Indonezja - Przewodnik

<strong>Indonezja to najwiekszy kraj wyspiarski na swiecie</strong>. Ten urzekajacy archipelag stanowi pomost pomiedzy dwoma kontynentami: Azja i Australia i oblewany jest wodami Oceanu Spokojnego i Indyjskiego.<br/> Temperatury w okolicach 30°C, panujace tu od stycznia do grudnia, sprzyjaja wycieczkom do Indonezji przez caly rok.

Pogoda w Indonezji

Dzisiaj, 23.10 28°C
Indonezja to najwiekszy kraj wyspiarski na swiecie. Ten urzekajacy archipelag stanowi pomost pomiedzy dwoma kontynentami: Azja i Australia i oblewany jest wodami Oceanu Spokojnego i Indyjskiego.
Temperatury w okolicach 30°C, panujace tu od stycznia do grudnia, sprzyjaja wycieczkom do Indonezji przez caly rok. Indonezja podzielona jest na trzy obszary, które tworzone sa przez Wyspe Jawe, Wyspe Sumatre i Wyspe Kalimantan. Do Indonezji nalezy takze wiele mniejszych wysp, a wsród nich archipelag Wysp Sundajskich z popularna i urzekajaca Wyspa Bali oraz archipelag Wysp Maluków. Kazda z nich jest na swój sposób inna.
Puri Dibia

Puri Dibia

Cena za 1 osobę:
3 367 zł
Zróznicowany i malowniczy krajobraz Indonezji tworzony jest przez zielone równiny, pola ryzowe oraz ciemne i bujne tropikalne lasy pelne unikatowych gatunków zwierzat i roslin. Wulkaniczne pasma górskie to glównie najwieksze góry Indonezji- Puncak Jaya o wysokosci 5 200 m. n. p. m. oraz wulkan Kerinci w zachodniej Sumatrze.
Sorga

Sorga

Cena za 1 osobę:
3 395 zł
Indonezja to przede wszystkim niezliczone kontrasty i zabytki kultury sprawiajace, ze jest to bardzo wyjatkowe, fascynujace i atrakcyjne miejsce wakacji. Róznorodne indonezyjskie wyspy urzekaja przybywajacych tu na wakacje turystów pieknem i bogactwem przyrody oraz zabytków architektury. Oprócz tego wybierajac wakacje na wyspach Indonezji mamy okazje poznac osobliwosci dymiacych stozków wulkanicznych, gorace zródla, tarasowe, pola ryzowe, male wioski ukryte w dzunglach oraz bajkowe rafy koralowe na brzegach rajskich plaz.
To kraj bedacy mieszanka kultur i tradycji. Wplywy hinduizmu, buddyzmu, islamu i chrzescijanstwa widoczne sa w licznych niepowtarzalnych budowlach i zabytkach Indonezji. Swiatynie ukryte w zielonych dolinach oraz setki wulkanów sa niezwykla atrakcja dla turystów.

Najczestszymi kierunkami wycieczek last minute na wyspy Indonezji jest Wyspa Bali, Sumatra oraz Lombok. Kazda z nich przyciaga malowniczoscia oraz blekitnymi wodami i pieknymi plazami pelnymi slonca oraz róznorodnych atrakcji i rozrywek dla turystów. Dobrze rozwinieta baza hotelowa i gastronomiczna jest dodatkowym atutem indonezyjskich wysp i sprawia, ze wakacje na indonezyjskich plazach sa bardzo atrakcyjne.

Opinie o miastach w Indonezji

5,0
Kuta Piotr
Kuta to miejscowość pełna skrajności...każdy znajdzie tu coś dla siebie:)Idealna lokalizacja na zwiedzanie reszty wyspy. Tętniąca życiem 24h. Jeśli chcesz poczuć klimat Indonezji na pewno tak będzie:)) Jeśli zatęsknisz za Europą- pójdziesz do starbucks'a :)) Jedno jest pewne to będą niezapomniane wakacje:))

Okazje Last Minute: Indonezja

8 dni 13.11 - 21.11 Inne terminy Warszawa BB - Śniadania Yobboo
3 460 zł/os.
cena za 2 os.: 6 920 zł
8 dni 13.11 - 21.11 Inne terminy Warszawa BB - Śniadania Yobboo
3 475 zł/os.
cena za 2 os.: 6 951 zł
8 dni 13.11 - 21.11 Inne terminy Warszawa BB - Śniadania Yobboo
3 482 zł/os.
cena za 2 os.: 6 965 zł

Indonezja na skróty