Apartmán Xenones Lindos Grecja, Rodos, Lindos
Šárka K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Šárka K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ekaterina D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dla niewymagających, którym nie przeszkadzają komary i zimny prysznic
Dla niewymagających, którym nie przeszkadzają komary i zimny prysznic
plaża jest piękna, jak w reklamie
ZakwaterowaniePlusy: dwupokojowy apartament, dość pojemna lodówka, w aneksie kuchennym było wszystko, czego potrzebowaliśmy (czajnik elektryczny, tarka itp.). Budynek z zewnątrz jest ładny, wszędzie kwiaty w doniczkach, drzewa oliwne, kwitnące krzewy. Trampolina dla dzieci. Duży taras.
Minusy: Konieczny jest remont. Dużo komarów, w pokoju nie ma moskitier na oknach, pościel jest stara, w pokoju czuć pleśń, koce i zasłony były stare i brudne. Cztery wieczory z dziesięciu brałem prysznic zimną wodą.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ivana Svobodová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje wspaniałe, ale usługi i zachowanie delegatki katastrofa. Wyjechaliśmy z Brna o dziewiątej rano (nie rozumiem, dlaczego nie pojechaliśmy później) i do ośrodka dotarliśmy o wpół do piątej rano. Delegatka wysadziła nas przed apartamentem i oznajmiła, że przyjdzie o jedenastej. Na pytanie, czy możemy przynajmniej dostać kawę, odpowiedziała, że nie!!! W końcu zamiast delegatki opiekowali się nami sami wczasowicze, którzy mieli wyjeżdżać... A droga powrotna to kolejna tragedia. Pierwszy autobus nawet nie odjechał z Brna, a drugi zepsuł się w Serbii. Ostatecznie jechaliśmy autobusem komunikacji publicznej bez picia i jedzenia, więcej już nie będę pisać!!!
Wakacje wspaniałe, ale usługi i zachowanie delegatki katastrofa. Wyjechaliśmy z Brna o dziewiątej rano (nie rozumiem, dlaczego nie pojechaliśmy później) i do ośrodka dotarliśmy o wpół do piątej rano. Delegatka wysadziła nas przed apartamentem i oznajmiła, że przyjdzie o jedenastej. Na pytanie, czy możemy przynajmniej dostać kawę, odpowiedziała, że nie!!! W końcu zamiast delegatki opiekowali się nami sami wczasowicze, którzy mieli wyjeżdżać... A droga powrotna to kolejna tragedia. Pierwszy autobus nawet nie odjechał z Brna, a drugi zepsuł się w Serbii. Ostatecznie jechaliśmy autobusem komunikacji publicznej bez picia i jedzenia, więcej już nie będę pisać!!!
Nie mam do tego żadnych zastrzeżeń.
ZakwaterowanieNie mogę narzekać na zakwaterowanie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana Štanglicová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje spełniły moje wyobrażenie o spokojnym urlopie.
Wakacje spełniły moje wyobrażenie o spokojnym urlopie.
Piękne otoczenie, raczej spokojna lokalizacja. Bardzo nam to odpowiadało. Morze jest tam przepiękne, czyste, plaże czyste. Maksymalne zadowolenie. Widok na tamtejsze zielone góry jest urzekający. Kilka metrów od willi Makedonia znajduje się bardzo ładny kościół.
WyżywienieGotowaliśmy sami, robiliśmy zakupy w Lidlu i Disconcie niedaleko zakwaterowania. Produkty spożywcze są lepszej jakości i mają większy wybór niż w supermarketach w Czechach, a czasem nawet tańsze niż w Czechach. W tawernach jedliśmy minimalnie, ale nam smakowało. Owoce są doskonałe i tanie w porównaniu do Czech!
ZakwaterowanieApartament był prosto umeblowany, mógł być bardziej przestronny, byliśmy 4 osoby. Balkon był przestronny, dobrze usytuowany, spędzaliśmy na nim dużo czasu, głównie wieczorne posiedzenia. Łazienka ładna, czysta, aneks kuchenny malutki, dla 4 osób tylko 2 krzesła przy stole. Mało naczyń, nawet chochli, gotowaliśmy sami.
Usługiogólne wrażenie dobre
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Lenka A.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były super, morze przepiękne, myślę, że wszyscy się świetnie bawiliśmy i chętnie bym tam wróciła.
Wakacje były super, morze przepiękne, myślę, że wszyscy się świetnie bawiliśmy i chętnie bym tam wróciła.
Morze piękne, czyste, duże fale, super do zabawy. Leżak zawsze znaleźliśmy. Jedyny problem to ludzie, którzy wyrzucali niedopałki i śmieci tam, gdzie im przyszło do głowy.
WyżywienieJedzenia było pod dostatkiem, gdy się skończyło, wystarczyło chwilę poczekać i natychmiast uzupełniali. W zasadzie przez cały tydzień było to samo - frytki, makaron, pieczony kurczak, pieczone mięso, zawsze jakiś deser. Duży wybór warzyw i doskonałe tzatziki. Z owoców tylko arbuzy. Codziennie na kolację grillowano. Jeśli nie jesteś wybredny, zawsze coś wybierzesz. Jedynym, co psuło mi apetyt, byli Czesi, którzy krytykowali, krytykowali, a na koniec zjedli trzy pełne talerze :)
ZakwaterowanieZakwaterowanie w porządku, jesteśmy niewymagający, więc przegapiliśmy drzwi do łazienki, które nie dały się zamknąć. Prysznic bardzo mały, ale chyba tak po prostu jest w Grecji.
UsługiPersonel chętny, starający się. Chapeau bas dla dwóch sprzątaczek, które codziennie sprzątały każdy pokój w całym hotelu oraz apartamentach i mimo to potrafiły się uśmiechać. Barmani super, a animatorzy bomba. Znowu ludzie narzekali, że zabawa nie trwa codziennie do nocy, ale animatorzy też są ludźmi, mają godziny pracy i opiekują się 4 hotelami w okolicy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Martin Foral
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pozytywne wrażenie.
Pozytywne wrażenie.
Plaże były czyste, woda również. Niestety, plagą dzisiejszych czasów jest zabudowywanie wybrzeża hotelami itp., przez co czasem trudno znaleźć drogę czy chodnik na plażę. Trzeba jednak powiedzieć, że byliśmy, z tego punktu widzenia, w jednej z najbardziej eksponowanych lokalizacji na Krecie (Malia - Stalida), więc chyba nie ma się co dziwić.
Wyżywieniebez wyżywienia
ZakwaterowanieŁadne, czyste zakwaterowanie. Osobiście bardzo podobał mi się kompleks apartamentów, jego harmonia itp. Basen głęboki i duży. Czysty.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michaela N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo przyjemne zakwaterowanie niedaleko plaży i promenady.
Bardzo przyjemne zakwaterowanie niedaleko plaży i promenady.
Plaże są blisko hotelu, leżaki za opłatą od około 5-10 euro.
WyżywienieBez wyżywienia.
ZakwaterowanieBardzo podobało nam się zakwaterowanie. Mieszkaliśmy w czteroosobowym apartamencie z dwoma tarasami (byliśmy we dwoje). Kuchnia była dobrze wyposażona. Rozczarowaniem dla nas była kabina prysznicowa z zasłoną – po prysznicu w łazience była powódź. Według zdjęć w łazience miała być kabina prysznicowa z osłoną. Przydalby się przynajmniej mop, aby można było po prysznicu zebrać wodę.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petr Geyer
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Plaża przeciętna, morze bardzo czyste.
WyżywienieW ramach możliwości i ceny wycieczki jedzenie bardzo dobre, porcje wystarczające.
ZakwaterowanieHotel znajduje się na łagodnym wzgórzu, z którego roztacza się piękny widok na morze i gaj oliwny. Zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy panuje tu spokój. Pokój hotelowy przeciętny, łazienka i toaleta nieutrzymane w czystości.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Magdaléna Šmídová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Małe, ale zawsze znajdowało się miejsce, a miejscami całkiem sporo niedopałków papierosów.
WyżywienieObiady były słabsze (tylko zupa), ale poza tym duża satysfakcja z kuchni czeskiej, wszystko nam smakowało.
ZakwaterowanieMaterace w łóżku niewygodne, ale dało się to przeżyć, poza tym hotel był w spokojnym miejscu z niesamowitym widokiem na morze.
Usługibez problemów
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tünde Kurucz
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Udało się dobrze.
Udało się dobrze.
Plaża jest blisko, nie jest zatłoczona, zarówno plaża, jak i woda są czyste.
WyżywienieRozwiązaliśmy to indywidualnie. Sklep był stosunkowo blisko.
ZakwaterowanieZakwaterowanie mogliśmy zająć dopiero z dwugodzinnym opóźnieniem, ponieważ ten sam pokój został przydzielony dwóm różnym rodzinom. Było dużo mrówek, które wchodziły na wszystko w pokoju.
UsługiUsługi hotelowe są odpowiednie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Usługi domu apartamentowego w pełni odpowiadały opisowi, spędziliśmy przyjemny tydzień na wyspie.
Usługi domu apartamentowego w pełni odpowiadały opisowi, spędziliśmy przyjemny tydzień na wyspie.
Zsuzsanna Barkáné Rihó
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo dobrze się czuliśmy w Sarti. Pogoda była doskonała, morze przyjemnie ciepłe. Grecy byli wszędzie uprzejmi. Byliśmy na wycieczce statkiem, którą bardzo sobie ceniliśmy.
Bardzo dobrze się czuliśmy w Sarti. Pogoda była doskonała, morze przyjemnie ciepłe. Grecy byli wszędzie uprzejmi. Byliśmy na wycieczce statkiem, którą bardzo sobie ceniliśmy.
Morze było blisko nas. Było piękne i czyste. Teraz nie było zatłoczone. Było bardzo przyjemnie.
WyżywienieNie mieliśmy wyżywienia.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było również doskonałe: było dla nas wygodne. Zarezerwowaliśmy pokój na piętrze, ale otrzymaliśmy apartament na parterze. Jednak nie stanowiło to problemu, ponieważ również było wygodne. Zakwaterowanie było w dobrej lokalizacji, wszystko było w pobliżu: supermarket, morze. Jest jeden problem z zakwaterowaniem, brak jest przechowalni bagażu, brak zewnętrznego prysznica, z którego można by skorzystać w dniu wyjazdu. Pokój trzeba opuścić o 9 rano, a autobus przyjeżdża o pierwszej lub piątej po południu. Gdzie człowiek ma zostawić swoje rzeczy? Jak się wykąpać w morzu, jeśli nie można się potem umyć i przebrać? Tego brakuje!
UsługiU nas nie było usługi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Géza Mucsi
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Było dobrze
Było dobrze
Wynajęliśmy dwa pokoje. W większym zdarzało się, że po godzinie 19 nie było ciepłej wody, co było dość nieprzyjemne, w drugim pękła rura prysznicowa i większość wody wyciekała na dół, a elektryczny podgrzewacz nie działał prawidłowo. Dziewczyny bardzo narzekały na WiFi, które często działało bardzo słabo, a czasami przez wiele godzin w ogóle nie działało.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Linda Hájková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hana N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne otoczenie i basen, spokojne i przyjemne wakacje, ciekawa wycieczka po całej wyspie.
Piękne otoczenie i basen, spokojne i przyjemne wakacje, ciekawa wycieczka po całej wyspie.
Plaża była raczej kamienista, mniejsza liczba ludzi, co nam odpowiadało.
WyżywienieJedzenie było doskonałe, spróbowałyśmy lokalnych specjałów.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było czyste i nam odpowiadało.
UsługiUsługi były w większym zakresie, niż opisano.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Kamila S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przyjemne, spokojne wakacje
Przyjemne, spokojne wakacje
Odległość od plaży około 200 - 300 m, plaża kamienista, miejscami piaszczysta. Można tu wypożyczyć leżaki z parasolem - (nigdy nie były wszystkie zajęte), albo tak jak my, znaleźć swój kawałek plaży, gdzie nikogo nie ma. Po plaży można dojść do Acharavi, gdzie obłożenie plaży jest już większe, ale jest też więcej barów i tawern. Morze jest tu czyste, ale np. kto lubi zbierać puste muszle - muszle musi naprawdę dobrze szukać :). Przy brzegu do obserwacji podczas nurkowania z rurką tylko mniejsze rybki.
WyżywieniePobyt był bez wyżywienia, jednak nie stanowiło to problemu. W lokalnym markecie można u miłego sprzedawcy, który stara się mówić także po czesku, kupić wszystko, co potrzebne. W Almyros są trzy tawerny, gdzie można dobrze zjeść kolację z greckich specjałów.
ZakwaterowanieŁadny pokój z aneksem kuchennym - podstawowe wyposażenie dla dwóch osób, dwupalnikowa kuchenka, piekarnik, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, lodówka. W pokoju toaletka z dużym lustrem, szafa, łóżko małżeńskie, stoliki nocne. Z pokoju duże drzwi na balkon z stolikiem i krzesłami. Łazienka - umywalka, WC, prysznic - mniejszego rozmiaru.
UsługiZakwaterowanie na dobrym poziomie - czysto. Podczas tygodniowego pobytu co drugi dzień wymieniane ręczniki, suszarki, wynoszone śmieci. Willa stoi w zadbanym ogrodzie, do dyspozycji jest piękny, czysty basen - oświetlony nocą. Przy basenie jest bar, gdzie można kupić napoje, ale serwuje się też kilka dań - cenowo wydawały mi się nieco droższe niż w tawernie, ale smaczne. Połączenie z wifi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petra D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje się udały, plaże czyste i zadbane, delegat zawsze pod ręką (problemy nie były rozwiązywane, tylko standardowe prośby), jeśli chodzi o zakwaterowanie, to już nie było tak dobrze - na nocleg wystarczy, ale zlew i lodówka były brudne.
Wakacje się udały, plaże czyste i zadbane, delegat zawsze pod ręką (problemy nie były rozwiązywane, tylko standardowe prośby), jeśli chodzi o zakwaterowanie, to już nie było tak dobrze - na nocleg wystarczy, ale zlew i lodówka były brudne.
Veronika Vondrová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pavlína Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To nie jest obszar turystyczny, więc było trudniej zdobyć pamiątki zgodnie z moimi oczekiwaniami. Chcieliśmy też buty do morza, a po plaży nie chodził żaden sprzedawca z pączkami/butami/pamiątkami, ani nie było w pobliżu żadnego straganu (na przykład z owocami/warzywami), więc buty kupiliśmy dopiero po dwóch dniach podczas wycieczki w Patras. Całodniowe wycieczki były dość drogie (około 50 euro + około 12 euro za wstęp do muzeum itp.). Z drugiej strony wszystko ma swoje plusy i minusy, a ze względu na lokalizację panował tam całkowity spokój, plaża była półpusta, morze doskonałe. Tawerny oceniam przeciętnie, nic specjalnego. Na tydzień wystarczy - opalić się, wykąpać, pooglądać okolicę.
To nie jest obszar turystyczny, więc było trudniej zdobyć pamiątki zgodnie z moimi oczekiwaniami. Chcieliśmy też buty do morza, a po plaży nie chodził żaden sprzedawca z pączkami/butami/pamiątkami, ani nie było w pobliżu żadnego straganu (na przykład z owocami/warzywami), więc buty kupiliśmy dopiero po dwóch dniach podczas wycieczki w Patras. Całodniowe wycieczki były dość drogie (około 50 euro + około 12 euro za wstęp do muzeum itp.). Z drugiej strony wszystko ma swoje plusy i minusy, a ze względu na lokalizację panował tam całkowity spokój, plaża była półpusta, morze doskonałe. Tawerny oceniam przeciętnie, nic specjalnego. Na tydzień wystarczy - opalić się, wykąpać, pooglądać okolicę.
Trzeba się było trochę przyzwyczaić do stromych schodów prowadzących do morza, ale da się je bez problemu pokonać. Sama woda jest czysta, tylko przy wietrznych dniach i przypływie przy brzegu jest sporo wodorostów, ale nie uważam tego za minus, to po prostu natura. Słyszeliśmy kilka osób narzekających (nawet na fale), ale to kwestia charakteru i opinii - jeśli chcesz czystą wodę, nie broń się przy brzegu i popłyń kilka metrów dalej albo idź na basen :) na plaży na całej długości często było tylko około 30 osób, najwięcej ludzi było około godziny 17, ale „pełna” w tej lokalizacji i tak oznacza raczej półpustą.
WyżywieniePółwyżywienie w formie szwedzkiego stołu nam odpowiadało. Nie mam nic do dodania, jedzenie wyśmienite, więcej rodzajów mięsa, sałatka, tzatziki, każdego wieczoru inny dodatek, urozmaicone...
ZakwaterowaniePrzyjemna, funkcjonalna klimatyzacja, ale skorzystaliśmy z niej tylko raz. Kogoś może przeszkadzać szczekanie psów wieczorami. Wyposażenie ogólnie wystarczające, tylko w aneksie kuchennym nie było żadnego widelca.
UsługiNie patrzyliśmy, nie skorzystaliśmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spokojne wakacje. Zakwaterowanie odpowiadało cenie. W hotelu i w sąsiednim hotelu były minimarkety, gdzie były tylko podstawowe rzeczy. Poza tym większe miasto jest oddalone o 3,5 km. Tam jest większy supermarket. Poza tym w okolicy niewiele jest.
Spokojne wakacje. Zakwaterowanie odpowiadało cenie. W hotelu i w sąsiednim hotelu były minimarkety, gdzie były tylko podstawowe rzeczy. Poza tym większe miasto jest oddalone o 3,5 km. Tam jest większy supermarket. Poza tym w okolicy niewiele jest.
Do plaż prowadzi ponad 90 schodów, z których każdy ma inną wysokość :D morze czyste, z wyjątkiem pasa wodorostów. Leżaki i parasole należą do baru - przy wydatku co najmniej 2,5 euro można korzystać z leżaków przez cały dzień.
WyżywienieJedzenie raczej skromne, odpowiadało domowemu gotowaniu. Do wyboru zawsze co najmniej 2 rodzaje mięsa, dodatek warzywny, ryż, frytki lub kluski.
ZakwaterowanieZakwaterowanie w studiach. Przydała się aneks kuchenny wraz z naczyniami, czajnikiem, lodówką itp. W pokoju bezpłatna klimatyzacja, telewizor i sejf.
Usługiwiększe sprzątanie mniej więcej raz na dwa dni
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
NIkolett Norsics
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Tsilivi to piękne miejsce, niezbyt zatłoczone, ale mimo to tętniące życiem. Jest mnóstwo tawern, restauracji i barów, plaża jest różnorodna, warto też przejść się dalej, aby odkryć naprawdę piękne (całkowicie piaszczyste) części.
Tsilivi to piękne miejsce, niezbyt zatłoczone, ale mimo to tętniące życiem. Jest mnóstwo tawern, restauracji i barów, plaża jest różnorodna, warto też przejść się dalej, aby odkryć naprawdę piękne (całkowicie piaszczyste) części.
Brzeg jest piaszczysto-żwirowy, ale na jednym odcinku tylko piaszczysty. Tam woda jest krystalicznie czysta, a morze ma cudowne kolory. Plaża nigdy nie jest zbyt zatłoczona, co - naszym zdaniem - jest bardzo pozytywne.
ZakwaterowanieApartament jest prosty, ale doskonale spełnia swoje zadanie. Jest bardzo czysty, codziennie przychodzi sprzątaczka. Wszystko było w absolutnym porządku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate