Grecja: hotele z opiniami, znaleziono 4 466 hoteli

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Vlasis Ocena: 3/5 Grecja, Korfu, Messonghi

Vlasis opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Michal J.

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Za cenę wycieczki zdecydowanie oceniam wakacje pozytywnie. Jedynym minusem było opóźnienie samolotu o 1,5 godziny przy odlocie, ale za to biuro podróży nie ponosi odpowiedzialności.

Za cenę wycieczki zdecydowanie oceniam wakacje pozytywnie. Jedynym minusem było opóźnienie samolotu o 1,5 godziny przy odlocie, ale za to biuro podróży nie ponosi odpowiedzialności.

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Andrea P.

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Villa Anemos Ocena: 3/5 Grecja, Santorini, Perissa

Villa Anemos opinie

Nie oceniony (oceniony przez 13 osób)

Monika Z.

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Z dwójką małych dzieci (1 i 3 lata) to były świetne wakacje. Termin pod koniec sezonu okazał się doskonałym wyborem - mało ludzi, bardzo ciepłe morze.

Z dwójką małych dzieci (1 i 3 lata) to były świetne wakacje. Termin pod koniec sezonu okazał się doskonałym wyborem - mało ludzi, bardzo ciepłe morze.

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża niedaleko, po drodze pole z dwoma osiołkami, co było główną atrakcją :-). Na plaży trzeba znaleźć miejsce z łagodniejszym i piaszczystym wejściem do wody. My znaleźliśmy je około 10 minut od zakwaterowania, dzieci były zachwycone, a my również. Woda pięknie ciepła i prawie bez fal, piasek raczej grubszy żwir, ale nie ostry. Nie brudzi, ale też nie da się budować zamków. Plaże czyste.

Wyżywienie

Jedliśmy na własną rękę, owoce, warzywa, prawdziwy jogurt, feta, oliwki, pieczywo z lokalnej piekarni itp. świetne, mięso codziennie na kolację w jakiejś tawernie. Wszystkie są tam na doskonałym poziomie. Cenowo wyżej niż u nas.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie standardowe, wyposażenie apartamentu mogłoby być lepsze, ale byliśmy przygotowani (noże, miski, duże kubki...). Wszystko utrzymane w porządku, sprzątanie odpowiednie, ucieszyła podwójna wymiana pościeli i ręczników.

Usługi

Usługi nie były przez nas wykorzystywane, poza okazjonalnym ochłodzeniem się w basenie, nie było potrzeby.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Janka K.

Ocena 1,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyspa Santorini ma niepowtarzalną atmosferę i po kilku latach postanowiliśmy ją ponownie odwiedzić. Cały czas spędzaliśmy aktywnie, dzięki temu, że wypożyczyliśmy quada i mogliśmy swobodnie poruszać się po całej wyspie.

Wyspa Santorini ma niepowtarzalną atmosferę i po kilku latach postanowiliśmy ją ponownie odwiedzić. Cały czas spędzaliśmy aktywnie, dzięki temu, że wypożyczyliśmy quada i mogliśmy swobodnie poruszać się po całej wyspie.

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Piękna, dobrze wyposażona plaża blisko hotelu, zalecamy obuwie do wody. (gorący czarny piasek, kamyczki)

Wyżywienie

Na wyżywienie korzystaliśmy z niezliczonej ilości lokalnych miejsc.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie - studio - proste, funkcjonalne - w pełni by nam odpowiadało, gdyby było czyste.
Co absolutnie nie odpowiadało, to stan kabiny prysznicowej z WC - silnie cuchnąca stara kanalizacja, dało się to przeżyć tylko dzięki temu, że pomieszczenie miało okno i ciągle wietrzyliśmy. Zdewastowane urządzenia sanitarne, zatkany zlew, stojąca woda w zlewie i w kabinie prysznicowej!
Wyposażenie kuchni nie mogło być skromniejsze. Nie planowaliśmy się "karmić w domu", ale tę kawę czy herbatę chętnie byśmy sobie przygotowali, brakowało czajnika elektrycznego.

Usługi

Tego typu obiekty hotelowe znamy z wakacji w Grecji. Ale nigdy nie byliśmy w tak brudnym obiekcie! Po przyjeździe poinformowano nas, że ręczniki i pościel zmieniają co cztery dni. Przyjechaliśmy we wtorek 12/8, wymiana ręczników miała miejsce w sobotę 16/8 (czyli piątego dnia), no dobrze – pierwszego dnia nie liczyli. Kolejna wymiana miała być w środę 20/8. Nie była. Kiedy w czwartek 21/8 zwróciliśmy się do recepcji, że nie wymieniono nam ręczników ani pościeli, odpowiedziano: „no i co? Jutro 22/8 już wyjeżdżacie!” Bezczelność personelu sprzątającego też była ogromna: na pukanie do drzwi odpowiedziałam (bo myślałam, że wraca mój chłopak z zakupów), ale to była sprzątaczka, która weszła i zabrała kosz na śmieci, potem poprosiłam ją, żeby opuściła pokój, bo za chwilę wychodzimy, ale ona bez słowa kontynuowała „sprzątanie” – zamoczyła mop w stojącej wodzie w łazience i czterema ruchami „zmoczyła” podłogę. I to było sprzątanie! Później okazało się, że nie była niema, tylko w ogóle nie rozumie – tylko po rosyjsku. Czy to wyjaśnienie? – Recepcjonistka i personel (dwie kolejne kobiety) byli rosyjskojęzyczni. Zdecydowanie nie polecałabym tego miejsca rodzinom z małymi dziećmi!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Studia Angelos Ocena: 3/5 Grecja, Rodos

Studia Angelos opinie

Nie oceniony (oceniony przez 8 osób)

Radek Zugar

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Cena 5,0 / 5

Plaża

Piękna piaszczysta plaża oddalona o około 50 m od zakwaterowania z przepięknie czystą wodą. 2 leżaki + parasol 7 EUR/dzień.

Zakwaterowanie

Na terenie piękny basen. Pokoje z balkonem i aneksem kuchennym wyposażonym w kuchenkę, lodówkę, czajnik elektryczny oraz podstawowe naczynia. Chociaż w informacjach biura podróży o zakwaterowaniu napisano, że znajduje się ono w spokojniejszym miejscu, hałas w godzinach nocnych jest dość znaczny. Niedaleko, po drugiej stronie ulicy, znajduje się dyskoteka. Są tu również komary, więc warto zabrać ze sobą repelenty. 50 m przystanek autobusowy do Rodosu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Veronika Šimková

Ocena 1,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Cena 1,0 / 5

Plaża

Super. Piaszczysta z bardzo łagodnym wejściem i bardzo blisko.

Wyżywienie

bez wyżywienia

Zakwaterowanie

Niestety oznaczenie *** nie odpowiadało rzeczywistości. Bar sfotografowany na ulotce był zamknięty. Hotel wydawał się opuszczony. Personel stanowił właściciel, który tam rzadko bywał, a dodatkowo był bardzo nieprzyjemny przy naszym przyjeździe. Musieliśmy sami wnosić bagaże po schodach. Jedyną rzeczą, która nam się tam podobała, był basen. Parasole przeciwsłoneczne były jednak dość dziurawe. Na korytarzach i w recepcji nie było klimatyzacji ani toalety. Ostatniego dnia nie mieliśmy nawet gdzie umyć rąk, toaleta była tylko w nieczynym barze, a jedyną działającą rzeczą w tej toalecie było spłukiwanie – ciemno, bez papieru toaletowego, bez możliwości umycia rąk. Z naczyń był tam jeden garnek, porysowana patelnia teflonowa i czajnik z ogromnymi osadami kamienia, które odpadały, oraz jeden ząbkowany nóż. Talerze itp. były w porządku. Ogólnie wyglądało to jak jakiś noclegownia.

Usługi

O czym nie powiedzieliśmy, tego nie mieliśmy. Za klimatyzację dopłaciliśmy. Właściciel skąpy. Sprzątanie tylko 2 razy w całym tygodniu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Komplex Anna Ocena: 3/5 Grecja, Thassos

Komplex Anna opinie

Nie oceniony (oceniony przez 4 osób)

Marek K.

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Vojtěch T.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Glicorissa Beach Ocena: 3/5 Grecja, Samos, Pitagorio

Glicorissa Beach opinie

Nie oceniony (oceniony przez 5 osób)

Jan Kozák

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zdecydowanie fantastyczne wakacje. Blisko plaży, możliwość wieczornego siedzenia w barze przy morzu. Do miasta co prawda nie prowadzi promenada, ale jeśli grupa ludzi się dogada, warto zadzwonić po taksówkę, która wysadzi was w centrum. Okolica niesamowita, warto wypożyczyć samochód i objechać wyspę.

Zdecydowanie fantastyczne wakacje. Blisko plaży, możliwość wieczornego siedzenia w barze przy morzu. Do miasta co prawda nie prowadzi promenada, ale jeśli grupa ludzi się dogada, warto zadzwonić po taksówkę, która wysadzi was w centrum. Okolica niesamowita, warto wypożyczyć samochód i objechać wyspę.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Czysta woda, kamienista plaża z ładnym dostępem do morza. Woda jest pięknie przejrzysta, idealna do nurkowania. Możliwość wypożyczenia leżaków za opłatą. Plażę głównie wykorzystują goście hotelu, więc nie jest zatłoczona.

Wyżywienie

Śniadania są dobre. Obiad można kupić w barze należącym do hotelu, gdzie gotują fantastycznie. Codziennie co najmniej dwie specjalności. Kolacja równie wyśmienita. Podajemy ją w tej samej restauracji, prawie na plaży.

Zakwaterowanie

Pokoje są co prawda małe, ale człowiek tam przychodzi tylko spać, więc to nie przeszkadza. Może tylko kabina prysznicowa mogłaby być większa. Dla niepalących. Śniadanie serwowane jest na tarasie z widokiem na morze.

Usługi

Prawie nie korzystaliśmy z żadnych dodatkowych usług, ale personel był pomocny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Ondřej Č.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Spędziliśmy tu wakacje z dziewczyną i wybraliśmy dobrze. Gośćmi hotelu byli głównie Niemcy i Grecy - ogólnie bez zbędnych hałasów, w różnych grupach wiekowych, rodzin z dziećmi było niewiele. Hotel jest bardzo spokojny, znajduje się prawie na uboczu na zboczu nad zatoką (bezpośrednio nad hotelem Glykorissa Beach stoi jeszcze hotel Princess). Zdecydowanie polecam wypożyczyć samochód lub inny środek transportu - do najbliższej "cywilizacji", czyli miasta Pythagorion, prowadzi droga tylko po dość ruchliwej drodze z palącym słońcem (około 4 km). Przejechaliśmy prawie całą wyspę (większe miasta i górskie wioski z warsztatami ceramicznymi, plaże, klasztory, antyczny Heraion (wstęp 6 euro), tunel Eupalina (wstęp 8 euro). Miasteczko Pythagorion jest malownicze - port z posągiem Pitagorasa, ruiny zamku, główna ulica z sklepikami z pamiątkami, ale także małymi marketami i sklepami z pieczywem, rybami, owocami i warzywami, lodami...

Spędziliśmy tu wakacje z dziewczyną i wybraliśmy dobrze. Gośćmi hotelu byli głównie Niemcy i Grecy - ogólnie bez zbędnych hałasów, w różnych grupach wiekowych, rodzin z dziećmi było niewiele. Hotel jest bardzo spokojny, znajduje się prawie na uboczu na zboczu nad zatoką (bezpośrednio nad hotelem Glykorissa Beach stoi jeszcze hotel Princess). Zdecydowanie polecam wypożyczyć samochód lub inny środek transportu - do najbliższej "cywilizacji", czyli miasta Pythagorion, prowadzi droga tylko po dość ruchliwej drodze z palącym słońcem (około 4 km). Przejechaliśmy prawie całą wyspę (większe miasta i górskie wioski z warsztatami ceramicznymi, plaże, klasztory, antyczny Heraion (wstęp 6 euro), tunel Eupalina (wstęp 8 euro). Miasteczko Pythagorion jest malownicze - port z posągiem Pitagorasa, ruiny zamku, główna ulica z sklepikami z pamiątkami, ale także małymi marketami i sklepami z pieczywem, rybami, owocami i warzywami, lodami...

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Do plaży prowadzi hotelowa ścieżka w dół ze wzgórza (obok basenu i restauracji) - około 100 metrów z kilkoma schodami w cieniu sosen, co nie jest uciążliwe. Kąpaliśmy się na około sześciu plażach na wyspie i zgodziliśmy się, że wszystkie były ładne, ale ta przy hotelu była najprzyjemniejsza - spokojna, czysta i niezatłoczona. Od kilku lat z rzędu otrzymuje niebieską flagę i jest to zasłużone. Na plaży nie znajdziesz nawet niedopałka. Plaża jest kamienista, kilka metrów od brzegu przechodzi w piaszczyste dno. Nie ma tu jeżowców ani ostrych kamieni. Parasol i dwa leżaki są dostępne za opłatą 6 euro za dzień. Przy plaży jest bar, obsługa działa również na wezwanie przez naciśnięcie przycisku. :-)

Wyżywienie

Śniadania odbywają się w formie bufetu na przestronnym tarasie z widokiem na morze. Jedzenie każdego ranka prawie takie samo, ale ogromny wybór, więc można codziennie jeść coś innego (tosty, chleb, słodkie pieczywo, jajka, boczek, parówki, pieczarki (wtf? :-) ), naleśniki, dżemy, nutella, sery, salami, feta, warzywa, pomarańcze, melony, gęsty jogurt, suszone owoce, płatki, marynowane brzoskwinie, ciastka, kawa, herbata, czekolada, woda, soki.....). Kolacje podawane są w restauracji nad plażą kilkadziesiąt metrów poniżej hotelu. Były trochę uboższe pod względem różnorodności potraw, które jednak były bardzo smaczne i w dużych ilościach, zdecydowanie dobrze się najedliśmy. Można powiedzieć, że zawsze było jedno danie mięsne, jedno wegetariańskie, zupa, deser (zazwyczaj wyśmienita baklava), zawsze praktycznie te same, ale zawsze świeże warzywa i melon. Gość nakłada sobie jedzenie sam w dowolnej ilości, napoje dokupuje u obsługi.

Zakwaterowanie

Nasz pokój był mniejszy, ale całkowicie nam wystarczył, łóżko bardzo wygodne. Z pokoju jest wyjście na przestronny balkon ze stolikiem, krzesłami i widokiem na morze (myślę, że mają to wszystkie pokoje). Wyposażenie pokoju, holu wejściowego i tarasu śniadaniowego nie jest nowoczesne, ale też nie przestarzałe, wszędzie w hotelu jest czysto i przytulnie.

Usługi

Personel hotelu od recepcjonistów po obsługę w restauracji był naprawdę bardzo uprzejmy, szybki (chociaż kelnerzy po kolacji mieli czasami słabszą chwilę), miły i zabawny, wszyscy mówią dobrze po angielsku, a przede wszystkim po niemiecku. Sprzątanie pokoi odbywa się codziennie. W pokoju jest klimatyzacja, lodówka i suszarka do włosów - wszystko w cenie pokoju. Prąd działa jednak tylko wtedy, gdy gość jest w pokoju. Basen jest czysty, miejscami nawet głęboki, nie jest zbyt często używany, są przy nim leżaki i czuwa nad nim ratownik.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Pietra Ocena: 3/5 Grecja, Korfu, Sidari

Pietra opinie

Nie oceniony (oceniony przez 4 osób)

Anonym

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje wybrane przez stronę internetową nie były takie same w rzeczywistości.

Wakacje wybrane przez stronę internetową nie były takie same w rzeczywistości.

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Co do plaży, widziałem już ładniejsze i czystsze wody.

Zakwaterowanie

Zarezerwowaliśmy apartament Polyxeni dla 2 osób. Na podstawie zdjęć apartamenty wyglądały na ładne i zadbane. Jednak w rzeczywistości były wilgotne, śmierdzące, z pleśnią, pełne pajęczyn i w ogóle nie nosiły już nazwy Polyxeni.
Rano nie było wody. Odległość od plaży podana w opisie powinna być pomnożona przez dwa. To była ogromna rozczarowanie, które zepsuło naszą podróż poślubną. Sprzątanie ograniczało się do wymiany kosza na śmieci, a zdarzało się, że drzwi nie były zamykane na klucz, nawet wielokrotnie.

Usługi

O tym tylko tyle, że jest stół bilardowy, który działa za 2 euro, w przeciwieństwie do innych miejsc, które są bezpłatne. Chcieliśmy kupić wodę, ale nie mogli nam jej dać, czyli nie są odpowiednio przygotowani i wyposażeni do przyjmowania i obsługi turystów oraz wczasowiczów.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Villa Eliza Ocena: 3/5 Grecja, Kefalonia, Skala

Villa Eliza opinie

Nie oceniony (oceniony przez 7 osób)

Klára Gyenei

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Prawidłowy

Prawidłowy

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Morze było oddalone o około 10 minut, było krystalicznie czyste i niezbyt zatłoczone.Było bardzo przyjemnie.

Wyżywienie

Nie było dostaw

Zakwaterowanie

Czysto, pomocnie, pięknie, w dobrej lokalizacji.

Usługi

Basen czysty, pościel i ręczniki wymienione

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Petr Šebesta

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wspaniale!

Wspaniale!

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Super, zadbany, wiele tawern, sporty - wynajem łodzi, skuter wodny itp... My podróżowaliśmy po wyspie, więc spędziliśmy tu tylko kilka godzin. Poza tym brytyjska kolonia :-)

Wyżywienie

Mieliśmy w cenie śniadanie, codziennie to samo. Nic specjalnego - pieczywo, jeden plaster sera, jeden plaster szynkowej kiełbasy lub tost. Dżem, marmolada, masło, sałatka owocowa. Czasami ciasto. Przygotowywała je właścicielka o określonej godzinie (9:00). Jeśli nie przyszliśmy na czas, to przychodziła po nas :-D Dla nas było to wystarczające, jednak polecam za tę cenę wykupić nocleg bez śniadania i robić je samemu.

Zakwaterowanie

Piękny hotel nad kurortem Skala, z basenem i uroczym, zadbanym ogrodem. Widok na morze, spokój i relaks. Trzeba trochę popchnąć personel w kwestii wymiany ręczników i np. papieru toaletowego, a potem wszystko jest w porządku. Z naszej strony 100% ocena i byliśmy zadowoleni.

Usługi

Bardzo osobliwa właścicielka o imieniu Lukia (ponad 80 lat). Bardzo nam się podobała, trzeba znaleźć do niej właściwą drogę ;-)
Kiedy trochę ją nakierowaliśmy i popchnęliśmy, była dla nas niemal we wszystkim wyrozumiała i dostaliśmy nawet coś ekstra ;-)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Polychrono Beach Ocena: 3/5 Grecja, Chalkidiki, Polichrono

Polychrono Beach opinie

Nie oceniony (oceniony przez 17 osób)

Naděžda O.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Poza początkiem wakacji, kiedy mieliśmy opóźniony o półtorej godziny lot z Brna, całe wakacje były już tylko piękne, wszystko było tak, jak powinno być na wakacjach.

Poza początkiem wakacji, kiedy mieliśmy opóźniony o półtorej godziny lot z Brna, całe wakacje były już tylko piękne, wszystko było tak, jak powinno być na wakacjach.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża tuż przy hotelu z leżakami i parasolami, chodziliśmy kawałek od hotelu, gdzie było mniej ludzi, tam było już super, morze jest przepięknie przejrzyste, nie ma tam wprawdzie piasku, ale większe lub mniejsze kamienie, ale zawsze można bez problemu wejść do wody. Trochę dalej od brzegu można obserwować różne rybki i inne stworzenia. Morze było po prostu bajkowe :-). Polecam!

Wyżywienie

Co napisać o jedzeniu, śniadanie codziennie dokładnie takie samo, ale ogólnie dość duży wybór, więc nie głodujesz, do tego kawa, herbata, sok, owoce, wszystko ciągle uzupełniane, kolacja w pobliskiej restauracji Viva, wybór spośród dwóch dań, przystawka i potem deser, obsługa wyjątkowa, mówi całkiem dobrze po czesku i bardzo pomocna, od czwartego dnia nie mieliśmy już wyboru, ale dzień wcześniej zgłaszaliśmy, na co mieliśmy ochotę. Mogło to być cokolwiek. I zawsze było bardzo smaczne.

Zakwaterowanie

Według niektórych recenzji, które czytałam, miałam obawy, ale okazało się inaczej. Pokój był całkiem duży z balkonem, i chociaż nie było żadnego widoku, ponieważ obok był kolejny hotel, mieliśmy swoją prywatność, co było zaletą. Pokój był normalnie wyposażony: mała lodówka, telewizor, fotel i stolik, całkiem duże lustro, mniejszy stolik pod lustrem, szafa. Osobiście nie zwracam uwagi na drobne niedociągnięcia, nie przyjechałam do pokoju, ale nad morze.

Usługi

Podczas naszego pobytu ręczniki i pościel zostały wymienione trzy razy, codziennie było sprzątane, po prostu porządek. Nie mogę narzekać.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 2,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Przyjemne wakacje. Plaża przed hotelem co prawda nie za bardzo (jeże), ale gdzie indziej ładnie.
Kurort ruchliwy, dużo restauracji i usług. Wyżywienie dość drogie.
Brakowało nam atrakcji dla dzieci (zjeżdżalnie, huśtawki, jakieś dziecięce atrakcje poza takimi bujanymi samochodzikami za 1 euro).
Ogólne wrażenie pozytywne.

Przyjemne wakacje. Plaża przed hotelem co prawda nie za bardzo (jeże), ale gdzie indziej ładnie.
Kurort ruchliwy, dużo restauracji i usług. Wyżywienie dość drogie.
Brakowało nam atrakcji dla dzieci (zjeżdżalnie, huśtawki, jakieś dziecięce atrakcje poza takimi bujanymi samochodzikami za 1 euro).
Ogólne wrażenie pozytywne.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Odysseion Ocena: 3/5 Grecja, Lefkada, Vassiliki

Odysseion opinie

Nie oceniony (oceniony przez 10 osób)

Denisa M.

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólnie podobało nam się zakwaterowanie. Pan na recepcji był miły. Nie wszystkie pokoje były zajęte, więc nawet na terenie obiektu nie spotykaliśmy wielu ludzi. Na Lefkadzie jest wiele pięknych plaż, które warto odkryć, szczególnie te na zachodnim wybrzeżu. Jeśli jednak chcesz uniknąć zatłoczonej plaży windsurferów, która jest popularna ze względu na prawie stały wiatr (Vassiliki), wybierz hotel w innej części wyspy lub wypożycz jakiś środek transportu.

Ogólnie podobało nam się zakwaterowanie. Pan na recepcji był miły. Nie wszystkie pokoje były zajęte, więc nawet na terenie obiektu nie spotykaliśmy wielu ludzi. Na Lefkadzie jest wiele pięknych plaż, które warto odkryć, szczególnie te na zachodnim wybrzeżu. Jeśli jednak chcesz uniknąć zatłoczonej plaży windsurferów, która jest popularna ze względu na prawie stały wiatr (Vassiliki), wybierz hotel w innej części wyspy lub wypożycz jakiś środek transportu.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaża była bardzo blisko, praktycznie tuż przy hotelu. Kamienista plaża, która jest znana z windsurfingu, więc gdybyśmy miały jechać ponownie na Lefkadę, unikałybyśmy tej plaży. Woda była czysta, o to nie chodziło, ale wszędzie, dosłownie wszędzie poruszali się na deskach windsurfingowych i nie było żadnego bezpiecznego miejsca, gdzie nie groziłaby kolizja. Praktycznie na całej promenadzie są kluby oferujące lekcje windsurfingu lub wypożyczalnie. Można tu też wypożyczyć katamarany i mniejsze żaglówki. Oczywiście był tu silniejszy wiatr, więc jeśli chciałyśmy korzystać z własnego parasola, było to trochę jak science fiction :D. Najlepiej było zapłacić za leżaki z solidnym parasolem, zestaw kosztował około 5 euro. Centrum z portem znajdowało się około 11 minut pieszo, pełno sklepików, supermarket, restauracje. Jeszcze dalej były plaże, gdzie nie wiało i można było nurkować z rurką. Koniecznie skorzystajcie z wycieczki łodzią na dalsze plaże, warto.

Wyżywienie

Wyżywienie ALL-INCLUSIVE znajdowało się naprzeciwko, po drugiej stronie ulicy, w hotelu Enodia. Hotel był 4**** i byliśmy całkowicie zadowoleni. Bar był ładny, mieli przejrzyście wypisane drinki, które można było zamówić, obsługa miła. :)

Zakwaterowanie

Nasz pokój znajdował się na parterze, z balkonem z „widokiem” na basen. Dzięki palmom słońce nie prażyło nam do środka i w pokoju było przyjemnie. Klimatyzacja w pokoju była i działała. Gdybyśmy miały widok gdzie indziej, na pewno byłaby potrzebna bardziej. W pokoju była też lodówka, suszarka do włosów. Pokój sprzątany codziennie, a co dwa dni nowe ręczniki. Mimo że mieliśmy moskitiery, każdego wieczoru pojawiał się jakiś komar w pokoju... W dużej mierze było to chyba spowodowane tym, co było dla nas dużym minusem, że po każdym sprzątaniu sprzątaczka, chyba w dobrej wierze, abyśmy po przyjściu miały w pokoju czyste powietrze... zostawiała otwarte drzwi balkonowe, które my przed każdym wyjściem zamykaliśmy! W związku z tym, gdyby ktoś chciał, mógł bez problemu chodzić po naszym pokoju... Łazienka mogłaby być lepiej wykonana, przynajmniej pozbyć się zasłony, która zawsze przykleja się do ciebie podczas prysznica. Brakowało nam jakichś sznurków do suszenia strojów kąpielowych, ręczników. Poza tym zakwaterowanie odpowiadało greckiej kategorii 3*** :)

Usługi

Ponieważ spędzałyśmy najwięcej czasu w hotelu po drugiej stronie ulicy, skorzystałyśmy tutaj tylko z możliwości wypożyczenia parasola plażowego.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Tereza Jendrulková

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy bardzo zadowoleni!

Byliśmy bardzo zadowoleni!

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

CHC Aroma Creta Hotel Apartments & SPA Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Ierapetra

CHC Aroma Creta Hotel Apartments & SPA opinie

Nie oceniony (oceniony przez 4 osób)

Josef BLAHŮŠEK

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo przeciętne, wieczorny bufet zupełnie nie odpowiada kategorii hotelu, zazwyczaj tylko jedno danie główne i to tradycyjne greckie.

Bardzo przeciętne, wieczorny bufet zupełnie nie odpowiada kategorii hotelu, zazwyczaj tylko jedno danie główne i to tradycyjne greckie.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Piękna.

Wyżywienie

Śniadanie dobre, kolacja okropna i całkowicie nieodpowiadająca kategorii hotelu.

Zakwaterowanie

W porządku, brakowało tylko niektórych obiecanych usług, np. sejfu i suszarki do włosów.

Usługi

Bardzo oszczędza na klientach.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Three Stars Ocena: 3/5 Grecja, Karpathos, Pigadia

Three Stars opinie

Nie oceniony (oceniony przez 4 osób)

Krisztina K.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Czuliśmy się bosko na Karpathos, od tego czasu opowiadamy o naszych przeżyciach wszystkim znajomym! Pigadia to przyjemne miasteczko o śródziemnomorskim klimacie, pełne tawern, kawiarni i sklepów. Zawsze chętnie wrócilibyśmy tam na wakacje! Plaża jest cudowna, z fantastycznymi zatoczkami. Warto wynająć samochód na kilka dni, aby móc zwiedzić inne części wyspy, naprawdę się to opłaca! Nie można przegapić zatoki Apella. Zakupy warto robić tylko w Pigadii, miejscowi nie polecali innych miejsc. Natomiast do restauracji warto wybrać się także do innych wiosek.

Czuliśmy się bosko na Karpathos, od tego czasu opowiadamy o naszych przeżyciach wszystkim znajomym! Pigadia to przyjemne miasteczko o śródziemnomorskim klimacie, pełne tawern, kawiarni i sklepów. Zawsze chętnie wrócilibyśmy tam na wakacje! Plaża jest cudowna, z fantastycznymi zatoczkami. Warto wynająć samochód na kilka dni, aby móc zwiedzić inne części wyspy, naprawdę się to opłaca! Nie można przegapić zatoki Apella. Zakupy warto robić tylko w Pigadii, miejscowi nie polecali innych miejsc. Natomiast do restauracji warto wybrać się także do innych wiosek.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Z noclegu poszliśmy pieszo na plażę, około 500 m, to nieduża odległość. Morze było przepięknie czyste! Na plaży za cały dzień zapłaciliśmy 5 € za 2 wygodne leżaki z parasolem. W restauracji przy plaży obsłużono nas, byli bardzo mili i przyjaźni, sympatyczne było to, że wszędzie mówią po angielsku.

Wyżywienie

Nie zamawialiśmy wyżywienia, sami przygotowywaliśmy śniadanie. Na kolację chodziliśmy do miasta do restauracji. Naszą ulubioną jest Elea taverna, rodzinna restauracja z miłą obsługą.

Zakwaterowanie

Miło nas zaskoczyło, gdy weszliśmy, powitała nas czystość, porządek i przestronność. Łazienka jest bardzo ładna, kulturalna, podobnie jak sypialnia. Na tarasie można niemal biegać, jest tak duży. Szczególnie miłe było to, że apartament jest przestronny, nie taki, gdzie „nie ważne jaki, byle tylko spać”. Tutaj rano długo jedliśmy śniadanie, piliśmy kawę, a także chętnie siedzieliśmy na zewnątrz wieczorami.

Usługi

W apartamencie był telewizor, ale go nie używaliśmy. Wziąłem suszarkę do włosów, ale nie było to potrzebne, ponieważ była tam również. Było Wi-Fi, chociaż u nas sygnał był trochę słaby. W apartamencie sprzątano co dwa dni, wymieniano pościel i ręczniki, nawet w dniu wyjazdu, co moim zdaniem zasługuje na 5*! :)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Zsolt Károly Varga

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Od dawna przygotowywaliśmy się do tej wyspy, teraz mieliśmy okazję tam pojechać. Nie zawiedliśmy się, było bardzo pięknie, z miłymi ludźmi. Spędziliśmy tam cudowny tydzień. Jest tam wiele do zobaczenia, dlatego warto wynająć samochód, aby wszędzie dotrzeć. Będzie taka możliwość, na pewno wrócimy.

Od dawna przygotowywaliśmy się do tej wyspy, teraz mieliśmy okazję tam pojechać. Nie zawiedliśmy się, było bardzo pięknie, z miłymi ludźmi. Spędziliśmy tam cudowny tydzień. Jest tam wiele do zobaczenia, dlatego warto wynająć samochód, aby wszędzie dotrzeć. Będzie taka możliwość, na pewno wrócimy.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża znajdowała się 500 metrów od apartamentu. Brzeg był piaszczysty, ale w wodzie były drobne kamyczki, dlatego zalecane jest używanie butów. Nie było tłoczno, zawsze były wolne leżaki.

Wyżywienie

było samodzielne wyżywienie.

Zakwaterowanie

Apartament był przestronny i czysty. Widać było, że niedawno został odnowiony. Balkon był zaskakująco duży, idealny do przyjmowania przyjaciół na małą rozmowę przy kieliszku wina w przyjemnej pogodzie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Dennis Beach Ocena: 3/5 Grecja, Zakynthos, Laganas

Dennis Beach opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Anonym

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Eszter Mária W.

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Hotel Dionyssos Ocena: 3/5 Grecja, Skopelos, Skopelos

Hotel Dionyssos opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Doskonała lokalizacja w pobliżu centrum i portu Bliskość plaży z łagodnym zejściem do wody Smaczny i urozmaicony bufet śniadaniowy Zadbane pokoje i bardzo dobry serwis

Jiří Hrubý

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Alfa Ocena: 3/5 Grecja, Rodos, Kolymbia

Alfa opinie

Nie oceniony (oceniony przez 238 osób)

Ivana K.

Ocena 2,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Na to, że cały wyjazd mieliśmy opłacony od końca marca, oczekiwania były takie, że wszystko będzie w porządku, ale prawda jest gdzie indziej. Ogólny widok na teren był dobry, to, że trzeba było chodzić na plażę, dało się jakoś znieść, że serwis plażowy był tylko na naszym terenie, to, że do jedenastej nikt nie dostał nawet wody, to już przesada, mimo że krążyli tam kelnerzy, my to wytrzymaliśmy, ale co z dziećmi.

Na to, że cały wyjazd mieliśmy opłacony od końca marca, oczekiwania były takie, że wszystko będzie w porządku, ale prawda jest gdzie indziej. Ogólny widok na teren był dobry, to, że trzeba było chodzić na plażę, dało się jakoś znieść, że serwis plażowy był tylko na naszym terenie, to, że do jedenastej nikt nie dostał nawet wody, to już przesada, mimo że krążyli tam kelnerzy, my to wytrzymaliśmy, ale co z dziećmi.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Na plażę chodziło się przez ulicę, ale dobrze było, że nie było daleko i można było iść aleją bananową, co było przyjemne, z tym, że ciągle chodziło się tam i z powrotem na obiad, a jeśli ktoś chciał coś do picia, znowu do hotelu. To dziwne, że jeden właściciel ma dwa hotele, a obsługa jest tylko w jego hotelu, ale na to nie da się wpłynąć.

Wyżywienie

Jedzenie było całkiem zadowalające, chociaż po siedmiu dniach wszystko stawało się ciągle takie samo, ale tak to już jest, tylko nie było automatu do kawy i zawsze była w czajniku, co chyba nie byłoby takie straszne, tylko potem zauważyłam, że w serwisie plażowym podają znowu tę samą kawę, tylko kelnerka przelewa ją do szklanego dzbanka i podgrzewa, straciłam na to ochotę.

Zakwaterowanie

Po przyjeździe musieliśmy czekać na pokoje, ale dało się to wytrzymać, potem nas zakwaterowano, u nas dobrze, tylko nasi znajomi mieli pokój bez okna i balkonu, ponieważ byliśmy zmęczeni po podróży nocnej, nie zgłaszaliśmy tego, ale następnego dnia rozwiązaliśmy to z delegatem i o dziwo, wszystko dało się załatwić, następnego dnia zostaliśmy zakwaterowani gdzie indziej i było całkiem dobrze, chociaż za tę cenę, którą zapłaciliśmy, mogło być lepiej. Ale to Grecja, chyba nic nas już nie zaskoczy.

Usługi

Tak, usługi dobre, codziennie sprzątane i myte podłogi, kelnerki miłe i mówiły także po słowacku, co nam również odpowiadało.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Adriana Seligová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

To jest hotel rodzinny i tak właśnie czuliśmy się tam jak w rodzinie... bardzo mili i pomocni personel... jesteśmy bardzo zadowoleni... animatorzy z Alexandrii umilali nam dni... byli wspaniali...

To jest hotel rodzinny i tak właśnie czuliśmy się tam jak w rodzinie... bardzo mili i pomocni personel... jesteśmy bardzo zadowoleni... animatorzy z Alexandrii umilali nam dni... byli wspaniali...

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Piękna ... czysta ... byliśmy już z mężem na Krecie i Zakynthos ... tutaj było najpiękniej i najczyściej ... mieliśmy malutkie kamyczki ... przejdziesz kilka metrów i plaża piaszczysta ... no niesamowite ... masz wybór ...

Wyżywienie

Bardzo dobra... urozmaicona, tylko kolację wolę lżejszą... wieczorem brakowało mi jogurtu... ale kiedy o coś poprosiłam, przynieśli mi to z uśmiechem... obiady w ogrodzie były super...

Zakwaterowanie

bardzo dobrze...czyściutko...codziennie czysta pościel i ręczniki oraz pachnący pokój...dziękuję sprzątaczkom, że tak o nas dbały...

Usługi

Jesteśmy bardzo zadowoleni...

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Vassilikos Beach Ocena: 3/5 Grecja, Zakynthos, Vasilikos

Vassilikos Beach opinie

Nie oceniony (oceniony przez 14 osób)

150 m od piaszczystej plaży Przyjazna atmosfera Piękny, idylliczny ogród Sklepy i restauracje w bezpośrednim sąsiedztwie

Libuše Josefy

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Piękne miejsce, plaże, hotel... w ofercie wycieczki nie było podane, że wycieczka na plażę Navagio jest jednocześnie wycieczką dookoła wyspy!

Piękne miejsce, plaże, hotel... w ofercie wycieczki nie było podane, że wycieczka na plażę Navagio jest jednocześnie wycieczką dookoła wyspy!

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaże z tego hotelu są bardzo dostępne, czyste, biorąc pod uwagę termin, mało zatłoczone, na plaży Nicholas przeszkadza przywożenie obcokrajowców łodziami na atrakcje, często mają bardzo głośną muzykę i informacje z łodzi oraz pijanych podróżnych.

Wyżywienie

Jedzenie w hotelu dobre, tawerny dobre, obsługa przyjazna, w hotelu bardzo miły i pomocny personel

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie normalne, ładne, czyste, zadbane, przeszkadzały rosyjskie rodziny z niemowlętami, od wczesnych godzin płacz, przy basenie gwar...

Usługi

przyjazne

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Petra P.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie było dobre, spokojne wakacje, piękne kąpiele.

Ogólne wrażenie było dobre, spokojne wakacje, piękne kąpiele.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża bardzo ładna, łagodne wejście do morza, zgodna z opisem w katalogu, piękne kąpiele

Wyżywienie

Śniadania były w porządku, ładne miejsca do siedzenia na zewnątrz wokół hotelu

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie standardowe, tylko łazienka potrzebowałaby lepszego prysznica.

Usługi

Usługi i sprzątanie w hotelu w porządku

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 4 742 za os.