Aeolos Ocena: 3/5 Grecja, Mykonos, Mykonos
Alexander Sandmann
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Alexander Sandmann
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólnie jesteśmy zadowoleni, mieliśmy odpowiedni stosunek jakości do ceny podczas wakacji. Węgierski przewodnik to przesada, ponieważ widzieliśmy go tylko raz, kiedy udzielił nam krótkiej informacji o lokalnych systemach kanałów w autobusie. Następnie nie pojawił się na umówionym spotkaniu, nawet z opóźnieniem. Było to dla nas nie do przyjęcia. Lepiej więc, aby nie obiecywali fakultatywnych programów z węgierskim przewodnikiem. Natomiast spotkaliśmy tam kilkakrotnie panią przewodnik mówiącą po angielsku, która chętnie nam wszystko wyjaśniła i przekazała, kiedy autobus nas odbierze. Szczególne podziękowania dla niej.
Ogólnie jesteśmy zadowoleni, mieliśmy odpowiedni stosunek jakości do ceny podczas wakacji. Węgierski przewodnik to przesada, ponieważ widzieliśmy go tylko raz, kiedy udzielił nam krótkiej informacji o lokalnych systemach kanałów w autobusie. Następnie nie pojawił się na umówionym spotkaniu, nawet z opóźnieniem. Było to dla nas nie do przyjęcia. Lepiej więc, aby nie obiecywali fakultatywnych programów z węgierskim przewodnikiem. Natomiast spotkaliśmy tam kilkakrotnie panią przewodnik mówiącą po angielsku, która chętnie nam wszystko wyjaśniła i przekazała, kiedy autobus nas odbierze. Szczególne podziękowania dla niej.
Pięknie czysto, bardzo blisko plaży. Parasol i 2 leżaki kosztują 7 euro. Jednak bardzo uprzejme kierownictwo hotelu Kalypso poinformowało nas już pierwszego ranka, że w innych miejscach jest to bezpłatne przy konsumpcji.
WyżywieniePoprosiliśmy tylko o śniadanie, które mogłoby być bardziej urozmaicone, warzyw tam w ogóle nie podają (to nie jest modne). Nie było żadnych problemów z ilością ani obsługą.
ZakwaterowaniePorządny, czysty hotel z bardzo miłą obsługą.
UsługiWe received everything that was promised except for one thing. I had informed myself in advance that their rooms are equipped with air conditioning and that it can be used for an extra charge. I also discussed this with the "Receptionist" lady, stating that I would pay for it. Nevertheless, after several requests and a two-day ordeal, we managed to get it turned on. This is maximum distrust and rudeness towards the guest.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Martina Hošková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękna piaszczysta plaża, odpowiednia także dla małych dzieci, ale podobno ta część wyspy bywa czasami wietrzna. Doświadczyliśmy 4 dni, kiedy nie dało się pływać z powodu bardzo silnego wiatru - niebezpieczne fale.
WyżywienieWłasne, sklepy dostępne tuż za rogiem. Skromnie wyposażony aneks kuchenny pozwala na przygotowanie prostego posiłku. Tawerny według uznania.
ZakwaterowanieHotelik Kalypso wygląda, jakby dopiero się otwierał, ale wyposażenie jest najwyraźniej „z drugiej ręki”, jednak służy dobrze. Nie ma wspólnych pomieszczeń, tzw. „bar” jest w połowie czynny, prysznic służący do spłukania się po wyjściu z morza jest bardzo prowizoryczny. Nam te detale aż tak bardzo nie przeszkadzały.
UsługiWymiana pościeli dwa razy w tygodniu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Barbora Krásná
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
odpowiednie miejsce dla większej rodziny, która chce mieć poczucie prywatności i nie musi mieć do dyspozycji basenu
odpowiednie miejsce dla większej rodziny, która chce mieć poczucie prywatności i nie musi mieć do dyspozycji basenu
Kamienista, stosunkowo mała, po południu zatłoczona. Całkiem czysta. Lepiej jednak było wypożyczyć samochód i jeździć gdzie indziej.
Wyżywieniewłasna - tj. dobrze wyposażona kuchnia do samodzielnego gotowania, sklep spożywczy w odległości 10 minut pieszo, wiele restauracji również w zasięgu spaceru
ZakwaterowanieCzyste, dobrze utrzymane, nieruchomościowo całkiem dobrze wyposażone
Usługi- małe minusy: wifi działa tylko w głównym budynku hotelu oddalonym o około pół kilometra, basen jest również tylko tam, telewizja co prawda działa, ale ma tylko nie do oglądania głównie arabskie kanały, tylko jeden anglojęzyczny kanał informacyjny
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Hana Uldrychova
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
nie za dobry
nie za dobry
czyste morze, bardzo wietrznie, duże fale
WyżywienieStołowałam się na zewnątrz, mimo że miałam opłacone śniadania
Zakwaterowanie..zakwaterowanie zastępcze studia i apartamenty BLUE SEA, niższa kategoria, czeskie biura podróży nie oferują tego zakwaterowania, więc przez cały pobyt nie mówiłam po czesku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ten mały rodzinny hotel mogę gorąco polecić klientom, którzy nie są zbyt wymagający i nie szukają wyraźnych wad. Cena i poziom gwiazdek odpowiadają standardowi hotelu. Według innych recenzji niektórzy chcieliby za tak niewielkie pieniądze wiele muzyki i nie wiadomo czego jeszcze. Każdy musi zdawać sobie sprawę, że to jest ** hotel.
