Bamburi Beach - Przewodnik

Te dwa sasiadujace ze soba odcinki plazy to glówna czesc pólnocnego wybrzeza. Kto chcialby tu spedzic tylko dzien, raczej nie powinien miec trudnosci z korzystaniem z hotelowego zaplecza od strony plaz, zwlaszcza jesli kupi cos do picia czy jedzenia. <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/kenia/wybrzeze-mombasy/bamburi-beach/" target="_blank">Plaza w Bamburi</a> jest w calosci publiczna.
Te dwa sasiadujace ze soba odcinki plazy to glówna czesc pólnocnego wybrzeza. Kto chcialby tu spedzic tylko dzien, raczej nie powinien miec trudnosci z korzystaniem z hotelowego zaplecza od strony plaz, zwlaszcza jesli kupi cos do picia czy jedzenia. Plaza w Bamburi jest w calosci publiczna. W pelni otwarta dla wszystkich jest Kenyatta Municipal Beach (plaza miejska Kenyatta), niemal jedyna w calym kraju, na której wyleguja sie tlumy Kenijczyków. Bardzo rodzinna atmosfera sprawia, ze jest tu bezpiecznie. Podczas odplywu woda odslania mnóstwo koralowych jeziorek i kilometry piasku, swietnie nadajacego sie na spacer. Mozna wynajac zaglówke lub wybrac sie na wycieczke, a pod niskimi palmami kokosowymi kupic lody, napoje chlodzace, cos do jedzenia i kokosy badz wypozyczyc nadmuchana detke samochodowa.
Kenya Bay

Kenya Bay

Cena za 1 osobę:
3 303 zł
Dla wielu ludzi glówna atrakcja jest jednak kompleks Pirates, skladajacy sie ze zjezdzalni, restauracji i przyjemnego baru. Zjezdzalnie sa dwie: jedna dluga, stroma i szybka, zakonczona wysokim progiem, a druga kreta i o mniejszym nachyleniu. W sumie nie wyrózniaja sie niczym wyjatkowym, nawet jak na Afryke, ale ciesza sie ogromna popularnoscia wsród dzieci.

Okazje Last Minute: Bamburi Beach

7 dni 12.12 - 19.12 Inne terminy Warszawa All Inclusive Rainbow Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Plażę z białym piaskiem otoczoną palmami
  • Smaczną i różnorodną kuchnię z owocami morza
  • Profesjonalną i serdeczną obsługę
  • Kompleks dwóch zadbanych basenów z brodzikiem
3 735 zł/os.
cena za 2 os.: 7 471 zł
7 dni 12.12 - 19.12 Inne terminy Warszawa All Inclusive Rainbow
3 939 zł/os.
cena za 2 os.: 7 879 zł
7 dni 12.12 - 19.12 Inne terminy Warszawa HB - Dwa posiłki Rainbow
4 157 zł/os.
cena za 2 os.: 8 314 zł
7 dni 12.12 - 19.12 Inne terminy Warszawa All Inclusive Rainbow
4 562 zł/os.
cena za 2 os.: 9 125 zł

Kenia na skróty

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY