Grecja: hotele z opiniami, znaleziono 4 469 hoteli

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Olympia Ocena: 3/5 Grecja, Zakynthos, Laganas

Olympia opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Istvánné F.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Podróż była w porządku, czekali na nas zarówno na lotnisku macierzystym, jak i na lotnisku greckim.

Podróż była w porządku, czekali na nas zarówno na lotnisku macierzystym, jak i na lotnisku greckim.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża znajduje się na końcu ulicy od hotelu. Plaża jest piaszczysta, powoli się pogłębia. Z powodu wielu fal piasek jest wzburzony. Bardziej podobają mi się kamieniste plaże.

Wyżywienie

Reklamowana usługa ze śniadaniem kontynentalnym dawała więcej. Codziennie na śniadanie były świeże warzywa i owoce. Dzięki uważności personelu nie brakowało codziennego jedzenia.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest w uporządkowanym otoczeniu. (palmy, kwiaty, basen) Obsługa miła, uśmiechnięta i pomocna.

Usługi

Nie mogę wypowiedzieć się na temat usług hotelu, ponieważ nie korzystałem z nich ze względu na wiele wyjazdów.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Klára Balláné Lestyán

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ładne, zadbane. Czysty. To tylko trochę daleko od plaży.

Ładne, zadbane. Czysty. To tylko trochę daleko od plaży.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Jakość wody była doskonała. Plaża jest dość czysta.

Wyżywienie

Śniadanie było pyszne i miał dobry wybór.

Zakwaterowanie

Wygodny, wymagający.

Usługi

Klimatyzacja działała dobrze.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Omiros Ocena: 3/5 Grecja, Korfu, Gouvia

Omiros opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Anonym

Ocena 2,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Organizacja biura podróży w porządku, zakwaterowanie odpowiada greckim standardom, lokalizacji Gouvia nie polecam na wakacje.

Organizacja biura podróży w porządku, zakwaterowanie odpowiada greckim standardom, lokalizacji Gouvia nie polecam na wakacje.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Małe miasteczko wypoczynkowe, ogólnie niezbyt ładne ani czyste, ale odpowiada greckim standardom. Tawern (możliwości jedzenia poza hotelem) jest wystarczająco dużo, można wybierać. Plaża i morze w Gouvii nie są ładne. Dzięki temu, że miałam możliwość podróżowania po wyspie, tę lokalizację...

Wyżywienie

Śniadanie - brak różnorodności, więcej warzyw, owoców, przez 7 dni żadna zmiana, wszystko jak z kopiarki.

Usługi

Stara się, ale z punktu widzenia czeskich zwyczajów czystość nieco odstaje.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Eva R.

Ocena 2,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje trochę nas rozczarowały, więc na Korfu chyba już więcej nie pojedziemy, a z biurem podróży wcale nigdzie się nie wybierzemy!

Wakacje trochę nas rozczarowały, więc na Korfu chyba już więcej nie pojedziemy, a z biurem podróży wcale nigdzie się nie wybierzemy!

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Plaża była całkiem ładna i czysta. Woda jednak nie jest nic warta. Po kilku metrach stąpasz po błocie, co wcale nie jest przyjemne i oczywiście odpowiada temu także czystość wody. O pięknej, przejrzystej wodzie, do której jesteś przyzwyczajony z innych plaż w Grecji, możesz tylko pomarzyć.
Jeszcze jedna uwaga. W czasie naszych wakacji na wyspie trwał strajk i nie wywożono śmieci, więc okropne, śmierdzące hałdy wzdłuż dróg nie uprzyjemniły nam wakacji.

Wyżywienie

Nie cierpieliśmy z głodu, ale nic specjalnego. Na śniadanie ser, salami, jajko na twardo, dżem, miód, jogurt. Co drugi dzień jajecznica i podsmażane mini kiełbaski. Chleb i jakieś ciasto. Byliśmy tam na 11 dni, więc trochę się to znudziło. Zapłaciliśmy za półpensję i odkryliśmy, że na hotelu na kolacji jest około 10 osób. Pozostali chodzili jeść do okolicznych tawern, których jest tam mnóstwo. Po zajęciu miejsca kucharka przynosiła jakąś sałatkę (zupełnie bez smaku - na przykład pokrojona kapusta), potem danie główne, a następnie deser (ciasto polane syropem, następnego dnia nektarynka lub melon), to się powtarzało przez cały pobyt. Trzeba zaznaczyć, że danie główne było smaczne, pani potrafi gotować.

Zakwaterowanie

Klimatyzacja /z niej po włączeniu kapała woda, ale w ciągu chwili naprawili/ była za opłatą, podobnie lodówka, co nie było napisane w ofercie. Pokój na 2. piętrze, w łazience był okropny zapach z odpływu. Po skardze na recepcji przyszła sprzątaczka, wlała do WC jakiś detergent i miało być wszystko rozwiązane, co oczywiście nie było prawdą. Następnego dnia nasza delegatka poinformowała, że mogą nam co prawda zmienić pokój, ale „o piętro niżej niż parter”. W piwnicy naprawdę nie chcieliśmy mieszkać, więc złote czeskie ręce owinęły rurę odpływową od WC do ściany folią i taśmą klejącą i zapach zniknął. Wymówka była na zły system kanalizacyjny, raczej lenistwo miejscowego konserwatora. Poza tym pomieszczenie było ładne, meble nowe, ręczniki i pościel wymieniane wystarczająco. Jednak szczytem była delegatka biura podróży. Po przylocie na lotnisku nas nie odebrała, bo podobno o nas nie wiedziała, na szczęście przynajmniej telefonicznie załatwiła nam autobus do hotelu. Chcieliśmy od niej załatwić wynajem samochodu, co się udało, ale z dużym opóźnieniem czasowym. A przy wyjeździe na lotnisko, kiedy po 30 minutach bezskutecznego czekania na transfer dzwoniliśmy do niej, odesłała nas na recepcję, żeby zadzwonili do przewoźnika, gdzie się włóczą. Po zapytaniu, do czego ona właściwie tam jest, po chwili zadzwoniła z powrotem, że autobus będzie za 5 minut, czekaliśmy kolejne 15. Na szczęście zdążyliśmy na odlot, ale jakoś nie zrozumiałam w tym przypadku „pracy” delegatki!

Usługi

Zamieszkaliśmy zaraz po przyjeździe, co było plusem. Wyjazd mieliśmy o 19:45, pokój musieliśmy opuścić do 12, więc poprosiliśmy o późniejsze opuszczenie pokoju, co kosztowało nas 20 EURO. Poza tym nie korzystaliśmy z żadnych innych usług, ponieważ o żadnych nie wiedzieliśmy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 1 818 za os.

Studia Ladis Ocena: 3/5 Grecja, Karpathos, Pigadia

Studia Ladis opinie

Nie oceniony (oceniony przez 37 osób)

Zablokowane opinie: 11

Krisztina S.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie było odpowiednie pod względem stosunku ceny do jakości. Plaża, sklepy i restauracje były blisko. Do centrum można było łatwo dojść pieszo. Z powodu pandemii wiele hoteli było zamkniętych lub działało na pół gwizdka, więc wyspa, która i tak nie jest duża, wcale nie była zatłoczona. Wynajętym samochodem można łatwo zwiedzić wyspę podczas tygodniowych wakacji.

Zakwaterowanie było odpowiednie pod względem stosunku ceny do jakości. Plaża, sklepy i restauracje były blisko. Do centrum można było łatwo dojść pieszo. Z powodu pandemii wiele hoteli było zamkniętych lub działało na pół gwizdka, więc wyspa, która i tak nie jest duża, wcale nie była zatłoczona. Wynajętym samochodem można łatwo zwiedzić wyspę podczas tygodniowych wakacji.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Łatwo dostępna, piaszczysta plaża z leżakami do wynajęcia, kilka minut spacerem. Ma kilkaset metrów długości, więc nie jest zatłoczona. Na jej brzegu znajduje się kilka restauracji.

Wyżywienie

Nie było.

Zakwaterowanie

Pokój był czysty i wygodny. Codziennie sprzątano. Ręczniki były dostępne tylko w mniejszych rozmiarach, po 2 sztuki na osobę. Kuchnia była skromnie wyposażona, ale zapewniono czajnik, ekspres do kawy (amerykański) oraz toster. Telewizor działał tylko w pomieszczeniu wspólnym z powodu przejścia na nadawanie cyfrowe.

Usługi

Do hotelu należy basen z leżakami. Basen był regularnie czyszczony. Z powodu pandemii hotel działał tylko z kilkoma pokojami, dzięki czemu był bardzo wygodny i cichy dla kilku rodzin. Znajduje się z dala od ruchliwej drogi, więc można go uznać za cichy. Piaszczysta plaża jest oddalona o kilka minut spacerem. W okolicy łatwo dostępne są sklepy i tawerny. Kilka większych supermarketów jest również dostępnych w kilka minut spacerem.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Krisztián H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Podobało nam się i czuliśmy się bardzo dobrze.

Podobało nam się i czuliśmy się bardzo dobrze.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża znajduje się dość blisko, zaledwie kilka minut spacerem. Byliśmy pod koniec sierpnia, ale liczba osób na plaży była dość niewielka, co, trzeba przyznać, było bardzo sympatyczne :) (co zresztą dotyczy całej wyspy). Największym moim rozczarowaniem była najbliższa plaża, która była raczej kamienista niż piaszczysta – drobne kamyczki, a wchodząc do wody zauważyliśmy, że dno jest skaliste, co wcale nie było sympatyczne, zwłaszcza z naszym 3-letnim synkiem. Jednak po krótkim spacerze, na tej samej plaży można znaleźć naprawdę piaszczysto-drobno kamienistą część :) My, idąc w stronę portu, znaleźliśmy całkiem przyjazny mały fragment.

Wyżywienie

Byliśmy na własnym wyżywieniu, ale jak napisałem, wyposażenie apartamentu było zaskakująco dobre.

Zakwaterowanie

Było zaskakująco dobrze wyposażone (naczynia, szklanki ...)
Od tosterów, przez czajniki, suszarki do włosów, aż po ekspres do kawy.
Regularnie sprzątano, dostarczano czyste ręczniki, papier toaletowy.
Estetyczny i czysty dom apartamentowy.
Co mi się nie podobało, to fakt, że przyzwyczajeni do rolet w domu, tam niestety były tylko zasłony zaciemniające przepuszczające światło (przynajmniej na niższych piętrach).
Ale zaznaczam, że mniej więcej udało nam się to rozwiązać kocami, które tam były :)
W niższych apartamentach internet był dość słaby... znaleźliśmy kilka miejsc z sygnałem, ale nie był on ciągły, natomiast na recepcji był doskonały.
Podobno w wyższych mieszkaniach siła sygnału jest dobra.
Trzecią rzeczą, która mnie nieco zaniepokoiła, było to, że od basenu - oczywiście ostatniego wieczoru - do naszego apartamentu wpadł dość duży karaluch, którego po krótkim pościgu udało się unieszkodliwić.
Pomijając to wszystko, dobrze się bawiliśmy, a właściciel był bardzo pomocny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Maragakis Beach (ex. Viva Island) Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Hersonissos

Maragakis Beach (ex. Viva Island) opinie

Nie oceniony (oceniony przez 15 osób)

Zablokowane opinie: 2

Jiří Špinar

Ocena 3,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wstęp był dość stresujący z powodu zmiany zakwaterowania, która trwała prawie cały dzień, przez co praktycznie straciliśmy jeden dzień dobrej wakacji. Hotel zastępczy był dobrej jakości. Plaże nie były utrzymywane, miejscami nieposprzątane śmieci. Ogólnie oceniamy to jako przeciętne.

Wstęp był dość stresujący z powodu zmiany zakwaterowania, która trwała prawie cały dzień, przez co praktycznie straciliśmy jeden dzień dobrej wakacji. Hotel zastępczy był dobrej jakości. Plaże nie były utrzymywane, miejscami nieposprzątane śmieci. Ogólnie oceniamy to jako przeciętne.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaże nie były utrzymywane, w wielu miejscach były śmieci (brakowało koszy na śmieci), których nikt nie usuwał. Opłaty za wypożyczenie leżaków i parasoli były pobierane skrupulatnie - to jedyne można uznać za dobre.

Wyżywienie

W związku z powyższą zmianą hotelu nie otrzymaliśmy śniadania drugiego dnia, a w dniu wyjazdu (o godzinie 20:00) nie dostaliśmy kolacji, mimo że przedstawicielka biura podróży poinformowała nas, że wyżywienie (półpensja) zaczyna się śniadaniem i kończy kolacją w dniu wyjazdu. Podawane posiłki były monotonne i niewystarczająco ciepłe przez cały pobyt, ale w wystarczającej ilości (poza wymienionymi dysproporcjami).

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w hotelu Viva Island było przeciętne (życzenie pokoju z widokiem na morze nie zostało spełnione). Był to jednak tylko jeden nocleg, potem na podstawie zakończenia działalności wspomnianego hotelu zostaliśmy przeniesieni do hotelu Lefteris, który był o klasę lepszy, ale bardziej oddalony od morza.

Usługi

Bez uwag, personel uprzejmy i pomocny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Jolana M.

Ocena 1,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Biuro podróży i delegatkę oceniamy pozytywnie. Jednak hotel i plażę oceniamy poniżej średniej. Byliśmy rozczarowani zakwaterowaniem. Podczas naszego pobytu hotel zbankrutował, więc czekała nas przeprowadzka do innego hotelu. Hotele sprawiały na nas wrażenie zaniedbanych, nic się w nie nie inwestuje, tylko chce się zarabiać. Morze było niesamowicie czyste i ciepłe. Na wakacje jeździmy za morzem, a nie za zakwaterowaniem, więc nie pozwoliliśmy, aby niedogodności w hotelu zepsuły nam urlop.

Biuro podróży i delegatkę oceniamy pozytywnie. Jednak hotel i plażę oceniamy poniżej średniej. Byliśmy rozczarowani zakwaterowaniem. Podczas naszego pobytu hotel zbankrutował, więc czekała nas przeprowadzka do innego hotelu. Hotele sprawiały na nas wrażenie zaniedbanych, nic się w nie nie inwestuje, tylko chce się zarabiać. Morze było niesamowicie czyste i ciepłe. Na wakacje jeździmy za morzem, a nie za zakwaterowaniem, więc nie pozwoliliśmy, aby niedogodności w hotelu zepsuły nam urlop.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaża przy hotelu nieutrzymana, z kosza na śmieci wylewały się odpady, leżaki porozrzucane - stare, nowe, bez ładu i składu. Plażę hotelową odwiedziliśmy raz. Inaczej znaleźliśmy piękne plaże za miastem, gdzie byliśmy prawie sami. Morze na Krecie jest przepiękne, czyste. W czasie naszego pobytu na Krecie morze było ciepłe, więc naprawdę cieszyliśmy się wodą.

Wyżywienie

Jedzenie bardzo skąpe. Już pierwszego wieczoru byliśmy nieprzyjemnie zaskoczeni, że jedzenie nie było uzupełniane. Kilka kawałków twardego pieczywa i warzyw naszym zdaniem nie było wystarczające. Na podstawie naszych uwag jedzenie w kolejnych dniach nieznacznie się poprawiło, ale po kilku dniach czekała nas ponownie nieprzyjemna niespodzianka. Na kolację (około 30 minut po rozpoczęciu wydawania posiłków) zostało nam kilka kawałków warzyw, a przy śniadaniu znaleźliśmy puste stoły. Personel strajkował, jedzenia nie było, a hotel następnie zbankrutował.

Zakwaterowanie

Odwiedziliśmy już kilka hoteli i destynacji, dlatego możemy porównywać. Byliśmy dość nieprzyjemnie zaskoczeni zakwaterowaniem w hotelu Maragakis. Przez cały czas nie leciała ani razu ciepła woda, pokój był co prawda wyposażony w telewizor i małą lodówkę, ale poza tym tylko gołe, wąskie pomieszczenie z szorstko otynkowanymi ścianami. Balkonik, na którym ledwo zmieściły się 2 krzesełka i stolik, był usytuowany na dziedzińcu hotelu. Widok na odpadające ściany - nieatrakcyjny.

Usługi

Sprzątanie działało, recepcja też, ale kuchnia - to zależy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Venus Beach Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Platanias

Venus Beach opinie

Nie oceniony (oceniony przez 164 osób)

Zablokowane opinie: 40

W bezpośrednim sąsiedztwie piaszczysto-żwirowej plaży W pobliżu hotelu znajduje się kilka supermarketów Basen

Daniela Bratková

Ocena 2,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Nie jesteśmy jakoś wymagający, ale plaża to koszmar, brudna, bez leżaków, a przed wejściem do morza płynął jakiś strumyk, który musieliśmy przejść brodząc, aby móc się wykąpać w morzu.

Nie jesteśmy jakoś wymagający, ale plaża to koszmar, brudna, bez leżaków, a przed wejściem do morza płynął jakiś strumyk, który musieliśmy przejść brodząc, aby móc się wykąpać w morzu.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaża była okropna, a dostęp do morza zły. Musieliśmy jeździć lokalnym autobusem na inną plażę.

Wyżywienie

Jedzenie było całkiem dobre.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie na parterze nam nie odpowiadało. Koty biegały nam po łóżkach.

Usługi

Usługi w hotelu w porządku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Lenka S.

Ocena 1,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jedyną rzeczą, z której byliśmy maksymalnie zadowoleni, był basen i jego otoczenie, włącznie z barem. Plaża była brudna i zaniedbana, jedzenie bardzo przeciętne.

Jedyną rzeczą, z której byliśmy maksymalnie zadowoleni, był basen i jego otoczenie, włącznie z barem. Plaża była brudna i zaniedbana, jedzenie bardzo przeciętne.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

nieurządzona, bez leżaków

Wyżywienie

śniadanie - mały wybór, ciągle to samo - jak najtańsze produkty! Kolacja również przeciętna, ale nieco lepsza niż śniadanie. Brakowało owoców.

Zakwaterowanie

Średnie.

Usługi

średnie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 1 829 za os.

Hersonissos Beach Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Hersonissos

Hersonissos Beach opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Zablokowane opinie: 1

Anonym

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Dobre

Dobre

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Božena T.

Ocena 1,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Sofokles Ocena: 3/5 Grecja, Kreta

Sofokles opinie

Nie oceniony (oceniony przez 4 osób)

Miroslava Jemelková

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża przyjemna, piaszczysta, ale kosze na śmieci na plaży nikt nie opróżnia, stopniowo utworzyła się przy nich góra śmieci. Morze było czyściutkie i ciepłe.

Wyżywienie

dania kuchni narodowej greckiej, co nie przeszkadza, ale przez całe 10 dni powtarzały się te same 4 potrawy. Może to efekt kryzysu w Grecji?

Zakwaterowanie

starszy, mniejszy hotelik w stylu greckim, pokoje ładne i czyste, łazienka i toaleta trochę niższej kategorii niż jest to u nas zwyczajem. bez wentylacji, co chyba najbardziej nam przeszkadzało.

Usługi

Sprzątanie w porządku, wymiana pościeli również. Tylko trochę nam przeszkadzało, że sprzątanie odbywało się zawsze w czasie popołudniowej sjesty.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Markéta Čiháková

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Przepełniona słońcem i przeludniona, spędzaliśmy na niej mało czasu i jeździliśmy do spokojniejszych zakątków podczas naszych licznych wycieczek.

Wyżywienie

Na greckie warunki chyba dobra, na czeskie nic specjalnego. Jeść przez tydzień na zmianę 4 dania, do tego greckie, więc zwykle niejadane, porządnie obraca żołądek... po trzech dniach nie wiedzieliśmy, co wybrać, bo nic nam nie smakowało :-(

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie oceniam ogólnie pozytywnie, biorąc pod uwagę kategorię hotelu. Jedyną wadą była łazienka, gdzie woda chlapała wszędzie po kafelkach, schła całą noc i nigdzie nie było szmatki do wycierania (a używanie ich białych ręczników było dość nieprzyjemne).

Usługi

bez komentarza, bez problemu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Stone House - apartmány Ocena: 3/5 Grecja, Limnos, Myrina

Stone House - apartmány opinie

Nie oceniony (oceniony przez 23 osób)

Zablokowane opinie: 8

Josef K.

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

W porównaniu z poprzednimi dostępnymi recenzjami był miłym zaskoczeniem pod każdym względem. Podobnie jak wielu innych wczasowiczów, z którymi nawiązaliśmy przyjacielskie relacje, wyjeżdżaliśmy z przekonaniem, że wrócimy za rok. W profesjonalizmie nowej delegatki można by wiele poprawić.

W porównaniu z poprzednimi dostępnymi recenzjami był miłym zaskoczeniem pod każdym względem. Podobnie jak wielu innych wczasowiczów, z którymi nawiązaliśmy przyjacielskie relacje, wyjeżdżaliśmy z przekonaniem, że wrócimy za rok. W profesjonalizmie nowej delegatki można by wiele poprawić.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Naszą opinię o plaży można wyrazić stwierdzeniem, że byliśmy w zatoce Platy już po raz szósty i mamy nadzieję, że nie po raz ostatni.

Wyżywienie

Śniadanie to całkowicie standard grecki. Serwowana kolacja była „zwyczajna”, to, czego brakowało w doznaniach gastronomicznych, rekompensowała wielkość porcji.

Zakwaterowanie

Przestronny, przyjemny apartament typu maisonette, dobrze zaprojektowany, taras zacieniony przez cały dzień, przemyślanie zainstalowana klimatyzacja. Wyposażenie sanitarne dość małe, ale funkcjonalnie całkowicie wystarczające.

Usługi

Wynoszenie śmieci co drugi dzień - wystarczające. Wymiana ręczników i pościeli całkowicie zadowalająca.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Vladimír Krystek

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne nasze wrażenie z pobytu nad morzem w Plati w kompleksie hotelowym jest doskonałe, byliśmy zadowoleni, jedzenie jednak powinno zostać ulepszone.

Ogólne nasze wrażenie z pobytu nad morzem w Plati w kompleksie hotelowym jest doskonałe, byliśmy zadowoleni, jedzenie jednak powinno zostać ulepszone.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaża w Plati jest czysta, woda przejrzysta, a całe otoczenie spokojne i odpowiadające wyspie Limnos.

Wyżywienie

Serwowane jedzenie w formie półpensjonatu było prawdopodobnie importowane i następnie podgrzewane.

Zakwaterowanie

Byliśmy bardzo zadowoleni z zakwaterowania.

Usługi

Hotel apartamentowy wraz z otoczeniem jest pięknie utrzymany.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Oasis (Kalo Nero) Ocena: 3/5 Grecja, Peloponez, Kalo Nero

Oasis (Kalo Nero) opinie

Nie oceniony (oceniony przez 22 osób)

Václav Černý

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie pod względem atrakcyjnej ceny jest bardzo dobre. Personel uprzejmy i miły, czysto i codzienne sprzątanie, kuchnia perfekcyjna - bufetowe kolacje doskonałe, duży wybór i jedzenie perfekcyjne. Plaże w okolicy są fajne, ale dopiero po tym, jak trochę przyzwyczaicie się do dużej ilości śmieci wszędzie, gdzie się spojrzy, ale takie jest kontynentalne Grecja. Poza tym wejście do morza jest przeważnie strome i przez kamienie, więc polecam zabrać ze sobą buty do wody (w okolicy zakwaterowania). Znajdziecie też plaże z łagodniejszym wejściem i drobnym piaskiem, ale do nich trzeba podjechać lub wybrać się na dłuższy spacer. Tawerny w Kalo Nero dobre, a także dużo minimarketów na drobne zakupy. Niemniej jednak panuje tam spokój i relaks, więc dla tych z was, którzy szukają spokojnego miejsca z codziennym, kiczowato pięknym zachodem słońca. :)

Zakwaterowanie pod względem atrakcyjnej ceny jest bardzo dobre. Personel uprzejmy i miły, czysto i codzienne sprzątanie, kuchnia perfekcyjna - bufetowe kolacje doskonałe, duży wybór i jedzenie perfekcyjne. Plaże w okolicy są fajne, ale dopiero po tym, jak trochę przyzwyczaicie się do dużej ilości śmieci wszędzie, gdzie się spojrzy, ale takie jest kontynentalne Grecja. Poza tym wejście do morza jest przeważnie strome i przez kamienie, więc polecam zabrać ze sobą buty do wody (w okolicy zakwaterowania). Znajdziecie też plaże z łagodniejszym wejściem i drobnym piaskiem, ale do nich trzeba podjechać lub wybrać się na dłuższy spacer. Tawerny w Kalo Nero dobre, a także dużo minimarketów na drobne zakupy. Niemniej jednak panuje tam spokój i relaks, więc dla tych z was, którzy szukają spokojnego miejsca z codziennym, kiczowato pięknym zachodem słońca. :)

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Tereza P.

Ocena 3,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje jako całość były wspaniałe. Poza morzem całkowicie zgodne z naszymi oczekiwaniami. Uwaga, nie ma tam w ogóle wypożyczalni skuterów ani quadów, a w najbliższym miasteczku jest tylko jedna wypożyczalnia samochodów. Ostatecznie wypożyczyliśmy samochód i przejechaliśmy dużą część Półwyspu Peloponeskiego (na skuterze chyba by się nie dało, wszystko jest tam daleko – w ciągu 3 dni przejechaliśmy ponad 1000 km). Na pewno warto zobaczyć np. Olimpię, Kanał Koryncki, wąskotorową kolejkę zębata Diakofto-Kalawryta, most Rio-Antirio oraz wiele innych antycznych i nieantycznych zabytków. Najbrzydszym miastem Peloponezu jest zdecydowanie Sparta. Wykopaliska obok też jednak warto zobaczyć.

Wakacje jako całość były wspaniałe. Poza morzem całkowicie zgodne z naszymi oczekiwaniami. Uwaga, nie ma tam w ogóle wypożyczalni skuterów ani quadów, a w najbliższym miasteczku jest tylko jedna wypożyczalnia samochodów. Ostatecznie wypożyczyliśmy samochód i przejechaliśmy dużą część Półwyspu Peloponeskiego (na skuterze chyba by się nie dało, wszystko jest tam daleko – w ciągu 3 dni przejechaliśmy ponad 1000 km). Na pewno warto zobaczyć np. Olimpię, Kanał Koryncki, wąskotorową kolejkę zębata Diakofto-Kalawryta, most Rio-Antirio oraz wiele innych antycznych i nieantycznych zabytków. Najbrzydszym miastem Peloponezu jest zdecydowanie Sparta. Wykopaliska obok też jednak warto zobaczyć.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Całkowite rozczarowanie. Piasek to nie piasek, lecz drobny żwir, który nagrzewa się do niewiarygodnych temperatur. Wejście do wody na całym brzegu jest otoczone kamykami różnych rozmiarów. Zalecamy więc buty do wody, choć da się to przeżyć bez nich. Kalo Nero nie jest osłonięte lądem. Podczas naszego pobytu 90% czasu były duże fale, więc nie dało się być w morzu dłużej niż kilka minut, a wejście i wyjście były znacznie utrudnione przez kamienie przesuwające się pod stopami – jednocześnie wejście jest częściowo pochyłe. Przy pierwszej okazji fala porwała mnie przy wejściu do wody i od razu straciłam okulary do nurkowania. Zdecydowanie nieodpowiednie dla dzieci, nie tylko ze względu na wejście do wody, ale także kamienistą plażę i bardzo gruby piasek. Przy lekko wzburzonym morzu większość dzieci spędzała wakacje przy basenie.

Obszar ten jest również bardzo nieodpowiedni do snorkelingu. Pomijając dni, gdy morze było niespokojne, przepłynęłam dostępne wybrzeże tam i z powrotem, dość daleko i głęboko (ponad 5 m) i nigdzie nic nie ma. Żyje tam kilka rybek, a gdy bardzo szukałam, w zakamarkach skał znalazłam jeżowca. Poza tym nic. Muszli absolutnie zero, całkowita pustka. Na snorkeling jeździliśmy samochodem na różne inne plaże. Gdziekolwiek było to osłonięte przez pobliskie wyspy lub ląd, można było snorkelować bez problemów, a nawet było co oglądać i czasem coś złowić.

Wyżywienie

Wyżywienie w hotelu w formie półpełnego wyżywienia prawdopodobnie nawet przewyższyło oczekiwania. Wszystko w formie bufetu. Na śniadanie trochę monotonne, ciągle ten sam wybór. Jednak ponieważ był szeroki, można było łączyć różne warianty (słodkie pieczywo - kilka rodzajów, słone pieczywo, ich szynka i ser - za to jednak nie odpowiada hotel, lecz samo Grecja, ponieważ tam po prostu nie mają nic innego porządnego, doskonała jajeczna omlet, jajka na twardo, warzywa, ser feta, jogurt, chrupki, miód, dżem, czekoladowa pasta, owoce). Do picia woda, sok (zazwyczaj brzoskwiniowy), mleko, herbata, kawa (ponieważ jest przygotowywana na dużą ilość naraz, polecam zabierać własną + kto lubi duże kubki - w pokoju jest czajnik elektryczny lub dzbanek do kawy po turecku (kubeczki tylko dla lalek), ewentualnie zamawiać bezpośrednio z ekspresu w barze).

Kolacje w formie bufetów, wybór bardzo różnorodny, główne dania codziennie inne. Codziennie 3 rodzaje sałatek, sery, tzatziki i podobne oraz spaghetti przeznaczone głównie dla dzieci. Reszta dań zmieniała się różnie. Zawsze było coś smażonego (kulki serowe, nuggetsy, kawałki kebabu itp., zazwyczaj mix, nie codziennie to samo), jakieś ryby, czasem też morskie stworzenia (np. makaron z ośmiornicą), kurczak, wieprzowina na różne sposoby. Czasem pojawiał się też Pita Gyros z frytkami, wyśmienita musaka lub czysto warzywne danie. Wszystko smaczne, ale bardzo przyprawione. Wybranie czegoś dla małych dzieci (poza spaghetti) było trudne.

Zakwaterowanie

Duży apartament, w miarę możliwości zaskakująco czysty (zwiększone osadzanie się kamienia wodnego jest zrozumiałe, a wszechobecny piasek i kamyczki przyniesiecie do apartamentu sami), sprzątanie odbywa się codziennie (ważne przede wszystkim ze względu na wyrzucanie całego papieru toaletowego do kosza), codzienna wymiana ręczników, wymiana pościeli co około dwa dni. Według informacji od innych klientów w każdym pokoju inny typ łóżka, ale na życzenie właściciele spełnili prośbę. (Często zwracamy uwagę na długość łóżka, a także na to, aby nie miało dolnego zagłówka ze względu na miejsce na nogi. W tym względzie byli bardzo pomocni, tylko łóżko miało szerokość 140 cm, co moim zdaniem jest niewystarczające dla komfortu hotelowego ogólnie. Nie mogę jednak powiedzieć, że było wyraźnie niewygodne, po kilku nocach przyzwyczailiśmy się do ograniczeń.) Niestety w apartamencie brakowało nam pilota do jednej z klimatyzacji (akurat tej w sypialni) oraz do telewizora, podobno podczas ostatniego turnusu jeszcze był, więc trudno powiedzieć. Klimatyzacja była jednak ustawiona bardzo przyjemnie, dlatego nie mieliśmy potrzeby zmieniać ustawień przez cały pobyt, a telewizor do odtwarzania filmów z przywiezionego dysku można było obsługiwać przyciskami bocznymi. Wszystko więc dało się załatwić.

Usługi

Personel hotelu miły, uprzejmy, pomocny. Podczas kolacji obsługuje przy basenie, gdzie warto zamówić coś z oferty lokalnego baru (piwo/wino, a jeśli nie masz ochoty, to przynajmniej wodę za 1,50) - istnieje jednak możliwość zjedzenia kolacji również w jadalni bez obsługi, a więc bez konieczności dokupywania czegokolwiek. Niestety podczas kolacji w ramach półpensjonatu nie są wliczone żadne napoje, nawet woda.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 145 za os.

Castelli Ocena: 3/5 Grecja, Zakynthos, Agios Sostis

Castelli opinie

Nie oceniony (oceniony przez 4 osób)

Zablokowane opinie: 1

Bożena K.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Podobało nam się to miejsce. Panował tam bardzo miły klimat .Było bardzo kameralnie. W ciągu dnia przy basenie były rozkładane bardzo wygodne kanapy i leżaki, na których wypoczywało się znakomicie. Wieczorem ustawiano stoły i fotele przy których można było wygodnie usiąść i słuchać muzyki na żywo lub brać udział w różnych zabawach organizowanych codziennie przez personel hotelu. Przy basenie znajduje się piękny ogród z drzewami oliwnymi pod którymi można się schronić przed słońcem w ciągu dnia a wieczorem są pięknie podświetlone co nadaje niesamowity klimat. Do baru z zimnymi napojami i drinkami jest blisko. Jedyny minus baru na dole, to plastikowe naczynia.

Podobało nam się to miejsce. Panował tam bardzo miły klimat .Było bardzo kameralnie. W ciągu dnia przy basenie były rozkładane bardzo wygodne kanapy i leżaki, na których wypoczywało się znakomicie. Wieczorem ustawiano stoły i fotele przy których można było wygodnie usiąść i słuchać muzyki na żywo lub brać udział w różnych zabawach organizowanych codziennie przez personel hotelu. Przy basenie znajduje się piękny ogród z drzewami oliwnymi pod którymi można się schronić przed słońcem w ciągu dnia a wieczorem są pięknie podświetlone co nadaje niesamowity klimat. Do baru z zimnymi napojami i drinkami jest blisko. Jedyny minus baru na dole, to plastikowe naczynia.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Do plaży trzeba iść główną drogą jakieś 5 minut. Brak chodnika i dość duży ruch. Plaża była zatłoczona i niestety dużo śmieci, brak koszy. Zejście do plaży łagodne i daleko jest płytko.

Wyżywienie

Jedzenie było bardzo dobre, urozmaicone. Świeże warzywa i owoce oraz desery i lody pod dostatkiem.

Zakwaterowanie

Pokój był czysty, łóżka wygodne , balkon duży. Mała szafa i łazienka. Brak drzwi i kotary w kabinie prysznicowej bardzo utrudniał kąpiel, bo woda wylewała się dookoła. Brzydki zapach w łazience z powodu złej kanalizacji.

Usługi

Personel hotelu był bardzo miły i uprzejmy. Pokoje były codziennie sprzątane. Codziennie dostawaliśmy czyste ręczniki.

Lenka L.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

komunikatywny właściciel, nic nie było problemem do rozwiązania.

komunikatywny właściciel, nic nie było problemem do rozwiązania.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Wyżywienie

Mieliśmy zakwaterowanie ze śniadaniem, które odpowiadało jakości hotelu. Domowe, smaczne.

Zakwaterowanie

zakwaterowanie w porządku, nie było do czego się przyczepić

Usługi

Usługi hotelowe w porządku, tylko dobrze byłoby, gdyby wifi było dostępne we wszystkich pomieszczeniach.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 3 279 za os.

Artemis Apartments Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Stalida

Artemis Apartments opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Zablokowane opinie: 1

Anonym

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

od 2 440 za os.

Fotis Studios Apartments Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Heraklion

Fotis Studios Apartments opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Zablokowane opinie: 1

Jiří F.

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Cztery gwiazdki wcale nie odpowiadają krajowym standardom, bardziej porównałbym to do przeciętnego pensjonatu z lat dziewięćdziesiątych. Używany papier toaletowy, który na całej wyspie należy wyrzucać do kosza, tworzy w łazience i przyległych pomieszczeniach nieprzyjemną atmosferę, więc po dwóch dniach musieliśmy sami wynieść kosz. Nie potrafię sobie wyobrazić czekania cztery dni, jak to tam było zwyczajem. Śniadanie, które mieliśmy w cenie wycieczki (biała bułka, biały tostowy chleb, rogalik, szynka 60'/., ser w kostce, jajko, dżem, masło, sok, woda, kawa)

Cztery gwiazdki wcale nie odpowiadają krajowym standardom, bardziej porównałbym to do przeciętnego pensjonatu z lat dziewięćdziesiątych. Używany papier toaletowy, który na całej wyspie należy wyrzucać do kosza, tworzy w łazience i przyległych pomieszczeniach nieprzyjemną atmosferę, więc po dwóch dniach musieliśmy sami wynieść kosz. Nie potrafię sobie wyobrazić czekania cztery dni, jak to tam było zwyczajem. Śniadanie, które mieliśmy w cenie wycieczki (biała bułka, biały tostowy chleb, rogalik, szynka 60'/., ser w kostce, jajko, dżem, masło, sok, woda, kawa)

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Według biura podróży 400 m, raczej 800 m (10 minut) pieszo.

Wyżywienie

Śniadanie, które mieliśmy w cenie wycieczki (biała bułka, biały chleb tostowy, rogalik, szynka 60'/., cegła, jajko, dżem, masło, syrop owocowy, woda, kawa)

Zakwaterowanie

Dla niewymagających. W pokoju wiadro, ścierka do podłogi, mop. Trzeba samemu wycierać. Lodówka, kuchenka wszystko działa.

Usługi

Małżeństwo w wieku emerytalnym było bardzo miłe.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

od 1 985 za os.

Hotel GT Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Maleme

Hotel GT opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Iva Musilová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Spokojne, czyste zakwaterowanie w przyjemnej części Krety, idealna lokalizacja do zwiedzania północno-zachodniej części Krety.

Spokojne, czyste zakwaterowanie w przyjemnej części Krety, idealna lokalizacja do zwiedzania północno-zachodniej części Krety.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

plaża kamienista, odpowiednia dla bardziej doświadczonych pływaków ze względu na zachodnie wiatry

Wyżywienie

Hotel GT jest idealny dla klientów, którzy chcą poznać Kretę, jeździć na wycieczki i wystarcza im doskonałe śniadanie hotelowe oraz tawerny w pobliżu.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie spełniło wszystkie nasze oczekiwania.

Usługi

Doskonała komunikacja, obsługa, gotowość do pomocy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Klára G.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5