Ten mały rodzinny hotel mogę gorąco polecić klientom, którzy nie są zbyt wymagający i nie szukają wyraźnych wad. Cena i poziom gwiazdek odpowiadają standardowi hotelu. Według innych recenzji niektórzy chcieliby za tak niewielkie pieniądze wiele muzyki i nie wiadomo czego jeszcze. Każdy musi zdawać sobie sprawę, że to jest ** hotel.
Wyjdź z hotelu i idź w prawo, po około 800 m dojdziesz do dużej piaszczystej plaży z czystą wodą.
Wyjdź z hotelu i idź w lewo, po około 400 m dojdziesz do mniejszej piaszczystej plaży z czystą wodą.
Na tę mniejszą chodziliśmy codziennie.
Jedzenie wystarczające, ale ciągle powtarzają się te same potrawy. Każdy musi zdawać sobie sprawę, że hotel jest mały, więc bufet nie jest tak rozbudowany.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było proste, starsze, ale za to czyste. Wystarczające na nocleg. Codziennie sprzątane i czyste ręczniki oraz osuszacze. Klimatyzacja w tym terminie nie była potrzebna. Uwaga na komary!
UsługiCo chcielibyście mieć w ** hotelu za usługi :-)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anton Korenčík
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przyjemne, bezproblemowe wakacje. Bardzo dobra praca lokalnej delegatki.
Przyjemne, bezproblemowe wakacje. Bardzo dobra praca lokalnej delegatki.
Plaża około 200 metrów dalej, leżaki i parasole słoneczne za darmo, zawsze były wolne leżaki i było też miejsce na plaży i w wodzie, plaża była regularnie sprzątana, bardzo czysta woda. Jedyną naszą uwagę mielibyśmy do autobusów, które przywoziły turystów z dużych statków. Podczas oczekiwania na turystów kierowcy często zostawiali silnik włączony ze względu na klimatyzację - zanieczyszczali tym powietrze w okolicy i hałasem silnika.
WyżywienieMieliśmy w hotelu tylko śniadanie, było codziennie takie samo, ale dobre. W pobliżu jest mały market i wiele restauracji z szerokim wyborem dań.
ZakwaterowanieTrochę obawialiśmy się tylko ** hotelu, ale wyposażenie, czystość i obsługa były doskonałe.
UsługiBardzo miła obsługa, ewentualne problemy rozwiązywali od razu i chętnie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Lukáš K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Gdyby zakwaterowanie nie było tak daleko i jeszcze pod stromy wzgórze, byłbym zadowolony.
Gdyby zakwaterowanie nie było tak daleko i jeszcze pod stromy wzgórze, byłbym zadowolony.
Hotel znajdował się około 1,5 km od plaży, z czego 1 km to strome wzniesienie, naprawdę pod górę. Po 2 dniach nikt nie miał ochoty chodzić do hotelu.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie i byliśmy zadowoleni (ceny takie jak u nas) zarówno w supermarketach, jak i w restauracjach.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było przyzwoite, rzeczy czyste, codziennie sprzątano pokój. Wyposażenie kuchni niewystarczające.
UsługiNie skorzystaliśmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Pavel Zamrazil
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Po przyjeździe na miejsce zakwaterowania poinformowano nas, że nie ma dla nas pokoju, zakwaterowano nas na dwa dni gdzie indziej, a potem otrzymaliśmy nieodpowiednie zakwaterowanie, pokój, który miał tylko małe okno około 50 x 50 cm, gdzie znajdowały się jednostki klimatyzacyjne, nie było żadnego innego okna, a ponieważ pokój był na parterze, nie można było zostawić otwartych drzwi na noc. Po uzgodnieniu z hotelem udało mi się przynajmniej wywalczyć klimatyzację. Przykro mi, że delegat nawet się nami nie zainteresował i wiedział, że zostaliśmy przeniesieni na dwa dni do innego hotelu. Jedyną rekompensatą ze strony hotelu były dwa piwa.
Po przyjeździe na miejsce zakwaterowania poinformowano nas, że nie ma dla nas pokoju, zakwaterowano nas na dwa dni gdzie indziej, a potem otrzymaliśmy nieodpowiednie zakwaterowanie, pokój, który miał tylko małe okno około 50 x 50 cm, gdzie znajdowały się jednostki klimatyzacyjne, nie było żadnego innego okna, a ponieważ pokój był na parterze, nie można było zostawić otwartych drzwi na noc. Po uzgodnieniu z hotelem udało mi się przynajmniej wywalczyć klimatyzację. Przykro mi, że delegat nawet się nami nie zainteresował i wiedział, że zostaliśmy przeniesieni na dwa dni do innego hotelu. Jedyną rekompensatą ze strony hotelu były dwa piwa.
Karolína H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dobry urlop odpowiadający charakterowi zakwaterowania i cenie.
Dobry urlop odpowiadający charakterowi zakwaterowania i cenie.
Milan M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładne wakacje w przyjemnym otoczeniu.
Ładne wakacje w przyjemnym otoczeniu.
Duża, czysta piaszczysta plaża z łagodnym wejściem do morza. Kurort Sarti należy do spokojniejszych. W porównaniu z innymi częściami Grecji usługi tutaj są tańsze i na wyższym poziomie.
WyżywienieBez wyżywienia.
ZakwaterowaniePokój odpowiadał ogłoszonej ofercie.
UsługiZakwaterowanie Janis znajduje się około 100 m od plaży. Spokojne miejsce blisko centrum Sarti.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Veronika F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nasze wakacje były naprawdę piękne. Pogoda piękna, miejsce spokojne, mało turystów. Dokładnie tak wyobrażałam sobie nasze wakacje. Naprawdę mogę powiedzieć, że do tego miejsca pojechałabym ponownie.
Nasze wakacje były naprawdę piękne. Pogoda piękna, miejsce spokojne, mało turystów. Dokładnie tak wyobrażałam sobie nasze wakacje. Naprawdę mogę powiedzieć, że do tego miejsca pojechałabym ponownie.
Plaża była czysta, bez śmieci. Łagodne wejście do wody, delikatny piasek, a woda była jak kryształ. Z plaży prowadzi ścieżka na klif nad plażą, skąd rozciąga się piękny widok na całą zatokę i można dojść aż do pięknego kościółka.
WyżywienieMiałam obawy co do wyżywienia, ponieważ podczas naszej poprzedniej wakacji na wyspie Rodos dzieci prawie nie jadły, a mi również jedzenie nie smakowało. Tutaj jedzenie było naprawdę smaczne. Porcje były mniejsze, co jednak wcale nie przeszkadzało, ponieważ był przystawka, danie główne, wybór znakomitych sałatek i deser.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było doskonałe, ładny i przestronny pokój. Teren hotelu był ciągle sprzątany, basen ładny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Václav Bauer
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Serdecznie polecam na spokojne rodzinne wakacje, z możliwością aktywności sportowych, kulturalnych i turystycznych, a także podróżniczych.
Serdecznie polecam na spokojne rodzinne wakacje, z możliwością aktywności sportowych, kulturalnych i turystycznych, a także podróżniczych.
Plaża piaszczysta z bardzo łagodnym wejściem do morza - szczególnie odpowiednia dla małych dzieci, czysta, utrzymana z możliwością korzystania z leżaków i parasoli (za opłatą).
WyżywienieWyżywienie w formie półpensjonatu było całkowicie zadowalające i wystarczające oraz bardzo smaczne i urozmaicone.
ZakwaterowanieZakwaterowanie jest funkcjonalne, spełniające potrzeby i wymagania wypoczywających, bez roszczeń do luksusowego rozwiązania zakwaterowania. Zakładam, że jest odpowiednie dla wszystkich
UsługiByliśmy całkowicie zadowoleni z usług hotelu i nie mamy żadnych zastrzeżeń ani uwag. Pracownicy hotelu są przyjaźni, uprzejmi, pomocni i bardzo chętni do pomocy
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakynthos to piękna wyspa, ale hotel niezbyt dobry. Jedyną dobrą rzeczą była lokalizacja hotelu. Wszystko jest blisko. Zakynthos jest piękny i jest tam wiele atrakcji i wycieczek. Wynajęliśmy samochód na jeden dzień i objechaliśmy całą wyspę.
Zakynthos to piękna wyspa, ale hotel niezbyt dobry. Jedyną dobrą rzeczą była lokalizacja hotelu. Wszystko jest blisko. Zakynthos jest piękny i jest tam wiele atrakcji i wycieczek. Wynajęliśmy samochód na jeden dzień i objechaliśmy całą wyspę.
Plaża jest wąska, ale piękna. Można znaleźć miejsca na ręcznik, a przede wszystkim jest możliwość wielu wycieczek i wynajmu samochodu.
WyżywienieCodziennie to samo, mały wybór. Kiedy mieliśmy dość tego jedzenia, szliśmy do części restauracji i kupowaliśmy jedzenie. Było wyśmienite, nie rozumiem, dlaczego jedzenie w opcji all inclusive było tak okropne.
ZakwaterowanieW hotelu panuje chaos, Teresa i Turtle to jeden hotel, i zajęło chwilę, zanim dowiedziałyśmy się, gdzie jest recepcja. Podobno pokój nie był jeszcze gotowy na przyjazd, a nawet nie mogłyśmy dostać opasek all inclusive. Otrzymałyśmy je dopiero przy obiedzie. Łazienka to tragedia, pleśń i brud. Ciepła woda działała tylko czasami, Wi-Fi słabe, a jedzenie... codziennie to samo!! A przecież nie jestem wymagająca. Spodziewałam się wyboru owoców, a tu nic.
UsługiNie używała... mieliśmy dostać pokój z widokiem na plażę... a nic, byliśmy tuż przy recepcji, gdzie był największy hałas. Na to, że byliśmy w podróży poślubnej, to całkiem rozczarowało. Barman przy recepcji, świetny! Ten drugi barman w drugiej części, koszmar.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Radek Sleha
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólnie rzecz biorąc, z upływem czasu dominują pozytywne wspomnienia z naszych wakacji. Zawód wywołał u nas tylko pierwszy dzień wycieczki, a mianowicie komplikacje z zakwaterowaniem - według informacji na recepcji hotelu rezerwacja na nocleg nie została opłacona. Musieliśmy kilka godzin stać w holu hotelu, zanim sprawy zostały rozwiązane. Niestety, usługa delegata była chyba najsłabszym ogniwem łańcucha, nie udało się z nim skontaktować, a gdy w końcu się udało, dowiedzieliśmy się, że nie może nam pomóc. W pozostałych kwestiach - zakwaterowanie, wyżywienie, usługi hotelu i plaża - byliśmy bardzo zadowoleni.
Ogólnie rzecz biorąc, z upływem czasu dominują pozytywne wspomnienia z naszych wakacji. Zawód wywołał u nas tylko pierwszy dzień wycieczki, a mianowicie komplikacje z zakwaterowaniem - według informacji na recepcji hotelu rezerwacja na nocleg nie została opłacona. Musieliśmy kilka godzin stać w holu hotelu, zanim sprawy zostały rozwiązane. Niestety, usługa delegata była chyba najsłabszym ogniwem łańcucha, nie udało się z nim skontaktować, a gdy w końcu się udało, dowiedzieliśmy się, że nie może nam pomóc. W pozostałych kwestiach - zakwaterowanie, wyżywienie, usługi hotelu i plaża - byliśmy bardzo zadowoleni.
Marie Vaňková Dražanová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Na Korfu byliśmy maksymalnie zadowoleni, Grecy są mili i pomocni. Delegatka była perfekcyjna. Następnym razem jedziemy znowu.
Na Korfu byliśmy maksymalnie zadowoleni, Grecy są mili i pomocni. Delegatka była perfekcyjna. Następnym razem jedziemy znowu.
Główna plaża raczej w porządku, my chodziliśmy kawałek dalej, niestety niektórzy turyści nie potrafią posprzątać po sobie niedopałków, czasem także plastikowych śmieci. Mimo to plaże są piękne.
WyżywienieMieliśmy bez wyżywienia, co nam odpowiadało.
ZakwaterowanieZakwaterowanie super.
UsługiSprzątanie bez problemów.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zdena Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
ładny, zadbany pensjonat niedaleko plaży
ładny, zadbany pensjonat niedaleko plaży
blisko, czysto na plaży, znajdzie się spokojne miejsce
Wyżywienietawerny dobrze gotują
Zakwaterowaniemniejsze nowo urządzone pokoje dla 2 osób - mieliśmy 2 przechodnie, czysto - sprzątanie bez problemów, na pierwszych wakacjach mieliśmy w studio również ściereczkę i wodę na powitanie, wyposażenie wystarczające
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
wakacje były bardzo ładne
wakacje były bardzo ładne
Petra K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jiří Jamník
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To było przyjemne
To było przyjemne
Dla większego spokoju poszliśmy na plażę dalej od miasteczka.
WyżywienieBez jedzenia
ZakwaterowanieOgólne wrażenie było dobre, pokój miał balkon - widok na ogród oliwny i częściowo na morze. Byliśmy zadowoleni.
UsługiPodobał nam się pensjonat Argo.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękna plaża w sąsiedztwie.
Piękna plaża w sąsiedztwie.
Miejscowa plaża była ładna, ale mała i zatłoczona. W sąsiedztwie znajduje się jednak piękna, duża plaża, do której można dojść pieszo lub dojechać łodzią.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana Faronová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Radka K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Milan P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu