Pirgos Psilonerou: Znaleźliśmy dla Ciebie 1 hotel

Sortuj według

Solimar Aquamarine Grecja, Kreta, Pirgos Psilonerou

Ocena 4,5 / 5
Solimar Aquamarine opinie

Fantastyczny (oceniony przez 59 osób)

Zakwaterowanie 4,6 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,1 / 5

Cena 4,4 / 5

Możliwość dopłaty do pokoju z prywatnym basenem Bliskość długiej plaży z łagodnym zejściem do wody Animacje i liczne udogodnienia dla dzieci Smaczne posiłki i dobra obsługa

Teresa

Ocena 5,0 / 5
Infrastruktura hotelu na wysokim poziomie. Basen czysty z wystarczającą ilością leżaków. Pokoje przestronne i zadbane. Plaża bardzo blisko hetelu, z łagodnym wejściem do morza (przydatne obuwie plażowe). Jedzenie - bajka. Różnorodne i smaczne, napoje serwowane przez kelnerów. Przystanek autobusowy tuz przy wjeździe do hotelu - wyprawa do Chani obowiązkowa (2,5 Euro). Hotel elegancki, spokojna atmo
Całkowita ocena

Infrastruktura hotelu na wysokim poziomie. Basen czysty z wystarczającą ilością leżaków. Pokoje przestronne i zadbane. Plaża bardzo blisko hetelu, z łagodnym wejściem do morza (przydatne obuwie plażowe). Jedzenie - bajka. Różnorodne i smaczne, napoje serwowane przez kelnerów. Przystanek autobusowy tuz przy wjeździe do hotelu - wyprawa do Chani obowiązkowa (2,5 Euro). Hotel elegancki, spokojna atmosfera - super !

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Gość

Ocena 4,0 / 5
Obsługa bardzo miła. Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Apartament z basenem świetny, natomiast czystość pozostawia wiele do życzenia. Toaletę zastaliśmy brudna. Woda w wannie nie spływała, przez co również nie była myta, a jedynie przecierania przez panią sprzątaczkę. Suszarka do włosów nie działała. Na podłodze pozostawionych było mnóstwo włosów po wcześniejszych lokatorach .
Całkowita ocena

Obsługa bardzo miła. Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Apartament z basenem świetny, natomiast czystość pozostawia wiele do życzenia. Toaletę zastaliśmy brudna. Woda w wannie nie spływała, przez co również nie była myta, a jedynie przecierania przez panią sprzątaczkę. Suszarka do włosów nie działała. Na podłodze pozostawionych było mnóstwo włosów po wcześniejszych lokatorach . Plaża w pobliżu hotelu dramatyczna. 95% gości hotelowych spędzało czas przy basenie, a nie na plaży. Za 4tys jednak oczekuje się poza prywatnym basenem czystej łazienki oraz możliwości wypoczynku na plaży.

Zakwaterowanie 3,7 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Wszystkie opinie o hotelu