Zante Plaza Sun Ocena: 3/5 Grecja, Zakynthos, Laganas
László F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
László F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Soponyai Tibor
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko było bardzo ładne. Czuliśmy się bardzo dobrze.
Wszystko było bardzo ładne. Czuliśmy się bardzo dobrze.
Plaża znajdowała się około 50 m od apartamentu. Była czysta, ale kamienista, dlatego szukaliśmy raczej piaszczystych plaż, również ze względu na naszą półtoraroczną córeczkę. :)
WyżywienieRezerwacja z wyżywieniem własnym.
ZakwaterowanieW pełni spełniło nasze oczekiwania.
UsługiBasen oraz usługi bufetu były odpowiednie. Wynajęliśmy również samochód. Personel był bardzo pomocny. Pomogli we wszystkim.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Eszter Éliás
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Michaela V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładny, przytulny hotelik tuż przy plaży, delegatka była absolutnie wspaniała :-)
Ładny, przytulny hotelik tuż przy plaży, delegatka była absolutnie wspaniała :-)
Pokoje były czyste i ładne
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Sylvie M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólnie podobały mi się wakacje, ale na pewno oczekiwałem od hotelu więcej zgodnie z ocenami i na pewno nie kupiłbym półpełnego wyżywienia, maksymalnie śniadanie. Jedzenie naprawdę nas bardzo rozczarowało podczas tych wakacji.
Ogólnie podobały mi się wakacje, ale na pewno oczekiwałem od hotelu więcej zgodnie z ocenami i na pewno nie kupiłbym półpełnego wyżywienia, maksymalnie śniadanie. Jedzenie naprawdę nas bardzo rozczarowało podczas tych wakacji.
Plaża przed hotelem była całkiem ładna, ale morze było dość brudne, a wejście było lepsze w butach ze względu na kamienie. Chodziliśmy na plażę około 800 m od hotelu, gdzie woda była pięknie przejrzysta, a wejście do morza znacznie lepsze, w ogóle nie musieliśmy nosić butów.
WyżywienieWyżywienie w hotelu w ogóle nie odpowiadało standardowi 3-gwiazdkowego hotelu, zwłaszcza kolacje były naprawdę bardzo poniżej przeciętnej. Wiedzieliśmy, że na kolację nie będzie bufetu szwedzkiego, lecz wybór z menu. Ale naprawdę wybór z dwóch dań, gdzie jedno to kurczak z ryżem, a drugie kurczak z ziemniakami, ewentualnie fasola lub fasolki, wydaje mi się naprawdę niewystarczający. Śniadania były codziennie bardzo podobne, ale można było coś wybrać. Ze względu na to, że niektóre kolacje prawie nie jedliśmy, chodziliśmy też do lokalnych restauracji, gdzie jedzenie było nieporównywalnie lepsze. Zdecydowanie nie opłaca się w tym hotelu płacić za półpensję.
ZakwaterowaniePokój w hotelu był całkiem ładny, z wyjątkiem małego łóżka z materacem sprężynowym, na którym nie spało się najlepiej. Mieliśmy pokój z widokiem na morze, który był dość duży. Ale kiedy poszliśmy zobaczyć pokoje innych turystów, mieli dość mały pokoik, wokół łóżka była tylko wąska ścieżka na przejście jednej osoby. Jeśli chodzi o sprzątanie, pani sprzątaczka była bardzo zdolna i sprzątała naprawdę codziennie.
UsługiPoza basenem i leżakami na plaży przed hotelem, hotel nie oferuje nic więcej.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michal Mecner
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Prawdziwa Grecja, żadnych ohydnych nowoczesnych kompleksów. W tawernie szef, który prowadzi tawernę po prapradziadku, a zimą opiekują się gajami oliwnymi. Po prostu Grecja.
Prawdziwa Grecja, żadnych ohydnych nowoczesnych kompleksów. W tawernie szef, który prowadzi tawernę po prapradziadku, a zimą opiekują się gajami oliwnymi. Po prostu Grecja.
Super
WyżywienieMieliśmy bez wyżywienia, ale w okolicy gotowano dobrze.
ZakwaterowanieCzarujące domki, doskonały widok, z tym młynem.
UsługiKlasyczna, nieskomplikowana Grecja, ale nic istotnego nie brakowało.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Roman Valenta
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Całkowita satysfakcja
Całkowita satysfakcja
Plaża odpowiednia, piasek i leżaki dostępne przed tawernami przy konsumpcji bez dodatkowych opłat
WyżywienieByliśmy bez wyżywienia, a sieć tawern i minimarketów całkowicie zaspokoiła nasze wymagania i potrzeby.
ZakwaterowanieWszystko w porządku, absolutnie bez problemów, odpowiada opisowi biura podróży.
UsługiUsługi w porządku, bez problemów.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jan V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Całkowita satysfakcja. Chętnie pojedziemy ponownie.
Całkowita satysfakcja. Chętnie pojedziemy ponownie.
Piękna czysta plaża.
WyżywienieJedzenie było dobre. Coś lepszego, coś gorszego.
ZakwaterowaniePiękne czyste zakwaterowanie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Hana K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy w Grecji po raz piąty, zawsze byliśmy całkiem zadowoleni, ale tutaj było naprawdę NAJLEPIEJ. Nasz delegat Roman był super, doradził, wszystko perfekcyjnie wyjaśnił, więc zadowolenie maksymalne. Podróż samolotem i transfer do hotelu tam i z powrotem bez problemów. Muszę też wspomnieć o perfekcyjnym podejściu naszego oddziału Invie w Kladnie, małżeństwa Šiftancových, którzy już niejednokrotnie dobrze pomogli nam wybrać wycieczkę, a w tym roku wyjątkowo dobrze. Wielkie dzięki!
Byliśmy w Grecji po raz piąty, zawsze byliśmy całkiem zadowoleni, ale tutaj było naprawdę NAJLEPIEJ. Nasz delegat Roman był super, doradził, wszystko perfekcyjnie wyjaśnił, więc zadowolenie maksymalne. Podróż samolotem i transfer do hotelu tam i z powrotem bez problemów. Muszę też wspomnieć o perfekcyjnym podejściu naszego oddziału Invie w Kladnie, małżeństwa Šiftancových, którzy już niejednokrotnie dobrze pomogli nam wybrać wycieczkę, a w tym roku wyjątkowo dobrze. Wielkie dzięki!
Plaża była odpowiednia, dość czysto - ale bałagan robią tylko sami ludzie, więc na co potem narzekają. Plaża piaszczysta, przestronna, morze ciepłe jak kawa i czyste. Kiedy chcieliśmy po obiedzie odpocząć, to do morza był całkiem ładny spacer.
WyżywienieJedzenie naprawdę urozmaicone. Koniec sezonu i dostępnych kilka rodzajów owoców, dużo warzyw i sałatek. Dwa do trzech rodzajów mięsa np. kotlet, łopatka, udziec, wołowina, kurczak, mielone kotlety itp. Dodatki: puree, frytki, ryż, makaron... Na śniadanie musli, suszony banan, daktyle, rogaliki. Jajka na 5 sposobów, fasola, kiełbaski, parówki, ser, salami itp. Na przekąskę były ciastka, rogaliki, coś małego dostępnego przy barze. Myślę, że według opinii wszystkim smakowało i każdy coś wybrał. W jadalni i przy barach wszyscy byli mili, uprzejmi i pracowici.
ZakwaterowanieByliśmy zakwaterowani w hotelu Farkia, na posiłki chodziliśmy do hotelu Diagoras, który był od nas kilka metrów. W ramach all inclusive mieliśmy do dyspozycji dwa bary i trzy baseny. Klasyczna oferta napojów alkoholowych i bezalkoholowych. W przeciwieństwie do poprzednich wakacji mieliśmy w pokoju nową, CZYLI DZIAŁAJĄCĄ SUSZARKĘ DO WŁOSÓW. Inne mieliśmy też, ale zazwyczaj zepsutą, więc bezużyteczną. Balkon był przestronny, z dwoma krzesłami, stolikiem i nawet po raz pierwszy suszarką na pranie! Podsumowując – za mniej pieniędzy więcej frajdy. Hotel Farkia jest prowadzony bez wyżywienia, dlatego posiada lodówkę, czajnik elektryczny i kuchenkę. Na powitanie mieliśmy przygotowaną paczkowaną kawę, herbatę i cukier. To było miłe. Ręczniki wymieniano codziennie. Pozostałe rzeczy wymieniano co drugi dzień. Sejf był w pokoju w szafie, ale go nie używaliśmy. Dodatkowy koc do przykrycia itp. Sprzątanie codziennie. Personel ponadstandardowo uprzejmy, uśmiechnięty.
