Bezpieczeństwo w Indiach

1.Woda w dużych miastach jest zazwyczaj <strong>chlorowana</strong>, co nie zmienia faktu, iż przed spożyciem należałoby ją przegotować. Zaleca się jednakże pić wodę <strong>butelkowaną</strong>, najlepiej znanych marek. Wystrzegać się powinno natomiast picia wody z niepewnego źródła.

Pogoda w Indiach

Dzisiaj, 17.7 41°C
1.Woda w dużych miastach jest zazwyczaj chlorowana, co nie zmienia faktu, iż przed spożyciem należałoby ją przegotować. Zaleca się jednakże pić wodę butelkowaną, najlepiej znanych marek. Wystrzegać się powinno natomiast picia wody z niepewnego źródła. 2.Wybierając miejsce posiłku radzimy wyszukać bar lub restaurację często odwiedzana przez turystów i tubylców. Wybierając nasze menu powinniśmy uważać na to co jemy i pijemy. Nie zapominajmy jednak, iż kuchnia indyjska należy do najlepszych na świecie.

3.Najważniejsze dokumenty, tj. paszport, bilety, dowód osobisty radzimy trzymać przy sobie. W Indiach kradzieże zdarzają się dość często - bacznie pilnując swoich rzeczy utrudniamy zadanie złodziejom.

4.Kradzieże bagażu mają najczęściej miejsce w zatłoczonych pociągach, stąd też zaleca się przypinanie toreb podróżnych do półek pociągu.

5.Dostęp do leków w Indiach dobry. Bez żadnych problemów, nawet w niewielkich miejscowościach znaleźć możemy aptekę. Jadnakże osoby przyjmujące jakiś lek regularnie, powinny zaopatrzyć sięw jego większą ilość jeszcze przed wyjazdem.

Opinie o miastach w Indiach

4,7
Goa gosc
Oczywiście pozytywna

Indie na skróty