Parc Victoria Ocena: 4/5 Włochy, Ischia, Forio
Roman G.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Roman G.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jiří Hušák
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jiří H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Lucie R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko było idealne, zarówno lokalizacja hotelu, jak i śniadanie, a także wszystko wokół organizacji wycieczki.
Wszystko było idealne, zarówno lokalizacja hotelu, jak i śniadanie, a także wszystko wokół organizacji wycieczki.
od 2 269 zł za os.
Petra B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zdeněk Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
spełniło oczekiwania
spełniło oczekiwania
Standardowe śniadanie
ZakwaterowanieDoskonały
UsługiOdpowiadający 4 gwiazdkom
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 889 zł za os.
Michaela O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przyjemne wakacje na kempingu, zakwaterowano nas 4 godziny wcześniej - bez problemów. Plaża i baseny daleko od zakwaterowania - Happy Camp znajduje się 500 m od podanego miejsca.
Przyjemne wakacje na kempingu, zakwaterowano nas 4 godziny wcześniej - bez problemów. Plaża i baseny daleko od zakwaterowania - Happy Camp znajduje się 500 m od podanego miejsca.
Plaża czysta, w morzu glony i nadmiar krabów. Jeśli chcieliśmy się wykąpać w morzu, musieliśmy pojechać 8 km do Grady, gdzie są dwie piękne plaże.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie.
ZakwaterowanieCzyste, w pełni wyposażone bungalowy. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu sportowego i baru z wieczornym programem.
UsługiCzysty, zadbany kemp, basen dla dzieci miał lodowatą wodę - korzystaliśmy tylko z dużego basenu. W kempie jest sklep, można tam kupić podstawowe rzeczy, 2 km od kempingu Eurodiscont i 4 km Eurospar.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Věra Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy ze wszystkiego zadowoleni, jedynie ogólne dobre wrażenie psuła trawa w morzu. Co prawda każdego ranka plaża była sprzątana, ale ponieważ odpływ był duży, trawa również wypływała z morza. To natura, więc nie możemy tego zmienić. Przed południem na plaży było przyjemnie, także plac zabaw dla małych dzieci, ale po południu jeździliśmy około 10 km na inną plażę. Poleciłabym środek na komary, komary były bardzo liczne.
Byliśmy ze wszystkiego zadowoleni, jedynie ogólne dobre wrażenie psuła trawa w morzu. Co prawda każdego ranka plaża była sprzątana, ale ponieważ odpływ był duży, trawa również wypływała z morza. To natura, więc nie możemy tego zmienić. Przed południem na plaży było przyjemnie, także plac zabaw dla małych dzieci, ale po południu jeździliśmy około 10 km na inną plażę. Poleciłabym środek na komary, komary były bardzo liczne.
Poza wspomnianą trawą, była to klasyczna, bardzo długa plaża z bardzo łagodnym wejściem do morza.
WyżywienieMieliśmy własne.
ZakwaterowanieJakość odpowiadała opisowi.
UsługiWszystko odpowiadało opisowi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 4 536 zł za os.
Tomáš S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne zakwaterowanie i doskonały punkt wyjścia do wycieczek po całej Toskanii.
Piękne zakwaterowanie i doskonały punkt wyjścia do wycieczek po całej Toskanii.
Jana V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonała lokalizacja, świetna na wycieczki do Pizy, Volterry, San Gimignano. Ośrodek wspaniały, zarówno zakwaterowanie, jak i świetne baseny.
Doskonała lokalizacja, świetna na wycieczki do Pizy, Volterry, San Gimignano. Ośrodek wspaniały, zarówno zakwaterowanie, jak i świetne baseny.
Plaża dostępna tylko samochodem w odległości 4 km w Vadzie, tam jest pięknie, ale bez pryszniców. Miejscowa plaża w Cecina Mare to nic specjalnego, piasek jest szary, zatłoczona.
ZakwaterowanieDoskonałe
UsługiW zasadzie widzieliśmy się tylko podczas zakwaterowania, ale nic nie potrzebowaliśmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petr Chmura
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładne, po sezonie (wrzesień) dość dużo wolnych leżaków i parasoli. W morzu przy hotelu dużo dużych, ale gładkich kamieni, piasek, trzeba szukać drogi do morza. Morze czyste.
WyżywienieŚniadanie w formie bufetu - wystarczające, kolacja składająca się z 3 dań, zadowoli każdego, porcje bardzo przyzwoite.
ZakwaterowaniePokoje mniejsze, ale wystarczające, my mieliśmy też balkon - nie wszystkie pokoje go mają.
UsługiCodzienne sprzątanie pokoju, codzienna wymiana ręczników itp., minibar (drogi - 1/3 piwa = 4,50 euro), sklep około 2 km od hotelu. Wypożyczam „rowery górskie”, które wyglądają bardzo dobrze, ale są całkowicie zaniedbane, przerzutki nie działają itp.... Jest też kort tenisowy - betonowy z sztuczną nawierzchnią, trochę nierówny, siatka bez „Wimbledonu” i bez „singlowych słupków” - ale nie wakacyjne korty przy hotelach, „jeszcze dobry”.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Vladimír P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jiří K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Michal V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ľubica Tuhrinská
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Szybki transfer z lotniska, hotel starszy, przestronny, ale w bardzo dobrym stanie. Plaża w pobliżu hotelu, przyjemne wejście do morza, morze odpowiednie zarówno dla pływaków, jak i osób nieumiejących pływać. Ponieważ nasz pobyt trwał tylko 7 dni, odbyliśmy tylko 2 półdniowe wycieczki do Palermo, ale było warto. Fajne wakacje.
Szybki transfer z lotniska, hotel starszy, przestronny, ale w bardzo dobrym stanie. Plaża w pobliżu hotelu, przyjemne wejście do morza, morze odpowiednie zarówno dla pływaków, jak i osób nieumiejących pływać. Ponieważ nasz pobyt trwał tylko 7 dni, odbyliśmy tylko 2 półdniowe wycieczki do Palermo, ale było warto. Fajne wakacje.
Bliskość plaży - około 150 metrów, dobra plaża hotelowa z prysznicami oraz czystymi toaletami i umywalką.
WyżywieniePółpensja - Obfite menu śniadaniowe, regularnie uzupełniane bufety szwedzkie, Obiady - wybór z menu - 3 rodzaje przystawek, 3 rodzaje dań głównych - naprawdę doskonała jakość.
ZakwaterowaniePokój klasyczny, wakacyjny raczej większy niż mniejszy, duży balkon, łazienka w porządku.
UsługiCodzienna obsługa sprzątająca, codziennie czyste ręczniki na plażę, miła obsługa
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo zadowolona
Bardzo zadowolona
Własny
ZakwaterowanieBardzo zadowolona
UsługiBardzo zadowolona
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana Kratochvílová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wracamy do pracy
Wracamy do pracy
Apartament dla 6 osób, oba pokoje dla dzieci z łóżkami piętrowymi, przy suficie okienko, 1x drzwi przesuwne i 1x wnęka bez drzwi = brak prywatności ???? ale jeśli jedziecie na narty, nie powinno to wam bardzo przeszkadzać ????
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
W tym hotelu byliśmy już kiedyś i zdecydowanie się poprawił. Przede wszystkim jedzenie i personel. Inaczej niektóre pokoje są ładne, inne niezbyt, małe i z dość starymi meblami.
W tym hotelu byliśmy już kiedyś i zdecydowanie się poprawił. Przede wszystkim jedzenie i personel. Inaczej niektóre pokoje są ładne, inne niezbyt, małe i z dość starymi meblami.
Dobre - zadowolenie
ZakwaterowanieMieliśmy pokój trzyosobowy. Niestety był mały. Nie było w ogóle miejsca, aby coś odłożyć lub coś wysuszyć. Stare meble. Łazienka w porządku, z wyjątkiem kabiny prysznicowej, która miała około 80x80 cm. Ponownie brak półek do odłożenia rzeczy. Poza tym czysto, a wymiana ręczników i osuszaczy była w porządku.
UsługiŻadne. Pokazano nam przechowalnię nart i to było okropne. Więc buty narciarskie do pokoju. Na powitanie dostaliśmy kawę - bardzo dobrą. Super
SportMiejsce jest super. Około 5 km do Alpe Lusia, a w drugą stronę San Pellegrino, można też Falkáde.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petr Řehák
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
.
.
Śniadanie - wystarczający wybór napojów i jedzenia. Kolacja - wybór spośród dwóch przystawek lub jednej zupy, dwóch dań głównych i deseru, jakość raczej poniżej średniej, ale dało się to zjeść.
ZakwaterowaniePokój mały, ale przytulny, codziennie sprzątany. Niestety mieliśmy ten sam termin co polska szkoła, więc było praktycznie niemożliwe spać do północy :/
UsługiPersonel uprzejmy i pomocny, tylko trochę problemów z komunikacją, mówi tylko po włosku, a niektórzy częściowo po angielsku.
SportPiękne, duże centrum około 5 minut samochodem, można również skorzystać z skibusa bezpośrednio z hotelu. W pobliżu znajduje się kilka innych ośrodków na wysokim poziomie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Gabriela Frnková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jeździmy tu już 9 lat i nadal jesteśmy bardzo zadowoleni
Jeździmy tu już 9 lat i nadal jesteśmy bardzo zadowoleni
Plaża jak zawsze doskonała
WyżywienieTutaj możesz się żywić według swoich możliwości, albo w restauracji, albo tuż obok jest pizzeria. Kuchnie są odpowiednio wyposażone.
ZakwaterowanieRezydencja oczywiście pamięta o swoich gościach, ale wszystko jest czyste, a gospodarz stara się zrobić wszystko, co w jego mocy.
UsługiDostępne są również rowery oraz możliwość prania ubrań.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie czyste, personel uprzejmy. W pokoju brakowało wyposażenia kuchni na daną liczbę osób, ale na prośbę uzupełnili. Nie pobierali żadnych dodatkowych opłat za sprzątanie itp.
Zakwaterowanie czyste, personel uprzejmy. W pokoju brakowało wyposażenia kuchni na daną liczbę osób, ale na prośbę uzupełnili. Nie pobierali żadnych dodatkowych opłat za sprzątanie itp.
Utrzymana, czysta plaża. Leżaki hotelowe były co prawda dalej od morza, ale my leżeliśmy na ręcznikach przy morzu, mieliśmy własny parasol. Basen czysty, zadbany.
Jedyną wadą tego miejsca jest brudne morze, w którym nie da się nurkować, ale dzieci bawiły się inaczej, :-)
Wyżywienie nie zostało uwzględnione.
ZakwaterowaniePokój nie był gotowy, ponieważ przyjechaliśmy wcześniej niż ustalona godzina, jednak gospodarz mimo to nam ustąpił i przekazał pokój, sprzątaczki dodatkowo posprzątały. Więc zadowolenie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zdeněk Vávra
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Narciarstwo w Bormio na najwyższym poziomie. Słoneczna pogoda. Hotel czysty, przestronny pokój, tylko jedzenie było chyba karą. Na szczęście na stoku było wiele restauracji i barów, gdzie mogliśmy się dobrze najeść.
Narciarstwo w Bormio na najwyższym poziomie. Słoneczna pogoda. Hotel czysty, przestronny pokój, tylko jedzenie było chyba karą. Na szczęście na stoku było wiele restauracji i barów, gdzie mogliśmy się dobrze najeść.
Od jedzenia oczekiwaliśmy więcej. W zeszłym roku byliśmy w Livigno w hotelu trzygwiazdkowym i tam naprawdę cieszyliśmy się na każde danie. Tutaj jedzenie syci, ale nie smakuje. Na przystawkę podają dwa plasterki salami z kiwi (nie rozumiem tego połączenia), potem jedliśmy wysuszonego kurczaka, wysuszoną rybę lub kawałek słoniny polany miodem. To jedzenie nie ma nic wspólnego z czterogwiazdkowym standardem.
ZakwaterowaniePokój przestronny, czysty, codzienna wymiana ręczników i sprzątanie. Balkon był jednak usytuowany na tarasie publicznym, więc musieliśmy zamykać okna z powodu palaczy.
UsługiRecepcjonista nie może dać ci w nocy nawet wody. Nie ma do tego uprawnień. Animacje w hotelu zaczynają się podczas kolacji, kiedy amatorski piosenkarz śpiewa karaoke przy akompaniamencie laptopa. W zabawie uczestniczy maksymalnie 3 gości, a na zabawie dla dzieci tańczyło jedno dziecko. Żenujące. Wystarczyłby działający bar.
SportNarciarstwo w Bormio jest tego warte. Utrzymane szerokie stoki, duży wybór tras, brak kolejek, doskonałe restauracje i bary. W terminie 11 - 18.3 2017 same słoneczne dni. Raj dla narciarzy!!!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Daniela Kidoňová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Duża satysfakcja.
Duża satysfakcja.
Jedzenie doskonałe, obsługa bardzo miła.
ZakwaterowanieŁadne zakwaterowanie
UsługiŚwietne usługi, od sprzątania po studio wellness.
SportTrasy narciarskie ładne i dobrej jakości.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 032 zł za os.
FRANTIŠEK FRIC
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniałe wakacje
Wspaniałe wakacje
Petra T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Chociaż groziło, że z powodu zamknięcia dróg i tunelu z powodu zagrożenia lawinowego nie dostaniemy się do Livigno, to na ostatnią chwilę drogi otwarto. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z wakacji, zwłaszcza dzieci - dobrze przygotowane stoki narciarskie dobrze im się zjeżdżało, basen w hotelu i słoneczna pogoda...
Chociaż groziło, że z powodu zamknięcia dróg i tunelu z powodu zagrożenia lawinowego nie dostaniemy się do Livigno, to na ostatnią chwilę drogi otwarto. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z wakacji, zwłaszcza dzieci - dobrze przygotowane stoki narciarskie dobrze im się zjeżdżało, basen w hotelu i słoneczna pogoda...
Doskonała, interesująca. Śniadanie doskonałe. Kolacja to wybór spośród 4 dań, nie zawsze trafiliśmy w opis, ale ponieważ byliśmy w czwórkę, zawsze jakoś wymienialiśmy się potrawami, aby wszyscy byli zadowoleni.
ZakwaterowanieZakwaterowanie przyjemne, ładne, tylko mogłoby być więcej miejsc do rozwieszenia ubrań po jeździe na nartach dla 4 osób oraz jakaś półka na cztery pary butów od śniegu...
UsługiBasen, sauna, przechowalnia nart - wszystko perfekcyjne.
SportTrasy narciarskie były doskonale przygotowane, przeważnie szerokie. Wystarczająco dużo parków rozrywki narciarskiej dla zabawy dzieci. Skibus działał bez problemów, czasami nie mogliśmy się do niego zmieścić i musieliśmy czekać na następny, ale mieszkaliśmy na głównym obwodzie, więc mogliśmy jeździć dowolnym.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 297 zł za os.
Dostępne regiony