Analipsis: hotele z opiniami, znaleziono 20 hoteli

Sortuj według

Lyttos Beach Grecja, Kreta, Analipsis

Ocena 4,5 / 5
Lyttos Beach opinie

Fantastyczny (oceniony przez 88 osób)

Zakwaterowanie 4,6 / 5

Wyżywienie 4,7 / 5

Okolica 4,4 / 5

Cena 4,4 / 5

Piaszczysta plaża z niebieską flagą po drugiej stronie promenady Leżaki i parasole GRATIS Park wodny Odpowiedni dla rodzin z dziećmi Możliwość pokoi rodzinnych

Marta

Ocena 4,5 / 5
Hotel zasługuje na dobrą opinię, obsługa i kuchnia również. Spędziłam tam 11 dni i jestem bardzo zadowolona. Nie da się tam nudzić, piękna plaża zaraz przy zejściu z hotelu. Szczerze polecam.
Całkowita ocena

Hotel zasługuje na dobrą opinię, obsługa i kuchnia również. Spędziłam tam 11 dni i jestem bardzo zadowolona. Nie da się tam nudzić, piękna plaża zaraz przy zejściu z hotelu. Szczerze polecam.

Zakwaterowanie 4,2 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Justyna

Ocena 5,0 / 5
To bardzo duży hotel i jest w nim mnóstwo do roboty. Byliśmy z dzieciakami, wróciły zachwycone. Świetne animacje - duża scena gdzie dzieciaki pokazują układy taneczne, których uczyły się na zajęciach. Wielki basen z atrakcjami, zjeżdżalniami. Synek był szczególnie zachwycony ogromnym wiadrem, które spuszczało wodospad. Nad basenami bardzo dużo leżaków - nie trzeba rezerwować ich ręcznikami. Przy
Całkowita ocena

To bardzo duży hotel i jest w nim mnóstwo do roboty.

Byliśmy z dzieciakami, wróciły zachwycone. Świetne animacje - duża scena gdzie dzieciaki pokazują układy taneczne, których uczyły się na zajęciach. Wielki basen z atrakcjami, zjeżdżalniami. Synek był szczególnie zachwycony ogromnym wiadrem, które spuszczało wodospad. Nad basenami bardzo dużo leżaków - nie trzeba rezerwować ich ręcznikami. Przy hotelu plaża z piaskiem - niezbyt szeroka, ale wystarczająca no i nie ma opłat dodatkowych. W maju może woda zimna, ale taki upał że i tak się kąpaliśmy.

W hotelu basen sportowy, korty, boiska, stoły z bilardem.

Pokoje czyste - sprzątane codziennie, nowoczesne.

Jedzenie w porządku - obsługa miła. Fajne miejsce na rodzinny wypoczynek. Rezydent okej, wiedzieliśmy kiedy po nas przyjadą z powrotem.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Wszystkie opinie o hotelu

Insula Alba Resort & Spa Grecja, Kreta, Analipsis

Ocena 4,5 / 5
Insula Alba Resort & Spa opinie

Fantastyczny (oceniony przez 13 osób)

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 4,7 / 5

Okolica 3,7 / 5

Cena 4,6 / 5

Anonim

Ocena 5,0 / 5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Anonim

Ocena 5,0 / 5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wszystkie opinie o hotelu

Stella Island Luxury Resort & Spa Grecja, Kreta, Analipsis

Ocena 4,3 / 5
Stella Island Luxury Resort & Spa opinie

Świetny (oceniony przez 8 osób)

Zakwaterowanie 4,6 / 5

Wyżywienie 4,6 / 5

Okolica 3,6 / 5

Cena 4,1 / 5

Luksusowy hotel dla wymagających Zainspirowany Malediwami Tylko dla dorosłych Pokoje z dostępem do basenu Polecany na miesiąc miodowy

Martyna

Ocena 4,8 / 5
To hotelowy kompleks składający się z trzech hoteli oraz dostępnego dla wszystkich wliczonego w cenę nowo wybudowanego aquaparku z atrakcjami dla najmłodszych. Stella Island to obiekt o najwyższej jakości i standardzie. Charakteryzowany na bungalowy przypominające Malediwy oferuje oryginalne nowoczesne apartamenty. Pokoje posiadają bezpośredni dostęp do basenów, a niektóre pokoje mają prywatne bas
Całkowita ocena

To hotelowy kompleks składający się z trzech hoteli oraz dostępnego dla wszystkich wliczonego w cenę nowo wybudowanego aquaparku z atrakcjami dla najmłodszych. Stella Island to obiekt o najwyższej jakości i standardzie. Charakteryzowany na bungalowy przypominające Malediwy oferuje oryginalne nowoczesne apartamenty. Pokoje posiadają bezpośredni dostęp do basenów, a niektóre pokoje mają prywatne baseny. Miejsce pomiędzy budynkami porośnięte jest egzotyczną roślinnością oraz kwitnącymi kwiatami, pozwalając na relaks w zacienionym zaciszu. To miejsce idealne na podróż poślubną. W hotelu dostępna jest kaplica umożliwiająca wzięcie ślubu na miejscu oraz sala umożliwiająca zorganizowanie wesela. Do pozostałych udogodnień zalicza się m.in. nowoczesną siłownię, spa oraz cudowny widok na morze. Goście Stella Island Luxury mogą korzystać z atrakcji dostępnych w Stella Palace oraz Stella Village.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Jaroslava Kapitanová Lipiec 2021

