Šárka N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2026
Rejs przerósł moje oczekiwania. Obawiałem się, że będę się „nudził” na statku, ale wcale tak nie było. Załoga była świetna, a odwiedzane miejsca bardzo przyjemne.
Rejs przerósł moje oczekiwania. Obawiałem się, że będę się „nudził” na statku, ale wcale tak nie było. Załoga była świetna, a odwiedzane miejsca bardzo przyjemne.
Zmieniliśmy kilka destynacji, a plaże na Karaibach były wszędzie wspaniałe. Ale najpiękniejsze są na wyspie Ocean Kay.
WyżywienieŚwietnie, restauracja w formie bufetu miała w sobie prawie wszystko, co tylko można sobie wyobrazić, kilka razy nawet jagnięcinę lub pieczoną wołowinę, oczywiście była pizza, hamburgery, hot dogi, mnóstwo warzyw, owoców, wspaniałe desery...
ZakwaterowanieZakwaterowano nas w domku Bella (bez balkonu, jedynie z oknem). Pokój był przyjemny, klimatyzację można było łatwo dostosować do naszych potrzeb, łóżko było wygodne, a obsługa pokoju była bez zarzutu.
UsługiNa statku było mniej więcej wszystko, czego potrzeba podczas rejsu: kilka barów, siłownia, sklepy, baseny...
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)


