Grecja: hotele z opiniami, znaleziono 4 466 hoteli

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Apartmán Vaso Ocena: 3/5 Grecja, Grecja Środkowa, Nea Anchialos

Apartmán Vaso opinie

Nie oceniony (oceniony przez 16 osób)

Anna K.

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Dom jest naprawdę blisko morza, około 50 m, wystarczy przejść przez ulicę i mały park.

Dom jest naprawdę blisko morza, około 50 m, wystarczy przejść przez ulicę i mały park.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża piękna, szeroka, z nietypowym czerwonym, grubszym piaskiem, rano morze było spokojne, czyste, przepięknie przejrzyste i ciepłe, ale po południu, gdy zaczęły się fale, lekko zanieczyściło się glonami i pojawiły się tam także plastikowe odpady. Następnego dnia było jednak znowu czyste i spokojne, my chodziliśmy pływać zaraz rano, wtedy morze jest najpiękniejsze. Na plaży można korzystać z leżaków za opłatą, my kładliśmy je pod drzewami, tam w cieniu dało się wytrzymać cały dzień.

Wyżywienie

Jedliśmy sami, rano owoce, ich lokalne niesamowicie soczyste brzoskwinie i melony, na obiad kupowaliśmy gyros, który robili blisko domu, około 100 m, a wieczorem głównie wino, greckie różowe :-), byliśmy kilka razy na kolacji w lokalnych tawernach, jest ich tam dużo przy plaży, piękne miejsce.

Zakwaterowanie

Byliśmy zakwaterowani w standardowym greckim domu, mieliśmy studio, prosto urządzone, czyste, odpowiadało to cenie wycieczki, więc nie oczekiwaliśmy żadnego nadkomfortu, gospodarze byli bardzo przyjaźni, uśmiechnięci, pomocni.

Usługi

Pościel i ręczniki były zmieniane co 4 dni, co było super. Gospodarze mieszkają na parterze, więc w razie potrzeby są zawsze do dyspozycji.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Csaba János Szalma

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie było blisko morza. Sklepy i restauracje również były dostępne po krótkim spacerze. Kawiarnia pod apartamentowcem była otwarta do późna, co w niewielkim stopniu zakłócało wypoczynek.

Zakwaterowanie było blisko morza. Sklepy i restauracje również były dostępne po krótkim spacerze. Kawiarnia pod apartamentowcem była otwarta do późna, co w niewielkim stopniu zakłócało wypoczynek.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Super!!!!

Wyżywienie

Było samodzielne wyżywienie.

Zakwaterowanie

Pokój był czysty, przestronny i jasny. Ręczniki były wymieniane co 3 dni wraz z pościelą.

Usługi

----------

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Ekati Ocena: 3/5 Grecja, Santorini, Kamari

Ekati opinie

Nie oceniony (oceniony przez 4 osób)

miroslava krausova

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Cena 5,0 / 5

Plaża

PLAŻA BYŁA CZYSTA.

Zakwaterowanie

POZA KUCHENKĄ W KUCHNI NOCLEG BYŁ DOBRY, PO ZGŁOSZENIU DELEGATCE OTRZYMALIŚMY NOWĄ DWUFAZOWĄ KUCHENKĘ. WIĘC WSZYSTKO BYŁO W PORZĄDKU

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Karel K.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Dedalos Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Malia

Dedalos opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Hana Vystrčilová

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Across Golden Beach (ex. Potidea) Ocena: 3/5 Grecja, Chalkidiki, Nea Potidea

Across Golden Beach (ex. Potidea) opinie

Nie oceniony (oceniony przez 4 osób)

Anonym

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Pokoje hotelowe są niezwykle wygodne, plaża należy do hotelu, więc nie trzeba dużo chodzić, aby tam dotrzeć. Jedzenie jest pyszne, a personel niezwykle miły. Dziękujemy!!!

Pokoje hotelowe są niezwykle wygodne, plaża należy do hotelu, więc nie trzeba dużo chodzić, aby tam dotrzeć. Jedzenie jest pyszne, a personel niezwykle miły. Dziękujemy!!!

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Josef Voller

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólna satysfakcja byliśmy w hotelu jedynymi Czechami. Klientelę stanowili Austriacy, Anglicy, Serbowie, Niemcy i Rosjanie.

Ogólna satysfakcja byliśmy w hotelu jedynymi Czechami. Klientelę stanowili Austriacy, Anglicy, Serbowie, Niemcy i Rosjanie.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Spełniła oczekiwania (powolne wejście do wody, do Grecji całkiem czysta).

Wyżywienie

Pierwsze dwa dni to był szok (jedzenie takie samo, niesmaczne, goście przeszkadzali barmanowi). Po skargach klientów przyjechał właściciel i zrobił „trzęsienie ziemi” – na godzinę zwolnił kierownika, barmana i kucharza. Nowi pracownicy zapewnili perfekcyjną obsługę (jedzenie smaczne, różnorodne, obsługa perfekcyjna)!!!
Po prostu wszystko zależy od ludzi i ich podejścia.

Zakwaterowanie

Odpowiada deklarowanej kategorii hotelu.

Usługi

Bez uwag.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Apartmány Nireas Ocena: 3/5 Grecja, Korfu, Acharavi

Apartmány Nireas opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Tomáš Tajták

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

wakacje spełniły nasze oczekiwania

wakacje spełniły nasze oczekiwania

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

plaża znajduje się zaledwie kilkaset metrów od obiektu - ale kamienista i dość ruchliwa, piaszczysta plaża z dogodnym zejściem do morza oddalona jest o około 20 minut drogi od plaży

Wyżywienie

nie został zamówiony

Zakwaterowanie

noclegi w ładnej okolicy z ogrodem, z basenem i dziennym barem, czysto, pomocna obsługa. Pokój jest dość mały ze sprzętem z lat 90-tych, niczego nie brakowało, ale kiedy gotujesz, musisz mieć zamknięte drzwi na taras, bo się nie zmieścisz. Brak moskitier - komary dokuczają cały wieczór i noc

Usługi

czysty ładny basen, recepcja, dzienny bar

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 1 766 za os.

Theodorou studia Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Agia Marina

Theodorou studia opinie

Nie oceniony (oceniony przez 15 osób)

Ładne otoczenie Niedaleko plaży Blisko centrum Możliwość korzystania z basenu ze słodką wodą w sąsiednim hotelu

Alena Peřinková

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Świetne usługi, biorąc pod uwagę sytuację Covid 19, pokojówka sprzątała codziennie i wszystko dezynfekowała. Niesamowity i uważny personel

Świetne usługi, biorąc pod uwagę sytuację Covid 19, pokojówka sprzątała codziennie i wszystko dezynfekowała. Niesamowity i uważny personel

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaża ładna, piaszczysta, w przypadku pełnego obłożenia brak leżaków, ale wierzę, że liczba została dostosowana do liczby klientów. Wszystko w porządku

Zakwaterowanie

Pokoje urządzone w stylu greckim. Proste, ale niesamowicie czyste. Wyposażenie zadowalające w stosunku do ceny.

Usługi

Osobisty, uprzejmy i uśmiechnięty
Wszystko bez problemu

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje spełniły nasze oczekiwania.

Wakacje spełniły nasze oczekiwania.

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Piaszczysta plaża znajdowała się w odległości do 100 m od zakwaterowania, wejście do wody utrudniały drobne kamyczki. Problemem była czystość plaży, na której znajdowały się różne nieposprzątane śmieci (pety, plastikowe butelki, opakowania itp.)

Wyżywienie

Pobyt mieliśmy bez wyżywienia, śniadania i obiady przygotowywaliśmy sobie sami, na kolacje chodziliśmy do tawerny.

Zakwaterowanie

Jakość zakwaterowania odpowiadała cenie. Pokój był czysty, sprzątany codziennie, wyposażenie aneksu kuchennego skromne, ale wystarczające. Mieliśmy tylko jeden problem, a mianowicie zepsutą klamkę w drzwiach łazienki i toalety, które nie dały się zamknąć. Mimo że zgłosiliśmy problem zaraz po przyjeździe, a delegat właściciela/zarządcy obiektu obiecał naprawę do następnego dnia, przez cały pobyt nikt nie przyszedł naprawić drzwi.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

CHRISTINA´S GARDEN Ocena: 3/5 Grecja, Lesbos, Anaxos Skoutarou

CHRISTINA´S GARDEN opinie

Nie oceniony (oceniony przez 49 osób)

Zuzana Š.

Ocena 2,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jakość zakwaterowania od średniej do lepszej - trzeba wymienić materace i być może przeprowadzić remont łazienek - przynajmniej w tych małych domkach, które są najstarsze. Jedzenie katastrofalne - już nie wzięlibyśmy tam półpensji i na pewno wolelibyśmy chodzić np. do restauracji rybnej na drugim końcu plaży. Obsługa usług - dla osób nie mówiących po angielsku jest dość kiepsko, że autobus wysadza was przy hotelu bez delegata i tam zaczynają na was nakładać tysiące zasad, co i jak... Na szczęście my rozumiemy, ale dla starszych pokoleń to szok. Plaża i miejsce super. Miejsce spokojne, ale autobusem można bardzo szybko i tanio dostać się do pięknych miast w pobliżu.

Jakość zakwaterowania od średniej do lepszej - trzeba wymienić materace i być może przeprowadzić remont łazienek - przynajmniej w tych małych domkach, które są najstarsze. Jedzenie katastrofalne - już nie wzięlibyśmy tam półpensji i na pewno wolelibyśmy chodzić np. do restauracji rybnej na drugim końcu plaży. Obsługa usług - dla osób nie mówiących po angielsku jest dość kiepsko, że autobus wysadza was przy hotelu bez delegata i tam zaczynają na was nakładać tysiące zasad, co i jak... Na szczęście my rozumiemy, ale dla starszych pokoleń to szok. Plaża i miejsce super. Miejsce spokojne, ale autobusem można bardzo szybko i tanio dostać się do pięknych miast w pobliżu.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaża ładna, szczególnie we wrześniu już bez tłumów turystów - spokojna, czysta, polubiłyśmy ją już dziesięć lat temu.

Wyżywienie

Byłyśmy w tym hotelu około dziesięć lat temu z innym biurem podróży. Wtedy śniadania i kolacje były podawane (bez wyboru). Najpierw miło nas zaskoczyło, że zmieniono to na formę bufetu. Ale rzeczywistość bardzo nas rozczarowała. Widać, że właściciele bardzo oszczędzają. Na śniadanie na talerzykach zawsze było około dziesięciu plasterków szynki, sera, salami. Wystarczyło, że przyszła jedna para głodnych gości i wszystko znikało. Pan właściciel przynosił potem nowe jedzenie w tej samej ilości, więc tak naprawdę nic tam nie było i ciągle się przepraszał. To samo działo się przy kolacji. Pierwszego dnia byłyśmy zachwycone, że w końcu jest jakiś wybór. Z czasem jednak zauważyłyśmy, że to samo jedzenie podawane jest jeszcze drugiego dnia, a jeśli coś zostało, to także trzeciego, a nawet czwartego dnia. Wszystko było znowu na tych bufetowych stołach w mikroskopijnych ilościach, a właściciel przynosił nowe jedzenie na małych talerzykach śniadaniowych. W efekcie wszystko było zimne, bo ostatni raz podgrzewano to gdzieś w kuchni na dole. Około 8 osób z naszej grupy, w tym my, zaczęło mieć problemy żołądkowe z powodu tego jedzenia – ktoś wymiotował, ktoś miał biegunkę, ktoś miał oba objawy – praktycznie przez cały czas trwania wycieczki. Mieliśmy nadzieję, że dolegliwości się poprawią i że przynajmniej na koniec wycieczki i na pożegnanie pójdziemy zjeść gdzie indziej, do innej restauracji z porządnym jedzeniem. Na szczęście udało nam się to ostatniego dnia...

Zakwaterowanie

Mieszkałyśmy w jednym z tych małych domków. To prawda, że właściciele dbają o maksymalną czystość, miejsca było tam również aż nadto, oprócz łazienki. W łazience był miniaturowy prysznic z zasłoną, nawet anorektyk chyba nie byłby w stanie porządnie się tam wykąpać, żeby nie ochlapać całej łazienki razem z toaletą. Kto to zna, wie, jak przyjemne jest, gdy przez cały czas przykleja się do pleców foliowa zasłona... Wiem, że tego rodzaju prysznice są w Grecji dość powszechne, ale ten rozmiar.... Potem strasznie nas uwierały sprężyny materacy sprężynowych, w końcu chyba mają już swoje lata.

Usługi

Usługi ogólnie dobre, polubiliśmy tę rodzinę już wcześniej, chociaż pan właściciel, pan ojciec - wszystko przesadza swoją dużą hałaśliwością. Ciągle wmawia ci do głowy, jak wszystko jest bardzo, bardzo, bardzo dobre i doskonałe oraz domowej roboty...

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Spokojny rodzinny hotel w Anaxos z bardzo miłą obsługą. Wyżywienie w formie bufetu z świeżych składników. Przy hotelu znajduje się przystanek lokalnej komunikacji miejskiej. Autobusy kursują około 4 razy dziennie i można dojechać do okolicznych miast. Na przykład do miasteczka Petra, gdzie jest więcej usług niż w Anaxos, na przykład bankomat i poczta. Plaża znajduje się około 7 minut spacerem od hotelu. Leżaki na plaży są dostępne na cały dzień, jeśli kupisz coś do picia lub jedzenia. Wystarczy, jeśli przez cały dzień kupisz butelkę wody. Plaża jest piaszczysta, ale miejscami znajdują się mniejsze kamyczki, dlatego polecam zabrać ze sobą buty do wody. Życie nocne w Anaxos raczej nie jest oczekiwane, to spokojna wioska. Jednak jeden wieczór w hotelu właściciele organizują grecki wieczór z pokazami tradycyjnych tańców, to bardzo ładny wieczór.

Spokojny rodzinny hotel w Anaxos z bardzo miłą obsługą. Wyżywienie w formie bufetu z świeżych składników. Przy hotelu znajduje się przystanek lokalnej komunikacji miejskiej. Autobusy kursują około 4 razy dziennie i można dojechać do okolicznych miast. Na przykład do miasteczka Petra, gdzie jest więcej usług niż w Anaxos, na przykład bankomat i poczta. Plaża znajduje się około 7 minut spacerem od hotelu. Leżaki na plaży są dostępne na cały dzień, jeśli kupisz coś do picia lub jedzenia. Wystarczy, jeśli przez cały dzień kupisz butelkę wody. Plaża jest piaszczysta, ale miejscami znajdują się mniejsze kamyczki, dlatego polecam zabrać ze sobą buty do wody. Życie nocne w Anaxos raczej nie jest oczekiwane, to spokojna wioska. Jednak jeden wieczór w hotelu właściciele organizują grecki wieczór z pokazami tradycyjnych tańców, to bardzo ładny wieczór.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Olympia Golden Beach Ocena: 3/5 Grecja, Peloponez, Tolo

Olympia Golden Beach opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Kameralna, spokojna atmosfera Niedaleko plaży / możliwość odbioru hotelowym busem Centrum SPA Oferta sportowa

Václav Belza

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo ładne zakwaterowanie, przepiękne
Zakwaterowanie jest bardzo ładne, codziennie sprzątane, bardzo miła i uprzejma obsługa, która składa się głównie z członków rodziny, w hotelu panuje spokój i atmosfera relaksu, wszyscy mówią po angielsku, ale starają się porozumieć trochę po niemiecku i rosyjsku.
Wyżywienie doskonałe, wybór pozostawiali codziennie nam. Uważamy, że nie jest odpowiednie dla małych dzieci, ale dla osób szukających spokoju. Polecam dla osób w średnim i starszym wieku. Na pewno nie byłabym zadowolona w hotelu Ritsa, gdzie VTT zaprosiło nas na grecki wieczór, a nie mieliśmy nawet gdzie usiąść, ponieważ było tam wielu Greków, którzy pili, a my byliśmy tam dodatkowo i nie widzieliśmy programu. Z VTT tylko Golden Beach.

Bardzo ładne zakwaterowanie, przepiękne
Zakwaterowanie jest bardzo ładne, codziennie sprzątane, bardzo miła i uprzejma obsługa, która składa się głównie z członków rodziny, w hotelu panuje spokój i atmosfera relaksu, wszyscy mówią po angielsku, ale starają się porozumieć trochę po niemiecku i rosyjsku.
Wyżywienie doskonałe, wybór pozostawiali codziennie nam. Uważamy, że nie jest odpowiednie dla małych dzieci, ale dla osób szukających spokoju. Polecam dla osób w średnim i starszym wieku. Na pewno nie byłabym zadowolona w hotelu Ritsa, gdzie VTT zaprosiło nas na grecki wieczór, a nie mieliśmy nawet gdzie usiąść, ponieważ było tam wielu Greków, którzy pili, a my byliśmy tam dodatkowo i nie widzieliśmy programu. Z VTT tylko Golden Beach.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża jest dobra, czysta, jest tam obsługa, która przynosi napoje i jedzenie zgodnie z ich ofertą, opłata za dwa leżaki i parasol wynosi osiem euro za cały dzień. Morze jest czyste, wejście łagodne, snorkeling raczej słaby.

Zakwaterowanie

Byliśmy bardzo zadowoleni i będziemy wspominać tylko dobrze.

Usługi

Usługi na bardzo wysokim poziomie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 3 587 za os.

Villa Stella Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Stalida

Villa Stella opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Jan K.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje na Krecie są zawsze absolutnie wspaniałe, jest tu ciągle co odkrywać. Polecam wypożyczyć samochód lub skuter ( ! mocniejszy niż 50ccm ! ) i wyruszyć w góry lub gdzieś za zabytkami. Ten apartament znajduje się w BARDZO DOBREJ i spokojnej lokalizacji, ale nie martw się, to nie jest żadna samotnia. Wokół ciebie są klasyczne sklepy i tawerny, tylko nie ma takiego hałasu jak np. w Malia (koszmar).

Wakacje na Krecie są zawsze absolutnie wspaniałe, jest tu ciągle co odkrywać. Polecam wypożyczyć samochód lub skuter ( ! mocniejszy niż 50ccm ! ) i wyruszyć w góry lub gdzieś za zabytkami. Ten apartament znajduje się w BARDZO DOBREJ i spokojnej lokalizacji, ale nie martw się, to nie jest żadna samotnia. Wokół ciebie są klasyczne sklepy i tawerny, tylko nie ma takiego hałasu jak np. w Malia (koszmar).

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża jest około 3 minuty spacerem tuż naprzeciwko wyjścia na drogę. Przejdziesz obok wypożyczalni samochodów między hotelikami i obok kapliczki. Plaża jest czysta, piaszczysta, a morze w tej części jest przejrzyste, dno piaszczyste, miejscami skały, ale tylko nieliczne. Obok są już same klify, więc nie chodź gdzie indziej, ta plaża jest najlepsza w okolicy na około 1 km! Leżaki i parasol są od około 11:00 za 6 euro, ale jest tam też miejsce poza nimi. Tylko nam dość mocno wiało, więc były dość fale. Najlepsza kąpiel jest zaraz rano do około 11:00.

Wyżywienie

Gotowałyśmy same i chodziłyśmy do tawern, których w okolicy jest mnóstwo. Polecam niedaleko hotelu Cactus Beach restaurację El Greco! No, ale najlepsze jedzenie zawsze mieliśmy poza resortami :-)

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w Villa Stella jest świetne, w tym roku pan i pani otworzyli ją na nowo, więc wszystko jest całkowicie nowe i bardzo tradycyjnie urządzone. Właściciele są tam codziennie przy barze i są bardzo, bardzo mili i komunikatywni. W pokoju, który mieliśmy my (to ten trochę droższy i znajduje się na górnym piętrze), jest wszystko, czego potrzebujesz do podstawowego gotowania, tylko uwaga, nie ma mikrofalówki, więc ugotowane potrawy musisz zawsze podgrzewać w jednym dostępnym garnku :-). Ale poza tym podstawowe wyposażenie jest wystarczające (patelnia, garnek, dzbanek do kawy :-), kuchenka, płyn do mycia naczyń, otwieracz do wina - to też nie jest standard! toster).

Usługi

Super. Sprzątanie co drugi dzień, wymiana ręczników oraz uzupełnianie papieru toaletowego :-).

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Sylva D.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

od 2 132 za os.

La Skala Vista (ex. Big Village) Ocena: 3/5 Grecja, Kefalonia, Skala

La Skala Vista (ex. Big Village) opinie

Nie oceniony (oceniony przez 22 osób)

Pavel Veselý

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie - grecka klasyka, dość spokojna lokalizacja, mimo to blisko do centrum i do morza. Morze, plaże, dostęp - w porządku, plaża długa i można wybrać od piasku po drobne kamyczki. Wyżywienie (półpensja) - klasyczne bufetowe śniadanie, kolacja zamówiona w pobliskiej restauracji - jedzenie dobre, obsługa miła. Poza tym dużo restauracji, gdzie można dobrze zjeść i posiedzieć. Usługi hotelowe - praktycznie żadne, tylko recepcja z uprzejmym personelem. Sprzątanie codziennie. Wifi wokół recepcji. Basen - nie korzystaliśmy, ale wyglądał na czysty, wszędzie posprzątane, bar otwarty w ciągu dnia. Okolica i wycieczki - wycieczki przez delegata świetnie zorganizowane, na własną rękę też fajnie. Jest gdzie się wybrać. Ogólnie wakacje w porządku i w dobrej cenie.

Zakwaterowanie - grecka klasyka, dość spokojna lokalizacja, mimo to blisko do centrum i do morza. Morze, plaże, dostęp - w porządku, plaża długa i można wybrać od piasku po drobne kamyczki. Wyżywienie (półpensja) - klasyczne bufetowe śniadanie, kolacja zamówiona w pobliskiej restauracji - jedzenie dobre, obsługa miła. Poza tym dużo restauracji, gdzie można dobrze zjeść i posiedzieć. Usługi hotelowe - praktycznie żadne, tylko recepcja z uprzejmym personelem. Sprzątanie codziennie. Wifi wokół recepcji. Basen - nie korzystaliśmy, ale wyglądał na czysty, wszędzie posprzątane, bar otwarty w ciągu dnia. Okolica i wycieczki - wycieczki przez delegata świetnie zorganizowane, na własną rękę też fajnie. Jest gdzie się wybrać. Ogólnie wakacje w porządku i w dobrej cenie.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Roman R.

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wszystko całkiem w porządku.

Wszystko całkiem w porządku.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Bomba, to trzeba przeżyć.????

Wyżywienie

Śniadanie dość skromne na dwóch stołach, ale wystarczy, w domu jem na śniadanie pół Tatranky, więc tutaj byłem przejedzony.

Zakwaterowanie

Ładne, czyste, ale jedyne, co jest w aneksie kuchennym, to czajnik i popielniczka.

Usługi

Całkiem dobre

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 683 za os.

Studia a apartmány Blue Sea Ocena: 3/5 Grecja, Chalkidiki, Toroni

Studia a apartmány Blue Sea opinie

Nie oceniony (oceniony przez 51 osób)

Renata Javorková

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Całkowicie zadowolona, z wyjątkiem tego, że powinni coś zrobić z tymi schodami po stronie studiów. Na własnej skórze doświadczyłam, co to znaczy, gdy po deszczu niechcący po nich ześlizgniesz się. Te schody nie są nawet zadaszone, są nawet białe i z granitu, więc nie zauważysz, że jest na nich woda. Doznasz urazu, a potem musisz jechać około godziny do jakiegoś ośrodka zdrowia, gdzie w końcu mają rentgen. I nie mówię tego, gdyby komuś stało się coś gorszego, to w końcu może nawet umrzeć, ponieważ nie zostanie mu udzielona natychmiastowa pomoc!!! Niestety wszystko to piszę z własnego doświadczenia.

Całkowicie zadowolona, z wyjątkiem tego, że powinni coś zrobić z tymi schodami po stronie studiów. Na własnej skórze doświadczyłam, co to znaczy, gdy po deszczu niechcący po nich ześlizgniesz się. Te schody nie są nawet zadaszone, są nawet białe i z granitu, więc nie zauważysz, że jest na nich woda. Doznasz urazu, a potem musisz jechać około godziny do jakiegoś ośrodka zdrowia, gdzie w końcu mają rentgen. I nie mówię tego, gdyby komuś stało się coś gorszego, to w końcu może nawet umrzeć, ponieważ nie zostanie mu udzielona natychmiastowa pomoc!!! Niestety wszystko to piszę z własnego doświadczenia.

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Czysta i piękna.

Zakwaterowanie

Pokój był czysty, ale wyposażenie pokoju trzyosobowego nie odpowiadało wyposażeniu kuchni. Jeszcze się z tym nie spotkałam, żeby był tylko jeden duży garnek, jedna jednopłytkowa kuchenka, która nawet nie działała. Kubki i talerze tylko dla dwóch osób, żadna szklanka i chochla do sałatki, a nie wspominając o tym, że nie było żadnej patelni. Uważam, że przez ten czas, odkąd klienci tam jeżdżą, powinni wiedzieć, czego mogą oczekiwać od klientów, którzy będą gotować sami. Wyposażenie wydawało mi się z roku 1500!! I dlatego proszę o naprawę.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Jaruška F.

Ocena 2,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Na wakacje we wrześniu bardzo się z mamą cieszyliśmy. Tym większe było rozczarowanie, gdy wieczorem zakwaterowano nas w silnie śmierdzącym pokoju. Pokój był przepełniony meblami jak z jakiegoś antykwariatu, z dwoma wieszakami i jedną lampką do czytania. Nie opróżniano nam koszy ani toalety, gdzie użyty papier toaletowy nie może być spłukiwany. Sprzątanie, wymiana ręczników i pościeli raz na 11 dni. Rano zauważyliśmy, że na zewnątrz jest o wiele lepiej, patrzyliśmy na piękny basen, którego niestety nie można było używać między 14:00 a 17:00 z powodu sjesty, siłownia i jacuzzi również były zamknięte. Do morza było blisko, plaża nam się podobała, klienci powyżej 55 lat mieli leżaki i parasole za darmo. Jedyną rzeczą, na którą muszę zwrócić uwagę, jest to, że starsi ludzie mieli problem z wychodzeniem z morza. Musiano im pomagać. Piasek jest tam gruboziarnisty, nogi zapadają się w niego jak w bagnie. Wybrzeże było raczej dla pływaków, po 4 metrach była już głębokość. Sama miejscowość wypoczynkowa we wrześniu już śpi, kilka sklepów i restauracji było otwartych. Wycieczki i programy animacyjne się nie odbywały. Plaża była dość pełna.

Na wakacje we wrześniu bardzo się z mamą cieszyliśmy. Tym większe było rozczarowanie, gdy wieczorem zakwaterowano nas w silnie śmierdzącym pokoju. Pokój był przepełniony meblami jak z jakiegoś antykwariatu, z dwoma wieszakami i jedną lampką do czytania. Nie opróżniano nam koszy ani toalety, gdzie użyty papier toaletowy nie może być spłukiwany. Sprzątanie, wymiana ręczników i pościeli raz na 11 dni. Rano zauważyliśmy, że na zewnątrz jest o wiele lepiej, patrzyliśmy na piękny basen, którego niestety nie można było używać między 14:00 a 17:00 z powodu sjesty, siłownia i jacuzzi również były zamknięte. Do morza było blisko, plaża nam się podobała, klienci powyżej 55 lat mieli leżaki i parasole za darmo. Jedyną rzeczą, na którą muszę zwrócić uwagę, jest to, że starsi ludzie mieli problem z wychodzeniem z morza. Musiano im pomagać. Piasek jest tam gruboziarnisty, nogi zapadają się w niego jak w bagnie. Wybrzeże było raczej dla pływaków, po 4 metrach była już głębokość. Sama miejscowość wypoczynkowa we wrześniu już śpi, kilka sklepów i restauracji było otwartych. Wycieczki i programy animacyjne się nie odbywały. Plaża była dość pełna.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Plaża jest ładna, czysta, ale nie dla osób niepełnosprawnych i starszych. TRUDNO BYŁO WYCHODZIĆ Z WODY.
Krótka mielizna, ale spokojna woda bez fal. Bar na plaży codziennie głośno puszczał nowoczesną muzykę. Co bardzo rozczarowało moją mamę, która oczekiwała greckich piosenek.

Wyżywienie

Mieliśmy półpensję w formie bufetu. Musimy przestrzegać diety bezglutenowej, w biurze podróży powiedziano nam, że nie będzie to problemem dla tamtejszej kuchni i że delegat jeszcze im to przypomni. Niestety był to problem. Wybór był duży, ale nie dla nas. Kucharz nie zrobił wyjątku i nic z mięsa dla nas nie przygotował, mimo że delegat nalegał.
Nie byliśmy jednak głodni, jogurt, owoce, warzywa, frytki, ryż i jajka nas nasyciły. Chcę ostrzec alergików na osy, że stołówka jest na świeżym powietrzu, więc nie można tam spokojnie zjeść, a zwłaszcza u dzieci istnieje ryzyko połknięcia owada.

Zakwaterowanie

Że pobyt kosztował nas prawie 14000 CZK za osobę, bardzo rozczarowało nas zakwaterowanie. Na górze kiepsko, na dole fatalnie. Pokój z aneksem kuchennym miał za mało światła, gniazdek elektrycznych, wieszaków, zepsuty włącznik, okropną lodówkę i meble, a dla tych, którzy chcieliby gotować, brakowało wszystkiego, brak filiżanek, obieraczki, deski do krojenia, korkociągu. W prysznicu brak zasłony. Zgłaszaliśmy usterki, wszystkie pokoje były w takim samym lub gorszym stanie. ZŁE ODPADY ZAPRZECZAŁY CAŁY POKÓJ I RZECZY. Nie dało się wietrzyć w nocy z powodu komarów.

Usługi

Usługi hotelu są w dzisiejszych czasach niewystarczające.. A nakazana sjesta i zamknięcie basenu w największym upale to nonsens. Kolacja była od 19:30, co mogłoby być też o godzinę wcześniej.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Nikiana Club Ocena: 3/5 Grecja, Lefkada

Nikiana Club opinie

Nie oceniony (oceniony przez 10 osób)

Pavel Palica

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Mieliśmy tylko prostsze śniadanie, mogłoby być lepsze.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Tereza Králová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Kaminkova, mało leżaków - od razu zajęte. W Nidri wypożyczyliśmy skuter i jeździliśmy na inne plaże.

Wyżywienie

Mieliśmy opłacone tylko śniadanie, które było bardzo skromne i codziennie takie samo: chleb, suchary, płatki kukurydziane, mleko, ta sama babka, jajko na twardo, masło, miód, dżem, kawa, czarna herbata, instant sok. Brakowało nam tam owoców, warzyw, sera/szynki, jogurtu i po prostu „zmiany”. Wszystkie te rzeczy dokupowaliśmy i nosiliśmy ze sobą. Tak robiło tam więcej osób. Jednak kolacje dokupywaliśmy i były wyśmienite. Gotowała pani domu ze swoją siostrą – tradycyjne greckie specjały i w korzystniejszych cenach niż w okolicznych tawernach. Chętnie pojechałabym tam ponownie – śniadania mnie nie zniechęciły ;-)

Zakwaterowanie

Byliśmy zadowoleni.

Usługi

Wszystko OK.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Villa Theodora Ocena: 3/5 Grecja, Lefkada, Nikiana

Villa Theodora opinie

Nie oceniony (oceniony przez 4 osób)

Zuzana E.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo nam się wszystko podobało. Nikiana to mała wioska, gdzie jest kilka sklepików i restauracji. To spokojna okolica. Na rozrywkę, życie nocne i piękne plaże dojeżdżaliśmy, ale na to byliśmy przygotowani. Dlatego gorąco polecam wypożyczenie jakiegoś środka transportu (skuter, quad lub samochód). Bez tego nie byłoby to to samo i po chwili mogłoby się tu zrobić nudno.

Bardzo nam się wszystko podobało. Nikiana to mała wioska, gdzie jest kilka sklepików i restauracji. To spokojna okolica. Na rozrywkę, życie nocne i piękne plaże dojeżdżaliśmy, ale na to byliśmy przygotowani. Dlatego gorąco polecam wypożyczenie jakiegoś środka transportu (skuter, quad lub samochód). Bez tego nie byłoby to to samo i po chwili mogłoby się tu zrobić nudno.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plażę miejską odwiedziliśmy raz. Plaża mała, ale czysta. Morze również czyste, ale bez fal. Przy barze plażowym dostępne są leżaki i parasole za darmo, tylko za konsumpcję. Na plaże jeździliśmy na zachodnie wybrzeże. Polecam odwiedzić plaże Aftelli, Agioffili, Porto Katsiki, Egremni, Gialos, Kavalikeftu i Milos.

Wyżywienie

Mieliśmy wycieczkę bez wyżywienia. W okolicy jest kilka supermarketów i piekarni, gdzie kupowaliśmy coś na śniadanie. Lokalny bar na plaży również możemy polecić na przekąski, podobnie jak kilka lokalnych restauracji. Poza tym wieczorami jeździliśmy na kolacje do większego miasta Nidri, które jest oddalone o 6 km.

Zakwaterowanie

Byliśmy zachwyceni zakwaterowaniem. Kompleks składa się z trzech oddzielnych budynków, łącznie szacuję około 12 pokoi. Pokoje są duże i przestronne, nowocześnie wyposażone. Mieszkaliśmy w pokoju, który miał antresolę i tam możliwość dwóch dostawianych łóżek. Duży taras z widokiem na basen. Czysta łazienka. Codzienne sprzątanie pokoju i wymiana ręczników. Pani nawet zmywała naczynia, jeśli zostawiliśmy je tam po śniadaniu. W oknach moskitiery w formie rolet chroniące przed owadami. Klimatyzacja i sejf w cenie zakwaterowania.

Usługi

Codzienne sprzątanie było na piątkę. Korzystanie z basenu i leżaków przy basenie zawsze bez problemu, zawsze byłyśmy tam same.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Jana Š.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Willa jest po remoncie, doceniam całkowitą czystość zakwaterowania, codzienne sprzątanie, wymianę ręczników, uprzejme zachowanie personelu, w razie potrzeby nie było żadnego problemu z rozwiązaniem czegokolwiek.

Willa jest po remoncie, doceniam całkowitą czystość zakwaterowania, codzienne sprzątanie, wymianę ręczników, uprzejme zachowanie personelu, w razie potrzeby nie było żadnego problemu z rozwiązaniem czegokolwiek.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

W miejscu pobytu ładna plaża, o mniejszych rozmiarach. Możliwość wypożyczenia leżaka i parasola za napoje w lokalnej restauracji, np. za kawę. My dużo podróżowaliśmy, więc spędzaliśmy czas także na innych plażach z podobnymi wymaganiami dotyczącymi wypożyczenia parasoli i leżaków. Plaże są tutaj najpiękniejsze, jakie kiedykolwiek widziałam. Morze czyste, krystaliczna woda. Bezkonkurencyjne!

Wyżywienie

Zakwaterowanie mieliśmy bez wyżywienia, ale tawerny oferują wystarczający wybór jedzenia + sklepy spożywcze na miejscu.

Zakwaterowanie

Byłyśmy zakwaterowane w mezonetu, wystarczająca przestrzeń mieszkalna, czysto, w pełni wyposażona kuchnia. Brakuje tylko drobiazgów, takich jak nóż kuchenny :-) materac na łóżku małżeńskim jest zbyt miękki, osoby z problemami z plecami prawdopodobnie nie docenią miękkiego łóżka, ale na piętrze były dwa doskonałe materace, trzeba jednak poprosić o dodatkową kołdrę, ponieważ na łóżku małżeńskim jest wspólna kołdra.

Usługi

Usługi willi były absolutnie wspaniałe, zawsze chętnie nam we wszystkim pomagali, codzienne sprzątanie, w tym czyszczenie basenu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Sirines Ocena: 3/5 Grecja, Thassos, Potos

Sirines opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Przyjemny rodzinny aparthotel Tylko 120 m od plaży Bar przy basenie, basen z jacuzzi

Anonym

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje spełniły nasze oczekiwania. W hotelu miła obsługa, studia są ładnie urządzone, hotel na obrzeżach miasta Potos - więc w spokojnym miejscu. Najbliższa plaża około 300 metrów. Jesteśmy bardzo zadowoleni, to były piękne wakacje.

Wakacje spełniły nasze oczekiwania. W hotelu miła obsługa, studia są ładnie urządzone, hotel na obrzeżach miasta Potos - więc w spokojnym miejscu. Najbliższa plaża około 300 metrów. Jesteśmy bardzo zadowoleni, to były piękne wakacje.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Petra N.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

super wakacje, a miejsce do odpoczynku
polecamy

super wakacje, a miejsce do odpoczynku
polecamy

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Główna plaża w mieście Potos jest oddalona o około 300 m (przez strefę pieszą). Obok hotelu jest jednak niepozorna uliczka, która prowadzi na małą plażę żwirowo-piaszczystą, gdzie nie ma wielu turystów, korzystają z niej wieczorami miejscowi mieszkańcy. Nie ma więc też leżaków do wynajęcia. Na głównej plaży są również leżaki/parasolki do wynajęcia, ale zazwyczaj są one bezpłatne przy zamówieniu napojów w danym lokalu. Woda jest świetna, czysta, czasami dno kamieniste, warto zabrać buty do wody.

Wyżywienie

Śniadanie w formie bufetu, przyzwoity wybór
kawa z automatu
pieczywo, szynka, sery, feta, oliwki, pomidory, jogurt i owoce
codziennie ciepłe jajka, parówki, boczek, wyśmienita feta w cieście, omlety
do kawy ciasteczka :)

Zakwaterowanie

Duży pokój, dostawka nie stanowiła problemu, wystarczająco dużo miejsca i wygody nawet dla 3 dorosłych zakwaterowanych. Przestrzenie do przechowywania, sejf, WiFi w pokoju (hotel podaje, że WiFi jest dostępne tylko przy recepcji - ale jeśli masz pokój przy recepcji, możesz wygodnie połączyć się z pokoju). Jeśli możesz wybrać orientację pokoju, orientacja w stronę morza = do ogrodu jest spokojniejsza, zachodnia orientacja przyniesie słońce aż do zachodu. Pokoje skierowane w stronę ulicy = widok na góry: hałas nie jest tak duży, hotel Sirines znajduje się na początku/końcu strefy pieszej Pota. 90% mieszkańców hotelu stanowiły młode pary z dziećmi, ale mimo to panował spokój :)

Usługi

Kuchnia nie była dobrze wyposażona, podstawowe naczynia: szklanki, talerze, sztućce. Naczyń dla 3 osób nie było wystarczająco, ale na prośbę wszystko uzupełniono. Każdy pokój ma kuchenkę (garnek na życzenie). Uprzejmy personel, codzienne sprzątanie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Dream Drop Ocena: 3/5 Grecja, Peloponez

Dream Drop opinie

Nie oceniony (oceniony przez 6 osób)

Iva Bendová

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Spokojne, ciche wakacje w małej greckiej wiosce. Kto szuka wieczornych spacerów lub dyskotek, niech tu nie przyjeżdża. Nic takiego tu nie znajdzie.

Spokojne, ciche wakacje w małej greckiej wiosce. Kto szuka wieczornych spacerów lub dyskotek, niech tu nie przyjeżdża. Nic takiego tu nie znajdzie.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Morze jest od domu oddalone o około 400 m, wejście do morza przez kamienie, zalecam zabrać ze sobą buty do wody, plaża piaszczysta, miejscami kamienista, przy plaży tawerny z widokiem na morze i wyśmienitym jedzeniem, morze ciepłe, spokojne. Przy morzu, po drugiej stronie drogi, znajduje się hotel resort, niestety goście tego hotelu wynoszą na plażę plastikowe kubki z napojami (w ramach swojego wyżywienia) i zapominają je zabrać z powrotem lub wyrzucić do kosza, mieliśmy też okazję zobaczyć wykluwanie się żółwi, na całym wybrzeżu w Kalo Nero są oznaczone miejsca, gdzie żółwie składały jaja. Każdy wybierze swoje miejsce

Wyżywienie

Bez wyżywienia, próbowaliśmy lokalnych potraw, niedaleko Dream drop jest piekarnia z doskonałym pieczywem, we wsi wiele tawern, kilka minimarketów, ceny niskie.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie bardzo ładne, wygodne

Usługi

Z usług Dream drop jestem całkowicie zadowolony, sprzątanie w 4. i 8. dniu naszego pobytu, wymiana ręczników, pościeli oraz uzupełnienie papieru toaletowego.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Vít Šára

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

W Grecji byliśmy już kilka razy. Bardzo doceniam podejście i gotowość pani Červinkovej z oddziału Invia w Neratovice, która nieustannie o nas dba, a przede wszystkim dzięki niej wszystko zawsze przebiega z naszym największym zadowoleniem. Peloponez mogę wszystkim gorąco polecić.

W Grecji byliśmy już kilka razy. Bardzo doceniam podejście i gotowość pani Červinkovej z oddziału Invia w Neratovice, która nieustannie o nas dba, a przede wszystkim dzięki niej wszystko zawsze przebiega z naszym największym zadowoleniem. Peloponez mogę wszystkim gorąco polecić.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża niestety nie była zbyt czysta, leżaki i inne wyposażenie musieliśmy niestety zawsze sami dostosować.

Wyżywienie

Kuchnia śródziemnomorska jest dla nas NAJLEPSZA.

Zakwaterowanie

Byliśmy bardzo zadowoleni.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate