Karaiby: Miami, Wyspy Dziewicze, Saint Maarten, Saint Kitts I Nevis, Gwadelupa, Martynika, Montserrat, Portoryko
od 14 914 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Doskonały (Na podstawie 13 opinii)
Zablokowane opinie: 1
Michal K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2025
Wszystko jak zwykle świetnie.
Wszystko jak zwykle świetnie.
Doskonały, duży wybór
Zakwaterowaniekabiny są większe niż te w MSC
Usługiwszystko w porządku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Lubomír Č.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024
Wszystko było w porządku. Wszystko tak jak powinno być. Ani jednej rzeczy, na którą można by narzekać. Po prostu nie udało mi się uzyskać efektu „wow”. Ale odbieram to jako subiektywne odczucie. Gorąco polecam. Szczególnie zapłać dodatkowo za pakiet napojów!
Wszystko było w porządku. Wszystko tak jak powinno być. Ani jednej rzeczy, na którą można by narzekać. Po prostu nie udało mi się uzyskać efektu „wow”. Ale odbieram to jako subiektywne odczucie. Gorąco polecam. Szczególnie zapłać dodatkowo za pakiet napojów!
Jakość i wybór jedzenia były absolutnie w porządku. Kolejki były tylko w godzinach większego ruchu. Ale nic strasznego.
ZakwaterowanieKabina była wystarczająco przestronna. Czysty. Codzienne sprzątanie. Absolutnie świetnie.
UsługiProgramy animacyjne, kasyno, bary, firness...wszystko OK
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Filtruj opinie
Michal K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2025
Wszystko jak zwykle świetnie.
Wszystko jak zwykle świetnie.
Doskonały, duży wybór
Zakwaterowaniekabiny są większe niż te w MSC
Usługiwszystko w porządku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Lubomír Č.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024
Wszystko było w porządku. Wszystko tak jak powinno być. Ani jednej rzeczy, na którą można by narzekać. Po prostu nie udało mi się uzyskać efektu „wow”. Ale odbieram to jako subiektywne odczucie. Gorąco polecam. Szczególnie zapłać dodatkowo za pakiet napojów!
Wszystko było w porządku. Wszystko tak jak powinno być. Ani jednej rzeczy, na którą można by narzekać. Po prostu nie udało mi się uzyskać efektu „wow”. Ale odbieram to jako subiektywne odczucie. Gorąco polecam. Szczególnie zapłać dodatkowo za pakiet napojów!
Jakość i wybór jedzenia były absolutnie w porządku. Kolejki były tylko w godzinach większego ruchu. Ale nic strasznego.
ZakwaterowanieKabina była wystarczająco przestronna. Czysty. Codzienne sprzątanie. Absolutnie świetnie.
UsługiProgramy animacyjne, kasyno, bary, firness...wszystko OK
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Lenka D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wrażenia z wakacji były i nadal są świetne. Doskonała organizacja firmy. Statek ogromny, czasami za dużo ludzi, ale jest gdzie się schować. Zaleta kajuty z balkonem.
Wrażenia z wakacji były i nadal są świetne. Doskonała organizacja firmy. Statek ogromny, czasami za dużo ludzi, ale jest gdzie się schować. Zaleta kajuty z balkonem.
-
WyżywienieRóżnorodne jedzenie. Jedzenie praktycznie przez cały dzień. Śniadanie - nieskończona ilość jedzenia - wszystko (owoce, warzywa, jajka na wiele sposobów, wędliny, pieczywo, mięso, słodkie wypieki, ... napoje do śniadania - herbata, kawa, mleko, kakao, kilka soków, woda, ... wszystko super. Wszędzie ciągle czysto, nawet przy dużym napływie ludzi. Obiady w formie bufetu, duży wybór, kolacje albo bufetowe, albo serwowane. Wszystko zawsze bardzo ładnie udekorowane. Serwowane kolacje w dwóch etapach. Pierwszy od 18:15, drugi od 20:45 (Mieliśmy drugi, ale ostatecznie wcale nam to nie przeszkadzało. Kiedy byliśmy głodni, poszliśmy na coś małego do restauracji bufetowej. Znowu mogliśmy ładnie cieszyć się odpłynięciem z każdego miasta).
ZakwaterowanieKajuta z balkonem (basic) - świetna, przestronna, codziennie starannie sprzątana, regularna wymiana ręczników. Na balkonie 2 krzesła i stolik. Ładny widok.
UsługiUsługi doskonałe, organizacja wycieczek super (wypróbowane 2 w Petersburgu), poza tym organizowaliśmy wycieczki na własną rękę i nie było problemu, ponieważ wycieczki oferowane przez firmę są niepotrzebnie przewartościowane. Duża siłownia, 2 jacuzzi, basen.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Tomáš K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne bardzo dobre wrażenie psuje kilka szczegółów, zwłaszcza znajomość języków przez personel (przoduje włoski, następnie akceptowalny angielski, ku zaskoczeniu przy dużej liczbie Niemców, z niemieckim jest trochę problemów).
Ogólne bardzo dobre wrażenie psuje kilka szczegółów, zwłaszcza znajomość języków przez personel (przoduje włoski, następnie akceptowalny angielski, ku zaskoczeniu przy dużej liczbie Niemców, z niemieckim jest trochę problemów).
Na statku są trzy baseny z grupami jacuzzi.
WyżywienieDuży wybór opcji na śniadania, obiady, przekąski czy kolacje, wszystko raczej w stylu włoskim. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
ZakwaterowaniePrzyjemny, przestronny, czysty z doskonałym widokiem (balkon jest ogromną zaletą na tym statku). Obsługa zakwaterowania jest wysoce profesjonalna.
UsługiProfesjonalne usługi korzystaliśmy głównie podczas zorganizowanych wycieczek. Poza tym na statku każdy znajdzie coś dla siebie, kto pragnie czegoś ekstra, od rozrywki biernej lub aktywnej po rekreację i opalanie.
Uwaga na sposób płatności. Zaoszczędzisz sobie wiele kłopotów - akceptowane są tylko KARTY KREDYTOWE z wystarczającym limitem na zakupy internetowe!
Jeśli będziesz płacić wszystko gotówką, wszystko jest w porządku. Na statku nie ma bankomatu, więc musisz zaopatrzyć się w gotówkę z wyprzedzeniem.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
dobre
dobre
dobre
Zakwaterowaniedobre
Usługidobre
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)