Hotel Costa Fascinosa

Ocena: 4/5

Świat

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Basen dla dzieci Basen dla dzieci tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak

Opinie o hotelu

Doskonały (Na podstawie 9 opinii)

Zablokowane opinie: 2

Ocena 4,8 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Okolica 4,8 / 5

Usługi 4,8 / 5

Cena 4,8 / 5

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Zuzana S.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2025

Wakacje na łodzi były absolutnie fantastyczne - dokładnie takie, jak się spodziewałem, a może nawet trochę bardziej niż się spodziewałem. Nie mam na co narzekać, było wspaniale :-)

Wakacje na łodzi były absolutnie fantastyczne - dokładnie takie, jak się spodziewałem, a może nawet trochę bardziej niż się spodziewałem. Nie mam na co narzekać, było wspaniale :-)

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Na statku było mnóstwo jedzenia przez prawie cały dzień, więc na pewno nie cierpieliśmy z głodu, wręcz przeciwnie - nie mieliśmy gdzie go położyć :-D :-D Naszym największym doświadczeniem były desery, które były pyszne. Chociaż nie płaciliśmy za żaden pakiet napojów, mieliśmy dostępną wodę przez cały dzień, herbatę i kawę na śniadanie i popołudniową przekąskę oraz sok jabłkowy i pomarańczowy na śniadanie.

Zakwaterowanie

Zarezerwowaliśmy kabinę wewnętrzną, a dostaliśmy kabinę z balkonem - to była dla nas ogromna i bardzo miła niespodzianka :-)

Usługi

Wszystkie usługi na statku są na bardzo wysokim poziomie, personel jest zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy. Atmosfera na statku jest bardzo przyjazna i zrelaksowana i nie stanowi problemu, aby poczuć się jak w domu już wkrótce (właściwie nawet lepiej niż w domu), a opuszczenie statku pod koniec rejsu jest bardzo trudne :-( Ta wakacyjna wskazówka jest naprawdę bardzo uzależniająca i już nie możemy się doczekać następnego rejsu :-)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Anonym

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2025

Wspaniałe wakacje. Włosi wiedzą, jak się dobrze bawić i angażować w to wszystkich wokół.

Wspaniałe wakacje. Włosi wiedzą, jak się dobrze bawić i angażować w to wszystkich wokół.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

Podawane są 4 dania na lunch i kolację. Do wyboru jest kilka dań. Jeśli ktoś zjada dużo, może dokończyć posiłek, dostępny jest również bufet samoobsługowy. Do zamówienia posiłku potrzebny jest telefon komórkowy, ponieważ menu jest wyświetlane za pomocą kodu QR przez pokładowe Wi-Fi. W najgorszym przypadku kelner przyniesie również papierową wersję menu. Jedzenie i obsługa na bardzo wysokim poziomie.

Zakwaterowanie

Wnętrze kabiny jest wystarczające.

Usługi

Różnorodne quizy i konkursy, lekcje tańca, wieczory tematyczne, np. Queen czy ABBA. Wieczorne występy w teatrze na statku są bardzo przyjemne.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Filtruj opinie

Anonym

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2025

Wspaniałe wakacje. Włosi wiedzą, jak się dobrze bawić i angażować w to wszystkich wokół.

Wspaniałe wakacje. Włosi wiedzą, jak się dobrze bawić i angażować w to wszystkich wokół.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

Podawane są 4 dania na lunch i kolację. Do wyboru jest kilka dań. Jeśli ktoś zjada dużo, może dokończyć posiłek, dostępny jest również bufet samoobsługowy. Do zamówienia posiłku potrzebny jest telefon komórkowy, ponieważ menu jest wyświetlane za pomocą kodu QR przez pokładowe Wi-Fi. W najgorszym przypadku kelner przyniesie również papierową wersję menu. Jedzenie i obsługa na bardzo wysokim poziomie.

Zakwaterowanie

Wnętrze kabiny jest wystarczające.

Usługi

Różnorodne quizy i konkursy, lekcje tańca, wieczory tematyczne, np. Queen czy ABBA. Wieczorne występy w teatrze na statku są bardzo przyjemne.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Zuzana S.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2025

Wakacje na łodzi były absolutnie fantastyczne - dokładnie takie, jak się spodziewałem, a może nawet trochę bardziej niż się spodziewałem. Nie mam na co narzekać, było wspaniale :-)

Wakacje na łodzi były absolutnie fantastyczne - dokładnie takie, jak się spodziewałem, a może nawet trochę bardziej niż się spodziewałem. Nie mam na co narzekać, było wspaniale :-)

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Na statku było mnóstwo jedzenia przez prawie cały dzień, więc na pewno nie cierpieliśmy z głodu, wręcz przeciwnie - nie mieliśmy gdzie go położyć :-D :-D Naszym największym doświadczeniem były desery, które były pyszne. Chociaż nie płaciliśmy za żaden pakiet napojów, mieliśmy dostępną wodę przez cały dzień, herbatę i kawę na śniadanie i popołudniową przekąskę oraz sok jabłkowy i pomarańczowy na śniadanie.

Zakwaterowanie

Zarezerwowaliśmy kabinę wewnętrzną, a dostaliśmy kabinę z balkonem - to była dla nas ogromna i bardzo miła niespodzianka :-)

Usługi

Wszystkie usługi na statku są na bardzo wysokim poziomie, personel jest zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy. Atmosfera na statku jest bardzo przyjazna i zrelaksowana i nie stanowi problemu, aby poczuć się jak w domu już wkrótce (właściwie nawet lepiej niż w domu), a opuszczenie statku pod koniec rejsu jest bardzo trudne :-( Ta wakacyjna wskazówka jest naprawdę bardzo uzależniająca i już nie możemy się doczekać następnego rejsu :-)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83