Albatros (Amopi) Ocena: 3/5
od 2 519 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 519 zł za osobę
od 4 169 zł za osobę
od 3 709 zł za osobę
od 2 839 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 37 opinii)
Zablokowane opinie: 11
Krisztián H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Podobało nam się i czuliśmy się bardzo dobrze.
Podobało nam się i czuliśmy się bardzo dobrze.
Plaża znajduje się dość blisko, zaledwie kilka minut spacerem. Byliśmy pod koniec sierpnia, ale liczba osób na plaży była dość niewielka, co, trzeba przyznać, było bardzo sympatyczne :) (co zresztą dotyczy całej wyspy). Największym moim rozczarowaniem była najbliższa plaża, która była raczej kamienista niż piaszczysta – drobne kamyczki, a wchodząc do wody zauważyliśmy, że dno jest skaliste, co wcale nie było sympatyczne, zwłaszcza z naszym 3-letnim synkiem. Jednak po krótkim spacerze, na tej samej plaży można znaleźć naprawdę piaszczysto-drobno kamienistą część :) My, idąc w stronę portu, znaleźliśmy całkiem przyjazny mały fragment.
WyżywienieByliśmy na własnym wyżywieniu, ale jak napisałem, wyposażenie apartamentu było zaskakująco dobre.
ZakwaterowanieByło zaskakująco dobrze wyposażone (naczynia, szklanki ...)
Od tosterów, przez czajniki, suszarki do włosów, aż po ekspres do kawy.
Regularnie sprzątano, dostarczano czyste ręczniki, papier toaletowy.
Estetyczny i czysty dom apartamentowy.
Co mi się nie podobało, to fakt, że przyzwyczajeni do rolet w domu, tam niestety były tylko zasłony zaciemniające przepuszczające światło (przynajmniej na niższych piętrach).
Ale zaznaczam, że mniej więcej udało nam się to rozwiązać kocami, które tam były :)
W niższych apartamentach internet był dość słaby... znaleźliśmy kilka miejsc z sygnałem, ale nie był on ciągły, natomiast na recepcji był doskonały.
Podobno w wyższych mieszkaniach siła sygnału jest dobra.
Trzecią rzeczą, która mnie nieco zaniepokoiła, było to, że od basenu - oczywiście ostatniego wieczoru - do naszego apartamentu wpadł dość duży karaluch, którego po krótkim pościgu udało się unieszkodliwić.
Pomijając to wszystko, dobrze się bawiliśmy, a właściciel był bardzo pomocny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Péter Barta
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Było miło!
Było miło!
Pięknie!
WyżywienieDobrze!
ZakwaterowaniePięknie!
UsługiDobrze!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Filtruj opinie
Krisztina S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie było odpowiednie pod względem stosunku ceny do jakości. Plaża, sklepy i restauracje były blisko. Do centrum można było łatwo dojść pieszo. Z powodu pandemii wiele hoteli było zamkniętych lub działało na pół gwizdka, więc wyspa, która i tak nie jest duża, wcale nie była zatłoczona. Wynajętym samochodem można łatwo zwiedzić wyspę podczas tygodniowych wakacji.
Zakwaterowanie było odpowiednie pod względem stosunku ceny do jakości. Plaża, sklepy i restauracje były blisko. Do centrum można było łatwo dojść pieszo. Z powodu pandemii wiele hoteli było zamkniętych lub działało na pół gwizdka, więc wyspa, która i tak nie jest duża, wcale nie była zatłoczona. Wynajętym samochodem można łatwo zwiedzić wyspę podczas tygodniowych wakacji.
Łatwo dostępna, piaszczysta plaża z leżakami do wynajęcia, kilka minut spacerem. Ma kilkaset metrów długości, więc nie jest zatłoczona. Na jej brzegu znajduje się kilka restauracji.
WyżywienieNie było.
ZakwaterowaniePokój był czysty i wygodny. Codziennie sprzątano. Ręczniki były dostępne tylko w mniejszych rozmiarach, po 2 sztuki na osobę. Kuchnia była skromnie wyposażona, ale zapewniono czajnik, ekspres do kawy (amerykański) oraz toster. Telewizor działał tylko w pomieszczeniu wspólnym z powodu przejścia na nadawanie cyfrowe.
UsługiDo hotelu należy basen z leżakami. Basen był regularnie czyszczony. Z powodu pandemii hotel działał tylko z kilkoma pokojami, dzięki czemu był bardzo wygodny i cichy dla kilku rodzin. Znajduje się z dala od ruchliwej drogi, więc można go uznać za cichy. Piaszczysta plaża jest oddalona o kilka minut spacerem. W okolicy łatwo dostępne są sklepy i tawerny. Kilka większych supermarketów jest również dostępnych w kilka minut spacerem.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Krisztián H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Podobało nam się i czuliśmy się bardzo dobrze.
Podobało nam się i czuliśmy się bardzo dobrze.
Plaża znajduje się dość blisko, zaledwie kilka minut spacerem. Byliśmy pod koniec sierpnia, ale liczba osób na plaży była dość niewielka, co, trzeba przyznać, było bardzo sympatyczne :) (co zresztą dotyczy całej wyspy). Największym moim rozczarowaniem była najbliższa plaża, która była raczej kamienista niż piaszczysta – drobne kamyczki, a wchodząc do wody zauważyliśmy, że dno jest skaliste, co wcale nie było sympatyczne, zwłaszcza z naszym 3-letnim synkiem. Jednak po krótkim spacerze, na tej samej plaży można znaleźć naprawdę piaszczysto-drobno kamienistą część :) My, idąc w stronę portu, znaleźliśmy całkiem przyjazny mały fragment.
WyżywienieByliśmy na własnym wyżywieniu, ale jak napisałem, wyposażenie apartamentu było zaskakująco dobre.
ZakwaterowanieByło zaskakująco dobrze wyposażone (naczynia, szklanki ...)
Od tosterów, przez czajniki, suszarki do włosów, aż po ekspres do kawy.
Regularnie sprzątano, dostarczano czyste ręczniki, papier toaletowy.
Estetyczny i czysty dom apartamentowy.
Co mi się nie podobało, to fakt, że przyzwyczajeni do rolet w domu, tam niestety były tylko zasłony zaciemniające przepuszczające światło (przynajmniej na niższych piętrach).
Ale zaznaczam, że mniej więcej udało nam się to rozwiązać kocami, które tam były :)
W niższych apartamentach internet był dość słaby... znaleźliśmy kilka miejsc z sygnałem, ale nie był on ciągły, natomiast na recepcji był doskonały.
Podobno w wyższych mieszkaniach siła sygnału jest dobra.
Trzecią rzeczą, która mnie nieco zaniepokoiła, było to, że od basenu - oczywiście ostatniego wieczoru - do naszego apartamentu wpadł dość duży karaluch, którego po krótkim pościgu udało się unieszkodliwić.
Pomijając to wszystko, dobrze się bawiliśmy, a właściciel był bardzo pomocny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Angéla Godóné Balogh
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To były wakacje doskonałe pod każdym względem. Morze było fantastyczne, a zakwaterowanie znajdowało się 5 minut spacerem od morza.
To były wakacje doskonałe pod każdym względem. Morze było fantastyczne, a zakwaterowanie znajdowało się 5 minut spacerem od morza.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Ágnes C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spędziliśmy bardzo piękny tydzień na wyspie, to było niezapomniane!
Spędziliśmy bardzo piękny tydzień na wyspie, to było niezapomniane!
Plaża jest prawdziwie „grecka”. Droga do niej nie zawsze jest czysta i nieskazitelna, ale morze i brzeg wszystko rekompensują. Pani z parasolem wita jak znajoma od dwóch dni. Woda jest bardzo czysta, kamienista, niektórzy potrzebują butów gumowych. Widok jest wspaniały!
WyżywienieNie mieliśmy wyżywienia.
ZakwaterowanieApartament był przyjemnym i dobrym miejscem do zakwaterowania, sprzątanym codziennie.
UsługiWszystkie nasze problemy zostały uprzejmie rozwiązane. Właściciel oraz pracownicy. Wszystko cechowała czystość i porządek!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Tamás Dr. Habagó
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To były bardzo piękne i niezapomniane wakacje.
To były bardzo piękne i niezapomniane wakacje.
Nie odwiedziliśmy lokalnej plaży, ponieważ przez cały czas podróży wynajmowaliśmy samochód i samochodem odwiedzaliśmy najpiękniejsze plaże na wyspie.
WyżywienieNie korzystałem z wyżywienia, więc nie mogę się na ten temat wypowiedzieć.
ZakwaterowaniePokoju nie mogliśmy zająć pierwszego dnia, ponieważ z materaca do łóżka wydobywał się okropny zapach. Dzięki interwencji biura podróży następnego dnia materac został wymieniony i ta stracona noc/dzień ostatecznie poszła w zapomnienie.
UsługiZ usług obiektu noclegowego nie korzystaliśmy. Codziennie regularnie sprzątano oraz wymieniano pościel i ręczniki.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...