Matina Ocena: 3/5 Grecja, Rodos, Faliraki
Attila Kiss
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Po przyjeździe przeniesiono nas do innego zakwaterowania, mówiąc, że tutaj nie ma miejsca, ale za kilka dni możemy się przeprowadzić. Tymczasowe zakwaterowanie było poniżej krytyki, ale na szczęście nie spędziliśmy tam dużo czasu, ponieważ skontaktowaliśmy się telefonicznie z lokalnym opiekunem, który upomniał personel oryginalnego miejsca zakwaterowania, gdzie „jakimś cudem” jednak znalazło się dla nas miejsce. (Z tego, co czytałem, „brak miejsc” to powszechna praktyka, aby kombinować z tańszymi noclegami.) Zasadniczo zakwaterowanie odpowiada tamtejszym standardom, jest nieco surowe, ale w porządku. Basen jest przyjemny, palmy i roślinność tworzą ładne otoczenie. Klimatyzacja jest płatna, a budynki wieczorem nie mogą się schłodzić, więc bez niej trudno jest spać.
Po przyjeździe przeniesiono nas do innego zakwaterowania, mówiąc, że tutaj nie ma miejsca, ale za kilka dni możemy się przeprowadzić. Tymczasowe zakwaterowanie było poniżej krytyki, ale na szczęście nie spędziliśmy tam dużo czasu, ponieważ skontaktowaliśmy się telefonicznie z lokalnym opiekunem, który upomniał personel oryginalnego miejsca zakwaterowania, gdzie „jakimś cudem” jednak znalazło się dla nas miejsce. (Z tego, co czytałem, „brak miejsc” to powszechna praktyka, aby kombinować z tańszymi noclegami.) Zasadniczo zakwaterowanie odpowiada tamtejszym standardom, jest nieco surowe, ale w porządku. Basen jest przyjemny, palmy i roślinność tworzą ładne otoczenie. Klimatyzacja jest płatna, a budynki wieczorem nie mogą się schłodzić, więc bez niej trudno jest spać.
Plaża jest dostępna w 10-15 minut pieszo. Znajdują się tam spokojniejsze odcinki wybrzeża, klimatyczne restauracje z tarasami nad morzem oraz możliwości rozrywki (skutery wodne, paralotniarstwo itp.). Woda jest czysta i dobrej jakości.
WyżywienieNie korzystaliśmy z wyżywienia.
ZakwaterowanieOdpowiadająca tamtej kategorii, dostępna w niższej cenie, ale nie oferująca luksusu.
UsługiObok recepcji znajduje się mały sklep, gdzie można kupić podstawowe rzeczy, np. wodę mineralną. Baseny, leżaki i parasole zapewniały przyjemny relaks.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Yevhenija L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel 3*, ale był maksymalnie na 1* - sprzątanie nie było dokładne i prawie żadne. Co człowiek na miejscu nie załatwił - tego nie miał. Ale morze ładne.
Hotel 3*, ale był maksymalnie na 1* - sprzątanie nie było dokładne i prawie żadne. Co człowiek na miejscu nie załatwił - tego nie miał. Ale morze ładne.

















































