Dennis Beach Ocena: 3/5 Grecja, Zakynthos, Laganas
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Eszter Mária W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Eszter Mária W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Krisztina K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Czuliśmy się bosko na Karpathos, od tego czasu opowiadamy o naszych przeżyciach wszystkim znajomym! Pigadia to przyjemne miasteczko o śródziemnomorskim klimacie, pełne tawern, kawiarni i sklepów. Zawsze chętnie wrócilibyśmy tam na wakacje! Plaża jest cudowna, z fantastycznymi zatoczkami. Warto wynająć samochód na kilka dni, aby móc zwiedzić inne części wyspy, naprawdę się to opłaca! Nie można przegapić zatoki Apella. Zakupy warto robić tylko w Pigadii, miejscowi nie polecali innych miejsc. Natomiast do restauracji warto wybrać się także do innych wiosek.
Czuliśmy się bosko na Karpathos, od tego czasu opowiadamy o naszych przeżyciach wszystkim znajomym! Pigadia to przyjemne miasteczko o śródziemnomorskim klimacie, pełne tawern, kawiarni i sklepów. Zawsze chętnie wrócilibyśmy tam na wakacje! Plaża jest cudowna, z fantastycznymi zatoczkami. Warto wynająć samochód na kilka dni, aby móc zwiedzić inne części wyspy, naprawdę się to opłaca! Nie można przegapić zatoki Apella. Zakupy warto robić tylko w Pigadii, miejscowi nie polecali innych miejsc. Natomiast do restauracji warto wybrać się także do innych wiosek.
Z noclegu poszliśmy pieszo na plażę, około 500 m, to nieduża odległość. Morze było przepięknie czyste! Na plaży za cały dzień zapłaciliśmy 5 € za 2 wygodne leżaki z parasolem. W restauracji przy plaży obsłużono nas, byli bardzo mili i przyjaźni, sympatyczne było to, że wszędzie mówią po angielsku.
WyżywienieNie zamawialiśmy wyżywienia, sami przygotowywaliśmy śniadanie. Na kolację chodziliśmy do miasta do restauracji. Naszą ulubioną jest Elea taverna, rodzinna restauracja z miłą obsługą.
ZakwaterowanieMiło nas zaskoczyło, gdy weszliśmy, powitała nas czystość, porządek i przestronność. Łazienka jest bardzo ładna, kulturalna, podobnie jak sypialnia. Na tarasie można niemal biegać, jest tak duży. Szczególnie miłe było to, że apartament jest przestronny, nie taki, gdzie „nie ważne jaki, byle tylko spać”. Tutaj rano długo jedliśmy śniadanie, piliśmy kawę, a także chętnie siedzieliśmy na zewnątrz wieczorami.
UsługiW apartamencie był telewizor, ale go nie używaliśmy. Wziąłem suszarkę do włosów, ale nie było to potrzebne, ponieważ była tam również. Było Wi-Fi, chociaż u nas sygnał był trochę słaby. W apartamencie sprzątano co dwa dni, wymieniano pościel i ręczniki, nawet w dniu wyjazdu, co moim zdaniem zasługuje na 5*! :)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zsolt Károly Varga
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Od dawna przygotowywaliśmy się do tej wyspy, teraz mieliśmy okazję tam pojechać. Nie zawiedliśmy się, było bardzo pięknie, z miłymi ludźmi. Spędziliśmy tam cudowny tydzień. Jest tam wiele do zobaczenia, dlatego warto wynająć samochód, aby wszędzie dotrzeć. Będzie taka możliwość, na pewno wrócimy.
Od dawna przygotowywaliśmy się do tej wyspy, teraz mieliśmy okazję tam pojechać. Nie zawiedliśmy się, było bardzo pięknie, z miłymi ludźmi. Spędziliśmy tam cudowny tydzień. Jest tam wiele do zobaczenia, dlatego warto wynająć samochód, aby wszędzie dotrzeć. Będzie taka możliwość, na pewno wrócimy.
Plaża znajdowała się 500 metrów od apartamentu. Brzeg był piaszczysty, ale w wodzie były drobne kamyczki, dlatego zalecane jest używanie butów. Nie było tłoczno, zawsze były wolne leżaki.
Wyżywieniebyło samodzielne wyżywienie.
ZakwaterowanieApartament był przestronny i czysty. Widać było, że niedawno został odnowiony. Balkon był zaskakująco duży, idealny do przyjmowania przyjaciół na małą rozmowę przy kieliszku wina w przyjemnej pogodzie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Porównując usługę i cenę, oceniam na jedynkę. Bardzo piękne wakacje.
Porównując usługę i cenę, oceniam na jedynkę. Bardzo piękne wakacje.
Plaża zgodnie z opisami, piękne czarne muszle. Absolutnie przejrzyste i czyste morze.
WyżywienieMieliśmy śniadania, nie są zbyt duże, ale każdy znajdzie coś dla siebie.
ZakwaterowanieBardzo ładny hotel trzygwiazdkowy. Miła obsługa.
UsługiMiła obsługa.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 109 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Gyöngyi Galgócziné Farkas
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo dobre apartamenty, blisko morza. Piękny widok z balkonów.
Bardzo dobre apartamenty, blisko morza. Piękny widok z balkonów.
Pargan ma trzy odcinki plaży, najbliższy od zakwaterowania, 5 minut pieszo, kamienisty, ale bardzo ładny krajobraz. Odpowiedni do nurkowania i pływania. Umiarkowanie zatłoczony, więc zawsze można znaleźć miejsce. Środkowy odcinek plaży jest szeroki, piaszczysty, 10 minut pieszo, na dużym obszarze, zawsze jest miejsce, płytka woda, bardzo polecany dla rodzin z małymi dziećmi. Najdalszy od apartamentu to około pół godziny pieszo, również duży, piaszczysty, bardzo ładna zatoka, ale znajduje się tam port, więc woda nie jest najczystsza, ale również jest dużo miejsca, płytka 1-2 warto tam pójść choćby ze względu na krajobraz.
WyżywienieNie było posiłku.
ZakwaterowanieDla trzech osób było bardzo wygodnie, ponieważ mieliśmy do dyspozycji dwa pokoje z dwoma balkonami. Byliśmy z tego zadowoleni.
UsługiNie było wyżywienia. Śmieci czasami były wynoszone. Sprzątania nie było, ale byliśmy tylko przez siedem nocy, więc nie mieliśmy na to zapotrzebowania. Wyposażenie uznaliśmy za odpowiednie (naczynia, koce).
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tibor Nagy
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dobrze się bawiliśmy. Droga powrotna była trochę długa. Gdyby można było inaczej zorganizować powrót do domu, byłoby lepiej. Niech osoby wracające do domu z Pargi nie muszą odbierać innych pasażerów.
Dobrze się bawiliśmy. Droga powrotna była trochę długa. Gdyby można było inaczej zorganizować powrót do domu, byłoby lepiej. Niech osoby wracające do domu z Pargi nie muszą odbierać innych pasażerów.
Plaża była bardzo dobra. Można było wybierać między piaszczystą a kamienistą plażą. Wybraliśmy tę drugą. Woda i plaża były czyste i zadbane. Nasz pobyt tutaj zapewnił prawdziwy odpoczynek i relaks.
WyżywienieSamowystarczalność.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było odpowiednie. Oferowało oczekiwany standard. Było blisko plaży.
UsługiByliśmy w apartamencie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ivana K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Na to, że cały wyjazd mieliśmy opłacony od końca marca, oczekiwania były takie, że wszystko będzie w porządku, ale prawda jest gdzie indziej. Ogólny widok na teren był dobry, to, że trzeba było chodzić na plażę, dało się jakoś znieść, że serwis plażowy był tylko na naszym terenie, to, że do jedenastej nikt nie dostał nawet wody, to już przesada, mimo że krążyli tam kelnerzy, my to wytrzymaliśmy, ale co z dziećmi.
Na to, że cały wyjazd mieliśmy opłacony od końca marca, oczekiwania były takie, że wszystko będzie w porządku, ale prawda jest gdzie indziej. Ogólny widok na teren był dobry, to, że trzeba było chodzić na plażę, dało się jakoś znieść, że serwis plażowy był tylko na naszym terenie, to, że do jedenastej nikt nie dostał nawet wody, to już przesada, mimo że krążyli tam kelnerzy, my to wytrzymaliśmy, ale co z dziećmi.
Na plażę chodziło się przez ulicę, ale dobrze było, że nie było daleko i można było iść aleją bananową, co było przyjemne, z tym, że ciągle chodziło się tam i z powrotem na obiad, a jeśli ktoś chciał coś do picia, znowu do hotelu. To dziwne, że jeden właściciel ma dwa hotele, a obsługa jest tylko w jego hotelu, ale na to nie da się wpłynąć.
WyżywienieJedzenie było całkiem zadowalające, chociaż po siedmiu dniach wszystko stawało się ciągle takie samo, ale tak to już jest, tylko nie było automatu do kawy i zawsze była w czajniku, co chyba nie byłoby takie straszne, tylko potem zauważyłam, że w serwisie plażowym podają znowu tę samą kawę, tylko kelnerka przelewa ją do szklanego dzbanka i podgrzewa, straciłam na to ochotę.
ZakwaterowaniePo przyjeździe musieliśmy czekać na pokoje, ale dało się to wytrzymać, potem nas zakwaterowano, u nas dobrze, tylko nasi znajomi mieli pokój bez okna i balkonu, ponieważ byliśmy zmęczeni po podróży nocnej, nie zgłaszaliśmy tego, ale następnego dnia rozwiązaliśmy to z delegatem i o dziwo, wszystko dało się załatwić, następnego dnia zostaliśmy zakwaterowani gdzie indziej i było całkiem dobrze, chociaż za tę cenę, którą zapłaciliśmy, mogło być lepiej. Ale to Grecja, chyba nic nas już nie zaskoczy.
UsługiTak, usługi dobre, codziennie sprzątane i myte podłogi, kelnerki miłe i mówiły także po słowacku, co nam również odpowiadało.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Adriana Seligová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To jest hotel rodzinny i tak właśnie czuliśmy się tam jak w rodzinie... bardzo mili i pomocni personel... jesteśmy bardzo zadowoleni... animatorzy z Alexandrii umilali nam dni... byli wspaniali...
To jest hotel rodzinny i tak właśnie czuliśmy się tam jak w rodzinie... bardzo mili i pomocni personel... jesteśmy bardzo zadowoleni... animatorzy z Alexandrii umilali nam dni... byli wspaniali...
Piękna ... czysta ... byliśmy już z mężem na Krecie i Zakynthos ... tutaj było najpiękniej i najczyściej ... mieliśmy malutkie kamyczki ... przejdziesz kilka metrów i plaża piaszczysta ... no niesamowite ... masz wybór ...
WyżywienieBardzo dobra... urozmaicona, tylko kolację wolę lżejszą... wieczorem brakowało mi jogurtu... ale kiedy o coś poprosiłam, przynieśli mi to z uśmiechem... obiady w ogrodzie były super...
Zakwaterowaniebardzo dobrze...czyściutko...codziennie czysta pościel i ręczniki oraz pachnący pokój...dziękuję sprzątaczkom, że tak o nas dbały...
UsługiJesteśmy bardzo zadowoleni...
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jaroslav H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo ładne wakacje w spokojnym miejscu na wzgórzu, około 300 m od długiej plaży z czystą wodą.
Bardzo ładne wakacje w spokojnym miejscu na wzgórzu, około 300 m od długiej plaży z czystą wodą.
Plaża piaszczysto-kamienista, bardzo długa (praktycznie na całej długości Skali), wszędzie dużo miejsca, parasol + 2 leżaki - 6-10 euro, przekąski z dostawą bezpośrednio na plaży, wejście do wody kamieniste, po 5 metrach głębokość, woda spokojna i przejrzysta. Nurkowanie z rurką dopiero na drugim końcu plaży (w kierunku Skali).
WyżywieniePobyt mieliśmy bez wyżywienia. Pod wzgórzem dobrze zaopatrzony sklep samoobsługowy. W bliskiej odległości wiele tawern i barów, gdzie można za rozsądne ceny spróbować doskonałej kuchni greckiej i międzynarodowej.
ZakwaterowanieZakwaterowanie na parterze bardzo ładne z widokiem na morze i wschód słońca. Przed zakwaterowaniem przestronny taras ze stolikiem i krzesłami. Prywatność zapewniają murki oddzielające poszczególne studia. W środku bardzo skromnie wyposażony aneks kuchenny (brak czajnika elektrycznego do kawy i herbaty). Łazienka i WC doskonałe (przeszklony prysznic! papier toaletowy można spłukiwać w WC!). Wifi działa przeważnie dobrze.
UsługiDwukrotnie podczas pobytu wymiana ręczników i pościeli, ciepła woda przez cały dzień oraz miły właściciel domu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Martin K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel i plaża wyglądają w rzeczywistości o wiele lepiej niż na zdjęciach, po prostu trzeba to przeżyć
Hotel i plaża wyglądają w rzeczywistości o wiele lepiej niż na zdjęciach, po prostu trzeba to przeżyć
Bez wyżywienia
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petr K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nasze wakacje były wspaniałe
Nasze wakacje były wspaniałe
Dostęp do morza bez problemów, perfekcyjny
WyżywienieJedliśmy bez problemów sami
ZakwaterowanieZakwaterowanie według naszych wyobrażeń
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Karel Ř.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Rozsądne miejsce w Laganas, z dala od hałaśliwej głównej ulicy pełnej wrzeszczących pijanych Anglików.
Rozsądne miejsce w Laganas, z dala od hałaśliwej głównej ulicy pełnej wrzeszczących pijanych Anglików.
Ogólnie czysta, w sezonie prawdopodobnie będzie bardzo tłoczno, ale w ogrodzie jest lepiej i spokojniej. Morze czyste, po stu metrach głębokość około 1,2 m. Występują tu żółwie karetta, nie gryzą, ale można się przestraszyć, mają około jednego metra, przy odrobinie zręczności dają się nawet pogłaskać.
WyżywienieBez wyżywienia, studia znajdują się między dwoma tawernami.
ZakwaterowanieRaczej poniżej średniej, na piętrze, przy obsadzie trzema osobami przestrzennie niewystarczające, prawie brak wyposażenia, stary mebel. Na parterze wszystko nowo i ładnie urządzone, ale nie dla czeskiej klienteli. Wszystkie pokoje z widokiem na morze jako mały bonus.
UsługiBez usług, w cenie leżak w ogrodzie, bardzo przyjemne, 20 m do wody.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 2 444 zł za os.
Edit Pál
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko było świetnie, z wyjątkiem autobusu i 5-6 godzin oczekiwania. Mogliby to zmienić, żeby wcześniej zarezerwować nocleg.
Wszystko było świetnie, z wyjątkiem autobusu i 5-6 godzin oczekiwania. Mogliby to zmienić, żeby wcześniej zarezerwować nocleg.
To była perfekcja!!!!
WyżywienieNie było go w nim.
ZakwaterowanieByło absolutnie w porządku, dostaliśmy to, czego oczekiwaliśmy.
UsługiByło dobrze.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
József Nagy
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
odpowiedni
odpowiedni
Martin Dopita
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Plaża miejska kamienista, około 300 m od hotelu, czyste morze. Około 1 km od hotelu plaża Papa beach - mniejsza, przyjemna plaża z restauracją, miła obsługa, piękne morze.
WyżywienieMieliśmy opłacone półpełne wyżywienie.
Śniadanie kontynentalne w hotelu - codziennie to samo - pieczywo, masło, ser, dżemy, plaster szynki, jajko na twardo, kawa, herbata.
Kolacja super w lokalnej tawernie Venetia - możliwość wyboru z całego menu przystawki + danie główne. Napoje płaciliśmy osobno.
Zadowolenie.
Początkowo mieliśmy mieszkać w hotelu Sunrise, ale po przyjeździe na miejsce powiedziano nam, że biuro podróży miało tam jakieś problemy i będziemy mieszkać w hotelu Matina (gorsza lokalizacja bez widoku na morze, około 300 m od miejskiej plaży i centrum kurortu).
Super - wszędzie czysto, codzienna wymiana ręczników i sprzątanie pokoi oprócz niedzieli. W pokoju klimatyzacja gratis, lodówka, telewizja satelitarna, prysznic, WC. Miła obsługa i właściciel.
Basen, bar przy basenie.
Połowa leżaków jest przez cały dzień w cieniu, ale my nie spędzaliśmy tam dużo czasu, podróżowaliśmy po wyspie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Sylvie Tvarůžková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Plaża miejska całkiem przyzwoita, parasole i leżaki za opłatą. W okolicy kilka innych plaż na bardzo dobrym poziomie.
WyżywienieW restauracji Venetia, wybór z menu. Śniadanie w hotelu Matina - codziennie to samo. Jajko, ser, plaster szynki, masło, dżem, sok, kawa. Przez cały pobyt bez zmian.
ZakwaterowanieNa bardzo dobrym poziomie. Regularne sprzątanie.
UsługiNa bardzo dobrym poziomie. Właściciele mili.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 894 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Slavomír Rakouský
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Plaża Sunrise Beach należy co prawda do tzw. „plaż nieutrzymywanych”, jest jednak bardzo czysta, podobnie jak woda, która jest tutaj krystalicznie czysta. Zaletą jest również łagodne wejście do morza. Na tej żwirowej plaży nie ma do dyspozycji leżaków ani parasoli przeciwsłonecznych.
WyżywienieHotel rodzinny oferuje tylko śniadania, które zawsze są przygotowywane ze świeżych składników (chleb, jogurt, ser, jajka). Codziennie do wyboru są dwa lub trzy z wymienionych składników, jednak przy dłuższym pobycie może to być nieco monotonne. Z drugiej strony, główne posiłki w dużym wyborze i doskonałej jakości oferuje niesamowita liczba małych, przyjemnych restauracji w okolicy.
ZakwaterowanieCałkowicie bezproblemowa, bieżąca wymiana ręczników i pościeli, regularne sprzątanie. Ogólnie bardzo czyste otoczenie.
Usługijak wyżej. Otoczenie i usługi małego rodzinnego hotelu Topaz z pewnością docenią wszyscy, którzy cenią sobie spokojne i czyste środowisko.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Renata Kübelbecková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Czysta i naprawdę piękna, kamienista. Kilka metrów od noclegu. W sierpniu o 11 rano nie było problemu ze znalezieniem leżaków tuż przy morzu. Najlepsza jednak była Lemonakia, jest trochę oddalona, ale warto czasem tam pójść.
WyżywienieJedzenie absolutnie monotonne, czarna herbata, szklanka soku, biały chleb, masło, dżem, możliwość otrzymania sera, kilka plasterków, jogurt, od czasu do czasu jedno jajko. Po 11 dniach naprawdę nam się to znudziło. W pokoju jest duża lodówka, więc można dokupić i przynieść na śniadanie samemu, na przykład warzywa.
ZakwaterowanieZakwaterowanie ładne i czyste, blisko morza, wszystko na wyciągnięcie ręki...
UsługiMyślę, że sprzątanie nie było robione tylko w niedzielę, w pozostałe dni codziennie. Czyste ręczniki. Jeśli masz hałaśliwych sąsiadów, wszystko słychać. Włosi nie zaprzeczają swojemu charakterowi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Iveta K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Po dłuższym wahaniu dołączam naszą recenzję (z powodu braku nowszych recenzji). Za te pieniądze nie oczekiwaliśmy żadnego luksusu, ale mimo że wyjazd był "last minute", nie sądzę, że powinniśmy byli dostać pokój (czy raczej jaskinię bez okien, zatęchłą i z zapachem ścieków z toalety...) na parterze, gdzie wokół naszego tarasu przechodzili inni goście do baru-jadalni i do basenu. Ze strony personelu była letnia chęć zaoferowania zakwaterowania na pierwszym piętrze. Pokój mniejszy, podobnie usytuowany, malutki balkonik, na którym ledwo zmieściły się 2 krzesełka, również bez okna. Dlatego zostaliśmy na parterze - dzięki tarasowi. Na 3 gwiazdki zdecydowanie nie. Mimo że początek wakacji miał te trudności, to jednak spędziliśmy piękny tydzień, pełen przyjemnego kąpania się na wszystkich okolicznych dostępnych plażach oraz na wycieczce wynajętym samochodem (dzięki uprzejmości pani delegatki) - 2 dni około 85 euro + paliwo. Opłaca się wynająć na więcej dni... następnym razem. Bardzo pomógł nam przewodnik z mapą zakupiony w Czechach. Do Heraklionu lepiej autobusem - niedaleko hotelu, cena około 3 euro. Ale miasto trochę nas rozczarowało. Inne miejsca jak Agios Nikolaos - przepiękny widok na lokalne jezioro i bardzo ładne miasteczko! Chania i Rethymno również warte odwiedzenia.
Po dłuższym wahaniu dołączam naszą recenzję (z powodu braku nowszych recenzji). Za te pieniądze nie oczekiwaliśmy żadnego luksusu, ale mimo że wyjazd był "last minute", nie sądzę, że powinniśmy byli dostać pokój (czy raczej jaskinię bez okien, zatęchłą i z zapachem ścieków z toalety...) na parterze, gdzie wokół naszego tarasu przechodzili inni goście do baru-jadalni i do basenu. Ze strony personelu była letnia chęć zaoferowania zakwaterowania na pierwszym piętrze. Pokój mniejszy, podobnie usytuowany, malutki balkonik, na którym ledwo zmieściły się 2 krzesełka, również bez okna. Dlatego zostaliśmy na parterze - dzięki tarasowi. Na 3 gwiazdki zdecydowanie nie. Mimo że początek wakacji miał te trudności, to jednak spędziliśmy piękny tydzień, pełen przyjemnego kąpania się na wszystkich okolicznych dostępnych plażach oraz na wycieczce wynajętym samochodem (dzięki uprzejmości pani delegatki) - 2 dni około 85 euro + paliwo. Opłaca się wynająć na więcej dni... następnym razem. Bardzo pomógł nam przewodnik z mapą zakupiony w Czechach. Do Heraklionu lepiej autobusem - niedaleko hotelu, cena około 3 euro. Ale miasto trochę nas rozczarowało. Inne miejsca jak Agios Nikolaos - przepiękny widok na lokalne jezioro i bardzo ładne miasteczko! Chania i Rethymno również warte odwiedzenia.
Lokalna plaża zatłoczona rosyjskimi turystami. Nie korzystaliśmy z niej zbyt wiele. Dwa leżaki + parasol za 7 euro. Miejsce na ręcznik też się znajdzie. Plaża jest wąska i długa. Około 15 minut pieszo jest kolejna mniejsza, ale ładniejsza plaża Psaromoura - otoczona skałami. Ścieżką nad nią odkryjecie przepiękne widoki na okolicę. Kolejna mniejsza plaża jest za wzgórzem od niej. Też warto ją odkryć. Nad nią luksusowe hotele z basenami. Może następnym razem zdążymy też odwiedzić jasne południowe plaże. Tydzień na Krecie minął bardzo szybko i to naprawdę za mało na odkrywanie naturalnych piękności wyspy.
WyżywienieŚniadanie serwowane (dopiero od 9.00) – na talerzyku 1 (słownie jedno) plasterek parodii na szynkę i 1 plasterek sera, jeden mini margaryn, miód i dżem. Dla tych, którzy lubią mięsne śniadanie, jak mój mąż – rozczarowanie... pieczywo wystarczyło, dalej w miseczce krem twarogowy, kawałek pomidora i ogórka. W weekend – chyba że przyjechali Francuzi i Anglicy, gospodarz zrobił coś w rodzaju szwedzkiego stołu. Szkoda, że nie było tak codziennie. Do picia filiżanka herbaty lub kawy i szklanka soku. Żadnego rozpuszczania się, czeski turysto!! Na pozostałe posiłki chętnie chodziliśmy do lokalnych nadmorskich tawern i rozkoszowaliśmy się lokalnymi specjałami. Bardzo przyjazna atmosfera. Kiedy przyszliście tam po raz drugi, witali was jak swoją rodzinę – bardzo miło. Również ten zwyczaj, gdy przed jedzeniem przynoszą małą przystawkę, a po jedzeniu domowe likiery i palenki, arbuzy lub wyśmienite desery... to bezbłędne! Reputację hotelu gospodarz poprawił świetnym lokalnym jedzeniem, które było tańsze niż w innych tawernach. Napoje i inne mieszane drinki również. Zdecydowanie polecamy spróbować! To bardzo poprawiło ogólne wrażenie o hotelu. Również to, że przy wczesnym wyjeździe na wycieczki starano się przygotować nam śniadanie na wynos (trochę pieczywa i kilka porcji margaryny, miodu i dżemu)... woleliśmy kupić coś w pobliskim markecie – dobrze zaopatrzonym.
ZakwaterowanieSzczerze mówiąc - pierwsze wrażenie dość szokujące! Trochę bardziej jak skansen.... Jedynym sposobem wentylacji i dostępem światła dziennego do pokoju są przesuwne drzwi wejściowe. Pokój ponury, klimatyzacja za dodatkową opłatą i trochę hałaśliwa. Po początkowym oswojeniu się z sytuacją zaczęliśmy szukać pozytywów... największym z nich był taras i fakt, że pokój był dla 3 osób, więc więcej miejsca. Aneks kuchenny niedostatecznie wyposażony dla tych, którzy lubią sami przygotowywać jedzenie. My, poza lodówką, z niego nie korzystaliśmy. Toaleta z prysznicem słabo wentylowana, malutka... podczas korzystania z toalety trzeba uważać, aby nie zahaczyć o umywalkę.
UsługiPrzyjemny basenik, zawsze czysty i ciepły. Świetna relaksacja po całodniowej wycieczce. Sprzątanie pokoju wystarczające.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Marjan Ševčuk
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni :)
Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni :)
Plaża jest pięć minut spacerem od hotelu, utrzymywana w czystości, a woda jest pięknie przejrzysta. Należy jednak zwrócić uwagę - w niektórych miejscach (nie ma tam ludzi, więc kusi, by tam popływać) znajdują się jeżowce morskie i jest ich tam naprawdę dużo. Plaża jest mniejsza i jest na niej dużo ludzi.
WyżywienieJeśli chodzi o jedzenie w hotelu, było lepsze niż się spodziewano, jedzenie było pochodzenia greckiego i było absolutnie doskonałe. A tak w ogóle, dla nas miłośników tłustych potraw, doskonałe.
ZakwaterowanieCzysty, prosty, przytulny pokój dla dwóch osób. Z pełnym wyposażeniem i odpowiednią ceną. Pokój jest raczej dla tych osób, które spędzą w nim minimum czasu. Z naszej strony - zadowoleni.
UsługiW hotelu są bardzo mili, uprzejmi i pomocni. Z naszej strony bardzo dobrze!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tomáš Zajíček
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniałe wakacje.
Wspaniałe wakacje.
Czysta, piaszczysta, 1 minuta od hotelu.
WyżywienieDoskonałe restauracje w okolicy.
ZakwaterowaniePiękny mały hotelik.
UsługiCzyste ręczniki, codzienna obsługa pokojowa, przyjazny kierownik hotelu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Béláné K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wybraliśmy bardzo dobry nocleg, wszystko było blisko (w promieniu 100 metrów). Czuliśmy się bardzo dobrze.
Wybraliśmy bardzo dobry nocleg, wszystko było blisko (w promieniu 100 metrów). Czuliśmy się bardzo dobrze.
Plaża jest przyjemnie piaszczysta, czasami mogliby ją trochę zgrabić, ale nie powiedziałbym, że jest zaśmiecona. Dwa łóżka + jeden parasol słoneczny 10 euro.
Na plaży znajduje się mnóstwo restauracji, jest duży wybór. Woda jest czysta, dno piaszczyste, powoli się pogłębia.
Byliśmy na własnym wyżywieniu.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było bardzo super, blisko plaży. Przestronny pokój, łazienka, balkon. Wyposażenie kuchni mogłoby być lepsze, ale i tak sobie poradziliśmy.
Byliśmy na pierwszym piętrze, stamtąd mieliśmy częściowy widok na morze.
Nie skorzystaliśmy z usługi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate