Villaggio Tizé Ocena: 4/5 Włochy, Veneto (Riwiera Wenecka), Rosolina Mare
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
FRANTIŠEK FRIC
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniałe wakacje
Wspaniałe wakacje
Petra T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Chociaż groziło, że z powodu zamknięcia dróg i tunelu z powodu zagrożenia lawinowego nie dostaniemy się do Livigno, to na ostatnią chwilę drogi otwarto. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z wakacji, zwłaszcza dzieci - dobrze przygotowane stoki narciarskie dobrze im się zjeżdżało, basen w hotelu i słoneczna pogoda...
Chociaż groziło, że z powodu zamknięcia dróg i tunelu z powodu zagrożenia lawinowego nie dostaniemy się do Livigno, to na ostatnią chwilę drogi otwarto. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z wakacji, zwłaszcza dzieci - dobrze przygotowane stoki narciarskie dobrze im się zjeżdżało, basen w hotelu i słoneczna pogoda...
Doskonała, interesująca. Śniadanie doskonałe. Kolacja to wybór spośród 4 dań, nie zawsze trafiliśmy w opis, ale ponieważ byliśmy w czwórkę, zawsze jakoś wymienialiśmy się potrawami, aby wszyscy byli zadowoleni.
ZakwaterowanieZakwaterowanie przyjemne, ładne, tylko mogłoby być więcej miejsc do rozwieszenia ubrań po jeździe na nartach dla 4 osób oraz jakaś półka na cztery pary butów od śniegu...
UsługiBasen, sauna, przechowalnia nart - wszystko perfekcyjne.
SportTrasy narciarskie były doskonale przygotowane, przeważnie szerokie. Wystarczająco dużo parków rozrywki narciarskiej dla zabawy dzieci. Skibus działał bez problemów, czasami nie mogliśmy się do niego zmieścić i musieliśmy czekać na następny, ale mieszkaliśmy na głównym obwodzie, więc mogliśmy jeździć dowolnym.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 297 zł za os.
Petra B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Lucie R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko było idealne, zarówno lokalizacja hotelu, jak i śniadanie, a także wszystko wokół organizacji wycieczki.
Wszystko było idealne, zarówno lokalizacja hotelu, jak i śniadanie, a także wszystko wokół organizacji wycieczki.
od 2 269 zł za os.
Vladimíra N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zdeněk Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
spełniło oczekiwania
spełniło oczekiwania
Standardowe śniadanie
ZakwaterowanieDoskonały
UsługiOdpowiadający 4 gwiazdkom
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 889 zł za os.
Anna Bulyovszky
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie było bez zarzutu, natomiast transport publiczny był niezrozumiały i zły...
Zakwaterowanie było bez zarzutu, natomiast transport publiczny był niezrozumiały i zły...
Wszystko było w porządku z zakwaterowaniem
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jitka Kaválková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękny hotel tuż przy plaży, z jednej strony piaszczysta miejska, z drugiej strony hotel w lesie ze skałami i piaszczystymi wejściami do wody. Jedzenie było świetne, częściowy bufet oraz główne danie i ciepła przystawka serwowane. Kelner przed tobą filetuje rybę i na talerz dostajesz filety. Wszystkie możliwe owoce są na śniadanie i kolację.
Piękny hotel tuż przy plaży, z jednej strony piaszczysta miejska, z drugiej strony hotel w lesie ze skałami i piaszczystymi wejściami do wody. Jedzenie było świetne, częściowy bufet oraz główne danie i ciepła przystawka serwowane. Kelner przed tobą filetuje rybę i na talerz dostajesz filety. Wszystkie możliwe owoce są na śniadanie i kolację.
Kamienista plaża piaszczysta z cieniem w lesie cisowym, leżaki bezpłatne i przy tym skromny bar. W spokojnej zatoce fale są tylko od przepływających łodzi, wypożyczalnia znajduje się na miejskiej plaży po drugiej stronie hotelu.
WyżywienieJedzenie było świetne, częściowy bufet oraz ciepła przystawka i podawane danie główne. Kelner przed tobą filetował rybę i na talerz dostajesz filety. Przy zimnej przystawce dużo owoców morza i sałatek. Owoce wszelkiego rodzaju były zarówno na kolację, jak i na śniadanie. Przed wyjazdem na lotnisko dostaliśmy paczkę zamiast śniadania, wszystko w pojemnikach i były to dwie torby foliowe.
ZakwaterowaniePokój był ładny, niestety u nas bez widoku na morze.
UsługiSprzątanie zawsze dyskretnie, gdy wychodzicie, ale pościel zmieniana była też 2 razy dziennie. Trochę nam się nie podobało, że zakwaterowano nas dopiero po godzinie 14, a w hotelu byliśmy już o wpół do ósmej rano.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
David Kalous
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byłem zadowolony.
Byłem zadowolony.
Całkowicie w porządku.
ZakwaterowanieW ramach oceny gwiazdkowej jakość usług nie do końca odpowiada.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 3 207 zł za os.
Jana D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
W tym hotelu byliśmy już kiedyś i zdecydowanie się poprawił. Przede wszystkim jedzenie i personel. Inaczej niektóre pokoje są ładne, inne niezbyt, małe i z dość starymi meblami.
W tym hotelu byliśmy już kiedyś i zdecydowanie się poprawił. Przede wszystkim jedzenie i personel. Inaczej niektóre pokoje są ładne, inne niezbyt, małe i z dość starymi meblami.
Dobre - zadowolenie
ZakwaterowanieMieliśmy pokój trzyosobowy. Niestety był mały. Nie było w ogóle miejsca, aby coś odłożyć lub coś wysuszyć. Stare meble. Łazienka w porządku, z wyjątkiem kabiny prysznicowej, która miała około 80x80 cm. Ponownie brak półek do odłożenia rzeczy. Poza tym czysto, a wymiana ręczników i osuszaczy była w porządku.
UsługiŻadne. Pokazano nam przechowalnię nart i to było okropne. Więc buty narciarskie do pokoju. Na powitanie dostaliśmy kawę - bardzo dobrą. Super
SportMiejsce jest super. Około 5 km do Alpe Lusia, a w drugą stronę San Pellegrino, można też Falkáde.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petr Řehák
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
.
.
Śniadanie - wystarczający wybór napojów i jedzenia. Kolacja - wybór spośród dwóch przystawek lub jednej zupy, dwóch dań głównych i deseru, jakość raczej poniżej średniej, ale dało się to zjeść.
ZakwaterowaniePokój mały, ale przytulny, codziennie sprzątany. Niestety mieliśmy ten sam termin co polska szkoła, więc było praktycznie niemożliwe spać do północy :/
UsługiPersonel uprzejmy i pomocny, tylko trochę problemów z komunikacją, mówi tylko po włosku, a niektórzy częściowo po angielsku.
SportPiękne, duże centrum około 5 minut samochodem, można również skorzystać z skibusa bezpośrednio z hotelu. W pobliżu znajduje się kilka innych ośrodków na wysokim poziomie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Gianluca Luciano
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 4 199 zł za os.
Jiří K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Michal V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hana J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jedyną uwagą jest to, że obiecywano wakacje w spokojnym ośrodku. Chociaż sama mam dwóch małych chłopców, którzy psocą, to jest to ośrodek przeznaczony przede wszystkim dla dzieci. Dlatego jeśli ktoś chce odpocząć i doświadczyć prawdziwego spokoju bez dziecięcych harców, to zdecydowanie nie powinien tu przyjeżdżać.
Jedyną uwagą jest to, że obiecywano wakacje w spokojnym ośrodku. Chociaż sama mam dwóch małych chłopców, którzy psocą, to jest to ośrodek przeznaczony przede wszystkim dla dzieci. Dlatego jeśli ktoś chce odpocząć i doświadczyć prawdziwego spokoju bez dziecięcych harców, to zdecydowanie nie powinien tu przyjeżdżać.
Piaszczyste. Czyste. Bar i restauracja bezpośrednio na plaży. Przez cały dzień obecni animatorzy, którzy wymyślają zabawne gry dla dzieci i dorosłych. Możliwość porannego ćwiczenia z instruktorką zumby oraz dalsza gra w siatkówkę plażową.
WyżywienieŚniadanie i kolacja w formie bufetu. Duży wybór owoców, ryb, makaronów, serów itp. Do kolacji wino gratis.
ZakwaterowanieBungalow miło mnie zaskoczył. Chociaż na pierwszy rzut oka z zewnątrz wygląda inaczej niż na zdjęciach, w środku jest czysto i przyjemnie urządzony. Trochę nam pierwszą noc uprzykrzyła zepsuta klimatyzacja, która była umieszczona nad łóżkiem i kapała nam na poduszki, więc musieliśmy zająć się naprawą i wymianą pościeli.
UsługiPersonel miły i pomocny. Doskonały wieczorny program dla dzieci w lokalnym teatrze. Dzieci świetnie się bawiły każdego wieczoru. Po ośrodku możliwość podróżowania również pociągiem, który kursuje bardzo często.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petra K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przyjemnie spędzone wakacje, polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi. Warto zabrać dzieciom na przykład hulajnogę, ośrodek jest bardzo duży. Na terenie całego obiektu obowiązuje zakaz rozpalania ognisk i grillowania.
Przyjemnie spędzone wakacje, polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi. Warto zabrać dzieciom na przykład hulajnogę, ośrodek jest bardzo duży. Na terenie całego obiektu obowiązuje zakaz rozpalania ognisk i grillowania.
Plaża była czysta, piaszczysta. Morze dość płytkie - raczej odpowiednie dla dzieci. Zestaw parasol + 2 leżaki od 15 do 35 euro/dzień w zależności od rzędu, w którym się znajdują. Jest też możliwość wykupienia na dzień leżaka (jeden za 8 euro), który dają pod duży bambusowy parasol. W zależności od zajętości mogą tam umieścić nawet 2 rodziny, ale nam się to nie zdarzyło, więc zdecydowanie korzystniejsza opcja.
WyżywienieMieliśmy bez jedzenia. Na miejscu jest możliwość dokupienia wyżywienia, ale z tego nie skorzystaliśmy. Na terenie jest restauracja i pizzeria, jedzenie tam było dobre.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało oczekiwaniom, wszystko było czyste, funkcjonalnie urządzone. Domek był dość mały, ale większość czasu spędzaliśmy na zewnątrz lub na tarasie, gdzie są też leżaki. Aneks kuchenny był wyposażony, brakowało czajnika elektrycznego.
UsługiBaseny były czyste, duży basen był dość pełny, woda bardzo ciepła, ale córce to odpowiadało. Basen dla dzieci był zwykle mniej zatłoczony, ale jest dość płytki.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Marián P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładne miejsce i plaża, naprawdę czyste morze, usługi hotelu odpowiednie.
Ładne miejsce i plaża, naprawdę czyste morze, usługi hotelu odpowiednie.
Piasek tylko na plaży, wejście do morza to duże otoczaki, nie kamyczki. Ale czyste morze i plaża są tego warte.
WyżywienieAll inclusive po włosku - 3 posiłki dziennie, jeśli ktoś jest przyzwyczajony do przekąsek dla dzieci z innych miejsc, trzeba o tym zapomnieć, nie liczę chipsów i kompotu :-), ale tak jest też podane w opisie hotelu. Poza tym jedzenie jest smaczne, urozmaicone, z wyjątkiem jednych śniadań z kwaśną, wyschniętą szynką - chyba że to była lokalna specjalność...
