Orion Ocena: 3/5 Grecja, Santorini, Kamari
Libuše M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wyżywienie w hotelu Orion Star było naprawdę proste. Śniadania zawsze takie same. Przedstawicielka Šárka znakomita. Inaczej zakwaterowanie w normie. Pracownicy tacy chłodni. Ale wobec innych obcokrajowców zachowywali się bardziej przyjaźnie.
Wyżywienie w hotelu Orion Star było naprawdę proste. Śniadania zawsze takie same. Przedstawicielka Šárka znakomita. Inaczej zakwaterowanie w normie. Pracownicy tacy chłodni. Ale wobec innych obcokrajowców zachowywali się bardziej przyjaźnie.
Plaża dobra, morze fajne.
WyżywienieJedzenie w hotelu nie było zbyt dobre. Śniadania były ciągle takie same. Chociaż oficjalnie miały być od 7:30, jajka sadzone /jedyne ciepłe danie/ podawano dopiero około 8:30. Kiedy wyjeżdżaliśmy na wycieczkę na przykład o 8, mieliśmy pecha. Z warzyw były tylko pomidory i na tacy około 5 plasterków ogórka.
ZakwaterowanieZakwaterowanie zwyczajne. Sprzątanie było perfekcyjne. Menedżer nie odpowiedział nawet na powitanie kilka razy.
UsługiSprzątanie w hotelu codziennie. Poza tym nic specjalnego.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Lucie V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo podobały nam się wakacje. Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować delegatce biura podróży, pani Šárce Kalkušovej, która doskonale się nami opiekowała i przekazała nam wiele ciekawych informacji o miejscu pobytu.
Bardzo podobały nam się wakacje. Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować delegatce biura podróży, pani Šárce Kalkušovej, która doskonale się nami opiekowała i przekazała nam wiele ciekawych informacji o miejscu pobytu.
Na plaży można było wypożyczyć leżaki i parasol w przystępnej cenie (5 - 8 euro) za zestaw. Była też przestrzeń bez parasoli. Plaża była piaszczysta, czarna (wulkanicznego pochodzenia), ale nie było potrzeby noszenia butów do wody.
WyżywienieWyżywienie w hotelu było dobre. Ogólnie w okolicy można odwiedzić wiele tawern z doskonałym jedzeniem.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało cenie. Ogólnie byliśmy zadowoleni, tylko łazienka, a zwłaszcza kabina prysznicowa, była nieco mniejsza.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

















































