Grecja: hotele z opiniami, znaleziono 4 466 hoteli

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Sunset Ocena: 3/5 Grecja, Kos, Tigaki

Sunset opinie

Nie oceniony (oceniony przez 40 osób)

Ivana L.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie z wakacji jest bardzo dobre. Wszystko bez żadnych problemów. Jesteśmy maksymalnie zadowoleni!

Ogólne wrażenie z wakacji jest bardzo dobre. Wszystko bez żadnych problemów. Jesteśmy maksymalnie zadowoleni!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Łagodne wejście, morze ciepłe i czyste. Jeden dzień były większe fale, ale można było spokojnie kąpać się nawet z dziećmi. Plaża bez śmieci, posprzątana. Odległość to około 1 km, zajęło nam to około 15 minut (z dziećmi w wieku 12 i 3 lat). Po drodze na plażę mnóstwo tawern, sklepików, więc jest na co popatrzeć i droga szybko mija.

Wyżywienie

Miałyśmy półpensję. Śniadanie w hotelu, codziennie to samo. Wybór był wystarczający. Na kolację chodziłyśmy do tawerny około 50 m od hotelu, wybór i porcje były obfite. Menu trzydaniowe (przystawka - wybór spośród 6, danie główne - wybór spośród około 15, deser - wybór spośród 3).

Zakwaterowanie

Dzięki niskiej liczbie gwiazdek obawiałam się, co to będzie. Po przyjeździe do hotelu obawa zniknęła... Hotel wyglądał pięknie, na recepcji bardzo mili ludzie, piękna hala wejściowa. Pokój mieliśmy z tyłu w ogrodzie, w jednym z domków między bananowcami.

Usługi

Nie mam nic do zarzucenia. Basen czysty, plac zabaw dla dzieci i kort tenisowy w pełni funkcjonalne.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Andrea M.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Absolutnie doskonałe wakacje z małą wisienką na początku. Pani delegatka na lotnisku twierdziła, że nasz hotel nie ma dla nas miejsca i wysłała nas gdzie indziej. Zamiast półpensji zaproponowała nam all inclusive. Normalnie byśmy to wzięli bez zastanowienia. Niestety czekaliśmy na te wakacje przez kwartał, mając nadzieję, że będziemy w tym samym hotelu, gdzie mają się spotkać także nasi przyjaciele mieszkający w Anglii. Pojechaliśmy do hotelu all inclusive, a kiedy nasi znajomi dotarli do Sunsetu, odkryli, że hotel na nas czeka i pokój jest dla nas przygotowany. Więc się spakowaliśmy i po upewnieniu się u delegatki, że jeśli jest dla nas wolny pokój, to możemy się przeprowadzić, przenieśliśmy się. Do dziś nie rozumiemy, co to miało znaczyć. Od biura podróży to bardzo miłe, że zaoferowali nam all inclusive, ale niestety.. :-)

Absolutnie doskonałe wakacje z małą wisienką na początku. Pani delegatka na lotnisku twierdziła, że nasz hotel nie ma dla nas miejsca i wysłała nas gdzie indziej. Zamiast półpensji zaproponowała nam all inclusive. Normalnie byśmy to wzięli bez zastanowienia. Niestety czekaliśmy na te wakacje przez kwartał, mając nadzieję, że będziemy w tym samym hotelu, gdzie mają się spotkać także nasi przyjaciele mieszkający w Anglii. Pojechaliśmy do hotelu all inclusive, a kiedy nasi znajomi dotarli do Sunsetu, odkryli, że hotel na nas czeka i pokój jest dla nas przygotowany. Więc się spakowaliśmy i po upewnieniu się u delegatki, że jeśli jest dla nas wolny pokój, to możemy się przeprowadzić, przenieśliśmy się. Do dziś nie rozumiemy, co to miało znaczyć. Od biura podróży to bardzo miłe, że zaoferowali nam all inclusive, ale niestety.. :-)

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Okolica bardzo ładna, doceniliśmy, że naprzeciwko hotelu jest supermarket, gdzie można kupić naprawdę wszystko w bardzo korzystnych cenach.
Do morza to całkiem spacer... około 10-15 minut, nie przeszkadzało nam to specjalnie. Plaża jest bardzo ładna, morze czyste, tylko trochę wodorostów, ale nie zwracaliśmy na nie uwagi, woda krystalicznie czysta, możliwość wypożyczenia roweru wodnego lub przejażdżki na tych nadmuchiwanych "łódkach". 2 leżaki z parasolem za 5 euro za dzień. Jeśli kupisz drinki w Mango barze, dostaniesz voucher na ich leżaki za darmo.
W okolicy jest możliwość wypożyczenia samochodu, buggy, jest też skuter... Wszystko w dobrych cenach.

Wyżywienie

My mieliśmy prawie jako jedyni półpensję. Śniadanie w porządku, trochę monotonne, ale nam to nie przeszkadzało. Zawsze było wszystkiego pod dostatkiem. Ciągle wszystko uzupełniali. Na kolacje chodziliśmy do pobliskiej restauracji.

Zakwaterowanie

Polecam Sunset. Pokoje w sam raz, nasz był w najdalszej części od głównego budynku. Ostatni pokój przy polu, więc spokój. Pokój w całkowitej czystości, jedyny problem, na który i tak nie zwracaliśmy uwagi, to że nie dało się przełączyć prysznica, więc woda leciała tylko z kranu, ale i tak daliśmy radę się umyć ;-) A poza tym, nie spędzaliśmy dużo czasu w pokoju :-)

Usługi

Hotel jest w doskonałym stanie. Do dyspozycji jest basen z krystalicznie czystą wodą, codziennie uzupełniany czystą wodą. Widziałam też, jak basen był czyszczony. Do dyspozycji są także leżaki. Nie wiem, jak jest w ciągu dnia, ale po południu zawsze było miejsce, gdzie można się położyć. Bezpłatnie dostępny jest również minigolf - starszy i niezbyt dobrze utrzymany, ale i tak zagraliśmy. Jest tu także stół do ping-ponga i korty, z których nie skorzystaliśmy. W hotelu są też sejfy za opłatą 2 euro za dzień. Klimatyzację, mimo że pisali, że od 1.9. jest płatna, korzystaliśmy przez cały czas bezpłatnie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Ionian Eye Ocena: 3/5 Grecja, Korfu, Messonghi

Ionian Eye opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Anonym

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ładne wakacje za rozsądną cenę, ale organizacja ze strony biura podróży pozostawiała wiele do życzenia. My mieliśmy szczęście, ale wiem, że inni byli zakwaterowani gdzie indziej niż w Ionian Eye.

Ładne wakacje za rozsądną cenę, ale organizacja ze strony biura podróży pozostawiała wiele do życzenia. My mieliśmy szczęście, ale wiem, że inni byli zakwaterowani gdzie indziej niż w Ionian Eye.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Anonym

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Gloria Maris Ocena: 3/5 Grecja, Zakynthos, Agios Sostis

Gloria Maris opinie

Nie oceniony (oceniony przez 268 osób)

Niepowtarzalny charakter tropikalnego ogrodu Zachwycające widoki na wyspę Marathonisi Kameralna, zaciszna atmosfera Pokoje junior suite z jacuzzi i basenem

Jitka Mikešová

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

...jednym słowem spokój, cicha lokalizacja, piękne okolice..., przyjemny hotel, odnowione pokoje...

...jednym słowem spokój, cicha lokalizacja, piękne okolice..., przyjemny hotel, odnowione pokoje...

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Spokój, piękna woda...

Wyżywienie

...wystarczający wybór

Zakwaterowanie

...zakwaterowanie bez problemu

Usługi

Uprzejmość, chęć...

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Kateřina Pardubická

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje dokładnie spełniły oczekiwania. Spokój, odpoczynek, przyjemne otoczenie, krótki lot...

Wakacje dokładnie spełniły oczekiwania. Spokój, odpoczynek, przyjemne otoczenie, krótki lot...

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

dostęp do plaży (raczej kamienistej niż piaszczystej) dobry.

Wyżywienie

świetny bar na plaży!!!! w hotelu jedzenie smaczne, ale nic wyjątkowego...

Zakwaterowanie

Hotel jest bardzo przyjemny z miłą obsługą, jedyną rzeczą, którą bym zarzuciła, było absolutnie okropne sprzątanie. Jestem przyzwyczajona spać „na podłodze” i nic mnie łatwo nie zniechęca, ale po sprzątaniu było dużo obcych włosów na podłodze, w łazience...

Usługi

Połączenie Wi-Fi jest wolne i często zrywa, ale nie to było powodem, dla którego nie pojechaliśmy na wakacje. Szukałam oferty masażu, którą bym doceniła... niestety nic takiego nie jest oferowane...

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 393 za os.

Club Summer Time Ocena: 3/5 Grecja, Korfu, Sidari

Club Summer Time opinie

Nie oceniony (oceniony przez 15 osób)

Ivana M.

Ocena 2,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jednym z największych minusów wycieczki jest organizacja transferu z hotelu na lotnisko, transfer około 40 km trwał dłużej niż lot Kerkyra - Praga

Jednym z największych minusów wycieczki jest organizacja transferu z hotelu na lotnisko, transfer około 40 km trwał dłużej niż lot Kerkyra - Praga

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Kateřina Raková

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wspaniałe wakacje, na pewno wrócimy do tego kurortu

Wspaniałe wakacje, na pewno wrócimy do tego kurortu

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Super, super

Wyżywienie

Przydałoby się większe urozmaicenie owoców, poza tym jedzenie doskonałe

Zakwaterowanie

Nie mam uwag

Usługi

Nie mam uwag

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Marika Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Platanias

Marika opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Dana Gollová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Tuż przy hotelu wejście po betonie lub ciągłym kamieniu? Trochę się ślizgało, kawałek dalej już nie było problemu. Połączenie kamyków i piasku

Wyżywienie

Doskonała

Zakwaterowanie

Zadowalające, tylko w łazience źle nachylony kanał odpływowy, na podłodze ciągle pozostawała kałuża wody

Usługi

Doskonałe

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Pavel Špindler

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Plaża jest wąska, piaszczysta. Przy wejściu do morza trzeba jednak pokonać płaskie i śliskie skały. Piasek podobno został zabrany przez instalację falochronów, które spowodowały prądy. Plaża jest nieposprzątana.

Wyżywienie

Posiłek jest serwowany. Wybierasz jedzenie z menu restauracji. Jednak jest ono ograniczone limitem cenowym. Mimo to wybór jest wystarczający.

Zakwaterowanie

Dla czeskich turystów zarezerwowane są pokoje w pierwszym budynku kompleksu, który jest najbliżej hałaśliwej ulicy. Pokoje z oknami wychodzącymi na ulicę są bardzo głośne praktycznie bez przerwy. Pokoje znajdują się również tuż pod dachem i nie są w żaden sposób izolowane. Jeśli nie dopłacisz za klimatyzację, w pokojach panuje nieznośny upał.

Usługi

Personel odmawia rozmowy na temat ewentualnej zmiany pokoju.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 3 167 za os.

Barbie studia Ocena: 3/5 Grecja, Rodos

Barbie studia opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Jana Ř.

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Agoulos Beach Ocena: 3/5 Grecja, Zakynthos, Argassi

Agoulos Beach opinie

Nie oceniony (oceniony przez 11 osób)

Viktor V.

Ocena 1,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Mieliśmy idealną pogodę, morze było cudownie czyste, a krajobraz piękny. Warto pojechać do Laganas, jeśli ktoś chce się bawić, jest tam też piaszczysta plaża, czego nie znajdziemy w Argassi. Ceny nie są tanie, często sięgają 10€. Wyspa jest nastawiona na turystów, można tam znaleźć wszystko. Jedzenie jest smaczne, chociaż szczególnie polecam restaurację Zorbas w Argassi, warto tam iść, choć wieczorem trzeba przyjść wcześnie, bo wszystkie stoliki są zajęte. Warto opłynąć wyspę łodzią lub wynająć motor i objechać wyspę, można przejechać bardzo ładnymi i ekscytującymi serpentynami. Jest dużo obcokrajowców, rzadko spotykamy Greków. Ogólnie byliśmy zadowoleni z wyspy, z wyjątkiem zakwaterowania i animatora, który został nam przydzielony...

Mieliśmy idealną pogodę, morze było cudownie czyste, a krajobraz piękny. Warto pojechać do Laganas, jeśli ktoś chce się bawić, jest tam też piaszczysta plaża, czego nie znajdziemy w Argassi. Ceny nie są tanie, często sięgają 10€. Wyspa jest nastawiona na turystów, można tam znaleźć wszystko. Jedzenie jest smaczne, chociaż szczególnie polecam restaurację Zorbas w Argassi, warto tam iść, choć wieczorem trzeba przyjść wcześnie, bo wszystkie stoliki są zajęte. Warto opłynąć wyspę łodzią lub wynająć motor i objechać wyspę, można przejechać bardzo ładnymi i ekscytującymi serpentynami. Jest dużo obcokrajowców, rzadko spotykamy Greków. Ogólnie byliśmy zadowoleni z wyspy, z wyjątkiem zakwaterowania i animatora, który został nam przydzielony...

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Woda była idealna, pięknie przejrzysta i przyjemnie ciepła. Niestety hotel nie ma plaży, schodzimy po schodach i znajdujemy się na kamienistym odcinku, jeśli się przez niego przebijemy, docieramy do czystego piasku, gdzie jednak znajduje się bardzo przyjemny, drobny piasek.

Wyżywienie

Codziennie podają to samo, co jest niewystarczające. Jeśli zapłacimy za to fenomenalne doświadczenie gastronomiczne, w zamian otrzymujemy rano 3 (połówek) plasterków taniej szynki, 3 (połówek) plasterków sera, 3 mini tosty, 2 porcje margaryny po 5 g oraz 2 porcje dżemu pomarańczowego lub truskawkowego po 5 g. Powinna być też jakaś odmiana – jednego dnia dostajemy gotowane jajko lub 3 plasterki pomidora albo wafelek.

Zakwaterowanie

W hotelu jest recepcja, gdzie zwykle siedzi ponura Pani Kierownik, która wcale nie jest przyjazna ani pomocna, a sprzątaczka też jest bardzo ponura. Pokoje są przeciętne, jest w nich suszarka do włosów, która czasami działa, jest kuchenka elektryczna i podgrzewacz wody oraz lodówka(!!!). Więc nie mogliśmy gotować, na pokaz wstawili coś. Nie mogliśmy nawet umyć naczyń, nie dali żadnej szmatki, a kiedy poszłam do wspomnianej wcześniej kierowniczki, nie była w stanie dać mi żadnej szmatki. Wi-Fi ciągle się rozłącza, nie ma zawsze ciepłej wody. Sprzątanie jest codziennie, choć nasze rzeczy zostały dobrze pomieszane. Hotel jest 10 minut spacerem od miasta, gdzie są restauracje i sklepy. Nasze łóżko się zepsuło (za naprawę chcieli 20€), wymienili zamek i zapłaciliśmy za to, choć działał doskonale, i wszystko to podano jako fakt bez pytania nas, że mamy zapłacić 60€... to nie jest w porządku, zwłaszcza w hotelu, gdzie powinno być ubezpieczenie na takie rzeczy, po pierwsze, a po drugie, jeśli używamy czegoś przez lata, to prawdopodobnie się zepsuje i nie powinno się tego ściągać z gościa i w ten sposób "odnawiać zakwaterowania" (nie dostaliśmy za to rachunku). W hotelu jest też winda, ale pewnie nie odkryję nic nowego mówiąc, że ona też nie działała.

Usługi

Są leżaki, które można używać bezpłatnie, oraz dostajemy parasole przeciwsłoneczne. Jest basen, który można uznać za całkiem dobry. Jak już mówiłem, wifi jest słabe, podobnie jak winda.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 1,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Przewodnik mógł być bardziej aktywny.

Przewodnik mógł być bardziej aktywny.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Hotel nie miał odcinka plaży, na który można było zejść, człowiek od razu wchodził do morza. Ten mały kawałek plaży, który był, też był brudny, śmieci nie były sprzątane.

Wyżywienie

7 dni ten sam śniadanie, te same wędliny, ser, dżem, jajka, bułka. Beznadziejne.

Zakwaterowanie

Było brudno. Codzienne sprzątanie było, ale nie nazwałbym tego sprzątaniem. Nie powinni sprzątać po nas, ale powinni wziąć pod uwagę wielomiesięczny brud.

Usługi

W hotelu nie było internetu nigdzie, nawet w miejscu, które było wskazane w ogłoszeniu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 1 793 za os.

Family Inn Ocena: 3/5 Grecja, Zakynthos, Argassi

Family Inn opinie

Nie oceniony (oceniony przez 27 osób)

Anonym

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

fajny urlop

fajny urlop

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

codziennie frytki

Zakwaterowanie

przyjemny hotel i ludzie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Delegat nie był kompetentny - negatywna ocena, poza tym spokojne wakacje

Delegat nie był kompetentny - negatywna ocena, poza tym spokojne wakacje

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

CHRISTINA´S GARDEN Ocena: 3/5 Grecja, Lesbos, Anaxos Skoutarou

CHRISTINA´S GARDEN opinie

Nie oceniony (oceniony przez 49 osób)

Zuzana Š.

Ocena 2,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jakość zakwaterowania od średniej do lepszej - trzeba wymienić materace i być może przeprowadzić remont łazienek - przynajmniej w tych małych domkach, które są najstarsze. Jedzenie katastrofalne - już nie wzięlibyśmy tam półpensji i na pewno wolelibyśmy chodzić np. do restauracji rybnej na drugim końcu plaży. Obsługa usług - dla osób nie mówiących po angielsku jest dość kiepsko, że autobus wysadza was przy hotelu bez delegata i tam zaczynają na was nakładać tysiące zasad, co i jak... Na szczęście my rozumiemy, ale dla starszych pokoleń to szok. Plaża i miejsce super. Miejsce spokojne, ale autobusem można bardzo szybko i tanio dostać się do pięknych miast w pobliżu.

Jakość zakwaterowania od średniej do lepszej - trzeba wymienić materace i być może przeprowadzić remont łazienek - przynajmniej w tych małych domkach, które są najstarsze. Jedzenie katastrofalne - już nie wzięlibyśmy tam półpensji i na pewno wolelibyśmy chodzić np. do restauracji rybnej na drugim końcu plaży. Obsługa usług - dla osób nie mówiących po angielsku jest dość kiepsko, że autobus wysadza was przy hotelu bez delegata i tam zaczynają na was nakładać tysiące zasad, co i jak... Na szczęście my rozumiemy, ale dla starszych pokoleń to szok. Plaża i miejsce super. Miejsce spokojne, ale autobusem można bardzo szybko i tanio dostać się do pięknych miast w pobliżu.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaża ładna, szczególnie we wrześniu już bez tłumów turystów - spokojna, czysta, polubiłyśmy ją już dziesięć lat temu.

Wyżywienie

Byłyśmy w tym hotelu około dziesięć lat temu z innym biurem podróży. Wtedy śniadania i kolacje były podawane (bez wyboru). Najpierw miło nas zaskoczyło, że zmieniono to na formę bufetu. Ale rzeczywistość bardzo nas rozczarowała. Widać, że właściciele bardzo oszczędzają. Na śniadanie na talerzykach zawsze było około dziesięciu plasterków szynki, sera, salami. Wystarczyło, że przyszła jedna para głodnych gości i wszystko znikało. Pan właściciel przynosił potem nowe jedzenie w tej samej ilości, więc tak naprawdę nic tam nie było i ciągle się przepraszał. To samo działo się przy kolacji. Pierwszego dnia byłyśmy zachwycone, że w końcu jest jakiś wybór. Z czasem jednak zauważyłyśmy, że to samo jedzenie podawane jest jeszcze drugiego dnia, a jeśli coś zostało, to także trzeciego, a nawet czwartego dnia. Wszystko było znowu na tych bufetowych stołach w mikroskopijnych ilościach, a właściciel przynosił nowe jedzenie na małych talerzykach śniadaniowych. W efekcie wszystko było zimne, bo ostatni raz podgrzewano to gdzieś w kuchni na dole. Około 8 osób z naszej grupy, w tym my, zaczęło mieć problemy żołądkowe z powodu tego jedzenia – ktoś wymiotował, ktoś miał biegunkę, ktoś miał oba objawy – praktycznie przez cały czas trwania wycieczki. Mieliśmy nadzieję, że dolegliwości się poprawią i że przynajmniej na koniec wycieczki i na pożegnanie pójdziemy zjeść gdzie indziej, do innej restauracji z porządnym jedzeniem. Na szczęście udało nam się to ostatniego dnia...

Zakwaterowanie

Mieszkałyśmy w jednym z tych małych domków. To prawda, że właściciele dbają o maksymalną czystość, miejsca było tam również aż nadto, oprócz łazienki. W łazience był miniaturowy prysznic z zasłoną, nawet anorektyk chyba nie byłby w stanie porządnie się tam wykąpać, żeby nie ochlapać całej łazienki razem z toaletą. Kto to zna, wie, jak przyjemne jest, gdy przez cały czas przykleja się do pleców foliowa zasłona... Wiem, że tego rodzaju prysznice są w Grecji dość powszechne, ale ten rozmiar.... Potem strasznie nas uwierały sprężyny materacy sprężynowych, w końcu chyba mają już swoje lata.

Usługi

Usługi ogólnie dobre, polubiliśmy tę rodzinę już wcześniej, chociaż pan właściciel, pan ojciec - wszystko przesadza swoją dużą hałaśliwością. Ciągle wmawia ci do głowy, jak wszystko jest bardzo, bardzo, bardzo dobre i doskonałe oraz domowej roboty...

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Spokojny rodzinny hotel w Anaxos z bardzo miłą obsługą. Wyżywienie w formie bufetu z świeżych składników. Przy hotelu znajduje się przystanek lokalnej komunikacji miejskiej. Autobusy kursują około 4 razy dziennie i można dojechać do okolicznych miast. Na przykład do miasteczka Petra, gdzie jest więcej usług niż w Anaxos, na przykład bankomat i poczta. Plaża znajduje się około 7 minut spacerem od hotelu. Leżaki na plaży są dostępne na cały dzień, jeśli kupisz coś do picia lub jedzenia. Wystarczy, jeśli przez cały dzień kupisz butelkę wody. Plaża jest piaszczysta, ale miejscami znajdują się mniejsze kamyczki, dlatego polecam zabrać ze sobą buty do wody. Życie nocne w Anaxos raczej nie jest oczekiwane, to spokojna wioska. Jednak jeden wieczór w hotelu właściciele organizują grecki wieczór z pokazami tradycyjnych tańców, to bardzo ładny wieczór.

Spokojny rodzinny hotel w Anaxos z bardzo miłą obsługą. Wyżywienie w formie bufetu z świeżych składników. Przy hotelu znajduje się przystanek lokalnej komunikacji miejskiej. Autobusy kursują około 4 razy dziennie i można dojechać do okolicznych miast. Na przykład do miasteczka Petra, gdzie jest więcej usług niż w Anaxos, na przykład bankomat i poczta. Plaża znajduje się około 7 minut spacerem od hotelu. Leżaki na plaży są dostępne na cały dzień, jeśli kupisz coś do picia lub jedzenia. Wystarczy, jeśli przez cały dzień kupisz butelkę wody. Plaża jest piaszczysta, ale miejscami znajdują się mniejsze kamyczki, dlatego polecam zabrać ze sobą buty do wody. Życie nocne w Anaxos raczej nie jest oczekiwane, to spokojna wioska. Jednak jeden wieczór w hotelu właściciele organizują grecki wieczór z pokazami tradycyjnych tańców, to bardzo ładny wieczór.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Studia Anastasia Ocena: 3/5 Grecja, Thassos, Skala Potamias

Studia Anastasia opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Anonym

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Studia a apartmány Blue Sea Ocena: 3/5 Grecja, Chalkidiki, Toroni

Studia a apartmány Blue Sea opinie

Nie oceniony (oceniony przez 51 osób)

Renata Javorková

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Całkowicie zadowolona, z wyjątkiem tego, że powinni coś zrobić z tymi schodami po stronie studiów. Na własnej skórze doświadczyłam, co to znaczy, gdy po deszczu niechcący po nich ześlizgniesz się. Te schody nie są nawet zadaszone, są nawet białe i z granitu, więc nie zauważysz, że jest na nich woda. Doznasz urazu, a potem musisz jechać około godziny do jakiegoś ośrodka zdrowia, gdzie w końcu mają rentgen. I nie mówię tego, gdyby komuś stało się coś gorszego, to w końcu może nawet umrzeć, ponieważ nie zostanie mu udzielona natychmiastowa pomoc!!! Niestety wszystko to piszę z własnego doświadczenia.

Całkowicie zadowolona, z wyjątkiem tego, że powinni coś zrobić z tymi schodami po stronie studiów. Na własnej skórze doświadczyłam, co to znaczy, gdy po deszczu niechcący po nich ześlizgniesz się. Te schody nie są nawet zadaszone, są nawet białe i z granitu, więc nie zauważysz, że jest na nich woda. Doznasz urazu, a potem musisz jechać około godziny do jakiegoś ośrodka zdrowia, gdzie w końcu mają rentgen. I nie mówię tego, gdyby komuś stało się coś gorszego, to w końcu może nawet umrzeć, ponieważ nie zostanie mu udzielona natychmiastowa pomoc!!! Niestety wszystko to piszę z własnego doświadczenia.

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Czysta i piękna.

Zakwaterowanie

Pokój był czysty, ale wyposażenie pokoju trzyosobowego nie odpowiadało wyposażeniu kuchni. Jeszcze się z tym nie spotkałam, żeby był tylko jeden duży garnek, jedna jednopłytkowa kuchenka, która nawet nie działała. Kubki i talerze tylko dla dwóch osób, żadna szklanka i chochla do sałatki, a nie wspominając o tym, że nie było żadnej patelni. Uważam, że przez ten czas, odkąd klienci tam jeżdżą, powinni wiedzieć, czego mogą oczekiwać od klientów, którzy będą gotować sami. Wyposażenie wydawało mi się z roku 1500!! I dlatego proszę o naprawę.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Jaruška F.

Ocena 2,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Na wakacje we wrześniu bardzo się z mamą cieszyliśmy. Tym większe było rozczarowanie, gdy wieczorem zakwaterowano nas w silnie śmierdzącym pokoju. Pokój był przepełniony meblami jak z jakiegoś antykwariatu, z dwoma wieszakami i jedną lampką do czytania. Nie opróżniano nam koszy ani toalety, gdzie użyty papier toaletowy nie może być spłukiwany. Sprzątanie, wymiana ręczników i pościeli raz na 11 dni. Rano zauważyliśmy, że na zewnątrz jest o wiele lepiej, patrzyliśmy na piękny basen, którego niestety nie można było używać między 14:00 a 17:00 z powodu sjesty, siłownia i jacuzzi również były zamknięte. Do morza było blisko, plaża nam się podobała, klienci powyżej 55 lat mieli leżaki i parasole za darmo. Jedyną rzeczą, na którą muszę zwrócić uwagę, jest to, że starsi ludzie mieli problem z wychodzeniem z morza. Musiano im pomagać. Piasek jest tam gruboziarnisty, nogi zapadają się w niego jak w bagnie. Wybrzeże było raczej dla pływaków, po 4 metrach była już głębokość. Sama miejscowość wypoczynkowa we wrześniu już śpi, kilka sklepów i restauracji było otwartych. Wycieczki i programy animacyjne się nie odbywały. Plaża była dość pełna.

Na wakacje we wrześniu bardzo się z mamą cieszyliśmy. Tym większe było rozczarowanie, gdy wieczorem zakwaterowano nas w silnie śmierdzącym pokoju. Pokój był przepełniony meblami jak z jakiegoś antykwariatu, z dwoma wieszakami i jedną lampką do czytania. Nie opróżniano nam koszy ani toalety, gdzie użyty papier toaletowy nie może być spłukiwany. Sprzątanie, wymiana ręczników i pościeli raz na 11 dni. Rano zauważyliśmy, że na zewnątrz jest o wiele lepiej, patrzyliśmy na piękny basen, którego niestety nie można było używać między 14:00 a 17:00 z powodu sjesty, siłownia i jacuzzi również były zamknięte. Do morza było blisko, plaża nam się podobała, klienci powyżej 55 lat mieli leżaki i parasole za darmo. Jedyną rzeczą, na którą muszę zwrócić uwagę, jest to, że starsi ludzie mieli problem z wychodzeniem z morza. Musiano im pomagać. Piasek jest tam gruboziarnisty, nogi zapadają się w niego jak w bagnie. Wybrzeże było raczej dla pływaków, po 4 metrach była już głębokość. Sama miejscowość wypoczynkowa we wrześniu już śpi, kilka sklepów i restauracji było otwartych. Wycieczki i programy animacyjne się nie odbywały. Plaża była dość pełna.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Plaża jest ładna, czysta, ale nie dla osób niepełnosprawnych i starszych. TRUDNO BYŁO WYCHODZIĆ Z WODY.
Krótka mielizna, ale spokojna woda bez fal. Bar na plaży codziennie głośno puszczał nowoczesną muzykę. Co bardzo rozczarowało moją mamę, która oczekiwała greckich piosenek.

Wyżywienie

Mieliśmy półpensję w formie bufetu. Musimy przestrzegać diety bezglutenowej, w biurze podróży powiedziano nam, że nie będzie to problemem dla tamtejszej kuchni i że delegat jeszcze im to przypomni. Niestety był to problem. Wybór był duży, ale nie dla nas. Kucharz nie zrobił wyjątku i nic z mięsa dla nas nie przygotował, mimo że delegat nalegał.
Nie byliśmy jednak głodni, jogurt, owoce, warzywa, frytki, ryż i jajka nas nasyciły. Chcę ostrzec alergików na osy, że stołówka jest na świeżym powietrzu, więc nie można tam spokojnie zjeść, a zwłaszcza u dzieci istnieje ryzyko połknięcia owada.

Zakwaterowanie

Że pobyt kosztował nas prawie 14000 CZK za osobę, bardzo rozczarowało nas zakwaterowanie. Na górze kiepsko, na dole fatalnie. Pokój z aneksem kuchennym miał za mało światła, gniazdek elektrycznych, wieszaków, zepsuty włącznik, okropną lodówkę i meble, a dla tych, którzy chcieliby gotować, brakowało wszystkiego, brak filiżanek, obieraczki, deski do krojenia, korkociągu. W prysznicu brak zasłony. Zgłaszaliśmy usterki, wszystkie pokoje były w takim samym lub gorszym stanie. ZŁE ODPADY ZAPRZECZAŁY CAŁY POKÓJ I RZECZY. Nie dało się wietrzyć w nocy z powodu komarów.

Usługi

Usługi hotelu są w dzisiejszych czasach niewystarczające.. A nakazana sjesta i zamknięcie basenu w największym upale to nonsens. Kolacja była od 19:30, co mogłoby być też o godzinę wcześniej.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Studia Kahlua Ocena: 3/5 Grecja, Korfu

Studia Kahlua opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Marta Ratajová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Cena 5,0 / 5

Plaża

było więcej możliwości

Wyżywienie

pobyt był bez wyżywienia

Zakwaterowanie

jednym słowem super

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Studia Panagiotis Ocena: 3/5 Grecja, Saloniki, Asprovalta

Studia Panagiotis opinie

Nie oceniony (oceniony przez 6 osób)

Zsuzsanna Éva Makrai

Ocena 1,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo hałaśliwie! Lokalny przedstawiciel nic nie robi, a gospodarz, gdy wychodzisz o 9 rano, pakuje się i się spieszy, żebym się pospieszył, podczas gdy gdy przyjechaliśmy, nie spieszył się! Prawda jest taka, że za pieniądze można wszystko zrobić! Nigdy więcej tu nie wrócę!

Bardzo hałaśliwie! Lokalny przedstawiciel nic nie robi, a gospodarz, gdy wychodzisz o 9 rano, pakuje się i się spieszy, żebym się pospieszył, podczas gdy gdy przyjechaliśmy, nie spieszył się! Prawda jest taka, że za pieniądze można wszystko zrobić! Nigdy więcej tu nie wrócę!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

nie dobrze

Wyżywienie

0

Zakwaterowanie

to jest małe

Usługi

nie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Alexandra Soušková

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża w Tsilivi ma około 2 km długości, mnóstwo parasoli i leżaków, wszystko za opłatą i prawie brak wolnego miejsca na plaży. Plaża piaszczysta.

Wyżywienie

własny

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie ładne i czyste, wszystko w porządku. Tylko sypialnie mają okna wychodzące na ruchliwą ulicę, która wieczorem tętni życiem... Plaża oddalona o około 250 m.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Elena Ocena: 3/5 Grecja, Kreta

Elena opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Iva I.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pavla Andršová

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2009 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5