Grecja: hotele z opiniami, znaleziono 4 466 hoteli

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Studia Kostas Savas Ocena: 3/5 Grecja, Rodos, Faliraki

Studia Kostas Savas opinie

Nie oceniony (oceniony przez 67 osób)

Jiří Hron

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

W Faliraki byliśmy po raz czwarty z tym samym biurem podróży, zawsze bez wyżywienia, czyli tylko podstawowe usługi. Poprzednie trzy pobyty były w porządku w tym sensie, że zawsze dostawaliśmy zamówiony hotel. W tym roku (wrzesień 2016) jednak dochodziło do zmian, nie tylko w „naszym” biurze podróży, ale także w innych. Około tydzień przed wylotem dzwonili z biura, że mamy pierwotnie zamówiony Hermes, ale oferują nam hotel Evi z pełnym wyżywieniem za tę samą cenę. Oferta solidna, ale odmówiliśmy. W drodze na lotnisko dzwonili, że mamy inny hotel, a właściwie studio Savvas (widziałem też wariant „Savas”). Na szczęście wynik był OK, ponieważ zakwaterowanie było lepsze i w korzystniejszej lokalizacji. Ale z tego, co słyszałem od innych Czechów, niektórzy mieli gorsze warunki – np. nie mieli nawet czajnika elektrycznego lub zostali przeniesieni do znacznie oddalonego miejsca od pierwotnie zamówionego. Dotyczy to także innych biur podróży.

Biuro podróży nie miało do dyspozycji delegatki, co osobiście mi nie przeszkadzało, ponieważ potrafię wszystko sam załatwić i zorganizować. Jednak dla klientów, którzy nie są np. biegli językowo i polegają na usługach biura podróży, może to być bardzo nieprzyjemne.

W Faliraki byliśmy po raz czwarty z tym samym biurem podróży, zawsze bez wyżywienia, czyli tylko podstawowe usługi. Poprzednie trzy pobyty były w porządku w tym sensie, że zawsze dostawaliśmy zamówiony hotel. W tym roku (wrzesień 2016) jednak dochodziło do zmian, nie tylko w „naszym” biurze podróży, ale także w innych. Około tydzień przed wylotem dzwonili z biura, że mamy pierwotnie zamówiony Hermes, ale oferują nam hotel Evi z pełnym wyżywieniem za tę samą cenę. Oferta solidna, ale odmówiliśmy. W drodze na lotnisko dzwonili, że mamy inny hotel, a właściwie studio Savvas (widziałem też wariant „Savas”). Na szczęście wynik był OK, ponieważ zakwaterowanie było lepsze i w korzystniejszej lokalizacji. Ale z tego, co słyszałem od innych Czechów, niektórzy mieli gorsze warunki – np. nie mieli nawet czajnika elektrycznego lub zostali przeniesieni do znacznie oddalonego miejsca od pierwotnie zamówionego. Dotyczy to także innych biur podróży.

Biuro podróży nie miało do dyspozycji delegatki, co osobiście mi nie przeszkadzało, ponieważ potrafię wszystko sam załatwić i zorganizować. Jednak dla klientów, którzy nie są np. biegli językowo i polegają na usługach biura podróży, może to być bardzo nieprzyjemne.

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Ślimaki i morze są super.

Wyżywienie

Nie mieliśmy wyżywienia. Hotelowe śniadania po kilku dniach stają się monotonne. Lepszą, a nawet tańszą opcją jest zakup lokalnych produktów, napełnienie lodówki i jedzenie śniadań według własnego gustu. Na kolację można pójść gdziekolwiek lub ugotować coś lekkiego.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w Savvas było w porządku. Wnętrze jest niedawno po remoncie, aneks kuchenny dobrze wyposażony. Jako zaletę widziałem moskitiery w drzwiach balkonowych, dzięki czemu można było spać przy otwartych drzwiach, nie będąc nękanym przez komary ani nie musząc używać odstraszacza do gniazdka. W hotelu spokój. Lokalizacja też jest OK: niedaleko jest lokalny, stosunkowo duży sklep AB, gdzie ceny są niższe w porównaniu do wszechobecnych małych „supermarketów”. Do morza przez centrum jest niedaleko (zależy, na którą plażę się idzie).

Usługi

Na lotnisku podano nam numer pokoju, ale nie powiedziano nic o tym, że w Savvas nie ma recepcji. Spróbowaliśmy więc iść do naszego pokoju, który był otwarty, przygotowany, a klucze leżały na stole. Nawet nie musieliśmy nikomu pokazywać paszportu, ponieważ nikogo nie spotkaliśmy. Wyjazd przebiegał w ten sam sposób: mogliśmy zostawić walizki w pokoju do wieczora (po uzgodnieniu z biurem podróży), a pokój zostawiliśmy otwarty, co było fajne. Dziwne doświadczenie, ale dobre. Sprzątanie odbywało się mniej więcej co 3 dni, co nam odpowiadało, ale dla kogoś może to być za mało.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Marcela C.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Kostas Savas nie istnieje. Hotel nazywa się Alexandr. Myślę, że byłoby dobrze przekazać tę istotną informację klientom. Zapobiegłoby to ich bezcelowemu szukaniu zakwaterowania. Zwłaszcza, że wszystko to dzieje się około północy :-)

Kostas Savas nie istnieje. Hotel nazywa się Alexandr. Myślę, że byłoby dobrze przekazać tę istotną informację klientom. Zapobiegłoby to ich bezcelowemu szukaniu zakwaterowania. Zwłaszcza, że wszystko to dzieje się około północy :-)

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża blisko, chodziliśmy rano przed śniadaniem popływać, znaleźliśmy drogę między kamieniami i pływaliśmy dość daleko w morze, zazwyczaj rano było spokojnie

Wyżywienie

Gotowaliśmy sami, składniki kupowaliśmy w sklepiku oddalonym o około 60 m lub w markecie w mieście

Zakwaterowanie

Wystarczające, proste, ale odpowiednie

Usługi

sprzątaczki przychodziły regularnie, nie było z nimi żadnych problemów

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Galaxy Hotel Kos Ocena: 3/5 Grecja, Kos, Kos

Galaxy Hotel Kos opinie

Nie oceniony (oceniony przez 4 osób)

Anonym

Ocena 1,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo zły hotel

Bardzo zły hotel

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Mária Piszanics

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Czułem się bardzo źle przez te dwa tygodnie. Zarządzanie hotelem było na niskim poziomie, bez gustu. Właściciel nie przekazał informacji o terminie wyjazdu do domu, jednak przewodnik twierdził, że ją otrzymałem.

Czułem się bardzo źle przez te dwa tygodnie. Zarządzanie hotelem było na niskim poziomie, bez gustu. Właściciel nie przekazał informacji o terminie wyjazdu do domu, jednak przewodnik twierdził, że ją otrzymałem.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Do plaży można dotrzeć, okrążając port jachtowy z prawej lub lewej strony. Około 500 m.

Wyżywienie

Śniadanie przez dwa tygodnie to plaster sera, plaster parówek, jedno jajko, dwie bułki, 2 dkg masła, 2 dkg dżemu, filiżanka (łyżeczka do kawy) nescafé

Zakwaterowanie

Zrobiłem nagrania miejsca zakwaterowania. Okropne. Nie dało się zrobić dwóch kroków prosto, nie uderzając ani w łóżko, ani w ścianę. W poddaszu dwupiętrowego budynku urządzono pomieszczenie prowadzące na dach jako „zakwaterowanie”. Przez dwa tygodnie mogłem patrzeć na sąsiedni dach. Garderoba nie nadawała się do przechowywania. Była mała, miała tylko część na wieszaki.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Studia a apartmány Porto Village Ocena: 3/5 Grecja, Kreta

Studia a apartmány Porto Village opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Lýdie Králová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Alena N.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

od 2 806 za os.

Telis Ocena: 3/5 Grecja, Korfu, Moraitika

Telis opinie

Nie oceniony (oceniony przez 149 osób)

Veronika Lachmanová

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Cestovka kazała mi dopłacić 2000 za pokój z widokiem na ogród, czego odmówili mi na miejscu.

Cestovka kazała mi dopłacić 2000 za pokój z widokiem na ogród, czego odmówili mi na miejscu.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Oblazkova, ok.

Wyżywienie

Śniadania - gorsza kawa i napoje - "dzus", woda, herbata - nawet w więzieniu ich nie mam.

Zakwaterowanie

W ciągu ostatniego roku było tak źle, że już nigdy tak naprawdę nie zniknęło. Sprzątanie raz na 2 dni jest naprawdę obrzydliwe, biorąc pod uwagę system toalet na wyspie.

Usługi

Nic

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Helena F.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Spokój. Komfort. Blisko plaży. Ogród. Basen.

Spokój. Komfort. Blisko plaży. Ogród. Basen.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

W bezpośrednim sąsiedztwie. tanie leżaki z parasolem. spokój bez głośnej muzyki

Wyżywienie

Wszystko świeże, różnorodne, wystarczające

Zakwaterowanie

Piękny taras. Mniej wygodne łóżka

Usługi

Bez problemów

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Akti Manos Ocena: 3/5 Grecja, Kreta

Akti Manos opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Radek Adamus

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Nie miała żadnych wad. Morze czyste, ciepłe, plaża posprzątana, piaszczysta, ale na początku kamyczki, być może przydałyby się buty. Leżaki za opłatą, 5 euro za dwa leżaki na cały dzień. Przy basenie leżaki bezpłatne, ale jest ich tylko 8. Basen utrzymany w czystości.

Wyżywienie

Śniadania perfekcyjne, ale obiady i kolacje niezbyt dobre. Brak różnorodności, jedzenie się powtarzało. Jeśli ktoś przyszedł późno, zdarzało się, że nie było już z czego wybierać. Było też dużo gości i mało miejsc do siedzenia. Napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostępne tylko przy śniadaniu, obiedzie i kolacji, w ciągu dnia w barze na plaży. Po godzinie 22 nie przysługiwały napoje. Jeśli ktoś miał tylko półpensję, napój gratis przysługiwał tylko przy śniadaniu, potem trzeba było zapłacić za napój, 3 euro za małą szklankę. Dla miłośników kawy zalecamy zabrać ze sobą czajnik elektryczny i kubki. W przeciwnym razie kawa dostępna tylko przy śniadaniu, obiedzie, kolacji lub w barze na plaży za 2,5-3 euro. Goście z all-inclusive mają zniżkę 30 procent od tej ceny i 50 procent na drinki. Jeśli podróżujesz z małymi dziećmi, napoje są gazowane, tylko przy śniadaniu jest sok.

Zakwaterowanie

Pierwszy pokój, koszmar. Pokój był bardzo mały, wilgotne powietrze, więc dużo komarów, stary mebel, tuż przy drodze, a do siedzenia tylko dwa krzesła przed drzwiami i bez stołu. Nie było też możliwości klimatyzacji. W ciągu dnia nie można było zostawić otwartych drzwi. Natychmiast poprosiliśmy o zmianę, która została nam umożliwiona po trzech dniach. Drugi pokój był bardzo ładny, nowo wyremontowany z balkonem, bardziej przestronny, nowe meble, klimatyzacja za darmo, ale komary też tam były. Polecamy preparat przeciw komarom do gniazdka i jeszcze jakiś spray do tego. Nie polecamy rodzinom z dziećmi, dzieci by się nie wyspały. W każdą środę i sobotę w okolicy były trzy dyskoteki, czasem strzelały petardy, a codziennie z sąsiedniego hotelu dochodziła muzyka, więc odrabiamy urlop w domu.

Usługi

Recepcjonistka bardzo miła, starała się, jeśli ktoś miał jakiś problem. Nie możemy też narzekać na sprzątanie. Codziennie opróżniany kosz na śmieci i mycie podłogi. Co trzy dni świeża pościel i nowe ręczniki. Obsługa w barze świetna, pozdrawiamy panią barmankę :))

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Vladislav Zbíral

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Całkiem dobra, chociaż chyba nie zaszkodziłoby ją trochę poprawić.

Wyżywienie

Mieliśmy półpensję - trudno to ocenić - zdecydowanie katastrofa. Jedzenie na jedno kopyto, zarówno śniadania, jak i kolacje - nie wiem, kto to gotował, ale chyba nie był to kucharz.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było adekwatne do ceny wycieczki, do spania wystarczyło, prysznic, WC - koszmar.

Usługi

Kupowaliśmy tylko parasol i leżaki - 5 EUR za dzień, cały urlop klimatyzacja 5 EUR. O.K.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Fotis Studios Apartments Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Heraklion

Fotis Studios Apartments opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Jiří F.

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Cztery gwiazdki wcale nie odpowiadają krajowym standardom, bardziej porównałbym to do przeciętnego pensjonatu z lat dziewięćdziesiątych. Używany papier toaletowy, który na całej wyspie należy wyrzucać do kosza, tworzy w łazience i przyległych pomieszczeniach nieprzyjemną atmosferę, więc po dwóch dniach musieliśmy sami wynieść kosz. Nie potrafię sobie wyobrazić czekania cztery dni, jak to tam było zwyczajem. Śniadanie, które mieliśmy w cenie wycieczki (biała bułka, biały tostowy chleb, rogalik, szynka 60'/., ser w kostce, jajko, dżem, masło, sok, woda, kawa)

Cztery gwiazdki wcale nie odpowiadają krajowym standardom, bardziej porównałbym to do przeciętnego pensjonatu z lat dziewięćdziesiątych. Używany papier toaletowy, który na całej wyspie należy wyrzucać do kosza, tworzy w łazience i przyległych pomieszczeniach nieprzyjemną atmosferę, więc po dwóch dniach musieliśmy sami wynieść kosz. Nie potrafię sobie wyobrazić czekania cztery dni, jak to tam było zwyczajem. Śniadanie, które mieliśmy w cenie wycieczki (biała bułka, biały tostowy chleb, rogalik, szynka 60'/., ser w kostce, jajko, dżem, masło, sok, woda, kawa)

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Według biura podróży 400 m, raczej 800 m (10 minut) pieszo.

Wyżywienie

Śniadanie, które mieliśmy w cenie wycieczki (biała bułka, biały chleb tostowy, rogalik, szynka 60'/., cegła, jajko, dżem, masło, syrop owocowy, woda, kawa)

Zakwaterowanie

Dla niewymagających. W pokoju wiadro, ścierka do podłogi, mop. Trzeba samemu wycierać. Lodówka, kuchenka wszystko działa.

Usługi

Małżeństwo w wieku emerytalnym było bardzo miłe.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

od 2 001 za os.

Artemis Apartments Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Stalida

Artemis Apartments opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Anonym

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

od 2 450 za os.

Naxos Holiday Ocena: 3/5 Grecja, Naxos, Naksos

Naxos Holiday opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Jan Aron

Ocena 2,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje były perfekcyjne. Plaże były niesamowite, tawerny i ich oferta potraw oraz obsługa znakomite, personel zawsze uprzejmy i pomocny. Przez cały czas wakacji wiał dość silny wiatr, ale pomagało to lepiej znosić upał. Stolica wyspy jest bardzo ładna, pełna atrakcji dla turystów i wąskich uliczek, w których łatwo na chwilę się zgubić. Wyspa jest duża i oferuje wystarczającą ilość rozrywek i aktywności. To dobry wybór zarówno na aktywne, jak i relaksujące wakacje.

Wakacje były perfekcyjne. Plaże były niesamowite, tawerny i ich oferta potraw oraz obsługa znakomite, personel zawsze uprzejmy i pomocny. Przez cały czas wakacji wiał dość silny wiatr, ale pomagało to lepiej znosić upał. Stolica wyspy jest bardzo ładna, pełna atrakcji dla turystów i wąskich uliczek, w których łatwo na chwilę się zgubić. Wyspa jest duża i oferuje wystarczającą ilość rozrywek i aktywności. To dobry wybór zarówno na aktywne, jak i relaksujące wakacje.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Najbliższa plaża znajdowała się 300 m od hotelu, była piaszczysta z dobrym i łagodnym wejściem do morza, połowa plaży zajęta przez leżaki. Kolejne bliskie i znane plaże Plaka i Agia Anna były podobne. Dla większej prywatności i spokoju lepsze były dalsze plaże, takie jak Aliko, Kastraki czy Kanaki po drugiej stronie wyspy. Wszystkie plaże piaszczyste, czasami z większą ilością kamieni, ale te nadają się do obciążenia koców i ręczników. Woda niesamowicie czysta, a wejście do wody bez problemów i łagodne.

Wyżywienie

W cenę pobytu wliczone było śniadanie w hotelu w formie bufetu, wybór był wystarczający, zarówno słodkie, jak i słone potrawy. Żywienie na wyspie było doskonałe, ceny przeciętne, podobne jak gdzie indziej w Grecji. Tawerny zazwyczaj oferowały jedzenie i napoje pochodzące bezpośrednio z wyspy lub okolic. Najlepsze wrażenie zrobiło lokalne wino białe i różowe, świeży ser kozi, wiele odmian marynowanych oliwek, świeże ryby oraz tawerna w zatoce Kalados, która jest rodzinnym przedsiębiorstwem, a potrawy przygotowują tam z własnych surowców.

Zakwaterowanie

Z zewnątrz hotel sprawia bardzo dobre wrażenie, wygląda czysto i przytulnie. Jednak zakwaterowanie było dużym rozczarowaniem. Pokój znajdował się na rogu hotelu tuż przy skrzyżowaniu głównej drogi, dostęp do pokoju tylko przez mały ogródek bez chodnika. W pokoju były dwa łóżka w niezadowalającym stanie, 2 z 4 gniazdek nie działały, sprzątanie było niedbałe. Po rozmowie z delegatką nastąpiła zmiana pokoju. Ten również był na parterze, co prawda w spokojniejszej części hotelu, ale znacznie mniejszy, jedna stęchła szafa w złym stanie, jeden stolik nocny, w łazience brak wieszaka na ręczniki i źle spływająca woda. Jedynym plusem jest chyba klimatyzacja w każdym pokoju.

Usługi

Usługi hotelowe były standardowe, sprzątanie pokoju odbywało się codziennie, przy hotelu był dostępny przestronny basen, przy basenie leżaki i inne miejsca do siedzenia, dostępny był bar z ofertą małych przekąsek. Recepcja była czynna całą dobę, a personel hotelu był pomocny i miły.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Otto V.

Ocena 3,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Transport okropny! Fakt, że nie leży się bezpośrednio na Naxos, ale na Santorini, dowiadujesz się dopiero z instrukcji na trzy dni przed odlotem. Potem na Santorini czekasz 4 godziny na prom na Naxos. Powrót jeszcze gorszy - o 10 wyrzucają cię z hotelu, o 12 odwożą do portu, potem 2,5 godziny rejsu na Santorini. Tam nocleg i dopiero następnego dnia rano lot do Pragi. Na Naxos przenieśli nas do innego hotelu, który był oddalony od centrum miasta o 6 km, podczas gdy pierwotny miał być 15 minut pieszo od centrum.

Transport okropny! Fakt, że nie leży się bezpośrednio na Naxos, ale na Santorini, dowiadujesz się dopiero z instrukcji na trzy dni przed odlotem. Potem na Santorini czekasz 4 godziny na prom na Naxos. Powrót jeszcze gorszy - o 10 wyrzucają cię z hotelu, o 12 odwożą do portu, potem 2,5 godziny rejsu na Santorini. Tam nocleg i dopiero następnego dnia rano lot do Pragi. Na Naxos przenieśli nas do innego hotelu, który był oddalony od centrum miasta o 6 km, podczas gdy pierwotny miał być 15 minut pieszo od centrum.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Piękne...

Wyżywienie

Śniadania były solidne, kolację jedliśmy w tawernach

Zakwaterowanie

Paláce holidays - jak na to, że miało 4 gwiazdki, nic specjalnego...

Usługi

Nic specjalnego

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Summer Dream Ocena: 3/5 Grecja, Santorini, Kamari

Summer Dream opinie

Nie oceniony (oceniony przez 9 osób)

Zdeňka Kvasničková

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy bardzo zadowoleni, doskonała organizacja wycieczki, wycieczki w miejscu zakwaterowania również były świetne.

Byliśmy bardzo zadowoleni, doskonała organizacja wycieczki, wycieczki w miejscu zakwaterowania również były świetne.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Mieliśmy tylko śniadania, jedzenia było dużo, wszystko w doskonałej jakości.

Zakwaterowanie

Byliśmy zadowoleni z zakwaterowania, wszędzie było zawsze czysto.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Beata Růžičková

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wrażenia z wakacji bardzo dobre.

Wrażenia z wakacji bardzo dobre.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Dostęp do morza jest dobry.

Wyżywienie

Jedzenie dobre.

Zakwaterowanie

Jakość zakwaterowania dobra.

Usługi

Usługi w hotelu dobre.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

THEODORU Ocena: 3/5 Grecja, Kreta

THEODORU opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Lenka Belaníková

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Cena 5,0 / 5

Plaża

Bardzo łatwo dostępne z zakwaterowania.

Wyżywienie

Nasz pobyt był bez wyżywienia, aneks kuchenny w studiach wyposażony do bardzo prostego gotowania.

Zakwaterowanie

Pokój czysty, ale sprzątanie i wymiana ręczników tylko raz na 10 dni pobytu. Drzwi - niezabezpieczone przed kradzieżą, można je otworzyć czymkolwiek, nie da się zamknąć!!! Trochę się obawiałam kradzieży, na szczęście nic się nie stało, ale i tak nie zostawiałam nic cennego w pokoju. Sejf jest dostępny, ale znajduje się na półce w szafie, którą można całkowicie wyjąć i zabrać razem z sejfem.

Usługi

Nie korzystaliśmy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Dana Pertlová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Georgia Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Ammoudara

Georgia opinie

Nie oceniony (oceniony przez 15 osób)

50 m od plaży Cicha lokalizacja Darmowe wifi

Veronika P.

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Pierwsze dwa dni spędziliśmy w zupełnie innych apartamentach, o czym dowiedzieliśmy się dopiero na lotnisku po przyjeździe od delegatki, która również dowiedziała się o tym dopiero wtedy. Miał to być hotel w tej samej kategorii cenowej, niedaleko naszego hotelu, w rzeczywistości były to zatęchłe apartamenty około 10-15 minut pieszo. Kiedy szliśmy na plażę, musieliśmy iść do naszego pierwotnego hotelu, który miał plażę blisko. Z apartamentów również można było dojść do morza, ale nie było tam nic poza rozgrzanym piaskiem, na którym nie dało się stać, nie mówiąc już o leżeniu. Na śniadania na szczęście mogliśmy chodzić do hotelu, który zapłaciliśmy. Po dwóch dniach przyjechali po nas z naszego hotelu i przenieśli nas (starszy pan małym samochodem, który nie znał angielskiego). Tam mieliśmy w jednym pokoju tak śmierdzącą klimatyzację, że nie dało się tam wytrzymać, po skardze ją wyczyścili. W ramach rekompensaty dostaliśmy jedną kolację i późne wymeldowanie. Nie wiem, ile z tego załatwiła delegatka, a ile my, ale musieliśmy ciągle chodzić do recepcji i ich męczyć, ponieważ nigdy nic nie wiedzieli z wyprzedzeniem. Ale wszyscy byli mili, kochani i uśmiechnięci. A otoczenie i jedzenie w hotelu były super, podobnie jak plaża przy hotelu.

Pierwsze dwa dni spędziliśmy w zupełnie innych apartamentach, o czym dowiedzieliśmy się dopiero na lotnisku po przyjeździe od delegatki, która również dowiedziała się o tym dopiero wtedy. Miał to być hotel w tej samej kategorii cenowej, niedaleko naszego hotelu, w rzeczywistości były to zatęchłe apartamenty około 10-15 minut pieszo. Kiedy szliśmy na plażę, musieliśmy iść do naszego pierwotnego hotelu, który miał plażę blisko. Z apartamentów również można było dojść do morza, ale nie było tam nic poza rozgrzanym piaskiem, na którym nie dało się stać, nie mówiąc już o leżeniu. Na śniadania na szczęście mogliśmy chodzić do hotelu, który zapłaciliśmy. Po dwóch dniach przyjechali po nas z naszego hotelu i przenieśli nas (starszy pan małym samochodem, który nie znał angielskiego). Tam mieliśmy w jednym pokoju tak śmierdzącą klimatyzację, że nie dało się tam wytrzymać, po skardze ją wyczyścili. W ramach rekompensaty dostaliśmy jedną kolację i późne wymeldowanie. Nie wiem, ile z tego załatwiła delegatka, a ile my, ale musieliśmy ciągle chodzić do recepcji i ich męczyć, ponieważ nigdy nic nie wiedzieli z wyprzedzeniem. Ale wszyscy byli mili, kochani i uśmiechnięci. A otoczenie i jedzenie w hotelu były super, podobnie jak plaża przy hotelu.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża przy hotelu Georgia była doskonała, były tam kawiarnie, które miały swoje leżaki. Kiedy zamówiłeś drinka, miałeś do niego leżak. Morze piękne, trochę fal. Przeważnie wiał wiatr.

Wyżywienie

Jedzenie było doskonałe, jedliśmy tylko śniadania, ale polecałabym także półpensję. Mieliśmy tam jedną kolację i była świetna.

Zakwaterowanie

Hotel Georgia był w porządku, czasami winda nie działała, ale dopóki nie niosłeś walizki, nie przeszkadzało to. Otoczenie ładne, blisko plaży, ładny ogród z basenem. W jednym pokoju mieliśmy śmierdzącą klimatyzację, ale po skardze ją wyczyszczono i było lepiej.

Usługi

Personel się starał, byli bardzo mili, ale to nie pomoże, gdy są chaotyczni i nie potrafią powiedzieć nic konkretnego. Grecy ogólnie mieli podejście No stress, cieszcie się wakacjami. Ale kiedy przenoszą cię do innego hotelu, trudno się nie stresować.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jesteśmy ogólnie zadowoleni z wakacji.

Jesteśmy ogólnie zadowoleni z wakacji.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaża jest bardzo blisko hotelu, jest wystarczająco długa, znajdują się na niej parasole (7 euro za zestaw - 2 leżaki i parasol), ewentualnie było tam dużo miejsca, gdzie można było przynieść własny koc i ręczniki, przy czym nie pobierano żadnej opłaty. Na plaży jest grubszy piasek, wejście do morza łagodne, plaża jest sztucznie utworzona i około 50 m od wejścia do morza znajduje się sztucznie utworzony klif, na którym są jeżowce i płytka woda, trudno to przepłynąć. Poza tym morze było przez większość wakacji czyste, na brzegu czasami były wyrzucone glony i brud z morza. Żadnych meduz. Ostrzegam przed wiatrem w tej okolicy. Przez 4 dni z rzędu mieliśmy bardzo silny wiatr (według prognozy 40 km/h), dlatego trudno było się kąpać/leżeć na plaży. Piasek wiał aż do uszu. :)

Wyżywienie

Mieliśmy opłaconą półpensję. Śniadania podawane w formie bufetu szwedzkiego - codziennie takie same, ale zawsze można było coś wybrać. Na kolację codziennie było jedno danie, które przynoszono nam bezpośrednio do stolika i nie było możliwości wyboru innej opcji (pierwszego wieczoru była ośmiornica, więc nikt się nie najadł :)). Ogólnie muszę jednak powiedzieć, że gotują bardzo dobrze. Porcje mniejsze, rekompensowane kilkoma daniami (przystawka - zazwyczaj sałatka, druga przystawka - na przykład zupa lub makaron, danie główne). Deser często wspólny dla 2-3 osób. Ogólnie oceniamy jedzenie bardzo pozytywnie.

Zakwaterowanie

Podróżowaliśmy razem 3 pary, przy czym mieliśmy opłacony 1 standardowy pokój i 2 studia (miały zawierać łóżko podwójne, czajnik, okap, lodówkę oraz wyposażenie kuchenne takie jak garnki itp.). Po zakwaterowaniu każdy pokój wyglądał inaczej. Otrzymaliśmy tylko jedno studio, drugie studio nie zawierało żadnego wyposażenia kuchennego oprócz lodówki. Nawet po prośbie o zmianę pokoju lub ewentualną rekompensatę, nie zaoferowano nam żadnej rekompensaty. Standardowy pokój był bardzo ciemny, stary i ogólnie nieprzytulny. Niektóre standardowe pokoje znajdowały się nawet naprzeciwko kuchni, inne miały „zaletę” zapachu kanalizacji lub były położone bezpośrednio na parterze, gdzie ciągle był hałas z baru. Standardowych pokoi w ogóle nie polecamy.

Usługi

Klimatyzacja była dostępna bezpłatnie w każdym pokoju, mimo że według opisu za tę usługę miała być pobierana opłata 5 euro/dzień. W hotelu znajdował się bar wewnętrzny oraz zewnętrzny, jednak napoje w nim były dwukrotnie droższe niż w lokalach w okolicy. Możliwość zjedzenia obiadu/wyboru kolacji poza wyżywieniem w formie półpensjonatu z menu restauracji. Bardzo miła obsługa baru oraz pani sprzątająca, która codziennie dbała o czystość pokoju.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 600 za os.

Pela Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Agia Pelagia

Pela opinie

Nie oceniony (oceniony przez 13 osób)

Ján L.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Poza dostęp do morza (strome zejście i około 1 km wzdłuż ruchliwej drogi bez chodnika). Osoby bez dobrej kondycji fizycznej lub z ograniczeniami ruchowymi będą miały poważny problem z codziennym przemieszczaniem się z hotelu na plażę.

Poza dostęp do morza (strome zejście i około 1 km wzdłuż ruchliwej drogi bez chodnika). Osoby bez dobrej kondycji fizycznej lub z ograniczeniami ruchowymi będą miały poważny problem z codziennym przemieszczaniem się z hotelu na plażę.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Pierwszorzędna, piaszczysto-żwirowa, dobra i łagodna wejście do wody. Odpowiednia również dla dzieci. Parasolki i leżaki po 2€ dostępne. Nie wieje wiatr, jest w zatoce.

Wyżywienie

Jedzenie w hotelu dobre. Śniadania kontynentalne, odpowiadające klasyce. Dla naszego rodaka dość późno podawana kolacja (początek po 20:00 i trwa do 21:30).

Zakwaterowanie

Kopiuje zapowiedzianą jakość (***). TV całkiem "żałosna". Mieliśmy 7 programów (rosyjski, polski i grecki)

Usługi

Na bardzo przyzwoitym poziomie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Gabriela Soukupová

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Jedna plaża pełna ludzi (oferuje rozrywkę i atrakcje), druga piękna (spokój i czystość), obie są równie daleko i na ten sam wzgórze.

Wyżywienie

Hotel oferuje tylko śniadania, których nie zamawiajcie, nie są tego warte. Ponadto nie przygotują ich wcześniej niż o 8:30 i zawsze są takie same, w przypadku wcześniejszego wyjazdu z hotelu z powodu wycieczki nie przygotowano nam nawet pakietu na drogę.

Zakwaterowanie

Super widok z hotelu, który jakością odpowiada liczbie gwiazdek, częściowo rekompensuje straszny dostęp do morza (strome wzgórze 900 m).

Usługi

Basen super. Poza tym nic. Spokój i relaks.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Marathon Beach Ocena: 3/5 Grecja, Attyka, Nea Makri

Marathon Beach opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Aneta Procházková

Ocena 3,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

od 2 159 za os.

Garden House studia Ocena: 3/5 Grecja, Epir, Parga

Garden House studia opinie

Nie oceniony (oceniony przez 126 osób)

Anonym

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

W Grecji byłam po raz pierwszy i bardzo mi się tu podobało. Párga to interesujące historyczne miasto, a kręcono tu film „Ukradli torzo Jupitera” z Annie Girardot i Philippem Noiretem. Nasza delegatka zaproponowała kilka ciekawych wycieczek, ale skorzystaliśmy tylko z jednej – rejs statkiem na wyspy Paxos i Antipaxos – w razie zainteresowania polecam wybrać mniejszy statek :-) a tym, którym robi się niedobrze, usiąść na dole na rufie... Poza tym w Grecji jest drogo – piwo 500 ml 4 euro, gyros /wyśmienity/ – 6-8 euro, frytki 6 euro, pizza Margherita 6-8 euro, chleb – raczej bagietka 1-2 euro, napoje zwykła woda 1-2 euro, smakowa 2 euro i więcej, lody 3-4 euro. Polecam mieć przy sobie gotówkę, mniejsze sklepiki nie przyjmują kart, a jeśli przyjmują, może im nie działać WiFi, więc jeśli nie chcesz płacić opłat za bankomat.

W Grecji byłam po raz pierwszy i bardzo mi się tu podobało. Párga to interesujące historyczne miasto, a kręcono tu film „Ukradli torzo Jupitera” z Annie Girardot i Philippem Noiretem. Nasza delegatka zaproponowała kilka ciekawych wycieczek, ale skorzystaliśmy tylko z jednej – rejs statkiem na wyspy Paxos i Antipaxos – w razie zainteresowania polecam wybrać mniejszy statek :-) a tym, którym robi się niedobrze, usiąść na dole na rufie... Poza tym w Grecji jest drogo – piwo 500 ml 4 euro, gyros /wyśmienity/ – 6-8 euro, frytki 6 euro, pizza Margherita 6-8 euro, chleb – raczej bagietka 1-2 euro, napoje zwykła woda 1-2 euro, smakowa 2 euro i więcej, lody 3-4 euro. Polecam mieć przy sobie gotówkę, mniejsze sklepiki nie przyjmują kart, a jeśli przyjmują, może im nie działać WiFi, więc jeśli nie chcesz płacić opłat za bankomat.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Od Garden house idzie się na plażę Valtos około 15 minut, piaszczysta plaża jest mniej więcej ciągle zajęta przez miejscowych, więc jeśli chcesz być z mniejszą liczbą ludzi, musisz iść na żwirową, i tam lepiej z specjalnym obuwiem, ale nie jest to takie straszne, ja chodziłem boso. Leżaki oczywiście się kupuje /4-5 euro za dzień/, ale delegatka, jak sądzę, za 4 euro na cały tydzień udostępni parasol przeciwsłoneczny.

Wyżywienie

Zakwaterowanie mieliśmy bez wyżywienia, ale jeśli przywieziecie lub kupicie składniki, można gotować w aneksie kuchennym - ja na przykład robiłam na śniadanie jajecznicę lub na obiad zapiekane makaron. W ogrodzie są drzewka cytrynowe, z których robiliśmy lemoniadę :-)
Poza tym w mieście jest wiele restauracji, ja chodziłam do najbliższej, która nazywała się Mango bar, a tam jest bardzo miła i sympatyczna właścicielka oraz świetne jedzenie

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było fajne, czysty, przestronny pokój z balkonem - zawsze widok na piękny ogród, przy wejściu mała kuchnia /wyposażona/, WC z prysznicem. Dla mnie jedynym minusem było to, że pokoje mają kafelki, więc każde przesuwanie czegokolwiek w pokoju nad tobą lub obok było słychać, więc spałem z zatyczkami do uszu :-)

Usługi

piękny zadbany basen, otoczony drzewkami oliwnymi

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 2,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje podobały nam się jak zawsze w Grecji. Byliśmy jednak już w znacznie ładniejszych miejscach, Parga jest moim zdaniem zbyt zatłoczona turystami. Niestety delegatka Dáša nie do końca jest osobą na swoim miejscu.

Wakacje podobały nam się jak zawsze w Grecji. Byliśmy jednak już w znacznie ładniejszych miejscach, Parga jest moim zdaniem zbyt zatłoczona turystami. Niestety delegatka Dáša nie do końca jest osobą na swoim miejscu.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaża Valtos około 1/4 godziny drogi, zatłoczona, nic specjalnego. Najlepsze Lichnos - wodne taxi i Piso Krioneri. Bardzo polecam małe, prywatne plaże, np. Gavriil - to moje ulubione miejsce.

Wyżywienie

Zakwaterowanie bez wyżywienia, w tym przypadku oczekiwałabym przynajmniej małej zamrażarki w lodówce, niestety jej nie ma. W naszym pokoju na górnej półce lodówki była gruba warstwa lodu, przestrzeń nie jest zamknięta, nie da się tam nic zamrozić. Między turnusami nie ma możliwości rozmrożenia lodówki. Jedzenie w tawernach jak zawsze doskonałe.

Zakwaterowanie

Garden House to ładny kompleks w ogrodzie cytrynowym. Niestety pani właścicielka najwyraźniej nie nadąża z sprzątaniem, jest tam duże pole do poprawy. To spokojne miejsce, nocna dyskoteka odbyła się tylko w sobotę.

Usługi

Czysty basen, dość mocno chlorowany, ale inaczej się nie da.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Ioannis Club Ocena: 3/5 Grecja, Thassos

Ioannis Club opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Anonym

Ocena 2,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Zdeňka Pitrunová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5