Oasis of the Seas Ocena: 5/5 Świat
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2025
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2025
Attila S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2024
zadowolona
zadowolona
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Niepotrzebnie duży statek (w porównaniu z MSC Preziosa), trochę kłopotliwe wysiadanie (tworzenie kolejek) przy późniejszym lądowaniu. Technologia informacyjna - wszystko można było zamówić online (teatr, wycieczki). Mała liczba terminów na ekskluzywne przedstawienie Circus de Soleie. Jedzenie doskonałe, duży wybór - bufet. Tylko w restauracji obsługa powolna + oczekiwanie na innych gości. Pominięcie jednego miejsca bez rekompensaty.
Niepotrzebnie duży statek (w porównaniu z MSC Preziosa), trochę kłopotliwe wysiadanie (tworzenie kolejek) przy późniejszym lądowaniu. Technologia informacyjna - wszystko można było zamówić online (teatr, wycieczki). Mała liczba terminów na ekskluzywne przedstawienie Circus de Soleie. Jedzenie doskonałe, duży wybór - bufet. Tylko w restauracji obsługa powolna + oczekiwanie na innych gości. Pominięcie jednego miejsca bez rekompensaty.
...
WyżywienieJedzenie wyśmienite, duży wybór - bufet. Tylko w restauracji obsługa powolna + czekanie na kolejnych gości.
ZakwaterowaniePokoje w porównaniu z MSC Preziosa są mniejsze, nie było kosza na śmieci w łazience, nie było chusteczek papierowych w pokoju, mała szafa. Segregowane odpady (kosz na śmieci w pokoju) były wrzucane do jednego worka.
UsługiOgólnie zadowolenie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michal B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2025
Na początku byliśmy trochę niepewni, bo wygląda na to, że niewielu Czechów jeździ na takie wakacje, w każdym razie jest to coś innego niż klasyczny kurort. Na statku było mnóstwo ludzi i czasami można było odnieść wrażenie, że jest tłoczno, ale to chyba jedyny minus. Wakacje były wspaniałe. Jeśli myślisz o długim locie do Miami, to polecam to każdemu. To jest droższe, ale niezapomniane.
Na początku byliśmy trochę niepewni, bo wygląda na to, że niewielu Czechów jeździ na takie wakacje, w każdym razie jest to coś innego niż klasyczny kurort. Na statku było mnóstwo ludzi i czasami można było odnieść wrażenie, że jest tłoczno, ale to chyba jedyny minus. Wakacje były wspaniałe. Jeśli myślisz o długim locie do Miami, to polecam to każdemu. To jest droższe, ale niezapomniane.
Możesz spędzić dzień przy basenie na łódce lub w porcie, wziąć taksówkę i pojechać na plażę lub spacerować po mieście. Pewnego dnia byliśmy na prywatnej wyspie Ocean Cay na Bahamach. Było absolutnie pięknie.
WyżywienieOgromny wybór wszystkiego, jedzenie przez cały dzień w głównej restauracji, każdemu przydzielana jest również restauracja na kolację, gdzie można wybrać coś z menu (steki, owoce morza itp.) naprawdę super, polecam wykupienie pakietu napojów
ZakwaterowanieDostaliśmy kabinę z balkonem, chociaż kupiliśmy wersję podstawową i na pewno nie chciałabym jej zmienić. Łódź dość mocno się kołysze, a widok za oknem jest przyjemny. Obiekt jest nowoczesny i czysty.
UsługiPokój jest sprzątany raz dziennie, hotel ma własną aplikację, w której można zobaczyć przegląd wszystkich zajęć, menu restauracji, system rezerwacji itp. Dodatkowe usługi na statku są dość drogie, np. internet 40 USD dziennie za urządzenie. Program wieczorny był niesamowity.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Josef M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Wszystko zgadzało się z ofertą wycieczki. Zadowolenie
Wszystko zgadzało się z ofertą wycieczki. Zadowolenie
Arnold K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2023
To nie było złe
To nie było złe
Kąpiel łodzią
WyżywienieSatysfakcja dobra
ZakwaterowanieMaksymalna satysfakcja
UsługiDobry
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
János C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023
Niezwykle zorganizowany rejs. Z cudownym statkiem.
Niezwykle zorganizowany rejs. Z cudownym statkiem.
Obfite, urozmaicone i smaczne śniadania i kolacje. Z miłą obsługą.
ZakwaterowanieKabina statku jest dobrze wyposażona, praktycznie zaprojektowana. Wygodne duże łóżko. Znajdziesz w nim wszystko, czego możesz potrzebować w czasie podróży... Regularnie czyszczone.
UsługiDoskonały poziom usług.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Barbora Pavelková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
Świetna i szybka współpraca z biurem podróży. Zdecydowanie będziemy chcieli powtórzyć podobne wakacje w przyszłości. Świetna organizacja, bardzo miły i pomocny personel, a w ciągu tygodnia naprawdę nie można się nudzić. Nie udało nam się nawet zrobić wszystkiego, co chcieliśmy. Piękny, relaksujący urlop ze wszystkim.
Świetna i szybka współpraca z biurem podróży. Zdecydowanie będziemy chcieli powtórzyć podobne wakacje w przyszłości. Świetna organizacja, bardzo miły i pomocny personel, a w ciągu tygodnia naprawdę nie można się nudzić. Nie udało nam się nawet zrobić wszystkiego, co chcieliśmy. Piękny, relaksujący urlop ze wszystkim.
Jedzenie jest praktycznie zawsze takie samo. Duży wybór dla każdego i na pewno nikt nie był zawiedziony.
ZakwaterowaniePiękny i czysty obiekt z profesjonalnym podejściem personelu i bardzo starannym sprzątaniem. Bardzo przyjemna klimatyzacja.
UsługiWysoka jakość, profesjonalizm i bardzo, bardzo pomocna obsługa. Zawsze uśmiechnięci.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tereza H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2024
To było niesamowite przeżycie. Byliśmy na rejsie pierwszy raz i było pięknie.
To było niesamowite przeżycie. Byliśmy na rejsie pierwszy raz i było pięknie.
Niesamowity. Piękne i czyste.
WyżywienieCodziennie coś innego. To bardzo się zmieniło.
ZakwaterowanieMieliśmy pokój standardowy, zawsze chodziliśmy tam tylko po to, żeby się przespać. Bardzo wygodne łóżko.
UsługiAbsolutnie top. Nigdy nie mieliśmy tak wielu opcji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Adéla S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023
Niesamowite przeżycie, zdecydowanie polecam, wszystko jest idealne.
Niesamowite przeżycie, zdecydowanie polecam, wszystko jest idealne.
Gotowali znakomicie, wszystko oprócz kolacji było w formie bufetu, więc można było jeść, co się chciało. Kolacja była podana w 4 daniach, doskonała.
ZakwaterowanieNawet bez okna kabina wydawała się przytulna i przestronna
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Miroslava P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To były najwspanialsze wakacje, jakie kiedykolwiek przeżyliśmy.
To były najwspanialsze wakacje, jakie kiedykolwiek przeżyliśmy.
plaża nad Atlantykiem była bez zarzutu
WyżywienieJedzenie było wyśmienite, duży wybór wszystkiego i znakomite ciastka do kawy
ZakwaterowanieChociaż mieliśmy opłaconą kabinę wewnętrzną, dostaliśmy kabinę z dużym oknem, co było plusem. Kabiny są bardzo przytulne, a ich rozmiar wystarczający do spania, ponieważ i tak większość czasu spędza się na zewnątrz. Dużo miejsca do przechowywania, łazienka z WC i prysznicem.
UsługiUsługi były super, tylko trochę chaosu przy wsiadaniu i wysiadaniu, jeśli ktoś nie zna języków i nie ma doświadczenia z rejsami... można dokupić pakiety napojów, z czego my nie skorzystaliśmy, a jeśli mieliśmy ochotę, po prostu to kupowaliśmy... uwaga... do cen podanych w barach i sklepach automatycznie doliczany jest 15% napiwek serwisowy... w bufecie samoobsługowym czasem trudno było znaleźć wolne miejsce, poza tym leżaków na pokładach było wystarczająco dużo, dużo czasu spędzaliśmy w basenie z wodą morską i w jacuzzi, tam był chlor, więc byliśmy odpowiednio zdezynfekowani. Cały personel był uprzejmy i pomocny. Dużo atrakcji i programów animacyjnych.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michal K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2025
Wszystko jak zwykle świetnie.
Wszystko jak zwykle świetnie.
Doskonały, duży wybór
Zakwaterowaniekabiny są większe niż te w MSC
Usługiwszystko w porządku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Lubomír Č.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024
Wszystko było w porządku. Wszystko tak jak powinno być. Ani jednej rzeczy, na którą można by narzekać. Po prostu nie udało mi się uzyskać efektu „wow”. Ale odbieram to jako subiektywne odczucie. Gorąco polecam. Szczególnie zapłać dodatkowo za pakiet napojów!
Wszystko było w porządku. Wszystko tak jak powinno być. Ani jednej rzeczy, na którą można by narzekać. Po prostu nie udało mi się uzyskać efektu „wow”. Ale odbieram to jako subiektywne odczucie. Gorąco polecam. Szczególnie zapłać dodatkowo za pakiet napojów!
Jakość i wybór jedzenia były absolutnie w porządku. Kolejki były tylko w godzinach większego ruchu. Ale nic strasznego.
ZakwaterowanieKabina była wystarczająco przestronna. Czysty. Codzienne sprzątanie. Absolutnie świetnie.
UsługiProgramy animacyjne, kasyno, bary, firness...wszystko OK
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tomas P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Polecam zarówno rejs jak i łódkę
Polecam zarówno rejs jak i łódkę
Wszystko było w 100%
Zakwaterowanie5 gwiazdek
Usługipolecam
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
To były wspaniałe wakacje.
To były wspaniałe wakacje.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2025
Idealna trasa za tę cenę
Idealna trasa za tę cenę
Ciekawy i piękny program.
WyżywienieTo była jakość.
ZakwaterowanieTo nie był problem
UsługiWszystko było w porządku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ivana K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023
Wszystko było super, jedzenie, personel, polecam
Wszystko było super, jedzenie, personel, polecam
Świetne 4-daniowe obiady, obfite śniadania i przekąski
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petr Kolečkář
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jednym słowem super! Kto nie przeszkadza, że oprócz pokoju i własnego balkonu nie ma prywatności, będzie jak ryba w wodzie. Mnóstwo restauracji, barów, możliwość komunikacji z ludźmi (załoga składająca się z 42 narodowości, bardzo przyjazna. Nie potrzeba więcej słów.... Petr
Jednym słowem super! Kto nie przeszkadza, że oprócz pokoju i własnego balkonu nie ma prywatności, będzie jak ryba w wodzie. Mnóstwo restauracji, barów, możliwość komunikacji z ludźmi (załoga składająca się z 42 narodowości, bardzo przyjazna. Nie potrzeba więcej słów.... Petr
Krzysztof G.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026
Tomáš H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2025
Edyta Ś.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Fajny luksusowy statek POLECAM
Fajny luksusowy statek POLECAM
ok
Wyżywieniewyżywienie super dla każdego coś dobrego
Zakwaterowaniekabiny w porządku czysto komfortowo
Usługipełno opcji do wyboru
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Pomijając kilka drobnych szczegółów, wyjazd był idealny. Oceniłbym go na 95-98 punktów w skali do 100.
Pomijając kilka drobnych szczegółów, wyjazd był idealny. Oceniłbym go na 95-98 punktów w skali do 100.
Ponieważ był to statek, nie miał linii brzegowej, więc pytanie jest nieistotne.
WyżywienieKorzystaliśmy tylko z restauracji wliczonych w cenę i były idealne. Restauracja samoobsługowa na śniadanie, restauracja z obsługą kelnerską na lunch i kolację. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pakiet napojów, który wykupiliśmy, również był odpowiedni.
ZakwaterowanieJakość kabiny była idealna, była bardzo funkcjonalnie urządzona, wszystko miało swoje miejsce. Mieszkaliśmy w pokoju z balkonem.
UsługiChciałbym raczej zaznaczyć, że na statku nie było ani wag osobowych, ani wag bagażowych, a poza tym trudno byłoby znaleźć usługę, która nie byłaby dostępna.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Andrea D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024
Wiktor N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026
Super rejs. Jestem bardzo zadowolony z biura podróży oraz zakwaterowania.
Super rejs. Jestem bardzo zadowolony z biura podróży oraz zakwaterowania.
Edyta Ś.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026
fajny statek
fajny statek
ok
Wyżywieniedobre idużo
Zakwaterowanieok
Usługistandardowe
Marta S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Kolejny rejs, jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdecydowanie wrócimy ponownie po ofertę MSC.
Kolejny rejs, jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdecydowanie wrócimy ponownie po ofertę MSC.
Andrea Bímanová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Rejs łódką był absolutnie niesamowity.
Rejs łódką był absolutnie niesamowity.
W porządku
WyżywienieZróżnicowane jedzenie dostępne 24 godziny na dobę.
ZakwaterowanieDomki idealne.
UsługiBez błędu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate