Feriendorf Maltschacher See Ocena: 3/5 Austria, Karyntia, Ingelsdorf
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Dla osób bez specjalnych potrzeb hotel może być dobrym wyborem, zwłaszcza jeśli chcesz się zrelaksować i potrzebujesz po prostu świeżego powietrza i stałego dostępu do pożywienia. Pokoje są bardzo retro, ale wystarczają na nocny sen. Obiekt znajduje się w samym sercu miejsc mało atrakcyjnych turystycznie, ale jest to dobre miejsce do jazdy na rowerze, przynajmniej tak twierdzili mieszkający tam emeryci.
Dla osób bez specjalnych potrzeb hotel może być dobrym wyborem, zwłaszcza jeśli chcesz się zrelaksować i potrzebujesz po prostu świeżego powietrza i stałego dostępu do pożywienia. Pokoje są bardzo retro, ale wystarczają na nocny sen. Obiekt znajduje się w samym sercu miejsc mało atrakcyjnych turystycznie, ale jest to dobre miejsce do jazdy na rowerze, przynajmniej tak twierdzili mieszkający tam emeryci.
Dobre jedzenie, duży wybór.
ZakwaterowanieZakwaterowanie w stylu retro. Dostaliśmy nieporządny, brudny pokój, wszędzie pełno kurzu. Łóżka były zapadnięte i miękkie.
UsługiBasen był już zamknięty po godzinie 18.00.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Beata S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2025
Okolice bardzo ładne. Można wypocząć. Szczególnie fajne dla rodzin z dziećmi. Niestety goście nie są informowani, iż obiekt wynajmowany jest również na wycieczki szkolne 9po kilkaset osób). Wówczas inni goście nie są w kręgu zainteresowania zarządzających obiektem.
Okolice bardzo ładne. Można wypocząć. Szczególnie fajne dla rodzin z dziećmi. Niestety goście nie są informowani, iż obiekt wynajmowany jest również na wycieczki szkolne 9po kilkaset osób). Wówczas inni goście nie są w kręgu zainteresowania zarządzających obiektem.
Miejsce do plażowania jest ok.
WyżywienieJedzenie bardzo monotonne, codziennie ten sam zestaw, brak podstawowych składników: musztarda, ketchup, cytryna do herbaty.
Podobno zmiana właściciela wpłynęła na pogorszenie oferty w zakresie wyżywienia. W latach poprzednich było dużo lepiej.
Hotel wymaga już odświeżenia. Szczególnie części wspólne jak restauracja, łazienki w budynku głównym, kręgielnia gdzie jest duża wilgoć, sauny w ogóle nie działają, służą za składzik różnych rzeczy.
UsługiKelnerzy bardzo mili i profesjonalni. Niestety nie są w stanie poprawić pewnych standartów, za które odpowiadają zarządzający obiektem
od 395 zł za os.

