Indonezja - Przewodnik

<strong>Indonezja to najwiekszy kraj wyspiarski na swiecie</strong>. Ten urzekajacy archipelag stanowi pomost pomiedzy dwoma kontynentami: Azja i Australia i oblewany jest wodami Oceanu Spokojnego i Indyjskiego.<br/> Temperatury w okolicach 30°C, panujace tu od stycznia do grudnia, sprzyjaja wycieczkom do Indonezji przez caly rok.

Pogoda w Indonezji

Dzisiaj, 26.8 30°C
Indonezja to najwiekszy kraj wyspiarski na swiecie. Ten urzekajacy archipelag stanowi pomost pomiedzy dwoma kontynentami: Azja i Australia i oblewany jest wodami Oceanu Spokojnego i Indyjskiego.
Temperatury w okolicach 30°C, panujace tu od stycznia do grudnia, sprzyjaja wycieczkom do Indonezji przez caly rok. Indonezja podzielona jest na trzy obszary, które tworzone sa przez Wyspe Jawe, Wyspe Sumatre i Wyspe Kalimantan. Do Indonezji nalezy takze wiele mniejszych wysp, a wsród nich archipelag Wysp Sundajskich z popularna i urzekajaca Wyspa Bali oraz archipelag Wysp Maluków. Kazda z nich jest na swój sposób inna.
Bakung Sari Resort & Spa

Bakung Sari Resort & Spa

Cena za 1 osobę:
3 702 zł
Zróznicowany i malowniczy krajobraz Indonezji tworzony jest przez zielone równiny, pola ryzowe oraz ciemne i bujne tropikalne lasy pelne unikatowych gatunków zwierzat i roslin. Wulkaniczne pasma górskie to glównie najwieksze góry Indonezji- Puncak Jaya o wysokosci 5 200 m. n. p. m. oraz wulkan Kerinci w zachodniej Sumatrze.
Crystal Kuta

Crystal Kuta

Cena za 1 osobę:
3 712 zł
Indonezja to przede wszystkim niezliczone kontrasty i zabytki kultury sprawiajace, ze jest to bardzo wyjatkowe, fascynujace i atrakcyjne miejsce wakacji. Róznorodne indonezyjskie wyspy urzekaja przybywajacych tu na wakacje turystów pieknem i bogactwem przyrody oraz zabytków architektury. Oprócz tego wybierajac wakacje na wyspach Indonezji mamy okazje poznac osobliwosci dymiacych stozków wulkanicznych, gorace zródla, tarasowe, pola ryzowe, male wioski ukryte w dzunglach oraz bajkowe rafy koralowe na brzegach rajskich plaz.
To kraj bedacy mieszanka kultur i tradycji. Wplywy hinduizmu, buddyzmu, islamu i chrzescijanstwa widoczne sa w licznych niepowtarzalnych budowlach i zabytkach Indonezji. Swiatynie ukryte w zielonych dolinach oraz setki wulkanów sa niezwykla atrakcja dla turystów.

Najczestszymi kierunkami wycieczek last minute na wyspy Indonezji jest Wyspa Bali, Sumatra oraz Lombok. Kazda z nich przyciaga malowniczoscia oraz blekitnymi wodami i pieknymi plazami pelnymi slonca oraz róznorodnych atrakcji i rozrywek dla turystów. Dobrze rozwinieta baza hotelowa i gastronomiczna jest dodatkowym atutem indonezyjskich wysp i sprawia, ze wakacje na indonezyjskich plazach sa bardzo atrakcyjne.

Opinie o miastach w Indonezji

4,4
Nusa Dua Maria
Bardzo blisko piękne sklepy i bary. Na mieście można skorzystać z tańszego SPA o 70 % .Natomiast SPA w ośrodku - rewelacja , tu polecam na 100 %.Cudowny ogród , takie ogrody tylko w sieci Melia / na Kubie też /.

Okazje Last Minute: Indonezja

The Flora Kuta Bali

The Flora Kuta Bali
8 dni 23.10 - 31.10 inne terminy Warszawa BB - Śniadania Yobboo
7 448 zł / 2 os.
3 724 zł / 1 os.

Bakung Beach Resort

Bakung Beach Resort
8 dni 23.10 - 31.10 inne terminy Warszawa BB - Śniadania Yobboo
7 488 zł / 2 os.
3 744 zł / 1 os.

Wina Holiday Villa

Wina Holiday Villa 4.8
7 dni 24.01 - 31.01 inne terminy Warszawa BB - Śniadania Ecco Travel

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Perfekcyjną lokalizację w pobliżu centrum i plaży
  • Kameralną, relaksacyjną atmosferę
  • Przytulne i zadbane pokoje
  • Serdeczną i profesjonalną obsługę
7 524 zł / 2 os.
3 749 zł / 1 os.
4 499 zł / 1 os. - 17 %

Indonezja na skróty