Kassandra Bay Village Ocena: 3/5 Grecja, Chalkidiki, Kriopigi
Soňa S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Na wakacje pojechaliśmy na last minute. Świetna cena, zakwaterowanie nam wystarczyło, morze było piękne, czyste, przy kamieniach mnóstwo rybek. Hotel jest położony na wzgórzu, ale nie stanowiło to dla nas żadnej przeszkody. Do wioski jest około 5 minut pod górę, chodziliśmy głównie wieczorem i człowiek przyzwyczaja się do tej drogi. Do morza było około 8 minut w dół, a na powrotną drogę korzystaliśmy z minibusa. Spokojne i ładne wakacje.
Na wakacje pojechaliśmy na last minute. Świetna cena, zakwaterowanie nam wystarczyło, morze było piękne, czyste, przy kamieniach mnóstwo rybek. Hotel jest położony na wzgórzu, ale nie stanowiło to dla nas żadnej przeszkody. Do wioski jest około 5 minut pod górę, chodziliśmy głównie wieczorem i człowiek przyzwyczaja się do tej drogi. Do morza było około 8 minut w dół, a na powrotną drogę korzystaliśmy z minibusa. Spokojne i ładne wakacje.
Plaża jest około 8 minut w dół ze wzgórza. Plaża jest piękna, a morze czyste, trzeba znaleźć miejsce do wejścia do wody bez kamieni, przeważnie jest piasek. Pierwsze dni morze było spokojne, idealne do snorkelingu wokół kamieni. Na powrotną drogę korzystaliśmy głównie z hotelowego minibusu.
WyżywienieMieliśmy wykupione all inclusive light. Jedzenie było smaczne, zawsze było go pod dostatkiem i było uzupełniane. Wybór był mniejszy, ale zawsze było dużo warzyw + 1 rodzaj owoców (nektarynki, morele, arbuz). Byliśmy bardzo zadowoleni.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było czyste, pokój dla dwóch osób wystarczył. Byliśmy zakwaterowani na 2. piętrze z balkonem, który miał boczny widok na morze. Trochę tylko przeszkadzała nam klimatyzacja, a sprzątanie pozostawiało trochę do życzenia. Ale nie spędzam wakacji w hotelu, ogólnie bardzo nam się podobało.
UsługiHotel rodzinny - personel miły i uśmiechnięty. Nie mieliśmy żadnych problemów. Często leżeliśmy na leżakach przy basenie - basen był czysty, a leżak zawsze znajdowaliśmy. Ponadto jeździliśmy minibusem z plaży. Kursował 2 razy dziennie o 13:00 i 17:00.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zuzana Zábojníková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie było świetne. Był to domek z pięknym ogrodem i doskonałym basenem. Otoczenie sympatyczne, rodzinne, personel wspaniały. Wszyscy w tym hotelu to jedna rodzina, więc cenią swój rodzinny biznes i bardzo uprzyjemniali nam wakacje. Byliśmy bardzo zadowoleni, czuliśmy się zrelaksowani i komfortowo... Chętnie spędzaliśmy czas przy basenie i w barze, gdzie orzeźwialiśmy się świetnym piwkiem lub winem.
Zakwaterowanie było świetne. Był to domek z pięknym ogrodem i doskonałym basenem. Otoczenie sympatyczne, rodzinne, personel wspaniały. Wszyscy w tym hotelu to jedna rodzina, więc cenią swój rodzinny biznes i bardzo uprzyjemniali nam wakacje. Byliśmy bardzo zadowoleni, czuliśmy się zrelaksowani i komfortowo... Chętnie spędzaliśmy czas przy basenie i w barze, gdzie orzeźwialiśmy się świetnym piwkiem lub winem.
Plaża była około 15 minut spacerem w dół ze wzgórza. Przyjemny spacer między drzewami. Nie polecam, jeśli ktoś ma problem z chodzeniem pod górę, ponieważ ludzie są dość zmęczeni wracając z plaży. Ale na życzenie dostępny był też kierowca, który woził o 13 na plażę i o 17 z plaży (wszystko w cenie). Na plaży był prawdziwy raj... biały piasek, na początku wejścia do morza małe kamyczki, ale potem tylko piasek i małe rybki. Woda piękna, czysta, prawie bez fal. Ze względu na termin na początku czerwca mieliśmy plażę prawie tylko dla siebie, więc super relaks i romantyzm. Na plaży był też bar z dobrą muzyką, gdyby ktoś chciał posiedzieć z widokiem na morze. Krótko mówiąc, nad morzem było cudownie, jak na pięknej, opuszczonej wyspie... :)
WyżywienieMieliśmy wyżywienie all inclusive. Wszystko było super, śniadania co prawda monotonne, ale kolacje świetne, można było wybierać. Na pewno nie cierpieliśmy z głodu :) Często było mięso, frytki, baklava... zawsze warzywa i sery bałkańskie. Zawsze podczas posiłku dostępna była kawa, herbata, sok i woda. Od 12 do 22 przy basenie było wszystko - piwo, wino, napoje bezalkoholowe, kawa, herbata, ouzo. Więc zawsze mieliśmy wszystko, co potrzebne, wraz z miłą obsługą.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było w porządku. Pokój ładny, mały, przytulny. Mieliśmy wszystko, o co prosiliśmy. Małe niedociągnięcia to przeciekająca woda w toalecie, więc ze względu na hałas płynącej wody musieliśmy wyłączać wodę na noc. Druga sprawa, ciągle świeciło światło na korytarzu, więc gdy chcieliśmy spać, musieliśmy wyjąć kartę, na którą działała elektryczność, a w nocy, gdy trzeba było skorzystać z toalety, musieliśmy iść po ciemku. Zamek też nie działał, ale naprawili to od razu, gdy zwróciliśmy na to uwagę. Poza tym sprzątali co drugi dzień, więc pod tym względem wszystko było w porządku. Atmosfera była świetna, więc te niedogodności z łatwością przetrwaliśmy. Miłe było też to, że obsługa cały czas nas zauważała, życzyła smacznego, pytała, czy wszystko smakuje i po jedzeniu sprzątała ze stołu.
UsługiUsługi były super, basen czysty, wokół leżaki i parasole. Bar otwarty od 12 do 22, z miłą i przyjazną obsługą. W basenie były też dmuchane zabawki i piłki, więc mogliśmy się wyśmienicie bawić i pluskać. Wszystko oceniam pozytywnie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
















































