Grecja: hotele z opiniami, znaleziono 4 469 hoteli

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Hotel GT Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Maleme

Hotel GT opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Iva Musilová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Spokojne, czyste zakwaterowanie w przyjemnej części Krety, idealna lokalizacja do zwiedzania północno-zachodniej części Krety.

Spokojne, czyste zakwaterowanie w przyjemnej części Krety, idealna lokalizacja do zwiedzania północno-zachodniej części Krety.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

plaża kamienista, odpowiednia dla bardziej doświadczonych pływaków ze względu na zachodnie wiatry

Wyżywienie

Hotel GT jest idealny dla klientów, którzy chcą poznać Kretę, jeździć na wycieczki i wystarcza im doskonałe śniadanie hotelowe oraz tawerny w pobliżu.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie spełniło wszystkie nasze oczekiwania.

Usługi

Doskonała komunikacja, obsługa, gotowość do pomocy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Klára G.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Acropolis Select Ocena: 3/5 Grecja, Ateny, Ateny

Acropolis Select opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Agnieszka M.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo udany pobyt

Bardzo udany pobyt

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

W Atebach plaża piaszczysto - żwirowa

Wyżywienie

Śniadania ok

Zakwaterowanie

Super komunikacja, blisko stacji matra ...do Akropolu 5 minut spacerem

Usługi

Czysto, przyjemnie

od 1 419 za os.

Aparhotel Eleni Ocena: 3/5 Grecja, Korfu

Aparhotel Eleni opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Jana Brabcová

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2009 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Kilka piaszczystych plaż, niektóre niestety zaniedbane i porośnięte trawą, prawdopodobnie uznano, że przy mniejszej liczbie turystów nie ma potrzeby utrzymywania wszystkich plaż, ale można było znaleźć ładne miejsca. Jedyną wadą, za którą nikt nie ponosi winy, jest ciągle mokry piasek na plaży, co nie jest zbyt przyjemne, a leżaki z parasolem kosztowały 7€ za dzień!

Wyżywienie

W porównaniu do śniadania podanego w hotelu, mieliśmy śniadanie w tawernie na plaży, czyli około 600 m, i to najwcześniej od godziny 11, raczej od wpół do dwunastej, co na początku było rozczarowaniem, ale okazało się dużą zaletą, ponieważ w apartamentach jest aneks kuchenny, i zamiast "na śniadanie" chodziliśmy właściwie potem na obiad. Wybór był taki, że mówili nam, co dziś przygotują i czy się na to zgadzamy, właścicielka jest z pochodzenia Czeszką, więc bez problemu można się porozumieć, głównie różne tosty, na angielski, francuski i inne sposoby, także ciepłe, ale naprawdę duże porcje, zamiast herbaty umówiliśmy się na sok, pakiet przed wycieczką chętnie przygotowują dzień wcześniej, więc maksymalne zadowolenie.

Zakwaterowanie

Hotel ma tylko 10 pokoi, zajętych było 6 i to tylko przez partnerskie biuro podróży, więc tylko Czesi, piękny i czysty basen, prawie zawsze pusty, dostępny w zasięgu dziesięciu kroków od pokoju. Właścicieli, czyli personelu, widzieliśmy około 2 razy, i to wieczorem w barze, więc niesamowity spokój, jedzenie nie jest serwowane w hotelu i nie ma tam recepcji, więc nie jest potrzebna, wszystko załatwia delegatka. (Uwaga przy szukaniu w internecie, nie mylcie apartamentów z hotelem Eleni, który jest w centrum Sidari i jest różowy)

Usługi

Basen, naprawdę doskonale utrzymany, prawdopodobnie także dzięki temu, że nie było tam wielu ludzi, bar, którego jednak nikt nie korzystał.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Villa Alexandra Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Stalida

Villa Alexandra opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Anonym

Ocena 2,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel daleko od plaży, pokoje mają okna bezpośrednio na korytarz, którym chodzą wszyscy goście, okna nie mają zasłon, więc jedyną możliwością, aby mieć prywatność, było zasunięcie ciemnych zasłon. W pokoju było więc ciemno przez cały pobyt. Pokoje nie mają loggii.

