Valle di Mare Resort Ocena: 4/5 Włochy, Sycylia, Siracusa
Alexander K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Alexander K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bohumil H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Destynację znam z wcześniejszych wakacji, jakość zakwaterowania i wyżywienia odpowiadała cenie
Destynację znam z wcześniejszych wakacji, jakość zakwaterowania i wyżywienia odpowiadała cenie
Niesamowite możliwości rekreacji narciarskiej
WyżywienieBardzo wysokiej jakości i różnorodne
ZakwaterowanieOdpowiada moim potrzebom, bardzo pozytywnie oceniam czystość i codzienne sprzątanie
UsługiOdpowiadało przypisanie do kategorii hotelu, nie rozumiem opłaty za korzystanie z szafki na narty 10 euro za osobę
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Hana S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zadowolenie z hotelu, personelu, otoczenia (winda na stok narciarski 10 m od „ski roomu”), doskonałe warunki do jazdy na nartach. Uwaga - pierwszy hotel (po dziesięcioleciach jazdy na nartach w kraju i za granicą), w którym musieliśmy zapłacić 10 euro za tydzień za przechowanie 1 pary nart (+ buty). Dane GPS różnią się od rzeczywistej lokalizacji o około 300 m. Należy zwracać uwagę na napisy na budynkach.
Zadowolenie z hotelu, personelu, otoczenia (winda na stok narciarski 10 m od „ski roomu”), doskonałe warunki do jazdy na nartach. Uwaga - pierwszy hotel (po dziesięcioleciach jazdy na nartach w kraju i za granicą), w którym musieliśmy zapłacić 10 euro za tydzień za przechowanie 1 pary nart (+ buty). Dane GPS różnią się od rzeczywistej lokalizacji o około 300 m. Należy zwracać uwagę na napisy na budynkach.
Zawsze można było wybierać - i to dużo (dla tych, którzy mają duży żołądek). Jedzenie było nieustannie uzupełniane.
ZakwaterowanieZakwaterowanie dobre - wystarczająco ciepło, czystość - codzienne sprzątanie i wymiana ręczników oraz suszarek, nawet jeśli tego nie wymagaliśmy. Łóżka bardzo wygodne.
UsługiKilka problemów zostało natychmiast rozwiązanych. Bardzo uprzejmi recepcjoniści.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 4 116 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dobre spędzone wakacje, wiele wrażeń. Wycieczki fakultatywne super.
Dobre spędzone wakacje, wiele wrażeń. Wycieczki fakultatywne super.
Plaża czysta, leżaki za darmo, a co najważniejsze, zawsze były wolne... :-)))
WyżywienieJedzenie było doskonałe...
ZakwaterowaniePokoje czyste, bardzo doceniłam czyste ręczniki codziennie.
UsługiHotel był czysty, ładny, na poziomie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Radana J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spokojne wakacje, miła i pomocna obsługa, wszędzie czysto, świetne jedzenie, możliwość uprawiania sportu, doskonały zespół animacyjny i na koniec profesjonalna delegatka... jedyne, co bym chciała, to wifi również poza recepcją i silniejsze :)
Spokojne wakacje, miła i pomocna obsługa, wszędzie czysto, świetne jedzenie, możliwość uprawiania sportu, doskonały zespół animacyjny i na koniec profesjonalna delegatka... jedyne, co bym chciała, to wifi również poza recepcją i silniejsze :)
Martina K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniale
Wspaniale
Blisko, na plaży dużo ludzi, ale mieliśmy zarezerwowane miejsce na cały tydzień.
WyżywienieWspaniale
ZakwaterowanieWspaniale
UsługiMiły personel
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Mária Balážová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniałe wakacje, bardzo nam się podobało.
Wspaniałe wakacje, bardzo nam się podobało.
Plaża kilka minut od hotelu, czysta, serwis plażowy dostępny jako duży bonus, morze ciepłe, na piaszczystej plaży stosunkowo czyste.
WyżywienieRóżnorodne jedzenie, duży wybór. Polecilibyśmy menu również w języku czeskim lub słowackim.
ZakwaterowanieZakwaterowanie perfekcyjne, nie można nic zarzucić!
UsługiHotel i personel na wysokim poziomie, miły, pomocny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Renata V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zadowolenie
Zadowolenie
Plaża i centrum miasteczka w pobliżu, niecałe 5 minut pieszo.
WyżywienieWyśmienite kolacje składające się z 4 dań, zawsze duży wybór. Spróbowaliśmy również włoskich specjałów, bardzo je chwalimy.
ZakwaterowanieŁadny, zadbany hotel, klimatyzowany pokój z balkonem i nowoczesnymi meblami. Opieka właścicieli, którzy codziennie nad wszystkim czuwali, sami również pomagali.
UsługiZawsze wystarczająca liczba leżaków przy basenie, doskonałe półpełne wyżywienie, uprzejma recepcja, możliwość wypożyczenia rowerów, piękny widok na góry.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Hana G.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel stoi przy ruchliwej ulicy i jeśli dostaniesz pokój z oknami wychodzącymi na ulicę, wietrzenie nie jest przyjemne ze względu na hałas. Z pozostałych stron hotelu hałas nie jest słyszalny. Hotel ma ładny i spokojny ogród z widokiem na góry oraz basen, w tym basen dla dzieci. Zaletą jest również możliwość bezpłatnego parkowania, co nie jest oczywiste w tej lokalizacji.
Hotel stoi przy ruchliwej ulicy i jeśli dostaniesz pokój z oknami wychodzącymi na ulicę, wietrzenie nie jest przyjemne ze względu na hałas. Z pozostałych stron hotelu hałas nie jest słyszalny. Hotel ma ładny i spokojny ogród z widokiem na góry oraz basen, w tym basen dla dzieci. Zaletą jest również możliwość bezpłatnego parkowania, co nie jest oczywiste w tej lokalizacji.
Oddalona o kilka minut spacerem, podobnie jak centrum miasta, które jest kilka minut pieszo.
WyżywienieAbsolutnie wspaniała kolacja składająca się z 4 dań + bufet sałatkowy.
UsługiBardzo miła obsługa!!!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Martin Stengl
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładna, nie była zatłoczona. Wystarczająco dużo leżaków (w cenie wycieczki).
WyżywienieBardzo ograniczony wybór jedzenia na śniadania. Pieczywo tylko jeden rodzaj (dodatkowo niezbyt świeże, prawdopodobnie resztki z kolacji), wędliny i sera również po jednym rodzaju. Brak ciepłych potraw w ofercie.
Kolacje dobre.
Ograniczona czasowo możliwość korzystania z basenu (z czym wcześniej się nie spotkaliśmy), dostępnych tylko około 15 leżaków. Obowiązkowe czepki kąpielowe!!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Olga P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie było w ładnym miejscu i byliśmy zadowoleni z wyposażenia, z wyjątkiem urządzeń elektrycznych - kuchenka nie dała się wyłączyć, a jej ogólny stan był krytyczny, także okap, który sypał się na kuchenkę, lodówka była w ostatnim stadium i nie dało się jej zamknąć. Wszystko od razu zgłosiłam pani Noemi Sklenářovej z biura podróży. Poza tym plaża i morze były piękne.
Zakwaterowanie było w ładnym miejscu i byliśmy zadowoleni z wyposażenia, z wyjątkiem urządzeń elektrycznych - kuchenka nie dała się wyłączyć, a jej ogólny stan był krytyczny, także okap, który sypał się na kuchenkę, lodówka była w ostatnim stadium i nie dało się jej zamknąć. Wszystko od razu zgłosiłam pani Noemi Sklenářovej z biura podróży. Poza tym plaża i morze były piękne.
Plaża piękna, woda przejrzysta, czysta, również temperatura nam odpowiadała.
UsługiSprzątanie wykonywaliśmy sami.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Andrea P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ten hotel nigdy więcej.
Ten hotel nigdy więcej.
Plaża okropna, nie mogliśmy nawet położyć się na kocu na plaży, tylko na leżaku z parasolem za 10€ i widok nie był na nic. Tylko na inne parasole.
WyżywienieNa śniadanie pusto, jeśli ktoś nie wstał wcześniej, kolacja to samo, a obsługa okropna, nie witała się i nie zwracała na nas uwagi. Przynosili nam złe jedzenie, którego nie wybraliśmy.
ZakwaterowaniePostek mała
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 605 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
doskonale
doskonale
plaża kawałek od hotelu, woda czysta, plaża utrzymana, jeśli komuś się nie spodoba jedna, może iść do dwóch innych plaż
WyżywienieKolacja była doskonała, śniadanie wymagałoby małej zmiany, codziennie na stole jest to samo, poza tym w porządku.
Zakwaterowanieprzeciętny pokój hotelowy
UsługiLudzie są niesamowici, nie popełnili błędu
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Marie S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo dobre ,
Bardzo dobre ,
Woda czysta, plaże też.
WyżywienieŚniadanie dobre, kolacja przeciętna, codziennie tylko duszone warzywa jako dodatek. Brakowało świeżych warzyw i owoców.
ZakwaterowanieChętny i uważny personel. Pokoje były czyste i posprzątane. Przeszkadzał nam tylko późny czas zakwaterowania oraz wyjazd w godzinach nocnych.
UsługiByliśmy zadowoleni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 7 580 zł za os.
Karol Smolka
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko działało bez problemów, lot, transport do Mediolanu i do hotelu, zameldowanie w hotelu, dzień wyjazdu.
Wszystko działało bez problemów, lot, transport do Mediolanu i do hotelu, zameldowanie w hotelu, dzień wyjazdu.
Śniadanie miałem w cenie zimne, ale nie było to jakoś szczególnie wyróżnione, więc rano przy samoobsługowym bufecie wystarczający wybór /jajecznica, parówki, boczek, salami, szynki, sery, pieczywo i ciasta, owoce, napoje wszelkiego rodzaju/ dobry. Jadłem, co dusza zapragnie. W mieście jedzenie jest dość drogie /Mediolan nie jest tanim miastem, trzeba to brać pod uwagę z góry!/ Polecam odwiedzić dzielnicę Naviglia, niesamowite miejsce obok kanałów, niezliczone pizzerie, restauracje, bary, kawiarnie, wspaniała atmosfera. Kolacja kosztuje około 20 EUR.
ZakwaterowanieDostałem dość duży pokój dwuosobowy (nie ma pokoi jednoosobowych), co nie było wadą. Wyposażenie pokoju bardzo dobre, miło zaskoczyła dobrze wyposażona lodówka po przyjeździe (piwka, lemoniady...), także czajnik elektryczny i saszetki z kawą i herbatą, co szczególnie przy przyjeździe sprawiło radość. Wygodne łóżko, cicha klimatyzacja, ładna łazienka. Jedyny ogólny mały minus, chyba we wszystkich hotelach podobnej kategorii w całej Europie: w pokoju jest telewizor z wieloma programami, którego praktycznie nie używam (nie przyjechałem tam, żeby oglądać telewizję w hotelu), ale bardzo brakuje przynajmniej małego radio, byłoby dobrze po przyjeździe lub rano posłuchać trochę przyjemnej muzyki.
UsługiUsługi odpowiadają standardowi, w danym hotelu chyba tylko brakowało mi możliwości, aby po przybyciu późnym wieczorem napić się kawy w barze lub czegoś innego i posiedzieć. Po prostu zamykali zbyt wcześnie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tereza V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne wakacje, wszystkim polecam.
Piękne wakacje, wszystkim polecam.
Super, bardzo duży wybór kuchni włoskiej.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było bardzo ładne, jedyną rzeczą, której nam brakowało, była gniazdko w łazience, ale to drobny szczegół, jednak tym, co nas naprawdę zaskoczyło, było to, że pod koniec pobytu musieliśmy zapłacić 20 euro podatku turystycznego, o czym nie zostaliśmy wcześniej poinformowani.
UsługiSuper, recepcjoniści byli bardzo mili i uprzejmi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ladislav P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dostępne regiony