Bamburi Beach - Przewodnik

Te dwa sasiadujace ze soba odcinki plazy to glówna czesc pólnocnego wybrzeza. Kto chcialby tu spedzic tylko dzien, raczej nie powinien miec trudnosci z korzystaniem z hotelowego zaplecza od strony plaz, zwlaszcza jesli kupi cos do picia czy jedzenia. <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/kenia/wybrzeze-mombasy/bamburi-beach/" target="_blank">Plaza w Bamburi</a> jest w calosci publiczna.
Te dwa sasiadujace ze soba odcinki plazy to glówna czesc pólnocnego wybrzeza. Kto chcialby tu spedzic tylko dzien, raczej nie powinien miec trudnosci z korzystaniem z hotelowego zaplecza od strony plaz, zwlaszcza jesli kupi cos do picia czy jedzenia. Plaza w Bamburi jest w calosci publiczna. W pelni otwarta dla wszystkich jest Kenyatta Municipal Beach (plaza miejska Kenyatta), niemal jedyna w calym kraju, na której wyleguja sie tlumy Kenijczyków. Bardzo rodzinna atmosfera sprawia, ze jest tu bezpiecznie. Podczas odplywu woda odslania mnóstwo koralowych jeziorek i kilometry piasku, swietnie nadajacego sie na spacer. Mozna wynajac zaglówke lub wybrac sie na wycieczke, a pod niskimi palmami kokosowymi kupic lody, napoje chlodzace, cos do jedzenia i kokosy badz wypozyczyc nadmuchana detke samochodowa.
Bamburi Beach

Bamburi Beach

Cena za 1 osobę:
3 588 zł
Dla wielu ludzi glówna atrakcja jest jednak kompleks Pirates, skladajacy sie ze zjezdzalni, restauracji i przyjemnego baru. Zjezdzalnie sa dwie: jedna dluga, stroma i szybka, zakonczona wysokim progiem, a druga kreta i o mniejszym nachyleniu. W sumie nie wyrózniaja sie niczym wyjatkowym, nawet jak na Afryke, ale ciesza sie ogromna popularnoscia wsród dzieci.

Okazje Last Minute: Bamburi Beach

Sentido Neptune Beach Resort

Sentido Neptune Beach Resort 3.5
7 dni 27.07 - 03.08 inne terminy Warszawa AI - All Inclusive TUI
7 522 zł / 2 os.
3 761 zł / 1 os.

Kenya Bay

Kenya Bay 4.0
7 dni 07.03 - 14.03 inne terminy Katowice HB - Dwa posiłki Rainbow
7 740 zł / 2 os.
3 870 zł / 1 os.
4 245 zł / 1 os. - 9 %

Sarova Whitesands Beach Resort & Spa

Sarova Whitesands Beach Resort & Spa
7 dni 14.12 - 21.12 inne terminy Warszawa HB - Dwa posiłki Rainbow
8 829 zł / 2 os.
4 414 zł / 1 os.

Bamburi Beach

Bamburi Beach 4.4
7 dni 07.12 - 14.12 inne terminy Warszawa AI - All Inclusive Rainbow

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Plażę z białym piaskiem otoczoną palmami
  • Smaczną i różnorodną kuchnię z owocami morza
  • Profesjonalną i serdeczną obsługę
  • Kompleks dwóch zadbanych basenów z brodzikiem
9 170 zł / 2 os.
4 585 zł / 1 os.

Kenia na skróty