Hotel daleko od plaży, pokoje mają okna bezpośrednio na korytarz, którym chodzą wszyscy goście, okna nie mają zasłon, więc jedyną możliwością, aby mieć prywatność, było zasunięcie ciemnych zasłon. W pokoju było więc ciemno przez cały pobyt. Pokoje nie mają loggii.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Vlasta H.

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Trianta Ocena: 3/5 Grecja, Rodos, Rodos

Trianta opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Anonym

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Studia Medoussa Ocena: 3/5 Grecja, Kreta

Studia Medoussa opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Kateřina Šupinová

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Studia Medoussa miło nas zaskoczyły, byliśmy zadowoleni z wyposażenia apartamentu, basenu, odległości od plaży oraz z usług. Możemy polecić.

Studia Medoussa miło nas zaskoczyły, byliśmy zadowoleni z wyposażenia apartamentu, basenu, odległości od plaży oraz z usług. Możemy polecić.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

piaszczysta, 80 m od hotelu, łagodne wejście, przez kilka dni były dość duże fale, więc nie zawsze dało się przyjemnie pływać, ale za to można było się wyszaleć na falach. 1 dzień nie dało się wcale kąpać z powodu wzburzonego morza.

Wyżywienie

bez wyżywienia, chodziliśmy do tawern lub przygotowywaliśmy coś prostego

Zakwaterowanie

bardzo ładne, przyjemny taras na północ, duże łóżko, maleńka kuchnia z podstawowym wyposażeniem, w małej łazience trochę niepraktyczna wanna do siedzenia, prysznic byłby bardziej praktyczny, w szafach brakowało półek na ubrania, były tylko wieszaki i przestrzeń pod nimi, ale to raczej szczegół. Wokół hotelu jest piękny ogród z palmami

Usługi

zadowolenie, codzienne sprzątanie, może nawet zbyt często (więcej niż wystarczająca wymiana ręczników, pościeli i opróżnianie koszy), przyjemny hotelowy basen z czystą wodą i bezpłatnymi leżakami, uprzejmy właściciel hotelu, wszyscy mówili po angielsku, nawet sprzątaczki

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Astir of Naxos Ocena: 3/5 Grecja, Naxos, Naksos

Astir of Naxos opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Zablokowane opinie: 1

200 m od słynnej piaszczystej plaży Ciekawe miejsca turystyczne w okolicy

Anonym

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Anonym

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ionian Eye Ocena: 3/5 Grecja, Korfu, Messonghi

Ionian Eye opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Zablokowane opinie: 1

Anonym

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ładne wakacje za rozsądną cenę, ale organizacja ze strony biura podróży pozostawiała wiele do życzenia. My mieliśmy szczęście, ale wiem, że inni byli zakwaterowani gdzie indziej niż w Ionian Eye.

Ładne wakacje za rozsądną cenę, ale organizacja ze strony biura podróży pozostawiała wiele do życzenia. My mieliśmy szczęście, ale wiem, że inni byli zakwaterowani gdzie indziej niż w Ionian Eye.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Anonym

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Apollon Ocena: 3/5 Grecja, Peloponez, Tolo

Apollon opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Judit Ibolya Junger

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wszystko było bardzo dobre i przyjemne, tylko decyzja po przyjeździe, że po powrocie trafimy na kwarantannę, trochę odcisnęła piętno na wakacjach. Zwłaszcza że nikt nic nie wiedział, jak załatwić testy, co nas czeka w domu. W ten sposób połowa wakacji minęła na załatwianiu tego przez telefon i internet.

Wszystko było bardzo dobre i przyjemne, tylko decyzja po przyjeździe, że po powrocie trafimy na kwarantannę, trochę odcisnęła piętno na wakacjach. Zwłaszcza że nikt nic nie wiedział, jak załatwić testy, co nas czeka w domu. W ten sposób połowa wakacji minęła na załatwianiu tego przez telefon i internet.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża z idealną wodą o temperaturze 26-28 stopni, piaszczystą plażą, leżakami i parasolami przed tawernami, za które nie trzeba dodatkowo płacić, lecz wystarczyło zamówić coś za 8 euro w danej tawernie. Rano woda była gładka jak lustro, po południu lekki wiatr z delikatnymi falami, co przy 35-37 stopniach na początku września nie jest wcale takie złe!

Wyżywienie

Z powodu Covid powiedziano, że nie będzie ani klimatyzacji, ani wymiany ręczników. Ale była klimatyzacja, sprzątanie i codzienna wymiana, byli wspaniali.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było w porządku, pokój mógłby być trochę większy, ale ponieważ i tak poszliśmy tam tylko spać, nie stanowiło to problemu.

Usługi

Dostawaliśmy tylko śniadanie, ale był dobry wybór, z powodu Covid nie mogliśmy sami nakładać jedzenia, mówiliśmy, co chcemy, a oni nakładali na talerz i tacę, ale zrobili to uprzejmie i obficie, wszystko było w porządku. Personel był bardzo miły, bardzo dbali o bezpieczeństwo, maski, dezynfekcja rąk itp. Spędzanie czasu tutaj było bardzo przyjemne, polecam wszystkim!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Pashos Ocena: 3/5 Grecja, Chalkidiki, Kriopigi

Pashos opinie

Nie oceniony (oceniony przez 7 osób)

Zablokowane opinie: 2

Jan P.

Ocena 2,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne podsumowanie naszych wakacji oceniłbym jako przeciętne z powodu braku działania Wi-Fi, mimo że musieliśmy ją opłacić. Pan recepcjonista był co prawda dostępny, ale nigdy nie był chętny spełnić nasze prośby i zajmował się swoimi sprawami. Na plażę nie dało się przejść przez inne ośrodki, więc nie było to 500 m, lecz co najmniej 2 km. Za przejście przez ośrodki pobierali 20 euro.

Ogólne podsumowanie naszych wakacji oceniłbym jako przeciętne z powodu braku działania Wi-Fi, mimo że musieliśmy ją opłacić. Pan recepcjonista był co prawda dostępny, ale nigdy nie był chętny spełnić nasze prośby i zajmował się swoimi sprawami. Na plażę nie dało się przejść przez inne ośrodki, więc nie było to 500 m, lecz co najmniej 2 km. Za przejście przez ośrodki pobierali 20 euro.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

plaża żwirowa, po wejściu do morza piaszczysta, piękne i czyste morze

Wyżywienie

Jedzenie było luksusowe, wszystkiego pod dostatkiem, a kucharz bardzo uprzejmy.

Zakwaterowanie

zamek w drzwiach do pokoju nie działał

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ten hotel jest piękny i znajduje się w dość spokojnym miejscu, ale jest raczej dla osób niewymagających.

Ten hotel jest piękny i znajduje się w dość spokojnym miejscu, ale jest raczej dla osób niewymagających.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaże były przepiękne, łagodne wejście do morza, jedyną wadą była niedostępność plaży.

Wyżywienie

Jedzenie było wyśmienite, naprawdę był wybór, kucharz z nieustającym uśmiechem na twarzy zawsze poprawiał nastrój. Na kolację oprócz zupy i dania głównego zawsze była też bułeczka (lub inny deser) oraz trochę owoców.

Zakwaterowanie

Przytulne z balkonem.

Usługi

To jest hotel rodzinny, jak już wspomniałam, kucharz jest bardzo miły, a personel sprzątający również bardzo uprzejmy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Cosmopolitan Ocena: 3/5 Grecja, Zakynthos, Tsilivi

Cosmopolitan opinie

Nie oceniony (oceniony przez 9 osób)

Zablokowane opinie: 1

Lubomíra S.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jesteśmy zadowoleni, pogoda świetna, dużo sklepów z prezentami. Wiele barów na wieczorne spotkania.

Jesteśmy zadowoleni, pogoda świetna, dużo sklepów z prezentami. Wiele barów na wieczorne spotkania.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Morze czyste i piękne, ale plaża zaniedbana, kamienista, od naszego zakwaterowania dość daleko, niż podano.

Wyżywienie

Jedzenie w tawernach jest różnorodne i dobre.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie dla niewymagającego klienta, drobne niedociągnięcia, ale ogólnie dobre.

Usługi

Otoczenie hotelu było czyste, dobrze utrzymany basen codziennie czyszczony, właścicielka i personel uprzejmi.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Piękne wakacje, zakwaterowanie nie było luksusowe, ale nie spodziewaliśmy się tego. Myślę, że chętnie wrócimy na Zante :-)

Piękne wakacje, zakwaterowanie nie było luksusowe, ale nie spodziewaliśmy się tego. Myślę, że chętnie wrócimy na Zante :-)

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Piękna plaża, co prawda spacerem, ale nam to nie przeszkadzało. Morze czyste, plaże niezatłoczone ludźmi. Polecamy plażę Moby Dick :-)

Wyżywienie

Jedliśmy poza miejscem zakwaterowania według własnego gustu. Byliśmy zadowoleni prawie w każdej restauracji czy barze.

Zakwaterowanie

Pokój malutki, łazienka jeszcze mniejsza, ale się zmieściliśmy.

Usługi

Bardzo „greckie” :-)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Cosman Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Kokkini Hani

Cosman opinie

Nie oceniony (oceniony przez 7 osób)

Ladislav Trhlík

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Najbliższa plaża brudna, praktycznie nieużywana, kolejne plaże w porządku, przekąski (może warto byłoby rozważyć również stoisko hotelu Cosman na plaży - mieliśmy all inclusive i tego nam brakowało), boiska do siatkówki, możliwość wypożyczenia leżaków i parasoli

Wyżywienie

All inclusive: dobra, smaczna, ale regularnie powtarzająca się oferta

Zakwaterowanie

Pokoje z łazienką zgodnie z greckimi zwyczajami, podstawowe wyposażenie, TV, lodówka, regularne sprzątanie

Usługi

Do zadowolenia, miłe zachowanie obsługi

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Olga H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Adonis Ocena: 3/5 Grecja, Riwiera Olimpijska, Nei Pori

Adonis opinie

Nie oceniony (oceniony przez 5 osób)

Zablokowane opinie: 1

Dominika O.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Po przyjeździe czekał na nas posprzątany, czysty apartament, zgodnie z ustaleniami. Wyposażenie pokoju było nowe, wystarczające. Wyposażenie aneksu kuchennego również standardowe - dwa garnki, patelnia, sitko, tarka, szklanki, filiżanki, sztućce, talerze... Nie ma więc potrzeby zabierania ze sobą żadnych naczyń, jak to bywa w innych podobnych obiektach noclegowych. Do pokoju przynależał ładny taras lub balkon z siatką przeciw owadom. Brakowało tylko ręczników, a sprzątaliśmy sami, ale nam to nie przeszkadzało, ponieważ mieliśmy większą prywatność (nikt nie chodzi po pokoju).

Po przyjeździe czekał na nas posprzątany, czysty apartament, zgodnie z ustaleniami. Wyposażenie pokoju było nowe, wystarczające. Wyposażenie aneksu kuchennego również standardowe - dwa garnki, patelnia, sitko, tarka, szklanki, filiżanki, sztućce, talerze... Nie ma więc potrzeby zabierania ze sobą żadnych naczyń, jak to bywa w innych podobnych obiektach noclegowych. Do pokoju przynależał ładny taras lub balkon z siatką przeciw owadom. Brakowało tylko ręczników, a sprzątaliśmy sami, ale nam to nie przeszkadzało, ponieważ mieliśmy większą prywatność (nikt nie chodzi po pokoju).

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża była piękna, czysta z drobnym piaskiem. Były tam również usługi takie jak leżaki i parasole za opłatą lub za konsumpcję, np. kawa, woda, leżak - 3 euro za dzień. Także możliwość uprawiania sportów wodnych. Woda była jeszcze trochę chłodniejsza, ale można się już było kąpać.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Elena V.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy bardzo zadowoleni ze wszystkiego, tylko kierowca autobusu podczas powrotu do domu był bardzo nerwowy i nie chciał zatrzymać się na WC dla małych dzieci po pięciu godzinach jazdy. Krzyczał na nas i powoływał się na to, że sam ma już za sobą długą podróż i ma tego dość.

Byliśmy bardzo zadowoleni ze wszystkiego, tylko kierowca autobusu podczas powrotu do domu był bardzo nerwowy i nie chciał zatrzymać się na WC dla małych dzieci po pięciu godzinach jazdy. Krzyczał na nas i powoływał się na to, że sam ma już za sobą długą podróż i ma tego dość.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Doskonała, czysta i przede wszystkim blisko zakwaterowania

Wyżywienie

Mieliśmy własną

Zakwaterowanie

Doskonałe - zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

Usługi

Komunikowali się z nami i nie mieliśmy żadnego problemu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Kassandra Bay Village Ocena: 3/5 Grecja, Chalkidiki, Kriopigi

Kassandra Bay Village opinie

Nie oceniony (oceniony przez 20 osób)

Zablokowane opinie: 1

Soňa S.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Na wakacje pojechaliśmy na last minute. Świetna cena, zakwaterowanie nam wystarczyło, morze było piękne, czyste, przy kamieniach mnóstwo rybek. Hotel jest położony na wzgórzu, ale nie stanowiło to dla nas żadnej przeszkody. Do wioski jest około 5 minut pod górę, chodziliśmy głównie wieczorem i człowiek przyzwyczaja się do tej drogi. Do morza było około 8 minut w dół, a na powrotną drogę korzystaliśmy z minibusa. Spokojne i ładne wakacje.

Na wakacje pojechaliśmy na last minute. Świetna cena, zakwaterowanie nam wystarczyło, morze było piękne, czyste, przy kamieniach mnóstwo rybek. Hotel jest położony na wzgórzu, ale nie stanowiło to dla nas żadnej przeszkody. Do wioski jest około 5 minut pod górę, chodziliśmy głównie wieczorem i człowiek przyzwyczaja się do tej drogi. Do morza było około 8 minut w dół, a na powrotną drogę korzystaliśmy z minibusa. Spokojne i ładne wakacje.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża jest około 8 minut w dół ze wzgórza. Plaża jest piękna, a morze czyste, trzeba znaleźć miejsce do wejścia do wody bez kamieni, przeważnie jest piasek. Pierwsze dni morze było spokojne, idealne do snorkelingu wokół kamieni. Na powrotną drogę korzystaliśmy głównie z hotelowego minibusu.

Wyżywienie

Mieliśmy wykupione all inclusive light. Jedzenie było smaczne, zawsze było go pod dostatkiem i było uzupełniane. Wybór był mniejszy, ale zawsze było dużo warzyw + 1 rodzaj owoców (nektarynki, morele, arbuz). Byliśmy bardzo zadowoleni.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było czyste, pokój dla dwóch osób wystarczył. Byliśmy zakwaterowani na 2. piętrze z balkonem, który miał boczny widok na morze. Trochę tylko przeszkadzała nam klimatyzacja, a sprzątanie pozostawiało trochę do życzenia. Ale nie spędzam wakacji w hotelu, ogólnie bardzo nam się podobało.

Usługi

Hotel rodzinny - personel miły i uśmiechnięty. Nie mieliśmy żadnych problemów. Często leżeliśmy na leżakach przy basenie - basen był czysty, a leżak zawsze znajdowaliśmy. Ponadto jeździliśmy minibusem z plaży. Kursował 2 razy dziennie o 13:00 i 17:00.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Zuzana Zábojníková

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie było świetne. Był to domek z pięknym ogrodem i doskonałym basenem. Otoczenie sympatyczne, rodzinne, personel wspaniały. Wszyscy w tym hotelu to jedna rodzina, więc cenią swój rodzinny biznes i bardzo uprzyjemniali nam wakacje. Byliśmy bardzo zadowoleni, czuliśmy się zrelaksowani i komfortowo... Chętnie spędzaliśmy czas przy basenie i w barze, gdzie orzeźwialiśmy się świetnym piwkiem lub winem.

Zakwaterowanie było świetne. Był to domek z pięknym ogrodem i doskonałym basenem. Otoczenie sympatyczne, rodzinne, personel wspaniały. Wszyscy w tym hotelu to jedna rodzina, więc cenią swój rodzinny biznes i bardzo uprzyjemniali nam wakacje. Byliśmy bardzo zadowoleni, czuliśmy się zrelaksowani i komfortowo... Chętnie spędzaliśmy czas przy basenie i w barze, gdzie orzeźwialiśmy się świetnym piwkiem lub winem.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża była około 15 minut spacerem w dół ze wzgórza. Przyjemny spacer między drzewami. Nie polecam, jeśli ktoś ma problem z chodzeniem pod górę, ponieważ ludzie są dość zmęczeni wracając z plaży. Ale na życzenie dostępny był też kierowca, który woził o 13 na plażę i o 17 z plaży (wszystko w cenie). Na plaży był prawdziwy raj... biały piasek, na początku wejścia do morza małe kamyczki, ale potem tylko piasek i małe rybki. Woda piękna, czysta, prawie bez fal. Ze względu na termin na początku czerwca mieliśmy plażę prawie tylko dla siebie, więc super relaks i romantyzm. Na plaży był też bar z dobrą muzyką, gdyby ktoś chciał posiedzieć z widokiem na morze. Krótko mówiąc, nad morzem było cudownie, jak na pięknej, opuszczonej wyspie... :)

Wyżywienie

Mieliśmy wyżywienie all inclusive. Wszystko było super, śniadania co prawda monotonne, ale kolacje świetne, można było wybierać. Na pewno nie cierpieliśmy z głodu :) Często było mięso, frytki, baklava... zawsze warzywa i sery bałkańskie. Zawsze podczas posiłku dostępna była kawa, herbata, sok i woda. Od 12 do 22 przy basenie było wszystko - piwo, wino, napoje bezalkoholowe, kawa, herbata, ouzo. Więc zawsze mieliśmy wszystko, co potrzebne, wraz z miłą obsługą.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było w porządku. Pokój ładny, mały, przytulny. Mieliśmy wszystko, o co prosiliśmy. Małe niedociągnięcia to przeciekająca woda w toalecie, więc ze względu na hałas płynącej wody musieliśmy wyłączać wodę na noc. Druga sprawa, ciągle świeciło światło na korytarzu, więc gdy chcieliśmy spać, musieliśmy wyjąć kartę, na którą działała elektryczność, a w nocy, gdy trzeba było skorzystać z toalety, musieliśmy iść po ciemku. Zamek też nie działał, ale naprawili to od razu, gdy zwróciliśmy na to uwagę. Poza tym sprzątali co drugi dzień, więc pod tym względem wszystko było w porządku. Atmosfera była świetna, więc te niedogodności z łatwością przetrwaliśmy. Miłe było też to, że obsługa cały czas nas zauważała, życzyła smacznego, pytała, czy wszystko smakuje i po jedzeniu sprzątała ze stołu.

Usługi

Usługi były super, basen czysty, wokół leżaki i parasole. Bar otwarty od 12 do 22, z miłą i przyjazną obsługą. W basenie były też dmuchane zabawki i piłki, więc mogliśmy się wyśmienicie bawić i pluskać. Wszystko oceniam pozytywnie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate