Hara Ocena: 3/5 Grecja, Zakynthos
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Olga B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Olga B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jaroslav Tylš
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne wakacje w czasach covidowych, wszędzie przestrzegano środków bezpieczeństwa i higieny, morze i plaża bardzo czyste. Byliśmy tam na początku października i było słonecznie oraz piękna pogoda. Mieliśmy świetną delegatkę Petrę, która nie recytowała tylko wyuczonego tekstu, ale wręcz opowiadała nam o wyspie i ludziach, doradziła, co odwiedzić, gdzie zjeść, gdzie są piękne plaże i ciekawe miejsca, załatwiła nam samochód na wycieczkę i rozwiązała drobne problemy.
Piękne wakacje w czasach covidowych, wszędzie przestrzegano środków bezpieczeństwa i higieny, morze i plaża bardzo czyste. Byliśmy tam na początku października i było słonecznie oraz piękna pogoda. Mieliśmy świetną delegatkę Petrę, która nie recytowała tylko wyuczonego tekstu, ale wręcz opowiadała nam o wyspie i ludziach, doradziła, co odwiedzić, gdzie zjeść, gdzie są piękne plaże i ciekawe miejsca, załatwiła nam samochód na wycieczkę i rozwiązała drobne problemy.
Plaża czysta, kosze opróżniane, codziennie sprzątano. Łagodne wejście do morza, plaża piaszczysto-kamienista, lepiej zabrać obuwie do wody. Morze przejrzyste i ciepłe, położone w zatoce. Snorkeling nie ma sensu, jest tu tylko kilka rybek.
WyżywienieKażdego dnia do wyboru było kilka rodzajów sałatek, trzy do czterech rodzajów mięsa, dodatki zazwyczaj ziemniaki, rośliny strączkowe, ryż, pieczywo. Kto oczekuje knedlików i svíčkové, będzie rozczarowany. :-) Nie zabrakło lady z deserami i owocami, grilla ze specjalnościami oraz baru z ciepłymi i zimnymi napojami oraz lodami. Jedzenie było smaczne i każdego dnia mogliśmy coś wybrać. Obsługa zawsze w maseczkach i rękawiczkach, miła, pomocna i uprzejma. Kiedy jechaliśmy na wycieczkę, dostaliśmy paczkę na drogę. Może tylko oczekiwałbym więcej ryb i jakichś greckich specjałów.
ZakwaterowaniePokoje odpowiadające standardom, klimatyzacja, telewizor, lodówka, codzienne sprzątanie i dezynfekcja, czyste ręczniki. Pokojówki miłe i uprzejme. Drobne usterki (zerwany uchwyt słuchawki prysznicowej, brak haczyków itp.), ale nie miały one istotnego wpływu na pobyt. Odpowiednie również dla osób niepełnosprawnych, wszędzie windy, rampy i szerokie ościeżnice.
UsługiByli profesjonalni i na wysokim poziomie. Pierwszego dnia dostaliśmy pokój, w którym był hałas, ale na recepcji chętnie nam pomogli i przydzielili pokoje po drugiej stronie, w spokojniejszej części.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Stanislav H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy w hotelu bardzo krótko, ponieważ jedzenie było katastrofalne i nie oferowało niczego wyjątkowego. Nie pojechałbym do tego hotelu ponownie.
Byliśmy w hotelu bardzo krótko, ponieważ jedzenie było katastrofalne i nie oferowało niczego wyjątkowego. Nie pojechałbym do tego hotelu ponownie.
Jedynym pozytywem hotelu jest ładny dostęp do plaży bezpośrednio z hotelu, leżaki i parasole.
WyżywienieJedzenie to kompletna katastrofa, przez cały tydzień 4 takie same dania na obiad i kolację. A do tego prawie nie dało się tego jeść. Wybór potraw był bardzo ograniczony, w opcji all inclusive spodziewałbym się więcej.
ZakwaterowanieZakwaterowanie zwyczajne, stary hotel, czego więcej oczekiwać.
UsługiUsługi minimalne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 4 560 zł za os.
Pavel Kršek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniałe mieszkanie w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum kurortu, gdzie można było znaleźć (z naszego punktu widzenia) wszelką potrzebną infrastrukturę i usługi. Bardzo dobrze wyposażone i przestronne pokoje, basen przy domu, codzienne sprzątanie pokoi, nawet przyzwoita prędkość internetu WiFi, co z naszego doświadczenia nie jest oczywistością. Właściciele co prawda niezbyt rozmowni, z niezbyt dobrą znajomością angielskiego, ale nie przeszkadzało to zbytnio. Plakias to niesamowicie piękne, świetnie wyposażone, a jednocześnie bardzo spokojne miasteczko, z którego można bardzo dobrze poznawać południową Kretę. Zdecydowanie polecam wynajem samochodu – w okolicy, ale nie w odległości spaceru, jest wiele pięknych plaż, a w głębi lądu także możliwości krótszych wycieczek pieszych i innych ciekawych miejsc. Samochód jest szczególnie przydatny, gdy w Plakias wieje silny, gorący wiatr – wtedy może się zdarzyć, że nawet kilka dni z rzędu pobyt na plaży może być „piekłem”, jeśli nie jesteś miłośnikiem piasku dosłownie we wszystkich otworach ciała :-) Z samochodem, według naszego doświadczenia, zawsze można dojechać do spokojniejszego, lepiej osłoniętego miejsca.
Wspaniałe mieszkanie w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum kurortu, gdzie można było znaleźć (z naszego punktu widzenia) wszelką potrzebną infrastrukturę i usługi. Bardzo dobrze wyposażone i przestronne pokoje, basen przy domu, codzienne sprzątanie pokoi, nawet przyzwoita prędkość internetu WiFi, co z naszego doświadczenia nie jest oczywistością. Właściciele co prawda niezbyt rozmowni, z niezbyt dobrą znajomością angielskiego, ale nie przeszkadzało to zbytnio. Plakias to niesamowicie piękne, świetnie wyposażone, a jednocześnie bardzo spokojne miasteczko, z którego można bardzo dobrze poznawać południową Kretę. Zdecydowanie polecam wynajem samochodu – w okolicy, ale nie w odległości spaceru, jest wiele pięknych plaż, a w głębi lądu także możliwości krótszych wycieczek pieszych i innych ciekawych miejsc. Samochód jest szczególnie przydatny, gdy w Plakias wieje silny, gorący wiatr – wtedy może się zdarzyć, że nawet kilka dni z rzędu pobyt na plaży może być „piekłem”, jeśli nie jesteś miłośnikiem piasku dosłownie we wszystkich otworach ciała :-) Z samochodem, według naszego doświadczenia, zawsze można dojechać do spokojniejszego, lepiej osłoniętego miejsca.
Petr H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nie wiem, czy w cenie były usługi delegatki Renaty... To właśnie ona powinna przede wszystkim reprezentować usługi biura podróży. Nie widzieliśmy jej ani przy przylocie, ani przy odlocie – tylko (na szczęście) zauważyłem tabliczkę z napisem CK na biurze przy wyjściu z lotniska, gdzie zapytałem po angielsku o to biuro – pani przekazała mi kopertę z planem Rodosu i listem od delegatki, w którym informuje, że będzie dostępna na telefon – czyli żadnego spotkania informacyjnego... W autobusie kierowca i wspomniana pani nas policzyli i odjechaliśmy. Przed odlotem jeden starszy pan (chyba też podróżował sam) powiedział, że autobus mu odjechał, więc musiał do hotelu jechać taksówką za 20 euro.
Osobiście nie potrzebowałem delegatki (chociaż w instrukcjach było napisane, że będzie na nas czekać na lotnisku i w pierwszych dniach odbędzie się spotkanie informacyjne) – jeżdżę do Grecji co roku, więc już się orientuję. Od poniedziałku do środy zrobiłem wycieczkę na najbardziej wysuniętą na wschód grecką wyspę Kastelorizo, a po powrocie zwiedziłem niektóre miejsca na Rodosie dostępne komunikacją autobusową – bez biura podróży.
Dlatego byłem zadowolony z wakacji – poza usługami delegatki biura podróży (przynajmniej dolecieliśmy i odlecieliśmy z powrotem).
Nie wiem, czy w cenie były usługi delegatki Renaty... To właśnie ona powinna przede wszystkim reprezentować usługi biura podróży. Nie widzieliśmy jej ani przy przylocie, ani przy odlocie – tylko (na szczęście) zauważyłem tabliczkę z napisem CK na biurze przy wyjściu z lotniska, gdzie zapytałem po angielsku o to biuro – pani przekazała mi kopertę z planem Rodosu i listem od delegatki, w którym informuje, że będzie dostępna na telefon – czyli żadnego spotkania informacyjnego... W autobusie kierowca i wspomniana pani nas policzyli i odjechaliśmy. Przed odlotem jeden starszy pan (chyba też podróżował sam) powiedział, że autobus mu odjechał, więc musiał do hotelu jechać taksówką za 20 euro.
Osobiście nie potrzebowałem delegatki (chociaż w instrukcjach było napisane, że będzie na nas czekać na lotnisku i w pierwszych dniach odbędzie się spotkanie informacyjne) – jeżdżę do Grecji co roku, więc już się orientuję. Od poniedziałku do środy zrobiłem wycieczkę na najbardziej wysuniętą na wschód grecką wyspę Kastelorizo, a po powrocie zwiedziłem niektóre miejsca na Rodosie dostępne komunikacją autobusową – bez biura podróży.
Dlatego byłem zadowolony z wakacji – poza usługami delegatki biura podróży (przynajmniej dolecieliśmy i odlecieliśmy z powrotem).
Z hotelu jest trochę dalej na plażę, skorzystałem tylko raz - może to nie był ten właściwy odcinek...
WyżywienieKorzystałem tylko ze śniadań, i to w dniach, kiedy byłem w hotelu (3 razy nie, ponieważ wybrałem się na wycieczkę). Śniadania były dobre, powiedziałbym, że wysokiej jakości, z dowolnym wyborem - zadowolenie.
ZakwaterowanieHotel nie był luksusowy, ale nie potrzebowałem tego.
Kiedy poprosiłem o poranne budzenie, odkryłem, że telefon hotelowy w moim pokoju nie działał - zgłoszone na recepcji, recepcjonista przyszedł mnie obudzić pukając do drzwi (OK).
Niestety wieczorem nie leciała ciepła woda, tylko może 2 razy.
Recepcjoniści starali się odpowiadać na pytania, doradzać itp. Sprzątanie - bez uwag.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jaroslava H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Odpowiadało temu, czego oczekiwałyśmy
Odpowiadało temu, czego oczekiwałyśmy
Plaża czysta, kamienista, co nam bardzo odpowiadało, mało ludzi, około 10 minut wygodnego spaceru z hotelu. Odwiedziłyśmy też inne plaże - zawsze czysto.
WyżywienieJedzenie, a zwłaszcza kawa, bardzo dobre.
ZakwaterowaniePokój w porządku, wystarczająco duży, widok na zaniedbany dziedziniec sąsiedniego hotelu, podczas drugiego tygodnia rozpoczęła się tam remont. Oznaczało to od około 7:30 rano wyrzucanie starego mebli i wyposażenia z balkonów na dziedziniec, hałas młota pneumatycznego, cięcie metalu, uderzenia młotkiem i kurz. Na pewno przeszkadzało to wszystkim gościom z balkonem od tej strony hotelu Solemar, a także wszystkim korzystającym z bardzo ładnego basenu i przestrzeni z parasolami wokół.
UsługiWszędzie czysto, uprzejmy personel.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Veronika S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
dobra dostępność do zabytków
dobra dostępność do zabytków
od 1 230 zł za os.
Zsuzsanna Kölesné Bukovics
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Świetnie
Świetnie
Dobrze, chociaż miałem problemy z kamykami :)
Wyżywienie-
Zakwaterowanie8
Usługibyło w porządku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Mónika H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo dobrze się bawiliśmy, personel był bardzo miły i pomocny. Basen przy hotelu jest również klimatyczny, idealny do relaksu. Zarezerwowaliśmy nocleg w ostatniej chwili i otrzymaliśmy bardzo dobry pokój.
Bardzo dobrze się bawiliśmy, personel był bardzo miły i pomocny. Basen przy hotelu jest również klimatyczny, idealny do relaksu. Zarezerwowaliśmy nocleg w ostatniej chwili i otrzymaliśmy bardzo dobry pokój.
Na plażę można było dojść w około 8 minut, były tam plaże dobrej jakości, ale często woda była falująca, więc mniej się dało pływać. Wzdłuż promenady są plaże. Bardzo ładne, klimatyczne wybrzeże.
WyżywienieByliśmy samowystarczalni, ale można było zamówić śniadanie oraz kolację, a także obiad w restauracji. Gospodarze serwowali wyśmienite potrawy najwyższej jakości.
ZakwaterowanieOtrzymaliśmy pokój z klimatyzacją i balkonem, położony w cichym miejscu. W pełni spełnił nasze oczekiwania, mieliśmy do dyspozycji odpowiednio wyposażoną kuchnię. Czysto, sprzątano codziennie.
Usługimożna było grać w ping-ponga, a na terenie obiektu znajdował się także basen oraz bar koktajlowy z napojami orzeźwiającymi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 170 zł za os.
Regina Ž.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje planowaliśmy z chłopakiem na ostatnią chwilę i opłaciło się. Szukaliśmy spokojnego miejsca, gdzie nawet w sezonie głównym nie ma problemu ze znalezieniem miejsca na plaży, dzięki czemu mogliśmy spokojnie odpocząć od codziennego stresu. Podróż samolotem była przyjemna, następnie około godzinny przejazd autobusem dowozowym do zakwaterowania, które przerosło moje oczekiwania. Okolica jest spokojna i bardziej odpowiednia dla osób szukających cichego wypoczynku. Plaża znajduje się około 2 minuty spacerem od zakwaterowania, pięknie czysta, spokojna, bez problemu można znaleźć miejsce przez cały dzień. Jest możliwość wynajęcia leżaków, parasoli oraz łodzi i rowerów wodnych. W miasteczku Stegna znajdziesz wiele restauracji, gdzie można spróbować wyśmienitej kuchni greckiej i poczuć prawdziwą atmosferę kulturową. Przedstawiciel chętnie doradzi przydatne wskazówki dotyczące wycieczek lub pomoże w wynajmie samochodu. Wakacje bardzo nam się podobały i chętnie wrócę do tego miejsca.
Wakacje planowaliśmy z chłopakiem na ostatnią chwilę i opłaciło się. Szukaliśmy spokojnego miejsca, gdzie nawet w sezonie głównym nie ma problemu ze znalezieniem miejsca na plaży, dzięki czemu mogliśmy spokojnie odpocząć od codziennego stresu. Podróż samolotem była przyjemna, następnie około godzinny przejazd autobusem dowozowym do zakwaterowania, które przerosło moje oczekiwania. Okolica jest spokojna i bardziej odpowiednia dla osób szukających cichego wypoczynku. Plaża znajduje się około 2 minuty spacerem od zakwaterowania, pięknie czysta, spokojna, bez problemu można znaleźć miejsce przez cały dzień. Jest możliwość wynajęcia leżaków, parasoli oraz łodzi i rowerów wodnych. W miasteczku Stegna znajdziesz wiele restauracji, gdzie można spróbować wyśmienitej kuchni greckiej i poczuć prawdziwą atmosferę kulturową. Przedstawiciel chętnie doradzi przydatne wskazówki dotyczące wycieczek lub pomoże w wynajmie samochodu. Wakacje bardzo nam się podobały i chętnie wrócę do tego miejsca.
Piękna, czysta plaża, gdzie nawet w pełnym sezonie nie ma problemu ze znalezieniem miejsca. Możliwość wynajęcia 2 leżaków z parasolem za 7 euro, przekąski niedaleko plaży. Wynajem łodzi i rowerów wodnych. Polecam zwiedzić okolice całej Stegny, kryją się tam piękne plażyczki, które można cieszyć się w pełnej prywatności.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie, ponieważ mam dietę bezglutenową. Mimo to znaleźliśmy restauracje, w których byli chętni ugotować dla mnie zgodnie z moimi wymaganiami. Niedaleko zakwaterowania jest mały sklep, gdzie można kupić wszystko, co potrzebne.
ZakwaterowanieZakwaterowanie przewyższyło moje oczekiwania. Apartament z widokiem na morze. Wszystko czyste, sumiennie posprzątane, przyjemnie urządzone ładnymi meblami. Klimatyzacja dostępna przez cały pobyt za darmo. Wymiana ręczników i pościeli odbyła się 2 razy podczas naszego tygodniowego pobytu. Aneks kuchenny był dobrze wyposażony, gotowałam codziennie i niczego mi nie brakowało. Przed budynkiem apartamentowym znajduje się także mniejszy basen z leżakami i parasolami, z którego można korzystać bez ograniczeń. Szkoda tylko słabego sygnału WIFI.
UsługiBasen z leżakami i parasolami, klimatyzacja w każdym obiekcie noclegowym - bezpłatnie, WIFI - w pokojach, niestety słaby sygnał.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Marie V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje spełniły nasze oczekiwania, spokojne miejsce z możliwością odwiedzania okolicznych plaż
Wakacje spełniły nasze oczekiwania, spokojne miejsce z możliwością odwiedzania okolicznych plaż
Miejska plaża w Stegnie niedaleko zakwaterowania, świetna mała spokojna czysta plaża Grande Blue z barem, 20 minut spacerem przez wzgórze, kolejne 2 dzikie plaże w pobliżu, kolejna możliwość plaży Tsambika.
WyżywienieDuże możliwości wyżywienia w okolicznych tawernach. Świetne jedzenie i obsługa w restauracji Grande Blue
ZakwaterowanieSmacznie i funkcjonalnie urządzony apartament. Jedynie ilość i jakość naczyń była niewystarczająca.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jan Gebauer
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Organizacja wakacji była perfekcyjna, transport do i z hotelu również. Wycieczka po wyspie bez zarzutu. Hotel jest bardzo przyjemny, w ładnym miejscu, a personel pomocny.
Organizacja wakacji była perfekcyjna, transport do i z hotelu również. Wycieczka po wyspie bez zarzutu. Hotel jest bardzo przyjemny, w ładnym miejscu, a personel pomocny.
Niestety pogoda nam nie sprzyjała, kilka nocy padał deszcz i wiał zimny wiatr, więc plaża i morze były pełne wodorostów, których nikt nie posprzątał aż do naszego wyjazdu. Plaża znajduje się po drugiej stronie spokojnej ulicy od hotelu, jest ładna, z palmami, piaskiem, działała wypożyczalnia leżaków.
WyżywienieŚniadania były dokładnie takie same każdego ranka: biała bułka, 2 suchary, 1 plaster sera i 1 plaster szynki, jajko na twardo, słodka bułeczka. Na kawę i herbatę często musieliśmy wołać kelnera. Natomiast kolacje w stylu greckim były doskonałe, kelnerzy uprzejmi.
ZakwaterowaniePokój był czysty, standardowo wyposażony, z balkonem od strony ulicy, piękny widok na okolicę. Zachowany był nocny spokój.
UsługiDziałalność hotelu była spokojna, recepcjoniści uprzejmi, zaoferowali nam możliwość wzięcia prysznica w pokoju oraz przechowania cennych rzeczy na recepcji przed odlotem.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
David T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Rodzinna wakacje - dobry stosunek jakości do ceny.
Rodzinna wakacje - dobry stosunek jakości do ceny.
Martin Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
W mieście Kos plaże są zatłoczone, przeważnie leżaki i parasole za konsumpcję. Wynajem samochodu lub innego środka transportu jest chyba niezbędny, kawałek za miastem plaże są puste lub półpuste, a przy odrobinie poszukiwań nawet za wiatrem. Atmosfera miasta Kos jest fantastyczna.
W mieście Kos plaże są zatłoczone, przeważnie leżaki i parasole za konsumpcję. Wynajem samochodu lub innego środka transportu jest chyba niezbędny, kawałek za miastem plaże są puste lub półpuste, a przy odrobinie poszukiwań nawet za wiatrem. Atmosfera miasta Kos jest fantastyczna.
Plaże w mieście Kos zatłoczone już przed głównym sezonem, zobacz podsumowanie ogólne
WyżywienieWyżywienie, tylko śniadanie, ponadstandardowe jak na greckie warunki. W mieście niezliczony wybór tawern, nieprzyjemne jest aż natarczywe zainteresowanie personelu.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało kategorii hotelu w Grecji. Cieszyło prywatne miejsce parkingowe, parkowanie bez żadnych problemów.
UsługiDobrze, bez uwag
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 363 zł za os.
Stanislav Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólna satysfakcja zarówno z terminu, jak i z lokalizacji.
Ogólna satysfakcja zarówno z terminu, jak i z lokalizacji.
plaża doskonała, woda krystalicznie czysta
WyżywienieJedzenie w Grecji doskonałe, w hotelu oceniam tylko śniadania, nam wystarczyły
Zakwaterowaniezakwaterowanie dla niewymagających bez problemów
Usługiusługi w hotelu dobre, powinni poświęcić więcej uwagi sprzątaniu
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Miriam M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólna satysfakcja, tylko transfer z lotniska był długi.
Ogólna satysfakcja, tylko transfer z lotniska był długi.
Piękna, czysta, przejrzysta woda
WyżywienieMieliśmy tylko śniadanie, ale mogliby poszerzyć wybór potraw. Codziennie to samo, brakowało warzyw.
ZakwaterowaniePokoje czyste, klimatyzacja działała, tylko wieczorem był hałas, ponieważ hotel znajduje się na głównym skrzyżowaniu
UsługiPersonel był pomocny
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Dominika Vlčková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
KATASTROFA, wszędzie bałagan, zarówno przy plaży, jak i na plaży, kosze na śmieci są tylko w pokoju, w którym mieszkasz, Grecja to niesamowity brud!, nie rozumiem, co oni robią w UE! popiół na plaży, trawa z morza na plaży, a do tego chodzą tam uliczne psy, polecam zabrać ze sobą strzelbę, inaczej będą Ci tam sikać na ręczniki, tak jak nam.
WyżywienieWłasne wyżywienie, ale kuchnia o niczym, więc jedzenie też. Szkoda!
ZakwaterowaniePrzeciętne, kuchnia z minimalnym wyposażeniem, ale dosłownie! działała tylko jedna płyta grzewcza, więc kuchnia bez sensu, brak mikrofalówki! czego nie rozumiem przy dzisiejszej cenie 1000 CZK!, brak czajnika elektrycznego! WSTYD! 250 CZK, brak piekarnika, ale to można było przewidzieć. brak ociekacza na naczynia, po prostu umyj i wytrzyj. łóżka są do niczego... metalowe łóżko na kafelkach nie jest dobre, skrzypi jak tylko może, a noga pośrodku jest tak ustawiona, że można sobie złamać palec! Koszmar! Łazienka z WC nie została dopracowana, nie ma gdzie powiesić ręcznika, brak wieszaków, podczas kąpieli cała łazienka jest mokra, włącznie z papierem toaletowym... nie znają zasłon. Balkon - przyzwoity, funkcjonalna markiza, ale widok tylko na sąsiadów, nigdzie indziej.
UsługiJakiś grecki placek, który w środku tygodnia wymienia pościel, nie informując Cię o tym wcześniej, więc dzieci róbcie to wieczorem
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Patrik Pavol
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Całkiem dobre, na pewno lepsze niż Chorwacja, ale gorsze niż Egipt.
Wyżywienieodpowiada cenie, za niską cenę otrzymujesz niższą jakość
Zakwaterowanieodpowiada cenie, za niską cenę otrzymujesz niższą jakość
Usługiodpowiada cenie, za niską cenę otrzymujesz niższą jakość
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Świetne urokliwe miejsce, bardzo kameralnie i klimatycznie, polecam
Świetne urokliwe miejsce, bardzo kameralnie i klimatycznie, polecam
Bardzo ładna plaża, niewiele Ludzi
WyżywieniePotrawy lokalne, kuchnia oszczędna, co dla mnie jest ogromnym plusem ponieważ jedzenie nie marnowało się. Mogłoby być więcej warzyw, ale ogólnie byliśmy najedzeni i zadowoleni
Zakwaterowaniestandard oczywiście typowy dla Grecji, ale pokoje czyste, minusem był prysznic z którego lala się woda na cała lazienke
UsługiBez zarzutu,pl pokoje sprzątane często i bardzo dokładnie
Ivana M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Skopelos to mniejsza wyspa, którą warto odwiedzić. Wyspa jest bardzo zielona, górzysta, plaże są przeważnie kamieniste. Morze jest pięknie czyste, turkusowe. Hotel Elios znajduje się w małej wiosce około 40 minut od głównego miasta. Zaletą jest wiele pięknych plaż w okolicy. Można korzystać z lokalnej „mhd”, autobusu, który kursuje co około 2-3 godziny do plaż oraz do głównego miasta. Istnieje również możliwość wypożyczenia skutera lub samochodu. Lepiej spędzić tam przynajmniej dwa dni.
Skopelos to mniejsza wyspa, którą warto odwiedzić. Wyspa jest bardzo zielona, górzysta, plaże są przeważnie kamieniste. Morze jest pięknie czyste, turkusowe. Hotel Elios znajduje się w małej wiosce około 40 minut od głównego miasta. Zaletą jest wiele pięknych plaż w okolicy. Można korzystać z lokalnej „mhd”, autobusu, który kursuje co około 2-3 godziny do plaż oraz do głównego miasta. Istnieje również możliwość wypożyczenia skutera lub samochodu. Lepiej spędzić tam przynajmniej dwa dni.
Plaża była oddalona o około 10 minut od hotelu. Plaża była czysta, kamienista, potrzebne są buty do wody. Jedna część była z leżakami za opłatą, inna plaża, około 10 minut dalej, z gorszym dostępem wzdłuż skał, teren kamienisty, ale spokojniejsza. Morze czyste, odpowiednie do nurkowania z rurką.
WyżywienieNa jedzenie chodziło się do stołówki wewnątrz budynku, a zanim usiedliście przy stoliku na zewnątrz (większość stolików jest na zewnątrz), jedzenie było praktycznie zimne. Smakowo nie było źle, ale nie można było się nim naprawdę rozkoszować. Kelner stawiał na stoły zapaloną kawę, która miała odstraszać osy, których na wyspie nie brakuje :( My korzystaliśmy z wyżywienia w hotelu raczej okazjonalnie, ponieważ chcieliśmy zwiedzić wyspę. Wybór jedzenia powtarzał się bardzo często. Następnym razem raczej samodzielnie zadbałabym o wyżywienie.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było wystarczające, pokój co prawda nie był zbyt duży, ale wystarczyło na nocleg. Balkon z widokiem na basen był fajny. Łazienka wymagałaby remontu. Kabina prysznicowa miała tylko zasłonę, więc w łazience było dość mokro.
UsługiSprzątanie pokoju przebiegało bez problemów. Basen był super. Przy basenie było wystarczająco dużo leżaków. Na recepcji byli dość pomocni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Veronika P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękny, czysty, mały hotel na zboczu w gaju oliwnym z przepięknym widokiem na morze i przyjazną obsługą.
Piękny, czysty, mały hotel na zboczu w gaju oliwnym z przepięknym widokiem na morze i przyjazną obsługą.
Plaża hotelowa znajduje się 450 m od hotelu Akti Belvedere. Plaża jest piaszczysta, woda krystalicznie czysta, ludzi w sam raz. Można korzystać z leżaków, parasoli, basenu, toalety i prysznica. Jest tu także bar.
WyżywieniePółwyżywienie: Śniadanie w formie bufetu. Kolacje serwowane w tradycyjnym greckim stylu. Każda kolacja składa się z dania głównego, sałatki, tzatziki i deseru. Napoje do kolacji są płatne. Bardzo nam smakowało. Niezapomnianą atmosferę kolacji serwowanych na tarasie pod pergolą tworzy zachód słońca, lokalne koty i grecka muzyka.
ZakwaterowaniePokój ładny, czysty, przytulny z balkonem i widokiem na morze, zielone wzgórze oraz taras z basenem. W pokoju znajduje się łazienka z prysznicem i WC. Klimatyzacja kosztuje 5€ za dzień, sejf 10€ za tydzień. W pokoju jest telewizor, lodówka i suszarka do włosów.
UsługiTaras z basenem, leżakami i parasolami przeciwsłonecznymi (czyste, bez zarzutu), Wi-Fi gratis, recepcja czynna całą dobę. Hotel znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od centrów turystycznych, ale przy drodze. Przy hotelu jest przystanek autobusowy. Wynajęliśmy skuter i zwiedziliśmy całą wyspę.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
fajne
fajne
piękna z drzewami
Wyżywieniekolacja serwowana, nie bufet, jak podawało biuro, ale obfita i dobra
Zakwaterowanieczysto.spokój
Usługibardzo przyjemne
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Vladěna Holbová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Od 12 lat jeżdżę na wakacje do Grecji... w tym roku wybrałam inną biuro podróży i jestem rozczarowana. Nigdy więcej...
Od 12 lat jeżdżę na wakacje do Grecji... w tym roku wybrałam inną biuro podróży i jestem rozczarowana. Nigdy więcej...
Dobra dostępność do plaży, odpowiednie dla osób nieumiejących pływać i małych dzieci.
ZakwaterowanieDo naszego pokoju nr 3 w Willi Sofia nie docierało słońce przez cały dzień, dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się parking dla samochodów i autobusów. Nie będę nikomu polecać tego zakwaterowania.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Marcela S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
zadowolenie
zadowolenie
Lubimy tętniące życiem kurorty, ale tutaj plaże były prawie przepełnione
WyżywienieGotujemy sami lub jemy w tawernach, gdzie możemy zamówić jedzenie według naszych upodobań
ZakwaterowanieSzafki i szuflady mogłyby być czystsze
UsługiNie było problemu
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate