St. Julian's - Przewodnik

<p>Mekka dla mlodziezy i osób ceniacych zycie nocne czy wszelkiego rodzaju rozrywki jest niewielki kurort <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/malta/wyspa-malta/st-julian-s/" target="_blank"><strong>St. Julian's</strong></a> na <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/malta/" target="_blank">Malcie</a>. To maltanskie centrum rozrywki nigdy nie zasypia. W sezonie nadmorski bulwar wypelnia sie turystami, a w marinie cumuja jachty z calego swiata.

Pogoda w St. Julian's

Dzisiaj, 29.9 24°C

Mekka dla mlodziezy i osób ceniacych zycie nocne czy wszelkiego rodzaju rozrywki jest niewielki kurort St. Julian's na Malcie. To maltanskie centrum rozrywki nigdy nie zasypia. W sezonie nadmorski bulwar wypelnia sie turystami, a w marinie cumuja jachty z calego swiata.

Polozenie St. Julian's
St. Julian's, a po maltansku San Giljan to dawna wioska rybacka, polozona w zatoce Spinola na wschodnim wybrzezu wyspy. Graniczy z inna miejscowoscia wypoczynkowa - Sliema. Malownicze polozenie i bliskosc stolicy Malty - Valletty sprawia, ze St. Julian`s moze byc znakomitym miejscem na spedzenie wakacji.
Miejscowosc ta jest popularna w szczególnosci wsród milosników nocnych rozrywek, których do woli mozna zakosztowac w dzielnicy Paceville. Istnieje tam cala masa restauracji, barów, pubów czy dyskotek - kazdy wiec moze znalezc cos dla siebie.

St. George's Park (Ex. Blue Sea)

St. George's Park (Ex. Blue Sea)

Cena za 1 osobę:
819 zł
Atrakcje St. Julian's
W samej miejscowosci St. Julian's mozna zobaczyc XIX-wieczny dwór na przyladku Dragonara, który obecnie jest siedziba jedynego na Malcie kasyna. W centrum St. Julian's znajduje sie piekna starówka z zabytkowa wieza St. Julian budowana w latach 1658-1659, ale szczególny klimat tego miejsca tworza nadbrzezne kafejki.
 
Niewielka odleglosc od Valletty sprawia, ze mozna wybrac sie na wycieczke do stolicy Malty i podziwiac zabytki z okresu dominacji Kawalerów Maltanskich, m.in. katedre sw. Jana czy Palac Wielkich Mistrzów. W Rabacie - starozytnej stolicy Malty, do najwazniejszych zabytków nalezy kosciól i grota sw. Pawla, katakumby sw. Agaty i sw. Pawla, a takze dom rzymskiego arystokraty - Domus Romana.
 
W St. Julian's mozna tez wypoczywac nad morzem, choc brakuje tu piaszczystych plaz. Turysci rozkladaja lezaki i reczniki na gladkich skalach zatoczek pólnocnej Sliemy.


Okazje Last Minute: St. Julian's

7 dni 28.11 - 05.12 Inne terminy Berlin RO - Bez wyżywienia Exim Tours
849 zł/os.
cena za 2 os.: 1 698 zł
7 dni 04.12 - 11.12 Inne terminy Kraków BB - Śniadania Exim Tours
999 zł/os.
899 zł/os.
cena za 2 os.: 1 798 zł
7 dni 21.11 - 28.11 Inne terminy Poznań BB - Śniadania Yobboo
1 018 zł/os.
cena za 2 os.: 2 036 zł
7 dni 21.11 - 28.11 Inne terminy Poznań RO - Bez wyżywienia Yobboo
1 034 zł/os.
cena za 2 os.: 2 069 zł

Malta na skróty

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY