Club Lyda Ocena: 3/5
od 1 102 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 102 zł za osobę
od 2 140 zł za osobę
od 1 171 zł za osobę
od 1 149 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 4 opinii)
Miroslava Jemelková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Plaża przyjemna, piaszczysta, ale kosze na śmieci na plaży nikt nie opróżnia, stopniowo utworzyła się przy nich góra śmieci. Morze było czyściutkie i ciepłe.
Wyżywieniedania kuchni narodowej greckiej, co nie przeszkadza, ale przez całe 10 dni powtarzały się te same 4 potrawy. Może to efekt kryzysu w Grecji?
Zakwaterowaniestarszy, mniejszy hotelik w stylu greckim, pokoje ładne i czyste, łazienka i toaleta trochę niższej kategorii niż jest to u nas zwyczajem. bez wentylacji, co chyba najbardziej nam przeszkadzało.
UsługiSprzątanie w porządku, wymiana pościeli również. Tylko trochę nam przeszkadzało, że sprzątanie odbywało się zawsze w czasie popołudniowej sjesty.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)
Jaroslav Grussmann
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Można wybierać plaże według upodobań - tylko piaszczyste, kamieniste lub bezpośrednio skaliste. W przypadku północnych obszarów należy jednak liczyć się z większymi falami przy silniejszym wietrze.
WyżywienieOgólnie rzecz biorąc, ludzie byli zadowoleni z posiłków w hotelu i restauracjach.
ZakwaterowanieW hotelu wszystko było w porządku, ale problematyczna była łazienka z toaletą. Kabiny prysznicowe są bardzo małe i po kąpieli trzeba wycierać podłogę. Dodatkowo łazienki nie są wentylowane. Jednak to (łazienki i toalety) jest chyba problemem całej Grecji. Nie stanowi to jednak przeszkody, której nie dałoby się pokonać.
UsługiW porządku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Filtruj opinie
Miroslava Jemelková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Plaża przyjemna, piaszczysta, ale kosze na śmieci na plaży nikt nie opróżnia, stopniowo utworzyła się przy nich góra śmieci. Morze było czyściutkie i ciepłe.
Wyżywieniedania kuchni narodowej greckiej, co nie przeszkadza, ale przez całe 10 dni powtarzały się te same 4 potrawy. Może to efekt kryzysu w Grecji?
Zakwaterowaniestarszy, mniejszy hotelik w stylu greckim, pokoje ładne i czyste, łazienka i toaleta trochę niższej kategorii niż jest to u nas zwyczajem. bez wentylacji, co chyba najbardziej nam przeszkadzało.
UsługiSprzątanie w porządku, wymiana pościeli również. Tylko trochę nam przeszkadzało, że sprzątanie odbywało się zawsze w czasie popołudniowej sjesty.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)
Markéta Čiháková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przepełniona słońcem i przeludniona, spędzaliśmy na niej mało czasu i jeździliśmy do spokojniejszych zakątków podczas naszych licznych wycieczek.
WyżywienieNa greckie warunki chyba dobra, na czeskie nic specjalnego. Jeść przez tydzień na zmianę 4 dania, do tego greckie, więc zwykle niejadane, porządnie obraca żołądek... po trzech dniach nie wiedzieliśmy, co wybrać, bo nic nam nie smakowało :-(
ZakwaterowanieZakwaterowanie oceniam ogólnie pozytywnie, biorąc pod uwagę kategorię hotelu. Jedyną wadą była łazienka, gdzie woda chlapała wszędzie po kafelkach, schła całą noc i nigdzie nie było szmatki do wycierania (a używanie ich białych ręczników było dość nieprzyjemne).
Usługibez komentarza, bez problemu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (7) (0)
Jaroslav Grussmann
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Można wybierać plaże według upodobań - tylko piaszczyste, kamieniste lub bezpośrednio skaliste. W przypadku północnych obszarów należy jednak liczyć się z większymi falami przy silniejszym wietrze.
WyżywienieOgólnie rzecz biorąc, ludzie byli zadowoleni z posiłków w hotelu i restauracjach.
ZakwaterowanieW hotelu wszystko było w porządku, ale problematyczna była łazienka z toaletą. Kabiny prysznicowe są bardzo małe i po kąpieli trzeba wycierać podłogę. Dodatkowo łazienki nie są wentylowane. Jednak to (łazienki i toalety) jest chyba problemem całej Grecji. Nie stanowi to jednak przeszkody, której nie dałoby się pokonać.
UsługiW porządku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)