Lato 2024

Lato 2024

Załap się na najlepsze wakacyjne oferty, rezerwując z wyprzedzeniem!

Skorzystaj z wielu korzyści, które wiążą się z wcześniejszym zakupem:

Szukam po kierunku

Ciesz się wakacjami bez stresu i obaw o inflację, dostępność ofert czy brak możliwości zmian.

Zaplanuj swoje wymarzone wakacje już teraz!


Szukam po korzyściach

Benefity

Niskie zaliczki

Rezerwując z wyprzedzeniem, będziesz musiał wpłacić tylko niewielką zaliczkę, dzięki czemu możesz zarezerwować swoje miejsce już teraz, a pozostałą część płatności uregulować później. To świetny sposób na zabezpieczenie swojej podróży, jednocześnie nie obciążając zbytnio portfela.

Mega okazje cenowe

Wcześniejsza rezerwacja umożliwia Ci skorzystanie z bardzo atrakcyjnych cen. To doskonała okazja, aby zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent w porównaniu z rezerwacją last minute.

Szeroka oferta

Wcześniejsza rezerwacja daje Ci dostęp do najszerszej oferty. Masz większy wybór miejsc noclegowych i miast wylotu. Możesz zaplanować swoją podróż, wybierając najlepiej dopasowaną do Twoich potrzebom i preferencji ofertę.

Możliwości zmian

Czy zdarzyło Ci się kiedyś chcieć zmienić swoje plany podróży w ostatniej chwili? Być może z powodu nieprzewidzianych okoliczności lub po prostu chęci zmiany kierunku? Dzięki rezerwacji w przedsprzedaży masz tę możliwość!

Gwarancja niezmienności cen

W przeciwieństwie do rezerwacji last minute, gdzie ceny mogą gwałtownie wzrosnąć, wcześniejsza rezerwacja zapewnia Ci stałą cenę. Nawet jeśli ceny wzrosną w przyszłości, Ty nadal będziesz płacić tę samą, wcześniej ustaloną kwotę. To świetna oszczędność i gwarancja, że nie przepłacisz za swoje wakacje.

Rabaty i korzyści

Zawsze wybierasz ofertę tego samego biura, lecisz małą grupą a może podróżujesz z dzieckiem? Sprawdź jakie dodatkowe korzyści czekają Cię przy rezerwacji z wyprzedzeniem!