ZakwaterowanieŁadne, przestronne pokoje, dostawka dla 2 dzieci oznacza rozkładaną kanapę piętrową, gdzie dla dolnego dziecka jest miejsce około 50 cm wysokości - siniaki gwarantowane :-) Ale można ją rozłożyć na materace... Klimatyzacja to dość głośna jednostka z włącznikiem WŁ./WYŁ. na ścianie, bez regulacji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Katarína K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniałe wakacje, nawet dziecko bardzo się podobało. Świetny program dla dzieci, znakomici animatorzy, doskonałe jedzenie i napoje, a oczywiście muszę pochwalić też niesamowicie czyste morze i plażę. Cały teren jest utrzymany w bardzo ładnej nadmorskiej zieleni. Skorzystaliśmy również z możliwości oferowanych lokalnych wycieczek i było to świetne. Nasza delegatka była wspaniała, pięknie potrafiła opowiadać o kraju i wszystkich zabytkach, które widzieliśmy. Zdecydowanie polecam doświadczyć :)
Wspaniałe wakacje, nawet dziecko bardzo się podobało. Świetny program dla dzieci, znakomici animatorzy, doskonałe jedzenie i napoje, a oczywiście muszę pochwalić też niesamowicie czyste morze i plażę. Cały teren jest utrzymany w bardzo ładnej nadmorskiej zieleni. Skorzystaliśmy również z możliwości oferowanych lokalnych wycieczek i było to świetne. Nasza delegatka była wspaniała, pięknie potrafiła opowiadać o kraju i wszystkich zabytkach, które widzieliśmy. Zdecydowanie polecam doświadczyć :)
Bardzo dobrze utrzymana plaża, odpowiednia również dla dzieci. Bardzo doceniam parasole i leżaki przypisane do pokoi (wszędzie mogłoby tak być :)
WyżywienieWspaniale!
ZakwaterowanieZakwaterowanie było przyjemne z balkonem, zgodne ze standardem tych destynacji, jak je znam. Małą niedogodnością był przypadkowo zapomniany i nieposprzątany pokój przy przyjeździe, ale ten problem został od razu rozwiązany, pokój został posprzątany.
UsługiUprzejmi i uprzejmi pracownicy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jitka Preslová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje się udały. Pogoda była doskonała. Morze pięknie czyste. Tylko nie wiedzieliśmy, że kompleks hotelowy jest bardzo oddalony od reszty cywilizacji. Nie otrzymaliśmy tej informacji ani o tym, że to wybrzeże elektrowni wiatrowych. Jedyną uwagę mam do tego, że kiedy do hotelu przyjeżdżają Czesi dwa razy w tygodniu, nikt z personelu nie zna języka czeskiego. Tablice z programami są tylko po włosku i francusku, a trochę po niemiecku. Był duży problem z podłączeniem się do internetu. Nigdzie nie było instrukcji, a na recepcji też nie wiedzieli, co robić. Codziennie wieczorem był program, co bardzo nam się podobało, chociaż w ogóle nic nie rozumieliśmy. Personel był bardzo miły. Zwłaszcza młode dziewczyny były bardzo ładne, więc panowie mieli na co patrzeć.
Wakacje się udały. Pogoda była doskonała. Morze pięknie czyste. Tylko nie wiedzieliśmy, że kompleks hotelowy jest bardzo oddalony od reszty cywilizacji. Nie otrzymaliśmy tej informacji ani o tym, że to wybrzeże elektrowni wiatrowych. Jedyną uwagę mam do tego, że kiedy do hotelu przyjeżdżają Czesi dwa razy w tygodniu, nikt z personelu nie zna języka czeskiego. Tablice z programami są tylko po włosku i francusku, a trochę po niemiecku. Był duży problem z podłączeniem się do internetu. Nigdzie nie było instrukcji, a na recepcji też nie wiedzieli, co robić. Codziennie wieczorem był program, co bardzo nam się podobało, chociaż w ogóle nic nie rozumieliśmy. Personel był bardzo miły. Zwłaszcza młode dziewczyny były bardzo ładne, więc panowie mieli na co patrzeć.
Do plaż chodziliśmy pieszo po schodach, co na pewno nam nie zaszkodziło. Autobusu użyliśmy tylko raz, ponieważ nie trafiliśmy na czas odjazdu. Przy basenie było bardzo gorąco /dla mnie/, więc spędzaliśmy cały czas nad morzem. Byliśmy zadowoleni, że leżaki są wliczone w hotel i nie trzeba za nie dodatkowo płacić.
WyżywienieOtoczenie w jadalni było ładne i czyste. Jedzenie wyśmienite i w wystarczającej ilości /raczej w nadmiarze/.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było ładne i wystarczające. Nie mamy żadnych zastrzeżeń.
UsługiNie korzystaliśmy z żadnych innych usług hotelu poza tymi, które były niezbędne, więc nie mogę tego ocenić.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Dostępne regiony