Sunset Ocena: 3/5 Grecja, Kos, Tigaki
Ivana L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie z wakacji jest bardzo dobre. Wszystko bez żadnych problemów. Jesteśmy maksymalnie zadowoleni!
Ogólne wrażenie z wakacji jest bardzo dobre. Wszystko bez żadnych problemów. Jesteśmy maksymalnie zadowoleni!
Łagodne wejście, morze ciepłe i czyste. Jeden dzień były większe fale, ale można było spokojnie kąpać się nawet z dziećmi. Plaża bez śmieci, posprzątana. Odległość to około 1 km, zajęło nam to około 15 minut (z dziećmi w wieku 12 i 3 lat). Po drodze na plażę mnóstwo tawern, sklepików, więc jest na co popatrzeć i droga szybko mija.
WyżywienieMiałyśmy półpensję. Śniadanie w hotelu, codziennie to samo. Wybór był wystarczający. Na kolację chodziłyśmy do tawerny około 50 m od hotelu, wybór i porcje były obfite. Menu trzydaniowe (przystawka - wybór spośród 6, danie główne - wybór spośród około 15, deser - wybór spośród 3).
ZakwaterowanieDzięki niskiej liczbie gwiazdek obawiałam się, co to będzie. Po przyjeździe do hotelu obawa zniknęła... Hotel wyglądał pięknie, na recepcji bardzo mili ludzie, piękna hala wejściowa. Pokój mieliśmy z tyłu w ogrodzie, w jednym z domków między bananowcami.
UsługiNie mam nic do zarzucenia. Basen czysty, plac zabaw dla dzieci i kort tenisowy w pełni funkcjonalne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Andrea M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Absolutnie doskonałe wakacje z małą wisienką na początku. Pani delegatka na lotnisku twierdziła, że nasz hotel nie ma dla nas miejsca i wysłała nas gdzie indziej. Zamiast półpensji zaproponowała nam all inclusive. Normalnie byśmy to wzięli bez zastanowienia. Niestety czekaliśmy na te wakacje przez kwartał, mając nadzieję, że będziemy w tym samym hotelu, gdzie mają się spotkać także nasi przyjaciele mieszkający w Anglii. Pojechaliśmy do hotelu all inclusive, a kiedy nasi znajomi dotarli do Sunsetu, odkryli, że hotel na nas czeka i pokój jest dla nas przygotowany. Więc się spakowaliśmy i po upewnieniu się u delegatki, że jeśli jest dla nas wolny pokój, to możemy się przeprowadzić, przenieśliśmy się. Do dziś nie rozumiemy, co to miało znaczyć. Od biura podróży to bardzo miłe, że zaoferowali nam all inclusive, ale niestety.. :-)
Absolutnie doskonałe wakacje z małą wisienką na początku. Pani delegatka na lotnisku twierdziła, że nasz hotel nie ma dla nas miejsca i wysłała nas gdzie indziej. Zamiast półpensji zaproponowała nam all inclusive. Normalnie byśmy to wzięli bez zastanowienia. Niestety czekaliśmy na te wakacje przez kwartał, mając nadzieję, że będziemy w tym samym hotelu, gdzie mają się spotkać także nasi przyjaciele mieszkający w Anglii. Pojechaliśmy do hotelu all inclusive, a kiedy nasi znajomi dotarli do Sunsetu, odkryli, że hotel na nas czeka i pokój jest dla nas przygotowany. Więc się spakowaliśmy i po upewnieniu się u delegatki, że jeśli jest dla nas wolny pokój, to możemy się przeprowadzić, przenieśliśmy się. Do dziś nie rozumiemy, co to miało znaczyć. Od biura podróży to bardzo miłe, że zaoferowali nam all inclusive, ale niestety.. :-)
Okolica bardzo ładna, doceniliśmy, że naprzeciwko hotelu jest supermarket, gdzie można kupić naprawdę wszystko w bardzo korzystnych cenach.
Do morza to całkiem spacer... około 10-15 minut, nie przeszkadzało nam to specjalnie. Plaża jest bardzo ładna, morze czyste, tylko trochę wodorostów, ale nie zwracaliśmy na nie uwagi, woda krystalicznie czysta, możliwość wypożyczenia roweru wodnego lub przejażdżki na tych nadmuchiwanych "łódkach". 2 leżaki z parasolem za 5 euro za dzień. Jeśli kupisz drinki w Mango barze, dostaniesz voucher na ich leżaki za darmo.
W okolicy jest możliwość wypożyczenia samochodu, buggy, jest też skuter... Wszystko w dobrych cenach.
My mieliśmy prawie jako jedyni półpensję. Śniadanie w porządku, trochę monotonne, ale nam to nie przeszkadzało. Zawsze było wszystkiego pod dostatkiem. Ciągle wszystko uzupełniali. Na kolacje chodziliśmy do pobliskiej restauracji.
ZakwaterowaniePolecam Sunset. Pokoje w sam raz, nasz był w najdalszej części od głównego budynku. Ostatni pokój przy polu, więc spokój. Pokój w całkowitej czystości, jedyny problem, na który i tak nie zwracaliśmy uwagi, to że nie dało się przełączyć prysznica, więc woda leciała tylko z kranu, ale i tak daliśmy radę się umyć ;-) A poza tym, nie spędzaliśmy dużo czasu w pokoju :-)
UsługiHotel jest w doskonałym stanie. Do dyspozycji jest basen z krystalicznie czystą wodą, codziennie uzupełniany czystą wodą. Widziałam też, jak basen był czyszczony. Do dyspozycji są także leżaki. Nie wiem, jak jest w ciągu dnia, ale po południu zawsze było miejsce, gdzie można się położyć. Bezpłatnie dostępny jest również minigolf - starszy i niezbyt dobrze utrzymany, ale i tak zagraliśmy. Jest tu także stół do ping-ponga i korty, z których nie skorzystaliśmy. W hotelu są też sejfy za opłatą 2 euro za dzień. Klimatyzację, mimo że pisali, że od 1.9. jest płatna, korzystaliśmy przez cały czas bezpłatnie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate









