UsługiUsługi były całkowicie w porządku, na profesjonalnym poziomie. Byliśmy zadowoleni, więc nie mieliśmy nic do załatwienia. Autobus na plażę jeździł co godzinę tam i z powrotem. Gdy nie pomieścił wszystkich, zawracał nawet trzy razy. Kierowca był bardzo miły, uprzejmy i było z nim też wesoło.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zdena J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy całkowicie zadowoleni z wyboru wakacji, otoczenia, usług, jedzenia. Szczególnie musimy pochwalić naszą delegatkę Pavlínę S., z którą byliśmy całkowicie zadowoleni, znała się na swojej pracy i było widać, że ją to cieszy. Była miła, pomocna i uprzejma.
Byliśmy całkowicie zadowoleni z wyboru wakacji, otoczenia, usług, jedzenia. Szczególnie musimy pochwalić naszą delegatkę Pavlínę S., z którą byliśmy całkowicie zadowoleni, znała się na swojej pracy i było widać, że ją to cieszy. Była miła, pomocna i uprzejma.
Plaża była około 4 minuty spacerem od hotelu, dość czysta, ale bardzo zatłoczona. Wejście do morza było łagodne, a morze było niesamowicie czyste i nawet na głębokości widoczność była wspaniała.
WyżywienieWyżywienie przy półpensjonacie było absolutnie wspaniałe, obfite śniadanie, duży wybór jedzenia i napojów. Wszystko było na bieżąco uzupełniane. To samo dotyczy kolacji.
ZakwaterowanieMyślę, że nasze zakwaterowanie w pełni odpowiadało podanym gwiazdkom, na nocleg i odpoczynek było całkowicie wystarczające. Jedynie moglibyśmy zarzucić bardzo małą kabinę prysznicową, niewłaściwie umieszczony kurek z prysznicem oraz popękane łóżko, które co prawda było jakoś naprawione, ale mimo to stelaż się zapadał.
UsługiByliśmy zadowoleni z usług hotelu. Codzienne sprzątanie i wynoszenie śmieci było oczywistością. Ręczniki i osuszki były wymieniane codziennie lub co drugi dzień. Pościel była zmieniana co 3-4 dni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michaela Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólnie byliśmy zadowoleni z wakacji.
Ogólnie byliśmy zadowoleni z wakacji.
Plaże przy Hotelu GrandOtel wykorzystaliśmy pierwszego dnia, potem chodziliśmy około 700 m dalej wzdłuż wybrzeża, gdzie są piękne, niezaludnione plaże z drzewami, a więc także z cieniem. Woda wszędzie czysta, dostęp łagodny, ale nie długi. Od czasu do czasu natrafialiśmy na jeżowce, ale zazwyczaj człowiek już pływał, więc nie przeszkadzały.
Polecamy wypożyczyć skuter naprzeciwko hotelu (wystarczy 80 ccm, jeśli nie trzeba ścigać się z miejscową młodzieżą) i objechać obie strony wybrzeża. Znaleźliśmy przepiękną plażę z klifami, pełną mew i całkowicie bez ludzi.
Wyżywienie w Hotelu GrandOtel jest różnorodne i zawsze można było coś wybrać. Półwyżywienie prawdopodobnie lepsze niż all inclusive.
ZakwaterowanieZakwaterowanie w Hotelu Hermes nie jest najbardziej luksusowe. Jak ktoś już recenzował, pod oknami gra muzyka do późnych godzin, ale zasypialiśmy przyjemnie zmęczeni każdym dniem bez problemu. Klimatyzację użyliśmy przez cały pobyt chyba dwa razy, praktycznie nie była potrzebna. Jako plus oznaczylibyśmy balkon z wieszakiem, stolikiem i krzesłami, z widokiem na plac. Łóżka twardsze z sprężynami, ale człowiek się przyzwyczaja. Łazienka mniejsza, ale spełnia swoje zadanie. Ręczniki wymieniane według potrzeby, sprzątane w dni powszednie.
UsługiNie korzystaliśmy z usług hotelu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Andrea Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Plaża piękna, zakwaterowanie przeciętne, jedzenie monotonne, delegatka całkowicie niekompetentna.
Plaża piękna, zakwaterowanie przeciętne, jedzenie monotonne, delegatka całkowicie niekompetentna.
Plaża piękna, bez zarzutu. Leżaki 1,50 € za dzień wraz z parasolem.
WyżywienieW ramach all inclusive mieliśmy śniadanie, obiad i kolację. Obiad i kolacja składały się z jednego rodzaju mięsa, ziemniaków oraz makaronu lub sałatki warzywnej, ogórków, pomidorów i kapusty.
ZakwaterowaniePokoje czyste, sprzątano nam je 3 razy podczas tygodniowego pobytu. W każdym pokoju była klimatyzacja, za tę cenę zakwaterowanie było w porządku.
UsługiUsługi hotelowe w porządku. Usługi delegata były słabe, nie powiedziała nam, o której godzinie odjeżdża autobus z hotelu na lotnisko, znaleźliśmy to przypadkowo w książce przy recepcji hotelu i przekazaliśmy innym słowackim gościom. Autobus na lotnisko szukaliśmy o 6 rano na ulicy, ponieważ delegatka nie była w hotelu. Do wycieczek fakultatywnych nie otrzymaliśmy wszystkich informacji, więc nie pojechaliśmy. W końcu, po reakcjach innych gości, byliśmy zadowoleni i zorganizowaliśmy to na własną rękę, po zapłaceniu przewodnikowi za Knossos zaoszczędziliśmy na 4 osobach około 160 euro.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Annamária Vargova
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wybraliśmy wakacje jako last minute za bardzo przystępną cenę, która odpowiadała również standardowi hotelu. Jeśli chodzi o kompleks Minos Village, jest to zakwaterowanie dla bardzo niewymagających gości. Otoczenie hotelu było typowe dla Grecji, jednak plaża była bardzo ładna i zadbana. Łóżko, które mieliśmy w pokoju, prosiliśmy kilka razy o wymianę, ponieważ było to składane metalowe łóżko, które strasznie skrzypiało przy każdym dotknięciu, nie wspominając o spaniu.
Wybraliśmy wakacje jako last minute za bardzo przystępną cenę, która odpowiadała również standardowi hotelu. Jeśli chodzi o kompleks Minos Village, jest to zakwaterowanie dla bardzo niewymagających gości. Otoczenie hotelu było typowe dla Grecji, jednak plaża była bardzo ładna i zadbana. Łóżko, które mieliśmy w pokoju, prosiliśmy kilka razy o wymianę, ponieważ było to składane metalowe łóżko, które strasznie skrzypiało przy każdym dotknięciu, nie wspominając o spaniu.
Plaża była jedynym jasnym miejscem naszego pobytu. Bardzo ładna, zadbana, czysta, a morze przyjemnie ciepłe z falami.
WyżywienieWyżywienie i reżim picia były podawane jako all inclusive. Napoje były według podanych informacji bezpłatne. Barman jednak zawsze nalewał zasadniczo tylko do połowy szklanki. Nie rozumieliśmy dlaczego, więc musieliśmy się kilka razy odwracać. I tak, mówię o napojach bezalkoholowych, na przykład o wodzie! Wyżywienie było bardzo jednostronne. Śniadania przez 7 dni ciągle te same. Szynka, jogurt i pieczywo. Nic więcej i nic mniej. Do obiadów i kolacji wolę się nawet nie wypowiadać....
ZakwaterowanieJeśli chodzi o kompleks Minos Village, jest to zakwaterowanie dla bardzo niewymagających gości. Łóżko dostawne, które mieliśmy opłacone w pokoju, prosiliśmy kilka razy o wymianę, ponieważ było to składane metalowe łóżko, które strasznie skrzypiało przy każdym dotknięciu, nie wspominając o spaniu. Oczywiście nie spełniono naszej prośby. Jeśli chodzi o czystość pokoju, obsługa sprzątająca przyszła raz podczas pobytu, kiedy przetarła mokrą szmatką korytarzyk, a raz podczas całego pobytu wymieniła nam ręczniki na czyste, co uważamy za nonsens.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Stanislav K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel jest bardzo przyjemny, łącznie z otoczeniem. Gospodarz był zawsze pomocny.
Hotel jest bardzo przyjemny, łącznie z otoczeniem. Gospodarz był zawsze pomocny.
Najbliższa plaża znajduje się ok. 250 m od hotelu. Ale warto iść na plażę prawą ścieżką niedaleko plaży Kastraki, która jest bardzo długa (ok. ponad 1 km) i ma drobny piasek. Woda na tej plaży jest całkowicie przejrzysta i występują duże piaszczyste mielizny, które są szczególnie odpowiednie dla dzieci (ok. 30 m od plaży znajdował się jeszcze pas wody). Na końcu plaży znajduje się bardzo dobra tawerna Mikri Vigla.
WyżywienieŚniadania były obfite i zawsze było w czym wybierać, w tym dzieci. Główne posiłki w hotelowej restauracji nie były tak rewelacyjne, lepiej wybrać się do pobliskiej tawerny.
ZakwaterowanieMieszkaliśmy w apartamencie Deluxe, który obejmował 2 balkony, 2 sypialnie i duży przedpokój z aneksem kuchennym (tylko czajnik i trochę sztućców). Informujemy, że w żadnym pokoju nie ma kuchenki, jak podano na stronie internetowej hotelu.
UsługiUsługi są wystarczające, hotel ma 2 duże baseny, zapewnia masaże, można wypożyczyć rowery za 12 euro dziennie (6 za pół dnia). Parasole plażowe można wypożyczyć.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jiří Jelínek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
bajkowa wyspa pełna turystów, ale jeszcze nie wszędzie
bajkowa wyspa pełna turystów, ale jeszcze nie wszędzie
blisko czysta
Wyżywieniedobrze, trzeba szukać
Zakwaterowanieczyste, spokojne, blisko plaży, jacuzzi na dachu
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Gábor B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pobyt spełnił nasze oczekiwania
Pobyt spełnił nasze oczekiwania
Zgodnie z oczekiwaniami dobra, dostęp do wody z ostrożnością
WyżywienieBez wyżywienia
ZakwaterowanieDobry stosunek jakości do ceny
UsługiRegularne sprzątanie, wymiana ręczników i pościeli, zgodnie z opisem wycieczki
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Aleš A.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniały relaksujący pobyt w bardzo przyjemnym otoczeniu, do którego jeżdżę regularnie co roku. Miejsce idealne do turystyki pieszej, samochodowej i rowerowej. Idealne plaże oraz plaża nudystów z doskonale drobnym piaskiem. Łagodne wejście do morza /idealne dla rodzin z dziećmi/. Bogata oferta wycieczek własnych i zorganizowanych po całej wyspie oraz na sąsiednie wyspy. Północ wyspy jest bardziej zielona, ale w porównaniu do południowej części jest chłodniejsza i bardziej wietrzna.
Wspaniały relaksujący pobyt w bardzo przyjemnym otoczeniu, do którego jeżdżę regularnie co roku. Miejsce idealne do turystyki pieszej, samochodowej i rowerowej. Idealne plaże oraz plaża nudystów z doskonale drobnym piaskiem. Łagodne wejście do morza /idealne dla rodzin z dziećmi/. Bogata oferta wycieczek własnych i zorganizowanych po całej wyspie oraz na sąsiednie wyspy. Północ wyspy jest bardziej zielona, ale w porównaniu do południowej części jest chłodniejsza i bardziej wietrzna.
Plaża w zasięgu 10 minut - pozostałe plaże płynnie się łączą, delikatny złoty piasek, niektóre plaże z obsługą napojów i masażami. Woda doskonale przejrzysta i przyjemnie ciepła.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadające cenie - przede wszystkim czyste z regularnym sprzątaniem i wymianą pościeli oraz ręczników, miła obsługa pokojowa i personel chętny do wyjaśnienia wszystkiego i pomocy. Przyjemne miejsce do siedzenia w ogrodzie oraz kąpiel w prywatnym basenie w kompleksie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Iva H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy bardzo zadowoleni z miejsca, odpowiadała nam spokojna, romantyczna plaża.
Byliśmy bardzo zadowoleni z miejsca, odpowiadała nam spokojna, romantyczna plaża.
Wybraliśmy plażę w odległym miejscu, chociaż były bliższe, odpowiadała nam nieuporządkowana plaża.
WyżywienieWyżywienie zapewniliśmy sobie sami, ewentualnie można odwiedzić którąś tawernę z greckimi specjałami, obsługa jest na dobrym poziomie.
ZakwaterowanieByło przyjemnie, wyposażenie odpowiednie, miła i uprzejma właścicielka.
UsługiW apartamentach czuliśmy się dobrze, wszędzie było czysto, pokoje były gustownie urządzone.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Hana Čapková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie niemal bezpośrednio na plaży, szczególnie odpowiednie dla surferów. Byliśmy na Lefkadzie 20 lat temu, nie zmieniło się aż tak bardzo, tylko znana plaża Porto Katsiki zmieniła się w tłum ludzi, nie mieliśmy odwagi nawet tam zjechać, gdy zobaczyliśmy restauracje i parkingi. Do latarni prowadzi piękna droga, gdzieś są nowe parkingi, na których, uwaga, trzeba płacić! Tylko za samochody. Ruch jest nadal równie dziki, ludzie wciąż zaskakująco mili i nadal jeszcze nie kradną. W stolicy panuje ten sam miły zgiełk, przed południem targ z wysokiej jakości rybami, na głównej ulicy w najgorszej tawernie na górnym końcu ogromny, wyśmienity gyros. To nadal to Grecja, którą lubimy.
Zakwaterowanie niemal bezpośrednio na plaży, szczególnie odpowiednie dla surferów. Byliśmy na Lefkadzie 20 lat temu, nie zmieniło się aż tak bardzo, tylko znana plaża Porto Katsiki zmieniła się w tłum ludzi, nie mieliśmy odwagi nawet tam zjechać, gdy zobaczyliśmy restauracje i parkingi. Do latarni prowadzi piękna droga, gdzieś są nowe parkingi, na których, uwaga, trzeba płacić! Tylko za samochody. Ruch jest nadal równie dziki, ludzie wciąż zaskakująco mili i nadal jeszcze nie kradną. W stolicy panuje ten sam miły zgiełk, przed południem targ z wysokiej jakości rybami, na głównej ulicy w najgorszej tawernie na górnym końcu ogromny, wyśmienity gyros. To nadal to Grecja, którą lubimy.
Plaża jest naprawdę prawie przy zakwaterowaniu, mieszanka kamyków i piasku, w morzu tylko piasek i długo płytko. Za nas surferzy już kończyli, ale w sezonie chyba w Ponti nie da się za bardzo kąpać, na wodzie jest ogromna ilość desek. W rogu plaży w Ponti jest piasek i parasole słoneczne. Kolejne kąpiele są w Vasilliki wokół portu, jest tam kilka małych plaż lub dalej piękna plaża Agiofili, która jest dostępna pieszo, na motocyklu lub samochodem, droga szutrowa. Próbowaliśmy dojść przez wzgórze na zachodnie wybrzeże na plażę Egremni, droga pod względem widoków jest bardzo ładna, inaczej niezbyt przygotowana, potem znowu kawałek drogą i na koniec te x schodów w dół. Ale kąpiel była przepiękna. Droga powrotna wydaje się dość trudna, zwłaszcza po wspinaczce po wszystkich tych schodach. My wybraliśmy stopa i zatrzymał się od razu pierwszy Grek, który zawiózł nas aż do domu, nawet tą drogą po zboczu, która jest kamienista i wymyta. Chciał nam pokazać swój wynalazek na spodzie auta przeciw uderzeniom, więc był szczęśliwy z tych uderzeń. Poza tym mogę stopa nadal tylko polecić, zawsze dostawaliśmy się dość szybko, nawet we trójkę tam, gdzie chcieliśmy. Chociaż większość kierowców, którzy się zatrzymali, byli naprawdę ciekawymi egzotykami. Ale jechaliśmy zarówno z księdzem, jak i z bogatą właścicielką willi, z rumuńską rodziną, która jechała z Vasilliki tylko do Nidri, ale dla nas zjechali aż do Lefkady, albo z całkowicie naćpaną dziewczyną, która na pewno w ogóle nie pamiętała, że nas wiozła. Oczywiście, że piękne plaże są najlepiej dostępne na motocyklu, Vasilliki nie jest najlepsze, od 15:00 wieje dość silny wiatr, dlatego surferzy. Ale woda jest naprawdę pięknie czysta.
WyżywienieGotowaliśmy sami, kuchnia jest zaskakująco dobrze wyposażona, 2 garnki i patelnia, wystarczająca liczba kubków itp. Klasyczny kuchenka i czajnik elektryczny, brak grilla, co jest szkoda, ponieważ często przyjeżdżają rybacy i oferują świeże ryby. Została tylko patelnia. Ciepła woda bez problemów nawet przy złej pogodzie. Najbliższy sklep jest albo w Ponti po lewej stronie drogi, gdzie można kupić tylko podstawowe rzeczy, ale mają też chleb na śniadanie, kolejny większy jest jednak dalej po drugiej stronie. W Vasilliki jest około 5 sklepów spożywczych, my oceniliśmy jako najtańszy i najbardziej grecki ten najdalszy, który jest na wyjeździe z miasteczka. W mieście są piekarnie, gyros, tawerny. Mieszkańcy sprzedają swoje wino - 5 euro za 1,5 litra - nic specjalnego, ale za tę samą cenę i ilość domowy oliwa z oliwek, która jest doskonała. Ponieważ wracaliśmy łodzią, ciągnęliśmy prawie 10 litrów, ale warto było.
ZakwaterowanieBudynek stoi jako drugi boczny na drodze na plażę, droga jest za nim i żaden pokój nie ma widoku na drogę, ale wszystkie są usytuowane jako boczny widok na morze. Na morze naprawdę widać, to nie jest tylko rozpaczliwy widok. Budynek ma 2 piętra, a na parterze prawdopodobnie zakwaterowanie jest tylko w razie potrzeby. Na pierwszym i drugim piętrze jest pierwszy i ostatni apartament, między nimi zawsze 3 studia. Studia i apartamenty mają zadaszone balkony oddzielone wyższą przegrodą. W studiach są 2 pokoje oddzielone przesuwnymi drzwiami, najpierw jest sypialnia, z przodu aneks kuchenny z dodatkowym łóżkiem. Nowe szklane przesuwne drzwi na balkon mają również siatki przeciw owadom. My mieszkaliśmy w apartamencie na pierwszym piętrze, który jest identyczny ze studiami, ale ma dodatkowo przestronną sypialnię z wygodnym łóżkiem, dużą szafą i dodatkowym wejściem na bardzo przestronny balkon. Biuro podróży pisało, że apartament ma boczny widok, ale z tego balkonu jest też widok bezpośredni, balkon jest całkowicie zadaszony, więc można było siedzieć na zewnątrz, nawet gdy w październiku czasem padał deszcz. W pierwszym pokoju jest łóżko, kolejna szafa i wygodna rozkładana kanapa. Za przesuwnymi drzwiami jest kuchnia. Łazienka jest mała, grecka klasyka bez zasłony prysznicowej, ale cały budynek jest całkowicie odnowiony, więc mieszkanie jest bardzo przyjemne i prawie nie słychać hałasu od sąsiadów.
UsługiNormalny poziom sprzątania, chętnie widzielibyśmy częstsze wycieranie podłogi ze względu na deszcz, ponieważ wszystko jest nanoszone do pokoju, a jeśli pada na balkon, jest to nieprzyjemne. Poza tym normalna wymiana pościeli i ręczników.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ilona Slušná
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Tak samo jak na początku sezonu wszędzie indziej w Grecji.
WyżywienieBez wyżywienia - jedzenie kupowane w różnych tawernach (najczęściej w Pinguin - Gary i Mary)
ZakwaterowaniePokoje zostały niedawno wyremontowane
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana Šafránková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel w przyjemnym, spokojnym miejscu. W mieście możliwość jedzenia i siedzenia wieczorem.
Hotel w przyjemnym, spokojnym miejscu. W mieście możliwość jedzenia i siedzenia wieczorem.
Jedynym minusem jest to, że najbliższa plaża jest oddalona o 20 minut spacerem - warto wynająć samochód. Jednak plaże są piękne - buty do wody są tego warte.
WyżywienieSkorzystaliśmy z oferty śniadaniowej. Skromne, ale całkowicie wystarczające śniadanie kontynentalne z możliwością siedzenia na zewnątrz z widokiem na morze.
ZakwaterowaniePokoje są czyste, przytulne, z miejscami do siedzenia na zewnątrz. W nocy było chłodniej, poprosiliśmy o dodatkowy koc - nie ma problemu. Pokoje wyposażone są w klimatyzację.
UsługiHotel zaoferował nam całodniową wycieczkę łodzią, którą dla nas zorganizował - odbiór bezpośrednio z hotelu i przyjazd na miejsce.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 345 zł za os.
Jiří H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 2 019 zł za os.
Petr Lupínek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Na nasze wakacje na Zakynthos (hotel Montreal) będziemy jeszcze długo wspominać. Jesteśmy pełni wrażeń, przeżyć i przede wszystkim wystarczająco zrelaksowani. Bardzo dziękujemy za wskazówkę od naszej znajomej. Już dziś zdecydowaliśmy, że wrócimy do Montrealu następnego lata :-)
Na nasze wakacje na Zakynthos (hotel Montreal) będziemy jeszcze długo wspominać. Jesteśmy pełni wrażeń, przeżyć i przede wszystkim wystarczająco zrelaksowani. Bardzo dziękujemy za wskazówkę od naszej znajomej. Już dziś zdecydowaliśmy, że wrócimy do Montrealu następnego lata :-)
Plaża była czysta, tuż pod tarasem. W połowie września nie była wcale zatłoczona. Woda przejrzysta, ciepła.
WyżywieniePrzed wakacjami przeczytaliśmy w recenzjach, że jedzenie nie jest niczym specjalnym... Okazało się, że było inaczej! Oferta była różnorodna, na obiad i kolację były różne rodzaje mięsa. Podobał nam się samoobsługowy bar z napojami, z którego mogliśmy korzystać przez cały dzień.
ZakwaterowanieByliśmy zakwaterowani na 2. piętrze hotelu z niesamowitym widokiem na morze. W hotelu była winda. Pokój był co prawda mniejszy, ale wcale nam to nie przeszkadzało. I tak tylko się tu kąpaliśmy i spaliśmy. Plusem była darmowa klimatyzacja i lodówka. Pościel i ręczniki były regularnie wymieniane. Pokojówki były bardzo miłe i uprzejme.
UsługiLeżaki i parasole na tarasie i przy basenie były bezpłatne. Plaża była czysta, niezatłoczona i tuż pod tarasem. Bar na plaży był ogólnodostępny. Wi-Fi na recepcji, w jadalni i na tarasie było bezpłatne. Hotel oferował w ramach swoich usług kilka wycieczek. My odbyliśmy piękną wycieczkę po wyspie z delegatką panią Romanką Novákową. Jest bardzo miła, uprzejma. Widać, że zna się na swojej pracy. Przez cały czas wycieczki zapoznawała nas z lokalnymi zwyczajami i historią. Dowiedzieliśmy się od niej wielu ciekawostek. Bardzo jej za wszystko dziękujemy :-)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko było w porządku. Wakacje na piątkę.
Wszystko było w porządku. Wakacje na piątkę.
Plaża bezpośrednio przy hotelu, czysta. Prysznice i toalety w zasięgu. Woda pięknie ciepła, czysta.
WyżywienieJedzenie dobre, zawsze był dobry wybór. Lody przez cały dzień, przez większość dnia także słodycze do kawy. Ciasta WYŚMIENITE!!!!!! Owoce: arbuz, melon żółty, jabłka. Napoje bezalkoholowe przez cały dzień, piwo, wino, mocne alkohole od 11 do 23. Każdy mógł sobie nalać i nalać do butelki oraz zabrać na zewnątrz do leżaka, co chciał i kiedy chciał. W dniu wyjazdu pokój musiał być opuszczony do dziesiątej, ale poczęstunek był dostępny aż do czasu wyjazdu z hotelu, co nie jest zbyt powszechne. Nikt nie miał zastrzeżeń, gdy nalałeś sobie napój do swojej butelki na noc lub na podróż autobusem na wycieczkę itp.
ZakwaterowanieZakwaterowanie dobre, pokój był mniejszy, ale dla dwóch osób całkowicie wystarczający. Klimatyzacja, lodówka, telewizor w pokoju – wszystko działało. W łazience brakowało zasłony prysznicowej, ale nie doszło do żadnej powodzi, zawsze dostarczano ręcznik do wycierania największej wilgoci. Na balkonie stolik, krzesła i mniejsza suszarka. Wzorowe sprzątanie codziennie. Ręczniki i osuszki wymieniane trzy razy, pościel raz. Jeśli ktoś potrzebował wymiany, wystarczyło poprosić panią właścicielkę na recepcji lub bezpośrednio panią sprzątającą, bez problemu i z uśmiechem.
UsługiDobrze.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Eva Marcineková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 1 565 zł za os.