Aktualne do Grecji

Hotel Sofokles

Ocena: 3/5

Grecja, Kreta

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 50 m
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie, Bezpłatne leżaki i parasole na plaży Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Hotel przy ulicy Hotel przy ulicy tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 4 opinii)

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Miroslava Jemelková

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża przyjemna, piaszczysta, ale kosze na śmieci na plaży nikt nie opróżnia, stopniowo utworzyła się przy nich góra śmieci. Morze było czyściutkie i ciepłe.

Wyżywienie

dania kuchni narodowej greckiej, co nie przeszkadza, ale przez całe 10 dni powtarzały się te same 4 potrawy. Może to efekt kryzysu w Grecji?

Zakwaterowanie

starszy, mniejszy hotelik w stylu greckim, pokoje ładne i czyste, łazienka i toaleta trochę niższej kategorii niż jest to u nas zwyczajem. bez wentylacji, co chyba najbardziej nam przeszkadzało.

Usługi

Sprzątanie w porządku, wymiana pościeli również. Tylko trochę nam przeszkadzało, że sprzątanie odbywało się zawsze w czasie popołudniowej sjesty.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)

Jaroslav Grussmann

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Można wybierać plaże według upodobań - tylko piaszczyste, kamieniste lub bezpośrednio skaliste. W przypadku północnych obszarów należy jednak liczyć się z większymi falami przy silniejszym wietrze.

Wyżywienie

Ogólnie rzecz biorąc, ludzie byli zadowoleni z posiłków w hotelu i restauracjach.

Zakwaterowanie

W hotelu wszystko było w porządku, ale problematyczna była łazienka z toaletą. Kabiny prysznicowe są bardzo małe i po kąpieli trzeba wycierać podłogę. Dodatkowo łazienki nie są wentylowane. Jednak to (łazienki i toalety) jest chyba problemem całej Grecji. Nie stanowi to jednak przeszkody, której nie dałoby się pokonać.

Usługi

W porządku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Filtruj opinie

Miroslava Jemelková

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża przyjemna, piaszczysta, ale kosze na śmieci na plaży nikt nie opróżnia, stopniowo utworzyła się przy nich góra śmieci. Morze było czyściutkie i ciepłe.

Wyżywienie

dania kuchni narodowej greckiej, co nie przeszkadza, ale przez całe 10 dni powtarzały się te same 4 potrawy. Może to efekt kryzysu w Grecji?

Zakwaterowanie

starszy, mniejszy hotelik w stylu greckim, pokoje ładne i czyste, łazienka i toaleta trochę niższej kategorii niż jest to u nas zwyczajem. bez wentylacji, co chyba najbardziej nam przeszkadzało.

Usługi

Sprzątanie w porządku, wymiana pościeli również. Tylko trochę nam przeszkadzało, że sprzątanie odbywało się zawsze w czasie popołudniowej sjesty.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)

Markéta Čiháková

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Przepełniona słońcem i przeludniona, spędzaliśmy na niej mało czasu i jeździliśmy do spokojniejszych zakątków podczas naszych licznych wycieczek.

Wyżywienie

Na greckie warunki chyba dobra, na czeskie nic specjalnego. Jeść przez tydzień na zmianę 4 dania, do tego greckie, więc zwykle niejadane, porządnie obraca żołądek... po trzech dniach nie wiedzieliśmy, co wybrać, bo nic nam nie smakowało :-(

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie oceniam ogólnie pozytywnie, biorąc pod uwagę kategorię hotelu. Jedyną wadą była łazienka, gdzie woda chlapała wszędzie po kafelkach, schła całą noc i nigdzie nie było szmatki do wycierania (a używanie ich białych ręczników było dość nieprzyjemne).

Usługi

bez komentarza, bez problemu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (7) (0)

Jaroslav Grussmann

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Można wybierać plaże według upodobań - tylko piaszczyste, kamieniste lub bezpośrednio skaliste. W przypadku północnych obszarów należy jednak liczyć się z większymi falami przy silniejszym wietrze.

Wyżywienie

Ogólnie rzecz biorąc, ludzie byli zadowoleni z posiłków w hotelu i restauracjach.

Zakwaterowanie

W hotelu wszystko było w porządku, ale problematyczna była łazienka z toaletą. Kabiny prysznicowe są bardzo małe i po kąpieli trzeba wycierać podłogę. Dodatkowo łazienki nie są wentylowane. Jednak to (łazienki i toalety) jest chyba problemem całej Grecji. Nie stanowi to jednak przeszkody, której nie dałoby się pokonać.

Usługi

W porządku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83