MSC World America Świat
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2025
Fantastyczny!
Fantastyczny!
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2025
Fantastyczny!
Fantastyczny!
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2025
Miłych wakacji
Miłych wakacji
duży wybór w sali samoobsługowej, drobne niedociągnięcia w restauracji
Zakwaterowanieładny pokój, ale wyposażenie jest trochę przestarzałe
UsługiNajlepsze są jacuzzi, często korzystaliśmy z basenu
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Veronika B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2024
Całe wakacje były doskonale zorganizowane!
Całe wakacje były doskonale zorganizowane!
Jedzenie było bardzo smaczne i sycące. Duży wybór na każdy gust
ZakwaterowanieKabina była idealna. Podobało nam się: czystość, wygoda, rozmiar. Najbardziej podoba nam się balkon
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2025
Wspaniałe wakacje. Włosi wiedzą, jak się dobrze bawić i angażować w to wszystkich wokół.
Wspaniałe wakacje. Włosi wiedzą, jak się dobrze bawić i angażować w to wszystkich wokół.
Podawane są 4 dania na lunch i kolację. Do wyboru jest kilka dań. Jeśli ktoś zjada dużo, może dokończyć posiłek, dostępny jest również bufet samoobsługowy. Do zamówienia posiłku potrzebny jest telefon komórkowy, ponieważ menu jest wyświetlane za pomocą kodu QR przez pokładowe Wi-Fi. W najgorszym przypadku kelner przyniesie również papierową wersję menu. Jedzenie i obsługa na bardzo wysokim poziomie.
ZakwaterowanieWnętrze kabiny jest wystarczające.
UsługiRóżnorodne quizy i konkursy, lekcje tańca, wieczory tematyczne, np. Queen czy ABBA. Wieczorne występy w teatrze na statku są bardzo przyjemne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zuzana S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2025
Wakacje na łodzi były absolutnie fantastyczne - dokładnie takie, jak się spodziewałem, a może nawet trochę bardziej niż się spodziewałem. Nie mam na co narzekać, było wspaniale :-)
Wakacje na łodzi były absolutnie fantastyczne - dokładnie takie, jak się spodziewałem, a może nawet trochę bardziej niż się spodziewałem. Nie mam na co narzekać, było wspaniale :-)
Na statku było mnóstwo jedzenia przez prawie cały dzień, więc na pewno nie cierpieliśmy z głodu, wręcz przeciwnie - nie mieliśmy gdzie go położyć :-D :-D Naszym największym doświadczeniem były desery, które były pyszne. Chociaż nie płaciliśmy za żaden pakiet napojów, mieliśmy dostępną wodę przez cały dzień, herbatę i kawę na śniadanie i popołudniową przekąskę oraz sok jabłkowy i pomarańczowy na śniadanie.
ZakwaterowanieZarezerwowaliśmy kabinę wewnętrzną, a dostaliśmy kabinę z balkonem - to była dla nas ogromna i bardzo miła niespodzianka :-)
UsługiWszystkie usługi na statku są na bardzo wysokim poziomie, personel jest zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy. Atmosfera na statku jest bardzo przyjazna i zrelaksowana i nie stanowi problemu, aby poczuć się jak w domu już wkrótce (właściwie nawet lepiej niż w domu), a opuszczenie statku pod koniec rejsu jest bardzo trudne :-( Ta wakacyjna wskazówka jest naprawdę bardzo uzależniająca i już nie możemy się doczekać następnego rejsu :-)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Štěpánka Ď.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
MSC World Europa to najnowszy statek MSC pływający po Europie. To prawdziwe przeżycie.
MSC World Europa to najnowszy statek MSC pływający po Europie. To prawdziwe przeżycie.
Ahmed Jihad A.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2023
Wycieczka odbyła się zgodnie z ofertą.
Wycieczka odbyła się zgodnie z ofertą.
To była przyjemność
WyżywienieRzęsisty
ZakwaterowanieBardzo czysto
UsługiDoskonały
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Natalia Ł.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026
Super wakacje!!
Super wakacje!!
Edyta Ś.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026
NIEZAPOMNIANE WRAZENIA
NIEZAPOMNIANE WRAZENIA
ok
Wyżywienieok
Zakwaterowanieok
Usługiok
Anna C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Byliśmy zadowoleni z zakwaterowania i usług na statku/hotelu.
Byliśmy zadowoleni z zakwaterowania i usług na statku/hotelu.
Statek zawsze stał na kotwicy w porcie i zapewniał transport do miasta. Dopiero ostatniego dnia rejsu odbywał się transfer łodzią, który oceniam mniej pozytywnie. (Falmouth)
WyżywienieJedzenie było doskonałe, różnorodne i dostępne praktycznie przez cały dzień.
ZakwaterowaniePokój i wyposażenie były odpowiednie, czyste, a personel pomocny. Warto byłoby zwrócić uwagę na przydatność wody w pokoju. Woda pitna była dostępna tylko w bufecie lub restauracji.
UsługiKorzystaliśmy z innych usług hotelowych (poza zakwaterowaniem i wyżywieniem) głównie w celu organizacji wycieczek. Transfer do innych portów jest bardzo przyjemny w tego typu zakwaterowaniu. Program wieczorny również stanowił miłe uzupełnienie pobytu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ondrej H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Podróż jako taka całkowicie przewyższyła nasze oczekiwania, początkowe obawy zostały zastąpione wyłącznie pozytywnymi wrażeniami. Świetna organizacja i komunikacja wobec gości.
Podróż jako taka całkowicie przewyższyła nasze oczekiwania, początkowe obawy zostały zastąpione wyłącznie pozytywnymi wrażeniami. Świetna organizacja i komunikacja wobec gości.
według świadczonej usługi, tarasy słoneczne, świat wodny, super
WyżywienieDuży wybór różnorodnych potraw w restauracji bufetowej. Serwowane kolacje w kameralnej atmosferze, doskonałe menu, świetna obsługa.
ZakwaterowanieMSC jest powszechnie uważana za dostawcę usług wysokiej jakości i w pełni zasłużyła na tę reputację.
Usługidoskonały, nie ma do czego się przyczepić.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Šárka N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2026
Rejs przerósł moje oczekiwania. Obawiałem się, że będę się „nudził” na statku, ale wcale tak nie było. Załoga była świetna, a odwiedzane miejsca bardzo przyjemne.
Rejs przerósł moje oczekiwania. Obawiałem się, że będę się „nudził” na statku, ale wcale tak nie było. Załoga była świetna, a odwiedzane miejsca bardzo przyjemne.
Zmieniliśmy kilka destynacji, a plaże na Karaibach były wszędzie wspaniałe. Ale najpiękniejsze są na wyspie Ocean Kay.
WyżywienieŚwietnie, restauracja w formie bufetu miała w sobie prawie wszystko, co tylko można sobie wyobrazić, kilka razy nawet jagnięcinę lub pieczoną wołowinę, oczywiście była pizza, hamburgery, hot dogi, mnóstwo warzyw, owoców, wspaniałe desery...
ZakwaterowanieZakwaterowano nas w domku Bella (bez balkonu, jedynie z oknem). Pokój był przyjemny, klimatyzację można było łatwo dostosować do naszych potrzeb, łóżko było wygodne, a obsługa pokoju była bez zarzutu.
UsługiNa statku było mniej więcej wszystko, czego potrzeba podczas rejsu: kilka barów, siłownia, sklepy, baseny...
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zdeněk Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2026
Wakacje w MSC Divina przerosły nasze oczekiwania. Byliśmy niezwykle zadowoleni ze wszystkiego – od organizacji, przez usługi, po same destynacje. Wszystko działało idealnie, bez stresu i opóźnień. Odwiedzone miejsca były przepiękne, pogoda idealna, a całe doświadczenie było naprawdę niezapomniane. Zdecydowanie jedne z najlepszych wakacji, jakie kiedykolwiek mieliśmy.
Wakacje w MSC Divina przerosły nasze oczekiwania. Byliśmy niezwykle zadowoleni ze wszystkiego – od organizacji, przez usługi, po same destynacje. Wszystko działało idealnie, bez stresu i opóźnień. Odwiedzone miejsca były przepiękne, pogoda idealna, a całe doświadczenie było naprawdę niezapomniane. Zdecydowanie jedne z najlepszych wakacji, jakie kiedykolwiek mieliśmy.
Plaże, jak je opisano, należą do najpiękniejszych na świecie, to raj na ziemi.
WyżywienieJedzenie było doskonałe i bardzo urozmaicone. Codziennie mieliśmy duży wybór, a jakość potraw była na wysokim poziomie. Niezależnie od tego, czy korzystaliśmy z bufetu, czy z restauracji, zawsze nam smakowało. Duży plus za obfitość świeżych owoców, deserów i dań kuchni międzynarodowej.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było zgodne z wiekiem statku, ale wszystko było bardzo zadbane. Kabina była sprzątana codziennie, często dwa razy dziennie, co bardzo doceniliśmy. Łóżko było wygodne i ogólnie czuliśmy się komfortowo.
UsługiObsługa była absolutnie wspaniała. Wszystko było perfekcyjnie zorganizowane, personel był profesjonalny, miły i zawsze chętny do pomocy. Animatorzy byli świetni, program był ciekawy i różnorodny, więc nie było mowy o nudzie. Ogólnie rzecz biorąc, czuliśmy się pod maksymalną opieką i komfortem przez cały pobyt.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Csaba V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026
Wycieczka się udała!
Wycieczka się udała!
Odpowiedni/średni
ZakwaterowanieNasz pokój wymaga remontu…
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petra M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Mój mąż i ja wzięliśmy udział w tygodniowym rejsie statkiem MSC Seaside. W ciągu tego tygodnia przeżyliśmy niesamowitą liczbę przygód i wielokrotnie byliśmy naprawdę zachwyceni. Byliśmy w 50% zachwyceni i podekscytowani samym statkiem – nigdy wcześniej nie byliśmy na tego typu wakacjach, więc nie mieliśmy porównania. Ale statek był naprawdę ogromny, piękny, w pełni wyposażony we wszystko, o czym nie mieliśmy pojęcia. Fakt, że na jednym statku może się zmieścić kilka barów, restauracji, basenów, teatr z profesjonalnymi artystami, centrum fitness, boisko do koszykówki, wspaniały park wodny dla dzieci, kasyno i wiele, wiele więcej, był dla nas niesamowity. Byliśmy w 50% zaskoczeni, że odwiedziliśmy 4 kraje, 7 miast w ciągu jednego tygodnia.
Mój mąż i ja wzięliśmy udział w tygodniowym rejsie statkiem MSC Seaside. W ciągu tego tygodnia przeżyliśmy niesamowitą liczbę przygód i wielokrotnie byliśmy naprawdę zachwyceni. Byliśmy w 50% zachwyceni i podekscytowani samym statkiem – nigdy wcześniej nie byliśmy na tego typu wakacjach, więc nie mieliśmy porównania. Ale statek był naprawdę ogromny, piękny, w pełni wyposażony we wszystko, o czym nie mieliśmy pojęcia. Fakt, że na jednym statku może się zmieścić kilka barów, restauracji, basenów, teatr z profesjonalnymi artystami, centrum fitness, boisko do koszykówki, wspaniały park wodny dla dzieci, kasyno i wiele, wiele więcej, był dla nas niesamowity. Byliśmy w 50% zaskoczeni, że odwiedziliśmy 4 kraje, 7 miast w ciągu jednego tygodnia.
Same plaże odwiedziliśmy minimalnie, ale baseny na statku miały morską wodę (choć z chlorem), co sprawiało, że czuliśmy się, jakbyśmy pływali w morzu. Pływaliśmy podczas dwóch postojów podczas rejsu, ale w takiej sytuacji polecam każdemu dokładne zapoznanie się z plażami w odwiedzanych miastach. Byliśmy na plaży w Marsylii i Palermo. Ta w Marsylii była zatłoczona, ale przynajmniej czysta. Na plaży, na której byliśmy w Palermo, było niewiele ludzi, ale za to mnóstwo śmieci, co znacznie pogorszyło ogólne wrażenie.
WyżywienieJedzenie na statku było dla nas wyśmienite. Jeśli chodzi o restauracje bufetowe, wybór był naprawdę szeroki, a dania ogromne. Nie zdarzyło się, żeby cokolwiek się marnowało, ale prawdopodobnie codziennie zostawało sporo resztek, co jest trochę jak marnotrawstwo. Jeśli chodzi o restaurację z obsługą, to było to dla nas przeżycie. Każda kolacja składała się z trzech dań i można było wybrać spośród około pięciu. Każde danie było pięknie przygotowane i było nie tylko doznaniem kulinarnym, ale i wizualnym.
ZakwaterowanieZakwaterowanie na statku MSC Seaside było świetne. Biorąc pod uwagę liczbę kabin na statku, byliśmy mile zaskoczeni, że kabina była wystarczająco przestronna dla dwóch osób i oferowała wszystkie niezbędne udogodnienia. Nie spędziliśmy jednak w niej dużo czasu, ponieważ chcieliśmy jak najwięcej doświadczyć na pokładzie i w miastach, które odwiedziliśmy. Codziennie mieliśmy zapewniony fantastyczny serwis sprzątający i chociaż nie jesteśmy typem ludzi, którzy zostawiają po sobie bałagan, po każdym sprzątaniu wracaliśmy do domu, jakby kabina była nowa.
UsługiNie mogę ocenić usług hotelowych inaczej niż pozytywnie, obsługa sprzątająca naprawdę wykonała świetną robotę. Nie tylko nasza kabina, ale także części wspólne na statku były sprzątane non stop, odkurzane, polerowane itd. Obsługa w restauracjach i barach była miła, zabawna, pomocna i starała się szybko spełnić prośby, co nie zawsze było możliwe ze względu na ogromną liczbę wczasowiczów. Ale kiedy jesteśmy na wakacjach, nie mamy problemu z czekaniem kilka minut na kawę czy drinka.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Roman P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Starszy statek, strasznie małe kabiny, skromne śniadania. Mała liczba personelu na statku. Mała liczba leżaków przy basenie, basen jest bardzo mały dla tak wielu osób. Świetne kolacje. Bardzo wydajna klimatyzacja na całym statku.
Starszy statek, strasznie małe kabiny, skromne śniadania. Mała liczba personelu na statku. Mała liczba leżaków przy basenie, basen jest bardzo mały dla tak wielu osób. Świetne kolacje. Bardzo wydajna klimatyzacja na całym statku.
Kateřina S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2024
Nasz pobyt na łodzi był wyjątkowym przeżyciem. Cały pobyt miło nas zaskoczył i przerósł wszelkie oczekiwania. Mogę gorąco polecić każdemu, kto jeszcze waha się przed zakupem rejsu.
Nasz pobyt na łodzi był wyjątkowym przeżyciem. Cały pobyt miło nas zaskoczył i przerósł wszelkie oczekiwania. Mogę gorąco polecić każdemu, kto jeszcze waha się przed zakupem rejsu.
Domki były czyste, sprzątanie odbywało się dwa razy dziennie. Zawsze czyste ręczniki, szampony i wszystko, co potrzebne, uzupełniane codziennie.
UsługiLuksusowym posiłkiem serwowanym w restauracji był tzw gastronomia eksperymentalna lub inne restauracje bufetowe. Każdy znalazł swoje. Świeża pizza, frytki, burgery, hot dogi i owoce dostępne przez cały dzień.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2025
Załoga statku nie ma zbyt dużej wiedzy, ciągle wskazują nam zły kierunek. Napoje w barze są przygotowywane wcześniej, za każdą usługę pobierana jest opłata, co nie odzwierciedla jakości świadczonych usług. Siłownia jest zbyt mała, żeby pomieścić tak dużą liczbę osób. Spodziewałam się lepszego sprzętu. Jedzenie w bufecie było codziennie takie samo, prawdopodobnie prawie wszystko było rozmrożone, dwa razy mieliśmy problemy trawienne. Ogólne wrażenie o wydrach - prawdopodobnie następnym razem zatrzymamy się na stałym lądzie.
Załoga statku nie ma zbyt dużej wiedzy, ciągle wskazują nam zły kierunek. Napoje w barze są przygotowywane wcześniej, za każdą usługę pobierana jest opłata, co nie odzwierciedla jakości świadczonych usług. Siłownia jest zbyt mała, żeby pomieścić tak dużą liczbę osób. Spodziewałam się lepszego sprzętu. Jedzenie w bufecie było codziennie takie samo, prawdopodobnie prawie wszystko było rozmrożone, dwa razy mieliśmy problemy trawienne. Ogólne wrażenie o wydrach - prawdopodobnie następnym razem zatrzymamy się na stałym lądzie.
Adriána A.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2025
Invia, dziękuję, że to właśnie Ty znalazłaś mi idealne wakacje. MSC Splendida to prawdziwy statek marzeń. :) Gdy tylko dotarłem na statek, wiedziałem, że jestem we właściwym miejscu. Pracownicy, których jest tam mnóstwo, są zawsze uśmiechnięci i wydają się bardzo mili. Nie są to typowi zgarbieni recepcjoniści, jakich spotykamy w hotelach. (Szacunek dla wyjątków) Każdy z pracowników ma w głowie mnóstwo informacji i potrafi rzeczowo odpowiedzieć na każde pytanie. Byliśmy tak pod wrażeniem statku MSC, że rozważamy kolejny rejs z MSC.
Invia, dziękuję, że to właśnie Ty znalazłaś mi idealne wakacje. MSC Splendida to prawdziwy statek marzeń. :) Gdy tylko dotarłem na statek, wiedziałem, że jestem we właściwym miejscu. Pracownicy, których jest tam mnóstwo, są zawsze uśmiechnięci i wydają się bardzo mili. Nie są to typowi zgarbieni recepcjoniści, jakich spotykamy w hotelach. (Szacunek dla wyjątków) Każdy z pracowników ma w głowie mnóstwo informacji i potrafi rzeczowo odpowiedzieć na każde pytanie. Byliśmy tak pod wrażeniem statku MSC, że rozważamy kolejny rejs z MSC.
Transfer ze statku do miasta odbywa się osobnym statkiem w formie płatnych autobusów wahadłowych, można też zamówić Ubera, Bolta bezpośrednio na statek lub wziąć taksówkę, która już czeka - te opcje są jednak z reguły NAJDROŻSZE. My preferowaliśmy transport wspomnianym wcześniej Boltem lub Uberem.
WyżywienieJedzenie było naprawdę doskonałe. Różnorodne bufety, których liczba wydaje się nieograniczona. Wybór dań jest ogromny i nie boję się powiedzieć, że każdy, nawet najbardziej wymagający gość, znajdzie tu coś dla siebie. Oddzielne stanowiska z różnymi rodzajami jedzenia. Azja, kuchnia włoska, kuchnia hiszpańska, fantastyczna pizza, kącik ze zdrową żywnością, kącik wegański i wegetariański, a także Candy Bar, gdzie można było kupić ciasta i słodkie przekąski z całego świata. Restauracja Villa Verde również była piękna, gdzie każdego wieczoru czuliśmy się jak na Titanicu :) Kolacja w restauracji była serwowana a la carte, a każdy posiłek był kulinarnym przeżyciem. Cena pobytu nie obejmuje pakietu napojów. Oznacza to, że jeśli nie kupisz tego pakietu za bardzo wysoką cenę, na śniadanie otrzymasz tylko czystą wodę i wybór soków owocowych.
ZakwaterowanieZapłaciłem za pokój, który miał mieć okno. Jednak otrzymaliśmy bezpłatną zmianę pokoju na pokój z balkonem. Pokoje są piękne, przestronne i co dla mnie najważniejsze, czyste. Łóżko jest średnio twarde, myślę, że wszyscy będą spać równie dobrze jak ja. Dosłownie, jak w bawełnie :) Pokoje są codziennie królewsko zadbane, a pościel była zmieniana co drugi dzień.
UsługiUsługi na statku są fantastyczne. Galerie handlowe, w których ceny nie są wcale wygórowane, usługi fryzjerskie i kosmetyczne będą bardzo miłym dodatkiem do pobytu na statku. Wyposażenie załogi statku jest doskonałe. Każdy pracownik nieustannie troszczy się o Twój komfort i wygodę. Żaden z pracowników, którzy będą Cię mijać, nie pozwoli Ci odejść bez zapytania, na przykład, jak się czujesz lub czy czegoś Ci nie potrzeba. Naprawdę wielki plus za to, że pracują długie godziny, przez długie miesiące i pomimo zmęczenia nadal się uśmiechają. Na statku znajduje się piękny teatr, w którym każdego wieczoru odbywał się inny, niesamowity spektakl. Można również miło spędzić czas w barach przy pysznym drinku. Na statku znajduje się ogromna ilość barów. W jednym z barów można także posłuchać karaoke :)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
László E.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
To było wspaniałe.
To było wspaniałe.
Wybór i jakość jedzenia jest doskonała, jest go dużo.
ZakwaterowanieKabina jest wygodna. Sprzątali dwa razy dziennie.
UsługiObsługa pokoju jest niezawodna, punktualna i elastyczna.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michal Kuňák
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Niesamowite wakacje. Doskonale zorganizowany. Zameldowanie i zaparkowanie samochodu było możliwe od 12:00, ale przyjechaliśmy o 10:00 i od razu nas zameldowali. Na statku byliśmy w pokojach o 10:30.
Niesamowite wakacje. Doskonale zorganizowany. Zameldowanie i zaparkowanie samochodu było możliwe od 12:00, ale przyjechaliśmy o 10:00 i od razu nas zameldowali. Na statku byliśmy w pokojach o 10:30.
Świetnie. Świetny wybór.
ZakwaterowaniePiękne zakwaterowanie. Sprzątane codziennie. Doskonały personel.
UsługiŚwietny
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
László H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2025
doskonały
doskonały
Magdolna S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2024
Cudowny, piękny statek
Cudowny, piękny statek
doskonały
Zakwaterowaniedomek był idealny
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jiří Filo
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2026
Wszystko było idealne na wakacjach. Personel był super przyjazny, recepcja bardzo żałowała, że nie dostaliśmy pokoju, za który zapłaciliśmy.
Wszystko było idealne na wakacjach. Personel był super przyjazny, recepcja bardzo żałowała, że nie dostaliśmy pokoju, za który zapłaciliśmy.
Zdenka H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2025
Wielka satysfakcja.
Wielka satysfakcja.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
*
*
Kornélia V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2024