Anna 2 Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Agia Marina
Martin H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Na Krecie jest ładnie, ogólnie jesteśmy zadowoleni, z wyjątkiem kilku potknięć ze strony Saturu i partnerów. Chciałbym się szczególnie poskarżyć na transport lotniczy, gdzie przy powrocie z powodu oszczędności zmieniono zarówno lotnisko wylotu, jak i przylotu. Oznaczało to nieproporcjonalnie wczesne wstawanie i dodatkowe pół dnia podróży.
Ponadto uważam za niedopuszczalne ważenie bagażu podręcznego, czy rzeczywiście waży 5 kg (!! nawet RyanAir ma dwukrotnie wyższy limit) oraz żądanie dopłaty za nadwagę. Latam nawet 40 razy w roku, ale czegoś tak prozaicznego i bezczelnego (zachowanie personelu lotniska było naprawdę wyjątkowo nieuprzejme, sprawiali wrażenie wręcz złośliwych i szyderczych) jeszcze nie doświadczyłem.
Na Krecie jest ładnie, ogólnie jesteśmy zadowoleni, z wyjątkiem kilku potknięć ze strony Saturu i partnerów. Chciałbym się szczególnie poskarżyć na transport lotniczy, gdzie przy powrocie z powodu oszczędności zmieniono zarówno lotnisko wylotu, jak i przylotu. Oznaczało to nieproporcjonalnie wczesne wstawanie i dodatkowe pół dnia podróży.
Ponadto uważam za niedopuszczalne ważenie bagażu podręcznego, czy rzeczywiście waży 5 kg (!! nawet RyanAir ma dwukrotnie wyższy limit) oraz żądanie dopłaty za nadwagę. Latam nawet 40 razy w roku, ale czegoś tak prozaicznego i bezczelnego (zachowanie personelu lotniska było naprawdę wyjątkowo nieuprzejme, sprawiali wrażenie wręcz złośliwych i szyderczych) jeszcze nie doświadczyłem.
Droga na plażę z tego apartamentu jest krótka, ale niezbyt przyjemna. Trzeba przejść przez główną drogę (bez przejścia dla pieszych), a potem przez jakąś tawernę lub inny prywatny przejście. Plaża jest krótka, ale ładna, wejście do wody wygodne, woda czysta.
WyżywienieNa Krecie jedzenie jest doskonałe, najbardziej podobały nam się tawerny poza główną ulicą. (Horiatiko, Aletri, ...)
ZakwaterowaniePrzestronne i odpowiednio wyposażone, najbardziej brakowało moskitier i lepiej urządzonej kuchni. Żądanie 10 € dziennie dopłaty za klimatyzację to nic innego jak sztuczne i chciwe podnoszenie ceny zakwaterowania.
UsługiUsługi w apartamentach były dość podstawowe, zgodnie z oczekiwaniami.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Veronika Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu




































