Hiszpania, Cala San Vicente

Hotel Cala Sant Vicenc

Opis hotelu

Kategoria:

****

Region:

IBIZA/HISZPANIA

Hotel:

w pełni klimatyzowany, chętnie odwiedzany przez stałych gości. 5 pięter, 2 windy, hall z recepcją, stanowisko internetowe i WLAN w całym hotelu (za opłatą), bar z miejscami do siedzenia na tarasie wychodzącym na promenadę oraz jadalnia. Na zewnątrz basen z brodzikiem dla dzieci oraz taras do opalania z łóżkami i parasolami. Ręczniki kąpielowe za kaucją.

Karty kredytowe:

Visa, Amex, Mastercard.

Liczba pokoi:

117.

Kategoria lokalna:

4 gwiazdki.

Pokoje:

ładnie urządzone, 2-osobowe (DZM1), z łazienką i WC, suszarką, telefonem, regulowaną klimatyzacją (centralnie włączana), sejfem do wynajęcia, barkiem, TV sat. i balkonem z widokiem na morze. Pokoje 1-osobowe (EZX1) nie mają balkonu ani widoku na morze. Suity junior (JSM1) są wyposażone podobnie jak pokoje 2-osobowe i mają dodatkowo narożnik z sofą do spania. 3. osoba lub 2 dzieci może spać na sofie.

Wyżywienie:

All Inclusive: wyżywienie pełne (śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu). Kawa i ciasto w godz. 16.00-17.30. Lokalne i importowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe zgodnie z kartą napojów All Inclusive w godz. 10.30-24.00, napoje bezalkoholowe i piwo z barku (barek jest uzupełniany 5 razyw tygodniu). 2 posiłki dziennie: śniadanie i kolacja w formie bufetu (napoje do kolacji płatne dodatkowo). Rano, do godz. 10.30 urozmaicony bufet śniadaniowy, w niedziele z winem musującym. Wieczorem bufet z daniami na ciepło i na zimno. 2 razy w tygodniu bufet tematyczny lub uroczysta kolacja. Rano i wieczorem niektóre dania są przygotowywane bezpośrednio w jadalni. W porze kolacji panów obowiązuje stosowny strój z długimi spodniami.

Sport i fitness:

w cenie: kort tenisowy o twardej nawierzchni (ok. 300 m od hotelu), siatkówka plażowa, plażowa piłka nożna, boccia i tenis stołowy. Za opłatą: bilard, wypożyczalnia rowerów. Możliwość zorganizowania wypraw dla nurków oraz kursów nurkowania.

Rozrywka:

kilka razy w tygodniu program animacyjny w ciągu dnia i wieczorem. Muzyka na żywo i tańce.

Dla dzieci:

wydzielony brodzik, łóżeczka dla niemowląt bez dopłaty.

Strona internetowa:

www.grupotel.com

Hotel Cala Sant Vicenc w ofertach organizatorów

Brak dostępnych miejsc dla obiektu lub sprzedaż została zakończona.
Zadzwoń aby zarezerwować podobne oferty: 801 400 600.