Sun Light studia a apartmány Ocena: 3/5 Grecja, Kreta
Romana Langerová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2009 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Romana Langerová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2009 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Miluše Maňurová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo nieusatysfakcjonowany. Brak połączenia z delegatem. Pierwszej nocy musiałem spać w innym hotelu za 60 euro.
Bardzo nieusatysfakcjonowany. Brak połączenia z delegatem. Pierwszej nocy musiałem spać w innym hotelu za 60 euro.
Chociaż 2 minuty, plaża jest brudna. Z bocznych ścian wystają rury, z których co godzinę wypływają ścieki. Więc nikt nie może leżeć na tej plaży.
WyżywienieOkropne jedzenie, dwie salami, jajka na twardo, masło, pomarańcza, ogórek, pomidor na śniadanie. Na obiad tylko jedno mięso, dwa dodatki. Obiad pozostały z obiadu..mix.
ZakwaterowaniePrzerażenie i przerażenie. Nie mieliśmy wody, ręczniki nie zmieniają mydła i nie ma prysznica, toaleta spłukuje się 3 razy. Brud w całym hotelu. Właściciel jest arogancki i nie komunikuje się.
UsługiNic. To wielka katastrofa. Najgorsze wakacje w moim życiu. Ekskluzywna.. woda z cytryną, w pięciu butelkach wody smakowej. Kawa w termosie, bez mleka, wino w kartonie i piwo z beczki do 0,2 l.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Marcela K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy ogólnie z wycieczki zadowoleni. Trochę obawialiśmy się nieznanej biura podróży, ponieważ miała niezbyt dobre recenzje. Ostatecznie było dobrze. Delegaci się starali, byli pomocni. Nie musieliśmy rozwiązywać żadnych poważnych problemów, więc nie mogę ocenić więcej.
Nie jesteśmy zbyt wymagający, to czego potrzebowaliśmy, znaleźliśmy w okolicy. Autobusy jeżdżą całkiem dobrze. Do Heraklionu co 20 minut. Tam jednak czekaliśmy dość długo na linię do Knossos.
Zapłaciliśmy za jedną całodniową wycieczkę. Instrukcje otrzymaliśmy na czas, przejrzyście, to samo dotyczyło odjazdu z hotelu itd...
Wycieczka była ładna, tylko na statku było trochę za dużo ludzi. Trzeba by to ograniczyć, aby wszyscy mogli usiąść i normalnie się potem posilić. To było trochę masakryczne. Poza tą drobnostką wycieczka była bardzo ładna. Widzieliśmy dużo, mieliśmy też prywatny przewodnik po angielsku (co nie jest powszechne, zwykle jest tylko po rosyjsku).
Byliśmy ogólnie z wycieczki zadowoleni. Trochę obawialiśmy się nieznanej biura podróży, ponieważ miała niezbyt dobre recenzje. Ostatecznie było dobrze. Delegaci się starali, byli pomocni. Nie musieliśmy rozwiązywać żadnych poważnych problemów, więc nie mogę ocenić więcej.
Nie jesteśmy zbyt wymagający, to czego potrzebowaliśmy, znaleźliśmy w okolicy. Autobusy jeżdżą całkiem dobrze. Do Heraklionu co 20 minut. Tam jednak czekaliśmy dość długo na linię do Knossos.
Zapłaciliśmy za jedną całodniową wycieczkę. Instrukcje otrzymaliśmy na czas, przejrzyście, to samo dotyczyło odjazdu z hotelu itd...
Wycieczka była ładna, tylko na statku było trochę za dużo ludzi. Trzeba by to ograniczyć, aby wszyscy mogli usiąść i normalnie się potem posilić. To było trochę masakryczne. Poza tą drobnostką wycieczka była bardzo ładna. Widzieliśmy dużo, mieliśmy też prywatny przewodnik po angielsku (co nie jest powszechne, zwykle jest tylko po rosyjsku).
Z plażami jest gorzej, większość jest mała i zastawiona leżakami z parasolami za opłatą. Nigdzie nie jest wcześniej napisane, ile pobierają i do której godziny. My chodziliśmy trochę dalej, gdzie był piasek, a plaża była oddzielona od otwartego morza wałami z worków. Dwa leżaki z parasolem kosztowały 10 euro, co wydaje mi się naprawdę dużo, ponieważ wszędzie czytałam, że to około 6-7 euro... Dodatkowo raz przyszliśmy o wpół do piątej, zapłaciliśmy, a za pół godziny już nie było opłat. Nie dało się za bardzo kąpać, ponieważ była czerwona flaga, więc to było rozczarowujące. Płatne plaże były czyste i zadbane, z ofertą jedzenia, picia lub lodów.
WyżywienieMieliśmy wycieczkę bez wyżywienia. Gdyby to było możliwe, może dopłacilibyśmy za śniadanie, ale restauracja hotelowa w ogóle nie działała. Traktuję to jako bonus, przynajmniej nikt tam nie krzyczał.
W każdym razie w okolicy (do 10 minut pieszo) jest piekarnia, 2 sklepy samoobsługowe i mnóstwo restauracji, tawern, bistro... Jest tam naprawdę dużo, wypróbowaliśmy wiele rzeczy.
Zakwaterowanie odpowiadało opisowi, tylko przeszkadzało mi kilka drobnostek. Na przykład w studio dla 4 osób było wiele rzeczy tylko po 3 sztuki. Powinno się to uzupełniać, jak na przykład 3 krzesła na balkonie, 3 łyżeczki do herbaty, trzy małe talerzyki, trzy koce (cieplejszy w szafie, my mieliśmy piękną pogodę, więc nie były potrzebne)... itd. Wyposażenie aneksu kuchennego było skromne, ale wystarczające. Sprzęty w porządku, raczej przydałoby się trochę więcej naczyń do gotowania. Był jeden duży garnek, jeden malutki (na mleko) i patelnia. W pokoju zawsze było czysto, sprzątali codziennie. W ciągu tygodnia trzy razy zmienili nam pościel i cztery razy ręczniki, co było fajne. Ulica znajduje się w spokojniejszej części Hersonissos, ale niektórzy inni goście byli dość hałaśliwi. Myślę, że personel powinien był zareagować. Przede wszystkim przez pierwsze dwa dni dwa pokoje dalej krzyczeli jacyś Niemcy prawie do rana. Dla rodziny z dziećmi to nie było nic przyjemnego. Potem goście się zmienili i było lepiej.
UsługiPersonel hotelu był bardzo miły i uprzejmy, zwłaszcza pani na recepcji. W hotelu było czysto. Jedyną rzeczą, która nas zasmuciła, było to, że hotelowy basen zamykano już o siódmej wieczorem. Klimatyzacja kosztowała około 6 euro za noc, sejfu nie korzystaliśmy. W hotelu jest sieć wifi, miejscami słabsza.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 730 zł za os.
Zsuzsanna Kianek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nie byliśmy zadowoleni z apartamentu, zdjęcia na stronie internetowej wprowadzały w błąd co do jakości domu (linoleum przypominające płytki, zużyte, stare, połamane meble drewniane, niewygodne łóżka, nieprzyjemny zapach wydobywający się z odpływu). W tym tygodniu dwa razy pojawiła się tłusta, śmierdząca woda w zlewie kuchennym, którą rozwiązano poprzez włożenie węża do rury odpływowej, co zalało cały pokój (wraz ze wszystkimi butami i walizkami na „linoleum”). Wymienione niedogodności zrekompensowaliśmy sobie starając się spędzać jak najmniej czasu w mieszkaniu, dzięki czemu nasz urlop był bardzo udany.
Nie byliśmy zadowoleni z apartamentu, zdjęcia na stronie internetowej wprowadzały w błąd co do jakości domu (linoleum przypominające płytki, zużyte, stare, połamane meble drewniane, niewygodne łóżka, nieprzyjemny zapach wydobywający się z odpływu). W tym tygodniu dwa razy pojawiła się tłusta, śmierdząca woda w zlewie kuchennym, którą rozwiązano poprzez włożenie węża do rury odpływowej, co zalało cały pokój (wraz ze wszystkimi butami i walizkami na „linoleum”). Wymienione niedogodności zrekompensowaliśmy sobie starając się spędzać jak najmniej czasu w mieszkaniu, dzięki czemu nasz urlop był bardzo udany.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko było w porządku. Co było złe, to fakt, że do plaży trzeba iść główną drogą, nie ma chodnika.
Wszystko było w porządku. Co było złe, to fakt, że do plaży trzeba iść główną drogą, nie ma chodnika.
Napisałem, że podejście jest skomplikowane, główna droga nie jest do tego idealna.
WyżywienieDo tego zakwaterowania nie jest wliczone wyżywienie (posiłki).
ZakwaterowanieZakwaterowanie było w porządku.
UsługiW porządku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Lenka Linhartová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Vlasta Langerová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy zadowoleni, ogólny poziom odpowiada liczbie gwiazdek, kto oczekiwał więcej, mógł zapłacić za droższą wycieczkę.
Byliśmy zadowoleni, ogólny poziom odpowiada liczbie gwiazdek, kto oczekiwał więcej, mógł zapłacić za droższą wycieczkę.
Piękne, przestronne plaże, bez zarzutu.
WyżywienieŚniadania były monotonne, brakowało jajek, parówek, boczku, był tylko biały chleb, dwa rodzaje salami, dwa sery, do soku dawali bardzo małe szklanki, chyba po to, żebyśmy nie wypili za dużo, więc nie nalewaliśmy sobie więcej razy.
Kolacja: wybór był już większy, dużo sałatek, dwa rodzaje mięsa, jako dodatki makaron, ryż, ziemniaki, wszystko było smaczne.
Zawsze kończyliśmy to solidną porcją arbuza. Na pewno nie byliśmy głodni.
Na reklamowym zdjęciu tego hotelu była jadalnia, gdzie na stołach były obrusy - tych teraz mi tam brakowało, te stoły z umakartu nie były żadnym cudem.
Ogólnie dobre, tylko przeszkadzało mi, że szanowali niedzielę i tego dnia nie opróżniano kosza w toalecie, w pozostałe dni codziennie.
UsługiOgólnie dobre, ale był problem z niemieckim, mówili raczej po angielsku lub wcale.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Pavel T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 2 302 zł za os.
Jiří Špinar
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wstęp był dość stresujący z powodu zmiany zakwaterowania, która trwała prawie cały dzień, przez co praktycznie straciliśmy jeden dzień dobrej wakacji. Hotel zastępczy był dobrej jakości. Plaże nie były utrzymywane, miejscami nieposprzątane śmieci. Ogólnie oceniamy to jako przeciętne.
Wstęp był dość stresujący z powodu zmiany zakwaterowania, która trwała prawie cały dzień, przez co praktycznie straciliśmy jeden dzień dobrej wakacji. Hotel zastępczy był dobrej jakości. Plaże nie były utrzymywane, miejscami nieposprzątane śmieci. Ogólnie oceniamy to jako przeciętne.
Plaże nie były utrzymywane, w wielu miejscach były śmieci (brakowało koszy na śmieci), których nikt nie usuwał. Opłaty za wypożyczenie leżaków i parasoli były pobierane skrupulatnie - to jedyne można uznać za dobre.
WyżywienieW związku z powyższą zmianą hotelu nie otrzymaliśmy śniadania drugiego dnia, a w dniu wyjazdu (o godzinie 20:00) nie dostaliśmy kolacji, mimo że przedstawicielka biura podróży poinformowała nas, że wyżywienie (półpensja) zaczyna się śniadaniem i kończy kolacją w dniu wyjazdu. Podawane posiłki były monotonne i niewystarczająco ciepłe przez cały pobyt, ale w wystarczającej ilości (poza wymienionymi dysproporcjami).
ZakwaterowanieZakwaterowanie w hotelu Viva Island było przeciętne (życzenie pokoju z widokiem na morze nie zostało spełnione). Był to jednak tylko jeden nocleg, potem na podstawie zakończenia działalności wspomnianego hotelu zostaliśmy przeniesieni do hotelu Lefteris, który był o klasę lepszy, ale bardziej oddalony od morza.
UsługiBez uwag, personel uprzejmy i pomocny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jolana M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Biuro podróży i delegatkę oceniamy pozytywnie. Jednak hotel i plażę oceniamy poniżej średniej. Byliśmy rozczarowani zakwaterowaniem. Podczas naszego pobytu hotel zbankrutował, więc czekała nas przeprowadzka do innego hotelu. Hotele sprawiały na nas wrażenie zaniedbanych, nic się w nie nie inwestuje, tylko chce się zarabiać. Morze było niesamowicie czyste i ciepłe. Na wakacje jeździmy za morzem, a nie za zakwaterowaniem, więc nie pozwoliliśmy, aby niedogodności w hotelu zepsuły nam urlop.
Biuro podróży i delegatkę oceniamy pozytywnie. Jednak hotel i plażę oceniamy poniżej średniej. Byliśmy rozczarowani zakwaterowaniem. Podczas naszego pobytu hotel zbankrutował, więc czekała nas przeprowadzka do innego hotelu. Hotele sprawiały na nas wrażenie zaniedbanych, nic się w nie nie inwestuje, tylko chce się zarabiać. Morze było niesamowicie czyste i ciepłe. Na wakacje jeździmy za morzem, a nie za zakwaterowaniem, więc nie pozwoliliśmy, aby niedogodności w hotelu zepsuły nam urlop.
Plaża przy hotelu nieutrzymana, z kosza na śmieci wylewały się odpady, leżaki porozrzucane - stare, nowe, bez ładu i składu. Plażę hotelową odwiedziliśmy raz. Inaczej znaleźliśmy piękne plaże za miastem, gdzie byliśmy prawie sami. Morze na Krecie jest przepiękne, czyste. W czasie naszego pobytu na Krecie morze było ciepłe, więc naprawdę cieszyliśmy się wodą.
WyżywienieJedzenie bardzo skąpe. Już pierwszego wieczoru byliśmy nieprzyjemnie zaskoczeni, że jedzenie nie było uzupełniane. Kilka kawałków twardego pieczywa i warzyw naszym zdaniem nie było wystarczające. Na podstawie naszych uwag jedzenie w kolejnych dniach nieznacznie się poprawiło, ale po kilku dniach czekała nas ponownie nieprzyjemna niespodzianka. Na kolację (około 30 minut po rozpoczęciu wydawania posiłków) zostało nam kilka kawałków warzyw, a przy śniadaniu znaleźliśmy puste stoły. Personel strajkował, jedzenia nie było, a hotel następnie zbankrutował.
ZakwaterowanieOdwiedziliśmy już kilka hoteli i destynacji, dlatego możemy porównywać. Byliśmy dość nieprzyjemnie zaskoczeni zakwaterowaniem w hotelu Maragakis. Przez cały czas nie leciała ani razu ciepła woda, pokój był co prawda wyposażony w telewizor i małą lodówkę, ale poza tym tylko gołe, wąskie pomieszczenie z szorstko otynkowanymi ścianami. Balkonik, na którym ledwo zmieściły się 2 krzesełka i stolik, był usytuowany na dziedzińcu hotelu. Widok na odpadające ściany - nieatrakcyjny.
UsługiSprzątanie działało, recepcja też, ale kuchnia - to zależy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Radim Uhlář
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel znajduje się na wzniesieniu w spokojnej okolicy z pięknym widokiem na morze z loggii. Pokój, w którym mieszkaliśmy, był przytulnie urządzony, czysty i dostępna była również lodówka. Ogólna atmosfera w hotelu była bardzo rodzinna, a cały personel hotelowy był uprzejmy i pomocny, naprawdę było widać, że obowiązuje tam motto nasz gość, nasz pan.
Hotel znajduje się na wzniesieniu w spokojnej okolicy z pięknym widokiem na morze z loggii. Pokój, w którym mieszkaliśmy, był przytulnie urządzony, czysty i dostępna była również lodówka. Ogólna atmosfera w hotelu była bardzo rodzinna, a cały personel hotelowy był uprzejmy i pomocny, naprawdę było widać, że obowiązuje tam motto nasz gość, nasz pan.
Marcela Budilová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Plaża czysta, z wyjątkiem sporadycznych wodorostów. Morze wyjątkowe :) Jedynym drobnym minusem był dostęp do plaży, gdzie trzeba było pokonać dość strome wzgórze :(
WyżywienieŚniadanie w klasycznym greckim stylu - 2 tosty, jajka - za każdym razem inaczej : ), masło, dżem, miód, kawa lub herbata.
ZakwaterowanieŁadne, czyste. Do dyspozycji są również dwie duże szafy z wieszakami.
UsługiŚwietnie. Personel uprzejmy, miły, uśmiechnięty.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Daniela Bratková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nie jesteśmy jakoś wymagający, ale plaża to koszmar, brudna, bez leżaków, a przed wejściem do morza płynął jakiś strumyk, który musieliśmy przejść brodząc, aby móc się wykąpać w morzu.
Nie jesteśmy jakoś wymagający, ale plaża to koszmar, brudna, bez leżaków, a przed wejściem do morza płynął jakiś strumyk, który musieliśmy przejść brodząc, aby móc się wykąpać w morzu.
Plaża była okropna, a dostęp do morza zły. Musieliśmy jeździć lokalnym autobusem na inną plażę.
WyżywienieJedzenie było całkiem dobre.
ZakwaterowanieZakwaterowanie na parterze nam nie odpowiadało. Koty biegały nam po łóżkach.
UsługiUsługi w hotelu w porządku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Lenka S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jedyną rzeczą, z której byliśmy maksymalnie zadowoleni, był basen i jego otoczenie, włącznie z barem. Plaża była brudna i zaniedbana, jedzenie bardzo przeciętne.
Jedyną rzeczą, z której byliśmy maksymalnie zadowoleni, był basen i jego otoczenie, włącznie z barem. Plaża była brudna i zaniedbana, jedzenie bardzo przeciętne.
nieurządzona, bez leżaków
Wyżywienieśniadanie - mały wybór, ciągle to samo - jak najtańsze produkty! Kolacja również przeciętna, ale nieco lepsza niż śniadanie. Brakowało owoców.
ZakwaterowanieŚrednie.
Usługiśrednie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 059 zł za os.
Jana W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Petr Svoboda
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
dla bardzo niewymagających klientów
dla bardzo niewymagających klientów
plaża obiecana odległość, czysta, piaszczysta, można było wypożyczyć leżak zazwyczaj za drinka
WyżywienieŚniadanie to ogromne rozczarowanie, bardzo ograniczone, bez warzyw, codziennie tost z serem, salami, co drugi dzień gotowane na twardo jajko... kolacje z zapowiedzianego wyboru dwóch dań, podawali bez wyboru tylko jedno... przystawka, danie główne (po lekkim zaskoczeniu wyszli naprzeciw i dostosowali się do prośby o kolację bezmięsną) deser to zazwyczaj melon
Zakwaterowaniew pokoju nie było obiecanego wyposażenia, czajnika, suszarki.. pokoje przestronne, czyste
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petra Bahounková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Około 200 metrów od hotelu, jest to BARDZO łagodne wejście do morza, dla pływaków to zdecydowanie nie jest odpowiednie miejsce, podobnie jak do nurkowania. W Skala Prinos wypożyczyliśmy skuter lub motocykl i jeździliśmy na inne plaże. Skuter mieliśmy na jeden dzień za 12 euro, co jest korzystną ceną. Najpiękniejsza plaża na wyspie według mnie znajduje się za miastem Limeria, na południu, plaża Matalia, na skuterze dotarliśmy tam w 25 minut.
WyżywienieMieliśmy opłacone tylko śniadanie. Do wyboru: chleb tostowy, najtańsza szynka, ser, 3 rodzaje dżemu, płatki i masło (którego nie dało się jeść, więc codziennie rano prosiliśmy o oliwę z oliwek, którą polewaliśmy tosty. Właścicielka hotelu chętnie nam to umożliwiła). Do picia do wyboru herbata, sok (z proszku) i kawa (która była dobra). Codziennie rano to się powtarzało. To nie było dobre śniadanie, ale dla mnie i mojego chłopaka nie miało to większego znaczenia, i tak się najedliśmy. Dla wymagających jeśli chodzi o jedzenie to nie byłby dobry wybór.
ZakwaterowanieJest to rodzinny hotel z przyjemną atmosferą. Na plażę około 200 metrów, w pobliżu około 500 metrów znajduje się najtańszy supermarket na wyspie. Wokół stare drzewa oliwne. Na rozrywkę można dojść plażą w 20 minut do miasteczka Skala Prinos.
Usługiczyste zakwaterowanie, codzienne sprzątanie - zamiatanie, co trzeci dzień wymiana ręczników i pościeli.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Gabriela Pekařová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spokojny rodzinny pensjonat położony na końcu miasteczka, prawie wszystkie pokoje z widokiem na morze, jedzenie gorsze... bardzo miła i pomocna recepcjonistka
Spokojny rodzinny pensjonat położony na końcu miasteczka, prawie wszystkie pokoje z widokiem na morze, jedzenie gorsze... bardzo miła i pomocna recepcjonistka
Michaela Hegedüsová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Perfekcyjne wakacje, bardzo nieprzyjemna sprzedawczyni, u której odbieraliśmy wycieczkę w Pradze, nie nadaje się do pracy z ludźmi, aroganckie zachowanie, nieodpowiednie dowcipy. Każdą pracę można wykonywać dobrze. Również Michalis nie pełnił żadnej funkcji i nie okazywał zbyt dużego entuzjazmu.
Perfekcyjne wakacje, bardzo nieprzyjemna sprzedawczyni, u której odbieraliśmy wycieczkę w Pradze, nie nadaje się do pracy z ludźmi, aroganckie zachowanie, nieodpowiednie dowcipy. Każdą pracę można wykonywać dobrze. Również Michalis nie pełnił żadnej funkcji i nie okazywał zbyt dużego entuzjazmu.
Nie było niedopałków papierosów ani muszli, idealne do pływania. Brakowało mi siatkówki plażowej.
WyżywienieWspaniałe tradycyjne greckie przysmaki. Brakowało nam owoców morza, ale zjedliśmy je w restauracji i nie było problemu.
ZakwaterowaniePokój nie miał widoku na morze, ale był na bardzo dobrym poziomie. Barman Laky przygotuje dla was najlepsze koktajle!
UsługiSuper.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 937 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jestem całkowicie zadowolony, wszystko było zgodne z moimi oczekiwaniami, mogę tylko polecić ten hotel. Szczegóły poniżej.
Jestem całkowicie zadowolony, wszystko było zgodne z moimi oczekiwaniami, mogę tylko polecić ten hotel. Szczegóły poniżej.
Plaża jest bardzo blisko zakwaterowania i w okolicy była najlepsza (jedynie Arillas była dla nas lepsza). Chociaż bezpośrednio tutaj nie ma żadnego baru plażowego ani bufetu, Hotel Olive Grove dostarcza jedzenie i napoje na miejsce, a plaża jest oddalona o zaledwie minutę spacerem. Plaża jest piaszczysta, nie trzeba mieć butów do pływania, nie ma glonów i stosunkowo blisko są dwie wyspy, na które można przepłynąć. To ogromne przeżycie. Można wynająć 2 leżaki z parasolem za 8€, ale jest dużo miejsca na koc plażowy, jeśli nie chcemy za to płacić. Poza tym wypożyczenie leżaka na wyspie kosztuje od 7 do 15€.
WyżywienieŚniadanie jest obfite, mają 7 rodzajów śniadaniowego menu i wszystko można wybrać z menu w języku węgierskim. Mają stałe menu, więc dla tych, którzy nie lubią jeść dwa razy tego samego, może to być nudne pod koniec tygodnia. Osobiście jadłem to samo każdego ranka, ponieważ było bardzo smaczne.
Kolacja jest również stosunkowo urozmaicona, potrawy są przeciętnie dobre. Chociaż mieliśmy półpensjonat, 4 razy na 7 kolacji jedliśmy w restauracji, ponieważ chcieliśmy spróbować tamtejszych specjałów. Kolacja składa się z 2 menu, również napisanych po węgiersku. Ryż zawijany w liście winogron jest boski.
Pokój jest stosunkowo duży, łazienka ogromna, taras ma odpowiedni rozmiar, czystość zadowalająca. Jest mnóstwo komarów, więc nie warto otwierać okna przy świetle, ponieważ nie ma moskitiery. Nie warto płacić za klimatyzację, ponieważ wieczorem powietrze tak się ochładza, że trzeba się przykryć, jeśli ktoś robi lekki przeciąg na sen. Właściciel bardzo lubi ptaki, więc wszędzie są gniazda jaskółek. Jest to irytujące, gdy około 5-6 rano pod oknem zaczynają ćwierkać 4 pisklęta i rodzice.
UsługiSprzątanie jest interesujące, ponieważ zdarzyło się, że przyszli o 19:30. Ale poza tym zawsze ładnie posprzątali.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Růžena Řezníčková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
bardzo dobre
bardzo dobre
uchodźca
Wyżywieniemogło być lepsze
Zakwaterowaniebardzo dobre
Usługibardzo dobre
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 327 zł za os.
Jana Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Korfu to piękna wyspa. Zakwaterowanie było zgodne z oczekiwaniami, bez wyżywienia. Tropikalny ogród bardzo ładnie utrzymany. Morze super, także do snorkelingu przy plaży, długo płytka woda odpowiednia dla dzieci. Glyfada to mały kurort z około 3 minimarketami i 3 tawernami. Ceny były znacznie wyższe przy plaży niż w stolicy wyspy. Plaża nie jest zatłoczona. Wiele włoskich turystów, którzy palą na plaży i zostawiają tam niedopałki papierosów. Miejscami prawie rano były też puszki po piwie.
Korfu to piękna wyspa. Zakwaterowanie było zgodne z oczekiwaniami, bez wyżywienia. Tropikalny ogród bardzo ładnie utrzymany. Morze super, także do snorkelingu przy plaży, długo płytka woda odpowiednia dla dzieci. Glyfada to mały kurort z około 3 minimarketami i 3 tawernami. Ceny były znacznie wyższe przy plaży niż w stolicy wyspy. Plaża nie jest zatłoczona. Wiele włoskich turystów, którzy palą na plaży i zostawiają tam niedopałki papierosów. Miejscami prawie rano były też puszki po piwie.
Dostępność jest doskonała, woda bardzo czysta, również do nurkowania z rurką. Plaża była częściowo w niektórych miejscach z niedopałkami papierosów i puszkami po piwie.
WyżywienieBez wyżywienia
ZakwaterowanieZakwaterowanie było zgodne z oczekiwaniami, mimo że był to apartament, mieliśmy wymianę ręczników i sprzątanie co drugi dzień. Przyjemna obsługa.
UsługiBez usług
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Lucie R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nowe apartamenty w bardzo ruchliwym mieście, nieodpowiednie dla osób szukających spokoju.
Nowe apartamenty w bardzo ruchliwym mieście, nieodpowiednie dla osób szukających spokoju.
Plaża zatłoczona, mała, mieszana. Wejście do wody niebezpieczne, w wodzie duże kamienie i betonowe płyty, więc przy większych falach człowiek upadał na formacje w wodzie. Odwiedzaliśmy inne plaże, piękna piaszczysta oddalona około 30 minut jazdy samochodem. Leżaki i parasole na plaży 7 euro za dzień.
WyżywienieŚniadanie słabe, brakowało owoców i warzyw przez pierwsze dni. Napój z koncentratu, brakowało wody - nie dało się pić z kranu.
ZakwaterowaniePokoje przestronne. Czyste. Brakowało moskitier w oknach, a czeski elektryczny odparowywacz na greckie komary nie pomagał. Klimatyzacja w cenie. Inni goście byli hałaśliwi, muzyka z pokoju grała długo do nocy, 1-2 w nocy. W hotelu nie było spokoju.
UsługiW przypadku szczęścia Isabela, która dobrze zna angielski, darmowe Wi-Fi w pokoju, w przeciwnym razie brak usług. Na szczęście, gdy potrzebowaliśmy, Isabela miała zmianę :)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zdeněk V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Chciałbym przede wszystkim podkreślić podejście delegatki, które było naprawdę świetne. O wszystko było doskonale zadbane, a pani delegatka udzieliła nam również wskazówek dotyczących plaży, zakupów, restauracji i najbliższej okolicy. Trzymaliśmy się jej rad i byliśmy całkowicie zadowoleni.
Chciałbym przede wszystkim podkreślić podejście delegatki, które było naprawdę świetne. O wszystko było doskonale zadbane, a pani delegatka udzieliła nam również wskazówek dotyczących plaży, zakupów, restauracji i najbliższej okolicy. Trzymaliśmy się jej rad i byliśmy całkowicie zadowoleni.
Plaża znajdowała się bardzo blisko, ale był to tylko wąski pas piaszczystej plaży, gdzie znajdowały się płatne leżaki i parasole, i była dość zatłoczona. W każdym razie dziesięć minut drogi od hotelu była inna plaża z lepszym dostępem do morza, więc korzystaliśmy z niej i byliśmy zadowoleni.
WyżywienieJeśli chodzi o jedzenie, mogę ocenić tylko śniadania, które były naprawdę dobre. Wszystko świeże i smaczne. Pieczywo było dostarczane z pobliskiej, lokalnej piekarni, więc pełna satysfakcja.
ZakwaterowanieHotel jest nowo wyremontowany i nowocześnie wyposażony. Pokój był czysty, wyposażony w lodówkę, kuchenkę, mikrofalówkę, czajnik elektryczny oraz kilka sztuk naczyń itp. Do dyspozycji była również klimatyzacja, sejf, wifi oraz telewizor LCD na ścianie. Ogólnie byliśmy całkowicie zadowoleni z zakwaterowania.
UsługiByliśmy również bardzo zadowoleni z personelu. Wymiana ręczników i pościeli odbywała się co dwa dni (czasami nawet częściej). Sprzątanie było codziennie. Personel na recepcji był również bardzo miły i pomocny. Cokolwiek potrzebowaliśmy, załatwiali. Od rad, gdzie robić zakupy lub dobrze zjeść kolację, po możliwość przechowania bagażu przed wyjazdem.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Adéla M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo podobały nam się wakacje, Zakynthos to piękna wyspa.
Bardzo podobały nam się wakacje, Zakynthos to piękna wyspa.
Plaża w Kalamaki jest piękna, duża, można nią dojść do sąsiedniego Laganas.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało cenie wycieczki, wyposażenie kuchni było wystarczające. Jedyną rzeczą, której nam tam brakowało, była siatka przeciw owadom.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Studia to naprawdę „tylko studia”. Nie oczekuj żadnych cudów, z drugiej strony są czyste, właściciel jest bardzo miły, wszystko można załatwić, mówi po angielsku, sprzątali nawet co drugi dzień
Studia to naprawdę „tylko studia”. Nie oczekuj żadnych cudów, z drugiej strony są czyste, właściciel jest bardzo miły, wszystko można załatwić, mówi po angielsku, sprzątali nawet co drugi dzień
Plaża bezpośrednio w Kalamaki nie jest najgorsza, jak na przykład w Laganasie i niżej. Z drugiej strony na wyspie są plaże jak z bajki (Banana beach, Porto Zoro, Xagia itp.), więc na tę w Kalamaki wystarczy pójść tylko na jedno popołudnie, żeby ją zobaczyć..
WyżywienieWycieczka była bez wyżywienia, rano mieliśmy własne śniadania lub naprzeciwko w barze kupowaliśmy wyśmienite angielskie śniadanie za 3,5 euro. Pozostałe posiłki w lokalnych tawernach.
ZakwaterowanieAneks kuchenny wyposażony jest bardzo podstawowo, nie jest przeznaczony do gotowania. Naprzeciwko studiów znajduje się bar, w którym serwują bardzo dobre śniadania w przystępnych cenach.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 473 zł za os.