Data pobytu: 08.07. - 15.07.2021

Ocena 3,6 / 5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Wszystkie opinie o hotelu

Stella Village Grecja, Kreta, Analipsis

Ocena 4,3 / 5
Stella Village opinie

Świetny (oceniony przez 206 osób)

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,2 / 5

Przepiękna roślinność otaczającą teren hotelu Bogata oferta rozrywkowo-rekreacyjna Fantastyczny serwis oraz wspaniałych animatorów Smaczna i różnorodna kuchnia

Martyna

Ocena 4,6 / 5
To hotelowy kompleks składający się z trzech hoteli oraz dostępnego dla wszystkich wliczonego w cenę nowo wybudowanego aquaparku z atrakcjami dla najmłodszych. Stella Village przeznaczona jest dla mniej wymagających klientów. Oferuje rodzinne bungalowy w formie ekskluzywnej greckiej wioski wokół których znajduje się bujna egzotyczna roślinność. W głównej części budynku znajduje się restauracja, a
Całkowita ocena

To hotelowy kompleks składający się z trzech hoteli oraz dostępnego dla wszystkich wliczonego w cenę nowo wybudowanego aquaparku z atrakcjami dla najmłodszych. Stella Village przeznaczona jest dla mniej wymagających klientów. Oferuje rodzinne bungalowy w formie ekskluzywnej greckiej wioski wokół których znajduje się bujna egzotyczna roślinność. W głównej części budynku znajduje się restauracja, a przy niej basen z urokliwymi materacami oraz leżakami. Kompleks hotelowy posiada również amfiteatr oferujący fantastyczne animacje dla wszystkich gości. Obsługa hotelu jest bardzo pomocna i kompetentna. Klimat hotelu jest bardzo rodzinny i podczas pobytu poczułam grecki klimat. Piaszczysta plaża znajduje się po drugiej stronie jezdni.

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Grzegorz

Ocena 4,6 / 5
Wstęp: W Stella Village spędziłem dwa ostatnie tygodnie maja w 2017 roku. Wakacje spędziłem z żona oraz dwuletnim dzieckiem - moja opinia więc będzie bardziej skierowana do rodzin z dziećmi ale pozostałe osoby też będą mogły wyciągnąć przydatne informacje o hotelu. Położenie: Miejscowosc Analipsis raczej mało rozrywkowa.Hotel jest położony przy mało ruchliwej ulicy, większość pojazdów to autoka
Całkowita ocena

Wstęp:

W Stella Village spędziłem dwa ostatnie tygodnie maja w 2017 roku. Wakacje spędziłem z żona oraz dwuletnim dzieckiem - moja opinia więc będzie bardziej skierowana do rodzin z dziećmi ale pozostałe osoby też będą mogły wyciągnąć przydatne informacje o hotelu.

Położenie:

Miejscowosc Analipsis raczej mało rozrywkowa.Hotel jest położony przy mało ruchliwej ulicy, większość pojazdów to autokary wiozące turystów do hoteli. Przy hotelu znajduje się stacja "Train Day Tour" , czyli turystyczny "udawany" pociąg, którym możemy jechać na wycieczkę do Hersonissos. Atrakcja powinna się spodobać najmłodszym wczasowiczom. Wzdłuż drogi rozciąga się bardzo długa alejka, którą można spacerować lub uprawiać jogging. (podobno można dojść na nogach aż do Hersonissos)

Spacerując można spotkać sporo barów plażowych, sklepów itp. Raczej w tej miejscowości nie znajdziemy greckich obiektów turystycznych.

Plaża:

To chyba jeden z najważniejszych punktów wybierając hotel na greckich wyspach podróżując z dzieckiem. Plaża jest piaszczysta z łagodnym wejściem do morza. W końcówce maja nie było problemu znaleźć miejsca z leżakami - które dla klientów hotelu są darmowe.

Plaża jest sztucznie obudowana betonowym murem, częściowo otwartym na morze. Ma to swoje plusy i minusy:

plusy:

- woda jest nieco cieplejsza niż na otwartym morzu

- brak fal, dla mnie to plus bo nie musiałem uważać na dziecko, żeby mi go fala nie porwała do morza. Łatwiej się też dla mnie pływa w spokojnej wodzie.

minusy:

- woda jest trochę zamulona piaskiem (prawdopodobnie ze względu na to ze jest częściowo zamknięta)

- minus estetyczny, leżąc na leżaku zasłania nam horyzont morza

Tak jak pisałem wcześniej, trzeba przejść przez ulice aby dojść z hotelu na plaże, jednak to nie powinien być problem ponieważ ulica jest mało ruchliwa. Z plaży do baru hotelowego jest około 2 minuty na nogach.

Dla dzieci:

Dzieci nie będą narzekać na nudę, hotel posiada:

- dwa place zabaw, widoczne na zamieszczonych zdjęciach. Chociaż przydałoby się przemalować elementy metalowe, na których pojawia się już mocna rdza (widoczne na zdjęciach)

- Boisko do piłki nożnej ze sztuczna trawa.

- Park wodny (chociaż to atrakcja dla dzieci nieco starszych niż dwa lata),

- zjeżdżalnie, brodziki

- automaty do gier (płatne)

- mała karuzela (płatne)

- klatka z ptakami

- animacje dla dzieci w ciągu dnia i wieczorem

Wyposażenie:

Do dyspozycji jest wifi, które w pokoju ma problem z zasięgiem. Na głównym basenie z zasięgiem nie było problemu. Przy głównym basenie znajduje się bar hotelowy oraz spora ilość leżaków. W końcówce maja 2017 nie było problemu ze znalezieniem wolnych leżaków oraz nie występowało zjawisko rezerwacji leżaka ręcznikiem.

Minusem jak dla mnie jest restauracja hotelowa, która jest w zamkniętym budynku, więc nie ma możliwości spożywania posiłków na zewnątrz. Przez to, ze jest to zamknięty budynek jest bardzo głośno. W poprzednich hotelach w których bylem, zawsze była możliwość jedzenia na zewnątrz co było dużym plusem – np poranne śniadanie na świeżym, porannym greckim powietrzu.

Hotel jest ładnie zagospodarowany roślinnością.

Dużym plusem jest hotelowa kawiarnia z relaksacyjną muzyką. Gdzie można sobie odpocząć od słońca w ciągu dnia a wieczorem podziwiać zachód słońca – świetne miejsce.

Allinclusive:

- Standardowo napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Plusem były smaczne różnorodne drinki. Każdego dnia był też przygotowywany drink dnia. Jedzenie bardzo dobre, różnorodne. W ramach allinclusive mamy możliwość korzystania również z hotelowych leżaków na plaży.

Zakwaterowanie:

Pokoje skromne, dość ciasno dla dwóch dorosłych i jednego dziecka – taki standard. Dużym plusem była wyremontowana łazienka. Zakwaterowani byliśmy na dolnym poziomie więc przed pokojem mieliśmy do dyspozycji taras. Taras był wyposażony w suszarkę na pranie (super sprawa, żeby rozwiesić mokre rzeczy po plaży i basenach) oraz krzesła i stolik. Na tarasie można było zostawić wózek dziecięcy oraz dmuchane zabawki. Jeśli szuka się ciszy i spokoju to trzeba uważać na pokoje ulokowane blisko głównego basenu gdzie organizowane są animacje oraz dyskoteki.

rozrywka:

W ciągu dnia organizowane są animacje taneczne i sportowe. Hotel posiada amfiteatr w którym są organizowane występy taneczne i rozrywkowe. Raz w tygodniu wieczór grecki. Organizowane były też dyskoteki. Na nudę nie da się narzekać, każdego wieczoru było interesującego.

Dla aktywnych jest boisko do piłki nożnej. Dla fanów rowerów polecam wypożyczyć rower i pozwiedzać okolicę, gdzie nie dojedzie się ani samochodem ani na nogach.

Podsumowanie:

Krótko mówiąc, bardzo polecam ten hotel – najlepszy w jaki byłem. Możliwe, że wrócę jeszcze kiedyś w te miejsce i mam nadzieję, że znowu spędzimy tam tak cudownie wakacyjny czas.

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Wszystkie opinie o hotelu

Anthoula Village Grecja, Kreta, Analipsis

Ocena 4,1 / 5
Anthoula Village opinie

Świetny (oceniony przez 112 osób)

Zakwaterowanie 4,2 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 3,8 / 5

Cena 4,0 / 5

Anonim

Ocena 4,3 / 5
bardzo pozytywna
Całkowita ocena

bardzo pozytywna

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Zakwaterowanie
pokoje przestronne - nie klatki urządzone skoromnie ale we wszystko co było potrzebne.

Obsługa w hotelu
był basen , barek przy basenie, można na miejscu wykupić wyżywienie.

Anonim

Ocena 4,5 / 5
Większość pokoi wychodzi na hałaśliwy bar, pokoje czyste, sprzątane często, basen czysty. Głośna muzyka pop. Jak masz szczęście dostaniesz pokój z dala od baru i będzie ok.
Całkowita ocena

Większość pokoi wychodzi na hałaśliwy bar, pokoje czyste, sprzątane często, basen czysty. Głośna muzyka pop. Jak masz szczęście dostaniesz pokój z dala od baru i będzie ok.

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Z wyjątkiem pokoiku wykrojonego z części jadalni(koszmarna nora) wszystkie pozostałe ok

Wyżywienie
U właścicielki Katheriny można zamówić śniadania i obiadokolacje. Jadłam. ok.

Wszystkie opinie o hotelu