Trochę już podróżowaliśmy i to zdecydowanie były nasze najlepsze wakacje. Hotel może nie jest najbardziej luksusowy, w jakim kiedykolwiek spałeś, ale jest czysty, przytulny, przyjazny rodzinom i możesz doświadczyć autentycznej Grecji. Personel, lokalizacja hotelu, grecki wieczór taneczny, wszystko było świetnie. Tola i Hotel Aris stały się naszą miłością i sercem. Nie możemy na nic narzekać :)
PlażaPlaża znajduje się tuż obok hotelu, a na terenie całego hotelu znajdują się leżaki i parasole. To prawda, że nie mają szans na pokrycie pojemności zakwaterowania. Nie przeszkadzało nam to, biorąc pod uwagę, że tuż przy plaży znajduje się także taras z hotelową restauracją, albo byliśmy w wodzie, albo tam. A morze to absolutna perełka. W czasie naszej wizyty było 27°C, było pięknie i spokojnie. Świetnie nadaje się do pływania, ale dzięki bardzo stopniowemu podejściu nadaje się również dla dzieci.
WyżywienieJednym słowem fantastycznie. Byłem trochę zaniepokojony, ponieważ dwójka naszych dzieci jest obecnie na etapie, w którym nie jedzą dużo. Nie tylko my, ale i oni byli bardzo zadowoleni. Wybór nie jest najszerszy, ale dzięki temu będziecie mieli okazję spróbować dań, na które pewnie w pierwszej chwili byście się nie zdecydowali. A szkoda, bo kuchnia tutaj jest fantastyczna. Wszystko dobrze doprawione, jedzenia jest dużo. Naprawdę niesamowite.
ZakwaterowanieHotel jest już starszy, ale został odnowiony, zakwaterowanie jest czyste, sprzątanie odbywa się codziennie. Prawdopodobnie można było znaleźć bardziej nowoczesne i luksusowe zakwaterowanie, ale hotel urzekł nas swoją autentycznością i ciepłą atmosferą.
UsługiPersonel jest jednym z najmilszych, jakich kiedykolwiek spotkaliśmy podczas podróży. Chętny i bardzo sympatyczny. Niektórzy z nich zostali nawet przyjaciółmi naszej rodziny. Bilard, leżaki wodne, kule wodne są dostępne bezpłatnie...
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate