Appartements Melina Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Stalida
István S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pod każdym względem było dobrze, biuro podróży, apartament, wybór terminu. Nie było już zbyt tłoczno, ale nadal było przytulnie. Pogoda była idealna, nie za gorąco, a woda morska nadal bardzo dobra.
Pod każdym względem było dobrze, biuro podróży, apartament, wybór terminu. Nie było już zbyt tłoczno, ale nadal było przytulnie. Pogoda była idealna, nie za gorąco, a woda morska nadal bardzo dobra.
Plaża znajduje się około 150 m od apartamentu, woda jest czysta, przy większych falach lekko zarośnięta algami. Plaża jest piaszczysta.
WyżywienieNie zamawialiśmy wyżywienia.
ZakwaterowanieLokalizacja apartamentu jest dobra, blisko morza, restauracji i sklepów, chociaż dla osób chcących odpocząć nocą jest trochę głośno. Sprzątanie i wymiana ręczników odbywa się co drugi dzień, co jest wystarczające. W kuchni brakowało mi tosteru, co nie byłoby dużym wydatkiem, oraz ewentualnie mikrofalówki. Mieliśmy dwa tarasy, co było bardzo dobre, ponieważ jeden z nich zawsze był zacieniony. Łazienka przy sypialni jest ładna i duża, klimatyzacja działała doskonale. Personel apartamentu był bardzo miły i przyjazny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Andor D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spędziliśmy dwa tygodnie w Stalis. Czuliśmy się świetnie. Przyjazność miejscowych przewyższyła wszystko. Perfekcyjna gościnność. Otrzymana usługa, oceniana pod względem stosunku jakości do ceny, zdecydowanie była warta poniesionych kosztów.
Spędziliśmy dwa tygodnie w Stalis. Czuliśmy się świetnie. Przyjazność miejscowych przewyższyła wszystko. Perfekcyjna gościnność. Otrzymana usługa, oceniana pod względem stosunku jakości do ceny, zdecydowanie była warta poniesionych kosztów.
Piękne, czyste, z drobnym piaskiem, powoli pogłębiające się morze ma około 150 metrów. Na plaży znajduje się kilka pryszniców, które zwiększają komfort.
WyżywienieMy nie korzystaliśmy z wyżywienia, ale program oceniający pozwala przejść dalej tylko po wypełnieniu oceny jakości posiłków. Poza tym do starszego skrzydła Meliny należy wspaniałe miejsce gastronomiczne z doskonałą, przyjazną obsługą. Ponadto co około dziesięć metrów znajdują się podobnie przyjemne miejsca serwujące świetną kuchnię grecką i włoską. Bezpośrednio naprzeciwko jest supermarket z podstawowymi produktami.
ZakwaterowanieNasz nocleg znajdował się w nowym budynku. Jeśli ktoś bardzo chce znaleźć wadę, na pewno ją znajdzie, ale my nie po to tam pojechaliśmy. Pokoje są przestronne, na tarasach jest dużo miejsca. Nie można narzekać na czystość. Sprzątanie co drugi dzień, wymiana ręczników. Jeśli coś się skończy, natychmiast uzupełniają. Basen i jego okolice są ciągle pielęgnowane i utrzymywane w czystości. W barze przy basenie i wieczorem w kawiarni o wszystko dba węgierska dziewczyna, Mónika, która pomaga wszystkim i we wszystkim (nie tylko Węgrom). Podsumowując: nocleg w pełni odzwierciedla to, co jest napisane w ofercie, a naszym zdaniem nawet otrzymaliśmy więcej.
UsługiW barze przy basenie przekąski, napoje, piwo lane, napoje bezalkoholowe, lody itp. od 11 do 18. Wieczorem w "kawiarni" spokojne popijanie, telewizor z projektorem. (w języku niderlandzkim)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

















