Indonezja - Przewodnik

<strong>Indonezja to najwiekszy kraj wyspiarski na swiecie</strong>. Ten urzekajacy archipelag stanowi pomost pomiedzy dwoma kontynentami: Azja i Australia i oblewany jest wodami Oceanu Spokojnego i Indyjskiego.<br/> Temperatury w okolicach 30°C, panujace tu od stycznia do grudnia, sprzyjaja wycieczkom do Indonezji przez caly rok.

Pogoda w Indonezji

Dzisiaj, 8.8 26°C
Indonezja to najwiekszy kraj wyspiarski na swiecie. Ten urzekajacy archipelag stanowi pomost pomiedzy dwoma kontynentami: Azja i Australia i oblewany jest wodami Oceanu Spokojnego i Indyjskiego.
Temperatury w okolicach 30°C, panujace tu od stycznia do grudnia, sprzyjaja wycieczkom do Indonezji przez caly rok. Indonezja podzielona jest na trzy obszary, które tworzone sa przez Wyspe Jawe, Wyspe Sumatre i Wyspe Kalimantan. Do Indonezji nalezy takze wiele mniejszych wysp, a wsród nich archipelag Wysp Sundajskich z popularna i urzekajaca Wyspa Bali oraz archipelag Wysp Maluków. Kazda z nich jest na swój sposób inna.
Wina Holiday Villa

Wina Holiday Villa

Cena za 1 osobę:
4 099 zł
Zróznicowany i malowniczy krajobraz Indonezji tworzony jest przez zielone równiny, pola ryzowe oraz ciemne i bujne tropikalne lasy pelne unikatowych gatunków zwierzat i roslin. Wulkaniczne pasma górskie to glównie najwieksze góry Indonezji- Puncak Jaya o wysokosci 5 200 m. n. p. m. oraz wulkan Kerinci w zachodniej Sumatrze.
Bali Reef Resort

Bali Reef Resort

Cena za 1 osobę:
4 143 zł - 32 %
Indonezja to przede wszystkim niezliczone kontrasty i zabytki kultury sprawiajace, ze jest to bardzo wyjatkowe, fascynujace i atrakcyjne miejsce wakacji. Róznorodne indonezyjskie wyspy urzekaja przybywajacych tu na wakacje turystów pieknem i bogactwem przyrody oraz zabytków architektury. Oprócz tego wybierajac wakacje na wyspach Indonezji mamy okazje poznac osobliwosci dymiacych stozków wulkanicznych, gorace zródla, tarasowe, pola ryzowe, male wioski ukryte w dzunglach oraz bajkowe rafy koralowe na brzegach rajskich plaz.
To kraj bedacy mieszanka kultur i tradycji. Wplywy hinduizmu, buddyzmu, islamu i chrzescijanstwa widoczne sa w licznych niepowtarzalnych budowlach i zabytkach Indonezji. Swiatynie ukryte w zielonych dolinach oraz setki wulkanów sa niezwykla atrakcja dla turystów.

Najczestszymi kierunkami wycieczek last minute na wyspy Indonezji jest Wyspa Bali, Sumatra oraz Lombok. Kazda z nich przyciaga malowniczoscia oraz blekitnymi wodami i pieknymi plazami pelnymi slonca oraz róznorodnych atrakcji i rozrywek dla turystów. Dobrze rozwinieta baza hotelowa i gastronomiczna jest dodatkowym atutem indonezyjskich wysp i sprawia, ze wakacje na indonezyjskich plazach sa bardzo atrakcyjne.

Opinie o miastach w Indonezji

5,0
Kuta Krzysztof
Śliczne miasto,bardzo dużo zabytków,mnóstwo restauracji,barów,sklepów luksusowych i normalnych dla Indonezji,mnóstwo targowisk,piękna plaża i przeróżne atrakcje sportowe i kulturalne,festiwale i zabawy.Extra

Okazje Last Minute: Indonezja

8 dni 03.11 - 11.11 Inne terminy Warszawa BB - Śniadania Exim Tours
11 525 zł/os.
4 254 zł/os.
cena za 2 os.: 8 508 zł
7 dni 30.09 - 07.10 Inne terminy Warszawa BB - Śniadania Prima Holiday
4 259 zł/os.
cena za 2 os.: 8 518 zł
8 dni 03.11 - 11.11 Inne terminy Warszawa BB - Śniadania Exim Tours
11 541 zł/os.
4 270 zł/os.
cena za 2 os.: 8 540 zł

Indonezja na skróty

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY