Aktualne do Grecji

Hotel Studia Ladis

Ocena: 3/5

Grecja, Karpathos, Pigadia

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 300 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 700 m
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Wifi Wifi tak
  • Aneks kuchnny Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 37 opinii)

Zablokowane opinie: 11

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Krisztián H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Podobało nam się i czuliśmy się bardzo dobrze.

Podobało nam się i czuliśmy się bardzo dobrze.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża znajduje się dość blisko, zaledwie kilka minut spacerem. Byliśmy pod koniec sierpnia, ale liczba osób na plaży była dość niewielka, co, trzeba przyznać, było bardzo sympatyczne :) (co zresztą dotyczy całej wyspy). Największym moim rozczarowaniem była najbliższa plaża, która była raczej kamienista niż piaszczysta – drobne kamyczki, a wchodząc do wody zauważyliśmy, że dno jest skaliste, co wcale nie było sympatyczne, zwłaszcza z naszym 3-letnim synkiem. Jednak po krótkim spacerze, na tej samej plaży można znaleźć naprawdę piaszczysto-drobno kamienistą część :) My, idąc w stronę portu, znaleźliśmy całkiem przyjazny mały fragment.

Wyżywienie

Byliśmy na własnym wyżywieniu, ale jak napisałem, wyposażenie apartamentu było zaskakująco dobre.

Zakwaterowanie

Było zaskakująco dobrze wyposażone (naczynia, szklanki ...)
Od tosterów, przez czajniki, suszarki do włosów, aż po ekspres do kawy.
Regularnie sprzątano, dostarczano czyste ręczniki, papier toaletowy.
Estetyczny i czysty dom apartamentowy.
Co mi się nie podobało, to fakt, że przyzwyczajeni do rolet w domu, tam niestety były tylko zasłony zaciemniające przepuszczające światło (przynajmniej na niższych piętrach).
Ale zaznaczam, że mniej więcej udało nam się to rozwiązać kocami, które tam były :)
W niższych apartamentach internet był dość słaby... znaleźliśmy kilka miejsc z sygnałem, ale nie był on ciągły, natomiast na recepcji był doskonały.
Podobno w wyższych mieszkaniach siła sygnału jest dobra.
Trzecią rzeczą, która mnie nieco zaniepokoiła, było to, że od basenu - oczywiście ostatniego wieczoru - do naszego apartamentu wpadł dość duży karaluch, którego po krótkim pościgu udało się unieszkodliwić.
Pomijając to wszystko, dobrze się bawiliśmy, a właściciel był bardzo pomocny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Péter Barta

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Było miło!

Było miło!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Pięknie!

Wyżywienie

Dobrze!

Zakwaterowanie

Pięknie!

Usługi

Dobrze!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

Filtruj opinie

Krisztina S.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie było odpowiednie pod względem stosunku ceny do jakości. Plaża, sklepy i restauracje były blisko. Do centrum można było łatwo dojść pieszo. Z powodu pandemii wiele hoteli było zamkniętych lub działało na pół gwizdka, więc wyspa, która i tak nie jest duża, wcale nie była zatłoczona. Wynajętym samochodem można łatwo zwiedzić wyspę podczas tygodniowych wakacji.

Zakwaterowanie było odpowiednie pod względem stosunku ceny do jakości. Plaża, sklepy i restauracje były blisko. Do centrum można było łatwo dojść pieszo. Z powodu pandemii wiele hoteli było zamkniętych lub działało na pół gwizdka, więc wyspa, która i tak nie jest duża, wcale nie była zatłoczona. Wynajętym samochodem można łatwo zwiedzić wyspę podczas tygodniowych wakacji.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Łatwo dostępna, piaszczysta plaża z leżakami do wynajęcia, kilka minut spacerem. Ma kilkaset metrów długości, więc nie jest zatłoczona. Na jej brzegu znajduje się kilka restauracji.

Wyżywienie

Nie było.

Zakwaterowanie

Pokój był czysty i wygodny. Codziennie sprzątano. Ręczniki były dostępne tylko w mniejszych rozmiarach, po 2 sztuki na osobę. Kuchnia była skromnie wyposażona, ale zapewniono czajnik, ekspres do kawy (amerykański) oraz toster. Telewizor działał tylko w pomieszczeniu wspólnym z powodu przejścia na nadawanie cyfrowe.

Usługi

Do hotelu należy basen z leżakami. Basen był regularnie czyszczony. Z powodu pandemii hotel działał tylko z kilkoma pokojami, dzięki czemu był bardzo wygodny i cichy dla kilku rodzin. Znajduje się z dala od ruchliwej drogi, więc można go uznać za cichy. Piaszczysta plaża jest oddalona o kilka minut spacerem. W okolicy łatwo dostępne są sklepy i tawerny. Kilka większych supermarketów jest również dostępnych w kilka minut spacerem.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Krisztián H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Podobało nam się i czuliśmy się bardzo dobrze.

Podobało nam się i czuliśmy się bardzo dobrze.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża znajduje się dość blisko, zaledwie kilka minut spacerem. Byliśmy pod koniec sierpnia, ale liczba osób na plaży była dość niewielka, co, trzeba przyznać, było bardzo sympatyczne :) (co zresztą dotyczy całej wyspy). Największym moim rozczarowaniem była najbliższa plaża, która była raczej kamienista niż piaszczysta – drobne kamyczki, a wchodząc do wody zauważyliśmy, że dno jest skaliste, co wcale nie było sympatyczne, zwłaszcza z naszym 3-letnim synkiem. Jednak po krótkim spacerze, na tej samej plaży można znaleźć naprawdę piaszczysto-drobno kamienistą część :) My, idąc w stronę portu, znaleźliśmy całkiem przyjazny mały fragment.

Wyżywienie

Byliśmy na własnym wyżywieniu, ale jak napisałem, wyposażenie apartamentu było zaskakująco dobre.

Zakwaterowanie

Było zaskakująco dobrze wyposażone (naczynia, szklanki ...)
Od tosterów, przez czajniki, suszarki do włosów, aż po ekspres do kawy.
Regularnie sprzątano, dostarczano czyste ręczniki, papier toaletowy.
Estetyczny i czysty dom apartamentowy.
Co mi się nie podobało, to fakt, że przyzwyczajeni do rolet w domu, tam niestety były tylko zasłony zaciemniające przepuszczające światło (przynajmniej na niższych piętrach).
Ale zaznaczam, że mniej więcej udało nam się to rozwiązać kocami, które tam były :)
W niższych apartamentach internet był dość słaby... znaleźliśmy kilka miejsc z sygnałem, ale nie był on ciągły, natomiast na recepcji był doskonały.
Podobno w wyższych mieszkaniach siła sygnału jest dobra.
Trzecią rzeczą, która mnie nieco zaniepokoiła, było to, że od basenu - oczywiście ostatniego wieczoru - do naszego apartamentu wpadł dość duży karaluch, którego po krótkim pościgu udało się unieszkodliwić.
Pomijając to wszystko, dobrze się bawiliśmy, a właściciel był bardzo pomocny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Angéla Godóné Balogh

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

To były wakacje doskonałe pod każdym względem. Morze było fantastyczne, a zakwaterowanie znajdowało się 5 minut spacerem od morza.

To były wakacje doskonałe pod każdym względem. Morze było fantastyczne, a zakwaterowanie znajdowało się 5 minut spacerem od morza.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ágnes C.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Spędziliśmy bardzo piękny tydzień na wyspie, to było niezapomniane!

Spędziliśmy bardzo piękny tydzień na wyspie, to było niezapomniane!

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża jest prawdziwie „grecka”. Droga do niej nie zawsze jest czysta i nieskazitelna, ale morze i brzeg wszystko rekompensują. Pani z parasolem wita jak znajoma od dwóch dni. Woda jest bardzo czysta, kamienista, niektórzy potrzebują butów gumowych. Widok jest wspaniały!

Wyżywienie

Nie mieliśmy wyżywienia.

Zakwaterowanie

Apartament był przyjemnym i dobrym miejscem do zakwaterowania, sprzątanym codziennie.

Usługi

Wszystkie nasze problemy zostały uprzejmie rozwiązane. Właściciel oraz pracownicy. Wszystko cechowała czystość i porządek!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Tamás Dr. Habagó

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

To były bardzo piękne i niezapomniane wakacje.

To były bardzo piękne i niezapomniane wakacje.

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Nie odwiedziliśmy lokalnej plaży, ponieważ przez cały czas podróży wynajmowaliśmy samochód i samochodem odwiedzaliśmy najpiękniejsze plaże na wyspie.

Wyżywienie

Nie korzystałem z wyżywienia, więc nie mogę się na ten temat wypowiedzieć.

Zakwaterowanie

Pokoju nie mogliśmy zająć pierwszego dnia, ponieważ z materaca do łóżka wydobywał się okropny zapach. Dzięki interwencji biura podróży następnego dnia materac został wymieniony i ta stracona noc/dzień ostatecznie poszła w zapomnienie.

Usługi

Z usług obiektu noclegowego nie korzystaliśmy. Codziennie regularnie sprzątano oraz wymieniano pościel i ręczniki.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...