Fedra (Agios Dimitrios)
od 2 148 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 148 zł za osobę
od 3 719 zł za osobę
od 3 850 zł za osobę
od 2 591 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 25 opinii)
28. najwyższa ocena z 124 hoteli w Kefalonia
Zsófia K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023
Spędziliśmy tu wspaniały tydzień, plaża jest w zasięgu ręki, w obiekcie znajduje się restauracja. Restauracja jest świetna, świetnie się bawiliśmy, dobrzy gospodarze! Zakwaterowanie zapewniało również bezpłatne leżaki i parasole, które mogliśmy bez ograniczeń wnosić na plażę.
Spędziliśmy tu wspaniały tydzień, plaża jest w zasięgu ręki, w obiekcie znajduje się restauracja. Restauracja jest świetna, świetnie się bawiliśmy, dobrzy gospodarze! Zakwaterowanie zapewniało również bezpłatne leżaki i parasole, które mogliśmy bez ograniczeń wnosić na plażę.
Plaża jest trochę kamienista, trochę piaszczysta. Ogólnie rzecz biorąc, dopóki fale nie wzburzyły piasku, można było nawet nurkować; ale później było dobrze. Wybrzeże i morze są również czyste. Ma przyjemny temperament.
WyżywienieW restauracji dobrze gotują, jest duży wybór; miła obsługa :)
ZakwaterowanieFabrycznie nowy, czysty
UsługiKlimatyzację można zamówić osobno.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Csaba Hanzi
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To były idealne wakacje! Ludzie są mili, jedzenie pyszne, plaże czyste i nie były zatłoczone. Chcieliśmy spokojnych wakacji bez zgiełku i dokładnie to otrzymaliśmy. Właściciel gotował bardzo smacznie, jego żona była bardzo miła, podobnie jak kelnerzy.
To były idealne wakacje! Ludzie są mili, jedzenie pyszne, plaże czyste i nie były zatłoczone. Chcieliśmy spokojnych wakacji bez zgiełku i dokładnie to otrzymaliśmy. Właściciel gotował bardzo smacznie, jego żona była bardzo miła, podobnie jak kelnerzy.
Morze było krystalicznie czyste, położone w pięknym miejscu. Brzeg przeplatają drobne i większe kamyczki. Warto zabrać buty do wody, ponieważ na początku w morzu jest pas z większymi kamieniami.
WyżywienieNie zamawialiśmy wyżywienia, ale jedliśmy obiad i kolację w restauracji apartamentu. Gotowali bardzo dobrze, nawet dzieci (5 i 8 lat) zjadły wszystko. Zawsze byli mili dla dzieci i dorosłych, nie dało się nie lubić gospodarzy.
ZakwaterowaniePokoje są czyste, proste, ale miały wszystko, czego potrzebowaliśmy. Balkon wychodzi na morze i na górę za apartamentem, co było cudownym widokiem. Sprzątanie odbywało się regularnie. Warto zamówić klimatyzację, ponieważ w nocy jest bardzo gorąco i jest dużo komarów.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Zsófia K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023
Spędziliśmy tu wspaniały tydzień, plaża jest w zasięgu ręki, w obiekcie znajduje się restauracja. Restauracja jest świetna, świetnie się bawiliśmy, dobrzy gospodarze! Zakwaterowanie zapewniało również bezpłatne leżaki i parasole, które mogliśmy bez ograniczeń wnosić na plażę.
Spędziliśmy tu wspaniały tydzień, plaża jest w zasięgu ręki, w obiekcie znajduje się restauracja. Restauracja jest świetna, świetnie się bawiliśmy, dobrzy gospodarze! Zakwaterowanie zapewniało również bezpłatne leżaki i parasole, które mogliśmy bez ograniczeń wnosić na plażę.
Plaża jest trochę kamienista, trochę piaszczysta. Ogólnie rzecz biorąc, dopóki fale nie wzburzyły piasku, można było nawet nurkować; ale później było dobrze. Wybrzeże i morze są również czyste. Ma przyjemny temperament.
WyżywienieW restauracji dobrze gotują, jest duży wybór; miła obsługa :)
ZakwaterowanieFabrycznie nowy, czysty
UsługiKlimatyzację można zamówić osobno.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zsuzsanna Holjevic
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Po pierwsze, trzeba było wejść po tak długich schodach, że mój sąsiad zaniósł mój bagaż na górę. W moim pokoju nie było lampki do czytania. Meble są takie, jak na zdjęciu. Tak, tylko zastanawiałem się, ile razy będę schodzić lub wchodzić do pokoju. To prawda, że morze jest w odległości 50 m, ale na plaży nie ma leżaków ani parasoli! To ja musiałem znieść leżak, parasola nie widziałem. Silne fale morza przynoszą piasek na brzeg, co jest dość nieprzyjemne. Byłem tam w morzu tylko dwa razy.
Po pierwsze, trzeba było wejść po tak długich schodach, że mój sąsiad zaniósł mój bagaż na górę. W moim pokoju nie było lampki do czytania. Meble są takie, jak na zdjęciu. Tak, tylko zastanawiałem się, ile razy będę schodzić lub wchodzić do pokoju. To prawda, że morze jest w odległości 50 m, ale na plaży nie ma leżaków ani parasoli! To ja musiałem znieść leżak, parasola nie widziałem. Silne fale morza przynoszą piasek na brzeg, co jest dość nieprzyjemne. Byłem tam w morzu tylko dwa razy.
Przed Aridas Palace nie było nic! Chodziłem opalać się gdzie indziej. Tam płaciłem 5 euro za dzień. Nazwa Palace uważam za trochę przesadzoną. Nie byłem zadowolony !!!
WyżywienieNie otrzymałem wyżywienia, kupiłem je osobno. To prawda, że właściciel bardzo dobrze gotuje.
ZakwaterowanieCo do zakwaterowania, poinformowano mnie, że z powodu Covid nie sprzątają, na balkonie jest wystawiona miotła, szufelka i wiadro do mopowania! U mnie łóżko było ścielone kilka razy i wymieniano ręczniki. No cóż, sama umyłam łazienkę, żeby była czysta, nawet zmywarkę, bo była obrzydliwie brudna. Kilka razy mopowałam, ale pojechałam na wakacje, a nie sprzątać. W domu mam sprzątaczkę, jadę na wakacje, a tam sprzątam. Za prawie pół miliona. Jestem oburzona.
UsługiNie otrzymałem żadnej usługi!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (1)
Szilvia R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo dobrze się czuliśmy. Ciche, spokojne miejsce, ale właśnie dlatego je wybraliśmy. Plaża jest oddalona o 1 minutę. Na nadmorskim deptaku znajduje się 5-6 tawern i mały sklep.
Bardzo dobrze się czuliśmy. Ciche, spokojne miejsce, ale właśnie dlatego je wybraliśmy. Plaża jest oddalona o 1 minutę. Na nadmorskim deptaku znajduje się 5-6 tawern i mały sklep.
Kamienisto-piaszczysta plaża, warto zabrać buty do pływania! Woda jest pięknie czysta, plaża zadbana, niezatłoczona! Idealne dla miłośników morza!
WyżywienieByliśmy samowystarczalni.
ZakwaterowanieTaras wychodził na morze. Czysty, dobrze urządzony, wygodny pokój. Kuchnia mogłaby być lepiej wyposażona, ale nam odpowiadała.
UsługiParasolki i leżaki były bezpłatne. Z powodu covidu nie sprzątano, ale otrzymaliśmy zestaw do sprzątania plaży i mop. Pościel i ręczniki wymieniono raz. Zapewniono płyn do mycia naczyń i papier toaletowy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Csaba Hanzi
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To były idealne wakacje! Ludzie są mili, jedzenie pyszne, plaże czyste i nie były zatłoczone. Chcieliśmy spokojnych wakacji bez zgiełku i dokładnie to otrzymaliśmy. Właściciel gotował bardzo smacznie, jego żona była bardzo miła, podobnie jak kelnerzy.
To były idealne wakacje! Ludzie są mili, jedzenie pyszne, plaże czyste i nie były zatłoczone. Chcieliśmy spokojnych wakacji bez zgiełku i dokładnie to otrzymaliśmy. Właściciel gotował bardzo smacznie, jego żona była bardzo miła, podobnie jak kelnerzy.
Morze było krystalicznie czyste, położone w pięknym miejscu. Brzeg przeplatają drobne i większe kamyczki. Warto zabrać buty do wody, ponieważ na początku w morzu jest pas z większymi kamieniami.
WyżywienieNie zamawialiśmy wyżywienia, ale jedliśmy obiad i kolację w restauracji apartamentu. Gotowali bardzo dobrze, nawet dzieci (5 i 8 lat) zjadły wszystko. Zawsze byli mili dla dzieci i dorosłych, nie dało się nie lubić gospodarzy.
ZakwaterowaniePokoje są czyste, proste, ale miały wszystko, czego potrzebowaliśmy. Balkon wychodzi na morze i na górę za apartamentem, co było cudownym widokiem. Sprzątanie odbywało się regularnie. Warto zamówić klimatyzację, ponieważ w nocy jest bardzo gorąco i jest dużo komarów.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Gabriella O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byłem całkowicie zadowolony z organizacji i zakwaterowania, byłem na Kefalonii już po raz drugi, ale nigdy się nie znudzi.
Byłem całkowicie zadowolony z organizacji i zakwaterowania, byłem na Kefalonii już po raz drugi, ale nigdy się nie znudzi.
Plaża znajduje się tuż obok zakwaterowania, na jednym końcu jest kamienista, ale głównie piaszczysta. Długa plaża, łatwo dostępna, woda jest bardzo czysta, piękna. Wzdłuż plaży znajduje się kilka tawern.
ZakwaterowanieStudio rzeczywiście znajduje się przy plaży, lokalizacja jest cudowna, gospodarze są mili, korzystanie z parasola i leżaka było bezpłatne dla mieszkańców. Moim zdaniem stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry, chętnie tu wróciłbym.
UsługiNie było z tym żadnego problemu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)