Grecja: hotele z opiniami, znaleziono 4 469 hoteli

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Aggelo Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Stalida

Aggelo opinie

Nie oceniony (oceniony przez 193 osób)

Zablokowane opinie: 45

Anonym

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

super, pojechałabym znowu.

super, pojechałabym znowu.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

piaszczysta, łagodne wejście

Wyżywienie

odpowiedni.

Zakwaterowanie

przyjemne zakwaterowanie, niedawno odnowione.

Usługi

wystarczający

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Miloš Chvátal

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie dobre

Ogólne wrażenie dobre

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaża i okolica O.K.

Wyżywienie

Jedzenie ogólnie w porządku.

Zakwaterowanie

Mam zastrzeżenia co do zakwaterowania, ponieważ pokój, który otrzymaliśmy, znajdował się na parterze od strony zachodniej. Balkon sąsiadował z parkingiem i rano oraz wieczorem przeszkadzało nam uruchamianie samochodów.

Usługi

Usługi hotelowe na standardowym poziomie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Beach Star Ocena: 3/5 Grecja, Korfu, Sidari

Beach Star opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Jana Cutychová

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo zadowalające dla niezbyt wymagających gości. Zaleta: ładne położenie bardzo blisko plaży, ale poza centrum turystycznym, więc wieczorem było tam dość spokojnie. Wada: w pokoju nie było lodówki ani telewizora (co okazało się, że wcale nam to nie przeszkadzało). Jeśli chodzi o wyżywienie, mieliśmy tylko śniadanie, które było skromne (2 tosty, masło, dżem, kawa lub herbata). Personel miły, wszędzie czysto, wyposażenie trochę starsze, bez luksusów. Brzmi to jak krytyka, ale spędziliśmy tam zadowalający, piękny tydzień.

Bardzo zadowalające dla niezbyt wymagających gości. Zaleta: ładne położenie bardzo blisko plaży, ale poza centrum turystycznym, więc wieczorem było tam dość spokojnie. Wada: w pokoju nie było lodówki ani telewizora (co okazało się, że wcale nam to nie przeszkadzało). Jeśli chodzi o wyżywienie, mieliśmy tylko śniadanie, które było skromne (2 tosty, masło, dżem, kawa lub herbata). Personel miły, wszędzie czysto, wyposażenie trochę starsze, bez luksusów. Brzmi to jak krytyka, ale spędziliśmy tam zadowalający, piękny tydzień.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Karel Schingler

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Super, nic eleganckiego, ale wszystko w pełni wystarczające

Super, nic eleganckiego, ale wszystko w pełni wystarczające

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

SUPER, powolne wejście po piasku do morza, po 100 metrach masz wodę do brody, na dnie tylko kilka kamieni. Plaża czysta, leżaki na plaży za opłatą lub kilka metrów od plaży przy basenie za darmo! Kto nie chce się kąpać, może spędzać czas na wędkowaniu w przyległym (70 metrów) martwym ramieniu jakiejś rzeki. Jest tu mnóstwo ryb, raj dla wędkarzy.

Wyżywienie

Mieliśmy tylko śniadanie. Pod nazwą kontynentalne należy rozumieć tylko - 2 kawałki tostów wraz z dwoma pudełkami /łącznie dwie łyżeczki/ roślinnego masła oraz dwa pudełka /dwie łyżeczki/ dżemu truskawkowego. Do picia dostaniecie szklankę żółtej wody gazowanej - sok pomarańczowy - ale wszędzie jest tak samo, a dalej macie do wyboru kubek kawy lub herbaty. Kawa była całkiem dobra, herbaty nie pijemy. Nie martwcie się, kto jest głodny, w ciągu 5 minut w miasteczku można się najeść ciepłym pieczywem w rozsądnych cenach. Nie przyjechaliśmy tu ze względu na jedzenie, więc poziom śniadań nie obniża ogólnej oceny naszego pobytu.

Zakwaterowanie

Mimochodem, i když byl pokoj vybrán na poslední chvíli, měl přímý výhled na moře, měli jsme dva pokoje, v žádném nebyl kuchyňský kout - škoda. Samozřejmě v žádném pokoji nebyla rychlovarná konvice ani vařič, ale to se dá vyřešit koupí rychlovarné konvice v supermarketu vzdáleném 100 metrů za 12 eur. Zapomeňte také na skleničky, hrnky, nůž a kávové lžičky / ale vše jsme si přivezli z domova, takže nás to nepřekvapilo /. Lednice byla pouze v jednom pokoji, u hlavy, a měla asi poškozený termostat, pořád běžela, takže jsme ji na noc vypínali. Vezměte si s sebou alespoň jednu rozdvojku na 220 V, je zde málo zásuvek, a pokud si v noci zapnete odkomářovač, notebook, nabíječku na mobil apod., je to málo... Jinak v pokojích je stále čisto - uklízí se denně a povlečení s ručníky se mění 3x během týdenního pobytu.

Usługi

Czysty hotelik, z telewizją w pokoju, uprzejmy i pomocny personel. W hotelu i okolicy jest darmowe WIFI - 3 Mega bardzo szybki internet. Hasło otrzymasz na recepcji lub użyj nazwy hotelu - beachstar1 i jesteś online. Wypożyczalnie samochodów są w miasteczku - mały samochód z klimatyzacją na dzień od 20 euro, motocykle i rowery od 4 euro/dzień.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Pelli Ocena: 3/5 Grecja, Chalkidiki, Pefkohori

Pelli opinie

Nie oceniony (oceniony przez 21 osób)

Zablokowane opinie: 1

Marie F.

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie było dobre.

Ogólne wrażenie było dobre.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaża była nieposprzątana, pełno niedopałków papierosów, mało miejsca, głowa przy głowie.

Wyżywienie

Jedzenie ogólnie dobre, tylko do śniadania nie było herbaty, tylko na życzenie, kurczak suchy, parówki raz były kwaśne.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie odpowiadało hotelowi trzygwiazdkowemu, codziennie był sprzątany pokój.

Usługi

Nie korzystałyśmy z usług hotelu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Zdeněk Němec

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

dobre

dobre

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

nie, wieś powinna przynajmniej wieczorem posprzątać publiczną plażę... w zależności od liczby ludzi...

Wyżywienie

nic specjalnego, ale chętna obsługa

Zakwaterowanie

w starym hotelu ok

Usługi

chętny personel, sprzątanie ok

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Ino Hotel (ex. Anemones) Ocena: 3/5 Grecja, Santorini, Kamari

Ino Hotel (ex. Anemones) opinie

Nie oceniony (oceniony przez 110 osób)

Zablokowane opinie: 26

Spektakularne położenie z pięknymi widokami Dostęp do znakomitych barów i restauracji Swobodną, kameralną atmosferę Przytulne i zadbane wnętrza

Pavel Š.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Przyroda na Santorini nie zawiodła.

Przyroda na Santorini nie zawiodła.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża około 200 m, wystarczająca liczba leżaków, ich używanie jest związane ze spożywaniem w danej restauracji, do której leżaki należą. Zazwyczaj wystarczyło kupić na przykład tylko wodę. Plaża czysta, raczej kamienie niż piasek. Wejście do morza trochę bardziej skomplikowane, miejscami śliska jednolita skała lub beton, ale zawsze można było znaleźć miejsce, gdzie było łatwiej.

Wyżywienie

Mieliśmy tylko śniadania i były one wystarczające. Wybór bardzo dobry, bez zastrzeżeń.

Zakwaterowanie

Hotel był czysty, cichy i wygodny. Pokoje sprzątano codziennie, a pościel i ręczniki wymieniano co trzy dni. Sprzątanie było naprawdę bardzo dokładne. Minusem, który występuje w całej Grecji, jest zakaz spłukiwania papieru toaletowego.

Usługi

Chęć, uśmiech, spokój.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Tomáš B.

Ocena 2,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Od tego miejsca ogólnie oczekiwałem więcej. Jedno z najatrakcyjniejszych greckich miejsc docelowych, a oprócz kilku jasnych chwil przeważa rozczarowanie. Słynny zachód słońca w mieście OÍA nie jest tego wart, chyba że chcesz się tłoczyć w wąskich uliczkach w tłumie ludzi, w głównym sezonie w ogóle nie potrafię sobie tego wyobrazić.

Od tego miejsca ogólnie oczekiwałem więcej. Jedno z najatrakcyjniejszych greckich miejsc docelowych, a oprócz kilku jasnych chwil przeważa rozczarowanie. Słynny zachód słońca w mieście OÍA nie jest tego wart, chyba że chcesz się tłoczyć w wąskich uliczkach w tłumie ludzi, w głównym sezonie w ogóle nie potrafię sobie tego wyobrazić.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Blisko hotelu
Leżaki w cenie 5-8€ za dzień w sezonie, w naszym terminie już praktycznie za darmo, wystarczyło coś zamówić w barze lub restauracji, do których należały leżaki i część plaży.
Plaża dość brudna, przy bliższym spojrzeniu dużo niedopałków papierosów, plastikowych torebek, dzięki ciemnemu kolorowi plaży można było mieć wrażenie, że leży się w popielniczce :o(
Morze czyste, zaraz po kilku metrach od brzegu głębokie.

Wyżywienie

Mieliśmy wakacje tylko ze śniadaniem. Jedzenie takie sobie, najtańsza szynka, ser, mleko i rozcieńczone soki, jajko na twardo i jogurt grecki na życzenie, biały chleb. Kawa rozpuszczalna Nescafe :o/

Zakwaterowanie

Hotel naprawdę blisko plaży, w terminie naszych wakacji już spokojne miejsce, w głównym sezonie prawdopodobnie dość hałaśliwe. Pokoje wyposażone, klimatyzacja, lodówka, telewizor, bez problemów. Łazienka czysta, wymiana ręczników codziennie. Łóżko ekstremalnie twarde, zwykły materac sprężynowy.

Usługi

niewykorzystane

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Palmyra Ocena: 3/5 Grecja, Lefkada, Nidri

Palmyra opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Václava M.

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje były super, oprócz pogody – przez 3 dni lało i były burze, ale dało się to przetrwać dzięki świetnej komunikacji autobusowej na Lefkadzie.

Wakacje były super, oprócz pogody – przez 3 dni lało i były burze, ale dało się to przetrwać dzięki świetnej komunikacji autobusowej na Lefkadzie.

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Dostęp do plaży prowadzi wąską uliczką przez ogród, około 5 minut od hotelu, plaża po lewej stronie jest piaszczysta, po prawej stronie kamienista, zalecam buty do wody. Morze jest spokojne, czyste, we wrześniu było niesamowicie ciepłe. Jest tu niesamowity widok na okoliczne wyspy.

Wyżywienie

Bez wyżywienia, albo gotowaliśmy sami, albo chodziliśmy na jedzenie - duży wybór restauracji i bufetów

Zakwaterowanie

Aneks kuchenny jest bardzo skromnie urządzony, nie nadaje się do dużego gotowania. Prysznic tylko dla szczupłych osób. W czasie naszych wakacji (wrzesień) było mnóstwo komarów, nawet jeśli są moskitiery między drzwiami, i tak nie da się ich uniknąć.

Usługi

perfekcyjny, sprzątanie codziennie, wymiana ręczników co drugi dzień, suszarka do włosów dostępna na recepcji na życzenie,

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Apartmány Dimitria Ocena: 3/5 Grecja, Riwiera Olimpijska, Leptokaria

Apartmány Dimitria opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Zablokowane opinie: 1

Anonym

Ocena 3,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie z wakacji było świetne. Spełniło to nasze oczekiwania.

Ogólne wrażenie z wakacji było świetne. Spełniło to nasze oczekiwania.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Monika V.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Cavo Bianco (Plati) Ocena: 3/5 Grecja, Limnos, Plati

Cavo Bianco (Plati) opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Jana Melicharová

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jeśli nie masz samochodu, tak naprawdę nigdzie nie zobaczysz… Na całej wyspie nie ma autobusów… Miałem szczęście, że w kwaterze byli sąsiedzi, bardzo mili ludzie, mieli wypożyczony samochód i zabrali mnie ze sobą, żebym mogła zwiedzać atrakcje wyspy... Do miasteczka Myrina godzinka spacerkiem...Cavo Bianco jest na samym końcu, do plaży jakieś 20 minut, sklep trochę dalej... Jest tam więcej plaż i można tam spacerować Nasz delegat polecił plażę po lewej stronie kwatery, która jest mała bardzo ładna, ale nie można wejść do wody bez butów, piękna duża plaża jest dalej, ale warto.. Można tam też zjeść, napić się kawy... Dla mnie to przeżycie.. plaża z muszli, do tej pory z Grecji muszli nie przywoziłem. Wieś Platí jest bardzo fajnie, choć pod górkę, ale widoki piękne.. Wszędzie w knajpach, które odwiedziłam, jedzenie jest wyśmienite, a ceny bardzo korzystne... byłam przed sezonem, tak cicho i mało ludzi. ..

Jeśli nie masz samochodu, tak naprawdę nigdzie nie zobaczysz… Na całej wyspie nie ma autobusów… Miałem szczęście, że w kwaterze byli sąsiedzi, bardzo mili ludzie, mieli wypożyczony samochód i zabrali mnie ze sobą, żebym mogła zwiedzać atrakcje wyspy... Do miasteczka Myrina godzinka spacerkiem...Cavo Bianco jest na samym końcu, do plaży jakieś 20 minut, sklep trochę dalej... Jest tam więcej plaż i można tam spacerować Nasz delegat polecił plażę po lewej stronie kwatery, która jest mała bardzo ładna, ale nie można wejść do wody bez butów, piękna duża plaża jest dalej, ale warto.. Można tam też zjeść, napić się kawy... Dla mnie to przeżycie.. plaża z muszli, do tej pory z Grecji muszli nie przywoziłem. Wieś Platí jest bardzo fajnie, choć pod górkę, ale widoki piękne.. Wszędzie w knajpach, które odwiedziłam, jedzenie jest wyśmienite, a ceny bardzo korzystne... byłam przed sezonem, tak cicho i mało ludzi. ..

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaże są piaszczyste, czyste, duże i małe, piękne ze stopniowym wejściem do wody.. Piękne...

Wyżywienie

Byłem bez jedzenia, sąsiedzi jedli śniadanie obok w kwaterze i byli bardzo zadowoleni

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było bardzo ładne, duży balkon, pokój w sam raz, ładny ogród. .

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Libor Seidelmann

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

wszystko do pełnej satysfakcji

wszystko do pełnej satysfakcji

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

świetne

Wyżywienie

doskonałe

Zakwaterowanie

w pełni odpowiadający

Usługi

na poziomie, gotowość

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Alexander Inn Ocena: 3/5 Grecja, Chalkidiki, Stavros

Alexander Inn opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Milena Ilievová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża kamienisto-piaszczysta, trochę problematyczna przy wejściu do morza dla wrażliwych stóp, ale w okolicy były małe plaże wyłącznie piaszczyste - chodziliśmy tam. Leżaki i parasole należą do barów plażowych, jeśli zamówisz napój, kawę lub cokolwiek innego, leżak z parasolem jest dostępny bezpłatnie. Grecy automatycznie podają do kawy 2 dcl wody mineralnej i jeśli sami się nie zgłosisz, nie namawiają do dalszej konsumpcji. Idealny stan.

Wyżywienie

Jedliśmy sami w okolicznych restauracjach, próbowaliśmy jak najwięcej potraw kuchni greckiej, w tym owoców morza, ale najbardziej lubiliśmy warzywa i ser feta. Ceny były przystępne, obsługa uprzejma, menu również w języku czeskim.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było skromne, łazienka może aż za mała, ale funkcjonalna, największą zaletą były niesamowicie szerokie łóżka, balkon z widokiem na morze. W hotelu było czysto, przyjazny personel, zadbany basen, idealny dla niewymagających klientów.

Usługi

Pojechaliśmy na tydzień do hotelu typu studio bez sprzątania i zabraliśmy własne ręczniki, nie tylko na plażę. Miło nas zaskoczyło, że ręczniki kąpielowe i ręczniki dostaliśmy w hotelu, a podczas pobytu personel wymieniał zarówno ręczniki, jak i pościel. W hotelowej restauracji w ciągu dnia podawano napoje, a gotowano od godziny 17:00.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Apartmány Gregory Peck Ocena: 3/5 Grecja, Rodos

Apartmány Gregory Peck opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Jiřina Č.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Věra L.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Cena 4,0 / 5

Achillion Ocena: 3/5 Grecja, Zakynthos, Amoudi

Achillion opinie

Nie oceniony (oceniony przez 55 osób)

Zablokowane opinie: 10

Spokojne miejsce Tuż przy plaży Zakwaterowanie w ogrodzie

Ladislav Varadzin

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Super

Super

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Świetnie, nie mogę ocenić nurkowania

Wyżywienie

Bez jedzenia

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Justin Svoboda

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Idealne na spokojne wakacje z dziećmi. Do czystego i głębokiego basenu oraz płytkiego i ciepłego morza z piaszczystym dnem jest to dosłownie rzut kamieniem.

Idealne na spokojne wakacje z dziećmi. Do czystego i głębokiego basenu oraz płytkiego i ciepłego morza z piaszczystym dnem jest to dosłownie rzut kamieniem.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Patrz wyżej. Dla pływaków jest trochę niekorzystne, że trzeba przepłynąć około 100 m w morzu, ale potem pływanie jest wspaniałe. Bardzo ładne nurkowanie z rurką.

Wyżywienie

Gotowałem, więc nie mogę ocenić.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie odpowiada cenie. Jest czyste i codziennie sprzątane, wyposażenie wystarczające. Niestety łóżka mają tylko 2 m, więc wysocy ludzie trochę się ściskają na pryczach.

Usługi

Zarówno właściciel, jak i jego córka są bardzo mili i uprzejmi.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Almira Ocena: 3/5 Grecja, Chalkidiki, Sarti

Almira opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Zablokowane opinie: 1

Anonym

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Giannoulis Ocena: 3/5 Grecja, Riwiera Olimpijska, Paralia

Giannoulis opinie

Nie oceniony (oceniony przez 26 osób)

Zablokowane opinie: 4

Nowoczesny hotel rodzinny Miły personel Ładny ogród z basenem

Erika Šepetková

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

doskonała

doskonała

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

plaża czysta, tylko niektóre parasole są zepsute, obsługa na plaży chętna i wesoła

Wyżywienie

Jedzenie było dobre, ku mojemu zaskoczeniu także zupy codziennie. Czego nam brakowało, to kieliszek wina do kolacji – można było zamówić, ale lepiej wybrać się na spacer do miasta.

Zakwaterowanie

według katalogu

Usługi

sprzątali codziennie, interesowali się, czy dobrze się czujemy lub czy czegoś nie potrzeba, wszystko w porządku

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Jana C.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel ma nowoczesny wygląd. Ma dobrą lokalizację. Wschód słońca nad morzem i zachód słońca nad Olimpem. W okolicy zieleń i spokój.

Hotel ma nowoczesny wygląd. Ma dobrą lokalizację. Wschód słońca nad morzem i zachód słońca nad Olimpem. W okolicy zieleń i spokój.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Obsługa na plaży była super, bardzo to doceniliśmy. Plaża utrzymana w czystości, morze czyste. Dobry dostęp do morza.

Wyżywienie

Jedzenie było domowe, typowo greckie. Warzywa i owoce codziennie. W razie potrzeby obiad był również dostępny w barze przy basenie lub na plaży.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było lepsze, niż się spodziewałam. Wyposażenie pokoju proste, łatwe do utrzymania w czystości. Materac dobrej jakości oraz poduszka. Codzienna wymiana ręczników i sprzątanie.

Usługi

Personel hotelu miły, zawsze pomocny. Hotel sprawiał wrażenie rodzinnego.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Alexandros Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Sissi

Alexandros opinie

Nie oceniony (oceniony przez 9 osób)

Zablokowane opinie: 4

Jan H.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Cena około 8,5 tys bardzo dobra, pogoda/temperatura wody w okresie 9-16/10: 23°C/23°C, sklepiki/mini sklepy i knajpka na każdym kroku, już mało turystów, spokój. Około 12 km na wschód (autobus co 15 minut za rogiem za 1,6€) Chania zdecydowanie warta zwiedzenia starego centrum (wysiada się na końcowym przystanku, więc żadnego problemu, bilet kupuje się u kierowcy, powrót w automacie).

Cena około 8,5 tys bardzo dobra, pogoda/temperatura wody w okresie 9-16/10: 23°C/23°C, sklepiki/mini sklepy i knajpka na każdym kroku, już mało turystów, spokój. Około 12 km na wschód (autobus co 15 minut za rogiem za 1,6€) Chania zdecydowanie warta zwiedzenia starego centrum (wysiada się na końcowym przystanku, więc żadnego problemu, bilet kupuje się u kierowcy, powrót w automacie).

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

w zasadzie piaszczysta, co prawda bezpośrednio przy brzegu niskie kamienne ławki, ale wejście bezproblemowe (piaszczyste) co około 200 m (przez ławki również możliwe). piasek szarobrązowy. czerwona flaga (już tylko około 1 m wysokie fale) zakaz wstępu do morza(?).

Wyżywienie

bez wyżywienia, ceny w sklepach/restauracjach zaskakująco wysokie jak na Grecję (w kryzysie). 2 km na zachód większy sklep Lidl (ceny znacznie niższe)

Zakwaterowanie

przestronny pokój na 1. piętrze z balkonem z widokiem na morze (poza sezonem nikt nie mieszkał na parterze). mały hotelik około 200 m od plaży i około 100 m od ruchliwej drogi

Usługi

Chociaż basen miał być częścią hotelu, należy do sąsiedniego hotelu i chociaż oczywiście ustalono, że możemy tam chodzić, nie tylko jest bezwzględnie zabronione zabieranie tam np. własnych napojów, ale wręcz oczekują, że zamówisz tam w barze ich napoje. Woda w basenie ma 21°C, uważam, że nadaje się do użytku tylko podczas dużych fal w morzu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Vladimíra S.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie z wakacji było bardzo dobre. Tylko plaża w ośrodku Sissi była bardzo mała i blisko portu. Bez wynajęcia samochodu nie moglibyśmy cieszyć się pięknym kąpieliskiem na pobliskich plażach.

Ogólne wrażenie z wakacji było bardzo dobre. Tylko plaża w ośrodku Sissi była bardzo mała i blisko portu. Bez wynajęcia samochodu nie moglibyśmy cieszyć się pięknym kąpieliskiem na pobliskich plażach.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża była około 400 m od hotelu. Połączenie piasku i kamieni. Była bardzo mała, leżaki blisko siebie, a łodzie wpływające do portu wypędzały pływaków na brzeg. Ale przy dużych falach, co na Krecie jest bardzo częste, powierzchnia była spokojna, ponieważ przy porcie zbudowano kamienny pomost jako falochron.

Wyżywienie

Śniadanie było zawsze takie samo, ale można było wybierać, a wszystkie składniki były świeże i smaczne. Kolacje były bardzo obfite. Nie były podawane w formie bufetu, lecz serwowane, składały się z wielu dań i były naprawdę wyśmienite.

Zakwaterowanie

Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním. Každý den probíhalo úklid a výměna ręczników. Trochę walczyliśmy z komarami.

Usługi

Z hotelu emanowała rodzinna atmosfera, personel był bardzo miły!!!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 151 za os.

Studia Kamarela Ocena: 3/5 Grecja, Santorini, Kamari

Studia Kamarela opinie

Nie oceniony (oceniony przez 29 osób)

Zablokowane opinie: 1

Anonym

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel jest blisko plaży, co było jego największą zaletą. Ale hałas z tawern trwał dość długo w nocy..

Hotel jest blisko plaży, co było jego największą zaletą. Ale hałas z tawern trwał dość długo w nocy..

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Czyste, blisko. morze przejrzyste. W sierpniu wiatr, większe fale.

Wyżywienie

Mieliśmy pobyt bez wyżywienia

Zakwaterowanie

Proste studio, jest mało naczyń..

Usługi

Wystarczający.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Veronika Z.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Santorini to naprawdę bardzo piękna wyspa.

Santorini to naprawdę bardzo piękna wyspa.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaża jest z czarnego kamienia, bardzo trudno się po niej chodzi, nie obejdziesz się bez butów. Wejście do morza jest również pełne kamieni, warto przejść się po plaży i wzrokiem zbadać, gdzie jest ich najmniej. Takie miejsca da się znaleźć. Na plaży jest wiele leżaków i parasoli, które należą do poszczególnych restauracji. Za konsumpcję pozwalają korzystać z nich i nie wymagają opłaty za leżaki. Przeszkadzała nam liczba Chińczyków, którzy chodzili w kółko i oferowali masaże. Masaż stóp kosztuje 50 euro... Również tam ciągle chodzą czarnoskórzy i oferują bransoletki na rękę, ale oni nie są tak uciążliwi.

Wyżywienie

Mieliśmy tylko śniadanie i było ono najgorsze z całego pobytu. Codziennie to samo: herbata lub kawa, sok, 2 tosty z jednym plasterkiem salami i jednym serem, 4 bułki, 2 bułeczki, jogurt z miodem oraz kilka porcji masła, dżemu i nutelli. Nie było żadnej możliwości wyboru, pani przynosiła to na tacy i koniec. Można było jeść śniadanie na zewnątrz pod parasolami lub zabrać tacę do pokoju na taras. My uzupełniliśmy o szynkę i warzywa z sklepiku.

Zakwaterowanie

Studio Kamarela znajduje się około 2 minuty od plaży, co jest naprawdę świetne. Pokój jest wystarczająco duży, z lodówką, aneksem kuchennym, szafą, stolikiem, krzesłami i małym tarasem. Wifi działa dobrze. Pokój jest sprzątany codziennie. Prysznic, umywalka i toaleta są wystarczające. W prysznicu i przy umywalce znajduje się dozownik z mydłem w płynie. Woda, którą się myjesz, jest lekko słona, więc szampony na włosach pienią się dopiero za trzecim razem :-). Niedaleko od zakwaterowania, naprawdę około 20 kroków, są sklepy, restauracje, spożywczy, a za rogiem jest przystanek autobusowy. Cena biletu wynosi 1,60 - 2,50 euro.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Ioannis Ocena: 3/5 Grecja, Thassos

Ioannis opinie

Nie oceniony (oceniony przez 15 osób)

Zablokowane opinie: 7

Anonym

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Poza jedzeniem i uprzejmością personelu piękna wyspa -

Poza jedzeniem i uprzejmością personelu piękna wyspa -

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Wyżywienie

Wolę nie komentować jedzenia, ponieważ po każdej próbie wolałam oddać jedzenie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Lucia B.

Ocena 2,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Dobrze, spodziewaliśmy się czegoś więcej... (dziadek Mróz).

Dobrze, spodziewaliśmy się czegoś więcej... (dziadek Mróz).

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Dostęp do plaży: kontenery na drodze do plaży psują ogólne wrażenie, nie skoszona trawa przed hotelem.

Wyżywienie

Żadna chwała... ciągle to samo jedzenie, przyjęlibyśmy różnorodność potraw, urozmaicenie, więcej napojów w ofercie.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie całkiem dobre, z wyjątkiem tych szczegółów dotyczących pokoju... :)

Usługi

usługi hotelowe słabe

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate