowe dostępne tylko za opłatą /dość wysoką - 16 € za dzień/. Ale piękna plażowa restauracja połączona z klubem disco. Program animacyjny przy basenie i na plaży - przed południem. Wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Morze czyste i bardzo ciepłe, łagodne zejście, doskonałe dla małych dzieci, ale nie za długie. Po około 40 m można już było pływać.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie, ale w okolicy hotelu było sporo restauracji i trattorii. Około 100 m były sklepy spożywcze z bardzo uprzejmym właścicielem. Przy basenie była możliwość zamówienia drinków /solidnych i doskonałych koktajli/ w dobrej cenie, a także lodów na patyku. Parasole i leżaki przy basenie były bezpłatne, zawsze można było znaleźć jakieś wolne.
ZakwaterowanieBardzo czysty hotel, położony w ogrodach z różnorodnymi palmami i kwiatami. Zakwaterowanie adekwatne do ceny, czyste i przytulne apartamenty, tylko taras był przejściowy z innymi apartamentami. Umywalka w łazience nie odprowadzała wody. Doskonale wyposażony aneks kuchenny. Zbyt miękkie materace na łóżkach. Poza tym wszystko w porządku.
UsługiPiękny hotel niedaleko plaży. Trochę słaba znajomość angielskiego w komunikacji z personelem. Dowiedzieliśmy się, że ten ośrodek jest przeznaczony dla włoskich klientów i program animacyjny był do nich skierowany. Więc z innym językiem niż włoski daleko nie zajdziesz. Poza tym byliśmy bardzo zadowoleni. Parking na terenie hotelu z daszkiem przeciwsłonecznym /bardzo to doceniliśmy podczas tych upałów/.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 338 zł za os.
Dušan J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
bardzo mało ludzi, super narciarstwo, bezpośrednio na stoku
bardzo mało ludzi, super narciarstwo, bezpośrednio na stoku
duże porcje, kolacji nawet nie da się zjeść :)
Zakwaterowaniespokojne zakwaterowanie, duży pokój dla dwóch osób, basen, sauna
Usługiobsługa hotelu uprzejma, żadnych problemów
Sportprzygotowane stoki narciarskie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne miejsce, idealne stoki narciarskie, bardzo dobry program dla dzieci
Piękne miejsce, idealne stoki narciarskie, bardzo dobry program dla dzieci
Kolacja bez błędu, śniadanie jednak z małym wyborem
ZakwaterowanieJakościowe, czyste, w dobrej lokalizacji
Usługiwystarczające, personel bardzo miły
Sportidealne na rodzinne wakacje, duża różnorodność, mało ludzi
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Radovan Veselý
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
daleko szeroko żadna nie ma
WyżywienieMieliśmy tylko śniadania, ale restauracja bardzo przyjemna, różnorodny wybór, staranna i uprzejma obsługa
Zakwaterowaniepokoje niezbyt duże, ale dobrze wyposażone, minibar z szerokim wyborem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, dobrze wygłuszone - biorąc pod uwagę prace budowlane, bardzo pozytywne. Personel uprzejmy i pomocny.
Usługicodzienne sprzątanie z całkowitą satysfakcją, hotel oferuje możliwość siedzenia na tarasie na dachu - wieczorem bez obsługi, ale za to z pięknym widokiem zarówno na miasto, jak i na port oraz Wezuwiusz
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tomáš K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 3 059 zł za os.
Jana B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Niesamowite, na pewno tam wrócę
Niesamowite, na pewno tam wrócę
Byłam w górach :-)
WyżywienieNaprawdę wspaniała kuchnia
ZakwaterowanieŚwietnie, odpowiadające
UsługiBardzo dobre
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 5 488 zł za os.
Dostępne regiony