Kateřina S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2024
Nasz pobyt na łodzi był wyjątkowym przeżyciem. Cały pobyt miło nas zaskoczył i przerósł wszelkie oczekiwania. Mogę gorąco polecić każdemu, kto jeszcze waha się przed zakupem rejsu.
Nasz pobyt na łodzi był wyjątkowym przeżyciem. Cały pobyt miło nas zaskoczył i przerósł wszelkie oczekiwania. Mogę gorąco polecić każdemu, kto jeszcze waha się przed zakupem rejsu.
Domki były czyste, sprzątanie odbywało się dwa razy dziennie. Zawsze czyste ręczniki, szampony i wszystko, co potrzebne, uzupełniane codziennie.
UsługiLuksusowym posiłkiem serwowanym w restauracji był tzw gastronomia eksperymentalna lub inne restauracje bufetowe. Każdy znalazł swoje. Świeża pizza, frytki, burgery, hot dogi i owoce dostępne przez cały dzień.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

